• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
dibla: to je mi hrozně líto, co se Naty stalo a snad to pro ní nebude mít následky a ručka se zhojí.
a ti co ti říkají,že mohlo být i hůře , mají pravdu, takže mela Naty fakt stestí. ale z popálenin mám i já obrovský strach, takže ja také dávám čaj co nejdále a jak vařím tak Kikču hlídám,ale nemůžeme být vsude,ty nase deticky uz jsou vynalezave a vi,ze si muzou prisunout zidli aby na neco dosáhly.

Jindra jako malý se také opařil čajem, ale mel popálený i obličej, a vidíš není to na nem vubec znát jen na ruce ma sem tam takovou tu kuzi scvrklou,al ekdyby mi o tom nerekl,tak si toho ani nevsimnu.
tak uvidis,ze i na Naty nic nepoznáš.

a rozhodne nejsi hrozná matka , vím,že si to vyčítáš ale opravdu nemusis, vidis byli jste doma oba dva a presto se to stalo, to proste uhlidat snad ani nejde.

takze Naty prejeme hlavne brzke uzdraveni ručičky...

také přejeme vše nej oslavencům.
21. únor 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: gratulace k ridičáku..jsi šikovná, já se k tomu pořád nemužu dokopat :unamused:
21. únor 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dibli: souhlasím s Kozimurou, hlavně si nic nevyčítej ... takové věci se prostě stávají, někdy to člověk neuhlídá. Mě mamka opařila vařicí vodou celý hrudník, když jsem byla malá, skočila jsem jí do cesty, když nesla hrnec plný vařicí vody z kuchyně do koupelny (tenkrát nám několikrát týdně netekla teplá voda, tak nás vždy oplachovala v lavoru) a žádné následky nemám. Olejem jsem si opařila nohu asi ve dvanácti vlastní nešikovností na táboře a taky to dobře dopadlo :wink: Hlavně že jí to včas a dobře ošetřili. Určitě bude brzy v pořádku a brzy na to zapomene. Tak se tím netrap :wink:
21. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak my jsme už včera dopředu oslavili Juli narozky, protože si ji naši večer odvezli s sebou domů. Moje ségra, která drží pohotovost kvůli porodu, aby mohla hlídat malou, až to přijde, totiž odjíždí na několik dní na školení od práce, tak bychom neměli malou komu dát, kdyby to náhodou přišlo :wink: Takže je tu klid, až moc velkej. Jsem asi divná, ale hned, jak ji odvezli, se mi po ní začalo stýskat :sweat_smile:
Oslava byla super, akorát se na nás letos vykašlalo celé MM příbuzenstvo, tak mě to mrzelo hlavně kvůli malé. Prostě prohlásili, že nepřijedou, bez důvodu. Taky jsem to tchýni řekla, že jak malé budu vysvětlovat za rok, za dva, až to bude víc chápat, že babi s dědou nepřijedou, protože se jim nechce :confounded: , tak se tvářila trochu naštvaně, ale já jí to musela říct, protože mě to nas*alo :angry:
21. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kujůůůůůůůůů, vím že bych jí na 100% neohlídala, že bych stejně čaj uvařila, tak jako když si vařím kafe..
je to zvyk..jen po této zkušenosti to musím vymyslet jinak, protože vždy když ho uvařím tak si na to vzpomenu :cry: :cry:

Kozi přála bych si být super matka už jen proto aby se ikdy nic podobného nestalo, protože ty nervy za to nestojí a hlavně když vidíš jak ti tvoje dítě pláče a ty nemůžeš nic udělat nemůžeš si ji vzít do nárüče taj jak je zvykla, když ji chci utišit, když vidíš ty vytřeštěné očička, které po tobě pátrají když ji vyšetřuji a napichuji infuzi...no prostě NO COMMENT :frowning2: :frowning2: Už nikdy...
21. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni tak to by nsralo i mně, kdyby někdo nepřijel jen proto že se jim nechce.. :angry: :angry:
21. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo: to jsou soky...Dekuji, ze jsi to sem napsala, je to i velke ponauceni pro mne...TAky davam chladit cajik uplne do zadu linky, ale Bet si prisune obcas zidli a zkouma veci kolem toho.... :unamused: Prejeme,at je Natce lip...Neboj, do svatby nic nikdo nepozna... :wink: A souhlasim s Katus a Kozim, ze si nic nevycitej! Vse clovek neuhlida, bychom prcky museli mit na voditku :sweat_smile: Tomi: vse nejlepsi k ridicaku...Vsem Lenkam a oslavencum taky posilame obrovitanske gratulace :wink: Vlni: tak to je drsne...Tak to by me taky vytocilo...Horsi to bude jak Juli bude starsi :sweat_smile:  Mam s tim podobne zkusenosti (nastetsti na oslavy chodi), ale vic kontaktu s Bet nechteji... Tak se bojim toho jak ji budu muset nektere veci vysvetlovat.. :frowning2:
21. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko, já to znám, zažila jsem to s tím rtíkem. Víš, asi ještě půl roku mi trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala. Co jsem se na tu pusinku podívala, tak jsem si to vyčítala a litovala, jestli bude mít jizvu a tak. A čím víc přibývalo udivených lidí, kteří nechápali jak mohla mít nějaký úraz, že fakt nic nenní vidět, tak mi ubývaly výčitky a ulevovalo se mi a říkala jsem si, že to vše mohlo dopadnou mnohem hůř. Nemůžeme to uhlídat vše. Kdyby se to nestalo doma, může se to stát v restauraci, prostě kdekoliv. Hlavně si nepřebírej všechna kdyby - protože vrátit to prostě nejde a je lepší na to co nejdříve zapomenout.
21. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi,
taky to tak dělám od doby co začla lést na židle a myslela jak ji tím ochráním,ale vůbec mi nedošlo, že když ví že to pálí...že se to stane...mám na to jen hrozné vzpomínky,ale říkám si že to určo přebolí, i když jizvička na dušia v srdíčku my zůstane... :unamused:
21. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak jsem přidala tři nové fotky z Juli oslavy: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3830969&vReferer= ... nějak jsme to focení letos zanedbali, tak snad budou ještě nějaké pěkné fotky od taťky. Nemáme ani žádnou pořádnou s dortem :unamused:
22. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli, to je mi lito,ale je dobre,ze to dopadlo v uvozovkach jeste tak dobre,prejeme brzke zahojeni,

jinak dkuji jeste jednou za gratulace k ridicaku a dible k prani ke svatku :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, jéééé, já už bych Juli ani nepoznala!!! :dizzy_face: To je kočka!!! Strašně jí to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak jí to jde na tom kole? Docela jsem o tom "odrážedle" uvažovala - ale o dřevěném :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozim: docela jí to jde, zatím ji to i baví :wink: , snad se na tom na jaře a v létě pořádně vyřádí, má moc energie :grinning: Doma má zatím omezený prostor, tak uvidíme, jak jí to půjde venku :wink:
22. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, tak to je fajn, jsem na to zvědavá. Příjde mi, že ta motorka, co má Terka venku už nebude to "pravé ořechové" :sweat_smile:
22. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur tak ten odkaz je dost hustý.... :angry:
22. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, to jo :angry:

Holky, kdo chce kouknout na naší pařmenku, přidala jsem nové video - jen je to šílená kvalita. Nevím, proč.
22. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni. Jůlince přejeme vse nej nej k druhým narozeninám,,,,
fotečky krásné

kozim: už jsem to četla a docela maras.
a video jsem zkoukla na fb , je to skoro jako u nás :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš :grinning:
22. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v 9,30 tam máme být, tak nám držte palečky... pak napíšu...
23. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pardón... :pensive: :pensive: BRÉ RANKO...
23. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě pár foteček.. nějak je nestíhám doplňovat
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=266766
23. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dibli, tak co, jak jste dopadly? Vypadá to dobře?

Katuš: dík za přání Julince, vyřídím, až bude doma, teď je na pár dní u našich a já si válím šunky :dizzy_face: .

Jinak dík za přání i všem ostatním :wink:
23. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás všechny zdravíme a gratulujeme všem oslavencům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těšíme se na srazík, škoda že někteří bydlí tak daleko, viď Vlni :frowning2:

Vysvitlo sluníčko, tak jsme konečně ožili a začneme zas normálně fungovat. V tom ledu a sněhu jsme tu byli jak vězni, vyráželi jsme jen na nutné nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak max. procházky po vesnici.

Ve čtvrtek jedeme na 2. dávku Prevenaru a 3.3. na ortopedii na kontrolu s těma palečkama na nožkách. Navíc mám pocit, že Anuška má úplně ploché nožky. Jak jsou na tom vaše děti? Jo a 18.3. jdeme na zápis do MŠ :slight_smile:

Šíleně ten čas letí, co holky, ty dětičky rostou jako z vody a za chvíli nám půjdou do školy a do školy a pak z nich budou puboši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Teď jsem byla víc doma a měla na Anušku dost času, tak je to hned poznat, naše nočníkování se vrací do starých kolejí a snad se někdy těch plen přecejen zbavíme :slight_smile:

Dibla: Natince posíláme uzdravovací pusinky a určitě dej vědět, viz IP :wink:

Vlni, ty se drž, ať to březňátko tentokrát vyjde :wink:
23. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla. držíme palečky at je vse ok,,

petulka: no mi povídej, jsem ráda za to sluníčko,hned mám lepší náladu a člověk může být i déle venku.
dnes se chystáme za Barčou :slight_smile:

ty už jdeš na zápis do MŠ,,,není to brzo? - já vím,že vy tam máte ve Lhotce prý větší nároky do výběru ale i tak, rok dopředu? ... vím,že nekteré maminky taky tak chodí ale není to tak všude ne?
23. únor 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul: já nevěděla, že má Ani nějaké problémy s palečkama :confused: , jinak já bych nejraději porodila už co nejdřív, nějak mě to zmáhá :sweat_smile: , takže bych oželila i březňátko :wink:
To, že bydlím na druhé straně republiky mě teda občas pěkně štve, ale co se dá dělat :unamused:
My na zápis do školky půjdeme až příští rok, stejně by mi malou teď ještě nevzali, tak to necháme a do školky půjde až ve 3 a půl letech .. ale je pravda, že to neskutečně utíká :pensive:
23. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: já si myslím,že naše Kiki ploché nohy nemá, teda aspon jak to vidím já...
23. únor 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko: u nás se taky může na zápis už teď, berou děti od 2,5 roku nebo můžeš počkat do těch tří let, ale musíš si pak platit školné už od září, přestože dítě dáváš do školky až o několik měsíců později - tak to funguje u nás ... mě by malou ale nevzali z důvodu, že jsem znovu na mateřské, takže to ani zkoušet nebudeme, budu tu divou zvěř muset zvládnout sama :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul: taky nemám pocit, že by Juli měla ploché nohy, ale zkus jí je namočit a nech jí projít někde po dlažbě, kde by byly vidět ťápoty, tak poznáš, jestli má plochou nohu,pokud ji bude mít celou otisklou, tak ji plochou asi má, normálně by ten otisk nohy neměl být celý :wink:
23. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek