• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mjanca: opozděne Luci vše nej k druhým narozenínkám.
také přejeme k druhé holčičce :slight_smile:)) která se vám narodí.

téda tady se to tak rozrostlo, vůbec jsem nevedela že např. Zuzik porodila druhé mimčo.... to bude asi tím,že už tu nechodí ...

jo holky kde najdu tabulku kdy se deti narodili? já pak vubec nevím kdy kdo ma narozeniny a tak nemuzu popřát :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dibla, ju, já to myslela tak, která z holek bude mít mimi dříve, ale až teď jsem koukla, že Marmar je už ve 29tt, myslela jsem, že Mjanca bude rodit dřív :wink:

Katuš, tady: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=206423&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D6420%26vOrderBy%3D2
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,já jsem si myslela,že když budem mít toho druhého taky kluka,že teda aspoň ušetříme,protože máme hader a hader po Sebošovi,no ale jako prd,nakupuju opět jak šílená :grinning: :grinning:

mjanci taky gratuluju k holčičce :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
saja tak my jsme si poprvé užili taky pěkně se zubama,rostly mu ty poslední stoličky a jelikož jsem o tom nevěděla,tak jsem mu do toho ještě nechala pichanec...no měli jsme krásné Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek :slight_smile:

holkyyy dnes jdem udelala ridicak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned na poprveeee :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
manci, gratuluji k holcicce :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky zdravím, koukala jsem že máte stejně staré dětičky a tak jsem jdu k vám pro radu. Mám 23 měsíční holčičku dneska na mě vyplázla jazyk a vzádu v krku jak je ta bambulka tak tam má na jazyku nebo v krku to není pořádně vidět něco nevim co to je vypadá to bíle a když otevře pusinku hodně tak se jí to dotýká tý bambulky nevíte někdo co to může být? Nemůže to být nějaký výrůstek? Papá a pije normálně nic jí nebolí ale nevim co to je nebo jak se to jmenuje. Je to normální? Děkuji
17. únor 2010 ve 12:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tomi: ooooobr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně, že už to más za sebou :wink:

Wiwwi: zkus zajít k doktorce, ať se mrkne, o něčem podobném jsem nikdy neslyšela :wink:

Marmar: Já koupila nová jen tři bodíka a jeden overálek a stejně mám plnou komodu věcí na mimčo :grinning: ... a to tam nemám žádné holčičí, jen neutrální a klučičí (holka v modrým dobrý, ale kluk v růžovým :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ... prostě jsme vytřídili všechny věci po malé a po synovcích a když jsem ty hromady viděla, tak mě přešla na nakupování něčeho dalšího chuť :sweat_smile: .... jinak já MM taky tvrdila, že by bylo ekonomičtější, kdybychom měli druhou taky holčičku, ale on mě setřel, že jenom prvních pár let, pak že by nás dvě fintilky vyšli pěkně draho :grinning: .... ale nakupování závidím, pořádně si to užij :wink:
17. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlni finance se tenčí,takže mi to brzy skončí :grinning: a jak se jinak cítíš?....já začínám mít strach z porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na druhou stranu se začínám nějak víc těšit,no aby mě to brzo nepřešlo :grinning:
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi gratuluju!..to je úleva co :sunglasses:
17. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marmar: cítím se jako velryba :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jinak zatím docela dobrý. Když si uvědomím, jak jsem ty poslední týdny před porodem s Juli nic moc nedělala a jenom odpočívala, tak je zázrak, že ještě žiju, když teď musím fungovat s Juli na 100% .... ale to znáš, ne? Není to žádná sranda, hlavně ty poslední týdny :pensive:
Já mám z porodu taky strach, ale čím víc se to blíží, tím rychleji to chci mít za sebou. Sice se děsím toho, co bude pak, ale to už se nějak musí zvládnout :wink: . Blbý je, že MM má teď v práci nucenou dovolenou, protože mají málo práce a já se děsím, že až bude třeba, tak mu dovolenou nedají :angry:
17. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
to je blbé s tou dovčou,ale aspoň ti teď m pomáhá s Julčou,jediné co mě momentálně nejvíc štve že nemůžu spát,usnu třeba ve 4 a v 5 už jsem vzhůru,měla jsem to tak i u prvního,ale to jsem dopo dospala,teď nemůžu a vím že to bude horší,ke konci jsem nespala vůbec,ještě že S spí od 12 zhruba do 15 tak chrápu taky,teda někdy nemůžu zabrat ani po obědě,ale to už je pak na mašlu :grinning: ,hrozně mě štve že mi děcko spí 11 hodin v noci v kuse bez buzení ale já prostě nemůžu spát :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marmar: to já spím jak dudek, mě jen tak nic neprobudí :grinning: , musím naspat do zásoby :sweat_smile: .. i přes den usnu v pohodě, když je MM doma, zavřu se v ložnici a už si dávám pětadvacet :grinning: , když není a přijde to na mě, lehnu si k malé do pokoje a zdřímnu si aspo%n na chvilku a ona si mezitím pěkně hraje :wink: - s tím fakt problém nemám, tak to tě lituju, bez spánku bych to nedala vůbec :unamused:
17. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Marmar - to chápu, chceš mít mimíska kočičáka :wink: Já už nakupuju teď a to ještě nejsem těhu :sweat_smile: :grinning:

Tomi: MEGA GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teď už ti nic nebrání za námi dojet :wink: :grinning:

Wiwi, nikdy jsem o ničem neslyšela, určitě bych šla k lékaři :wink:

Vlni, ten spánek závidím. Já jsem blbě spala v těhu s Terkou a hrozím se druhého těhu :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Tomi OBRRRRRRRRRRRRRRR Gratulace pani řidičko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Wiwi myslíš krční mandle ?? nebo má ty výrůstky přímo na jazyku??? Může mít zduřelé póry na jazyku, měla jsem to jako malá a dr mi doporučila ledovat, jako lízat nanuk a atd,ale u malých prcku to nevím...
17. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: gratulace k řidičáku..... :slight_smile:

marmar: hele, já bych se s nákupama na mimčo taky neudržela :sweat_smile: mít dvě děti stejnýho pohlaví, tak aspoň to prďácký oblečení na ven musí mít jiný, ve stejným bych je nesnesla :sweat_smile: , ale mm mě v tomhle chápe :dizzy_face: , on ví, že jsem v tomhle až úchylná a předělat se mě nesnaží :dizzy_face: ...ale u nás to osud udělal tak, že máme páreček, Maji jela a jede v růžové, tak chtě nechtě (více chtě :grinning:) musím koupit i to klučičí oblečení :dizzy_face: - v růžovém by mi kluk teda nechodil ani doma :wink:, fuj :grinning: ...ale je fakt, že něco nosí Domča po Maji, ale jen na doma - punčochy, sem tam modré bodyčko, třeba se mi strašně líbí v červeným :slight_smile:
Takže já úplně žasnu nad Vlnkou, jak skoro nic nevého nekoupila :sweat_smile: , ale myslím, že si to vlnko vynahradíš, až mimčo vykoukne, co? :grinning:

mjančo: ještě jednou gratulace k očekávané holčičce...vidím, že sny se tu plní - to je moc dobře :dizzy_face: ....bych taky ráda ještě někdy čekala holčičku...a pak ještě klučíka........... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ale nevím, co na t řekne moje tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: jasně, já vyčkávám na to pohlaví a pak jdu do nákupů :grinning: . Teď bych jen tápala a ty neutrální věci nejsou tak pěkný jako když je to vyloženě holčičí nebo klučičí :wink: Pak si to užiju :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
dodatečně, moooc gratuleujeme Vikouškům od Dvojmamaky, nějak jsme zapoměly s Natkou popřát :sweat_smile: :sweat_smile:

Dneska gratulujeme Kamilkovi k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:

V sobotu slaví Lukášek od Pitrs
V neděli slaví Charlotka od Milušky
V pondělí slaví Jůlinka od Vlnky...
Jelikož tady asi o víkendu nebudem tak MOOOOOOOOOOOOOOOOOOCC všem gtratulujeme. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dekujiiiiiiii :slight_smile:
19. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, pekla jsem další dortík, kdybyste chtěly kouknout, tady mám fotečky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/dortik/

Vše nej Lukáškovi od Pitrs!
20. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
Kozinko dortík supr, hned bych si dala, taky kousek, potřebuji dosti obalit nervy :frowning2: :frowning2:
20. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Diblíku, jakto? Co se děje? :fearful:
20. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem poprvé a doufám, že naposled navštívily popáleninové oddělení v Ostravě :cry: :cry: :cry:
Natinka si dneska na sebe vylila horký čaj :frowning2: :frowning2: :frowning2:
sice jsem jí stihla triko sundat a chladit do příjezdu sanity studenou vodou,ale i tak to má dosti odhalené, má to od loktíku k zápěsti, není do hloubky tkáně,ale jen na povrchu, takže nějaké poškození by být nemělo a a ani jizva tam nebude jen ze začátku světlá kůžička..ale i tak mám nervy na pochodu a vyplakané slzní kanálky... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Neohlídala jsem jí a to byl doma i Romča......
Debil jsem uvařila dětský čajík a postavila ho na stole úplně vzadu a ta potvůrka vylezla na židly a sedla si na stůl, čajík nevilila přímo na sebe,ale od sebe a popálilo jí jen to co teklo po stolu směrem dolů....takže to chytlo pravou ručku... rychle se jí tam udělat puchýř a já ho trikem strhla, když jsem ji ho sundávala abych jí tu ručku chladila.....takže dostala náhradní kužičku a v UT jdeme na převaz a kontrolu...
20. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu spát jsem K.O. :pensive: :pensive:
20. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dibli: to je děs s Naty :pensive: , vůbec si nedovedu představit něco podobného, budu muset dávat doma taky větší pozor :pensive: , snad se to brzy zhojí a bude zase vše OK :wink:
20. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,
noc vcelku klidná, jen kolem 23 hodiny se probudila s pláčem,ale přitom spinkala :pensive: , tak nevím jestli se ji něco zdálo nebo se jí vrátil ten včerejší den... :frowning2:
jj Vlni, v to také doufám......já si myslím, že to nevilila nějak schválně, ona moc dobře ví že to pálí, vždycky mi to říka, když piju kafe, že se spálím a ať foukám :slight_smile: :slight_smile: takže si myslím, že tam něco hledala, má tam totiž košíček s bonbonky a mandarinkami a jiné ovoce...takže je možné že ten čajík převrhla košíkem... :frowning2: :frowning2: nevím to na 100% nebyla jsem u ní :pensive: :pensive: , že by jí ručička bolela si nestěžuje a teplotku nebo horkost zatím nemá,ale kdo ví???
To jsem to matka, ani vlastní dítě si nedokážu ohlídat :pensive: :pensive:
21. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejhorší jsou teďka u mně ty vyčítky a otázka co kdyby ??? každý mě utěšuje, že to dopadlo dobře, že mohlo být ještě hůůůůůře, což si nedokážu už vůbec představit :cry: :cry: a navíc když jsme přijížděli do OV, tak tam zrovna přivezli i skoro 2 letýho chlapečka popáleného olejem :cry: :cry: :cry: tak to si vůbec neumím představit...
21. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
že by místo něho ležela Natinka... vždy jsem si myslela, že dělám vše pro bezpečí Natinky a ejhle, ani doma není bezpečno...
21. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Leničkám a Lenkám vše nej nej k svátku... :dizzy_face:
21. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dibli, to je mi strašně líto. Normálně mám slzy v očích. Ať je Natince hlavně brzy dobře a ručička nebolí a krásně se zahojí!!! Nic si nevyčítej. Víš jak jsem si vyčítala já ten rozbitý rtík. To se prostě stane. Vím, že v tu chvíli vidíš milión kdyby, ale fakt se tomu nevyhneme. Děti jsou neposedy a všechno ohlídat nemůžeme!!! Jsme dobré maminky, ale nejsme supermatky - takové neexistují!!!! To bychom musely děti zavřít do vypolstrované místnosti :wink:
21. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek