• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
autor
Katko: po kom má Kiki tak pěkně vlnité vlasy? Je úžasná :dizzy_face: Juli se vlní vlasy jen dole u konečků, jinak má hřebíky po mě :unamused:
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: po nás obou, oba jsme meli vlnité vlasy když jsme byli malí :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, my jdeme na zápis taky letos. Manža se nějak nechce rozkývat s druhým dítkem a kdyby se třeba i nepodařilo, tak ať mám školku jistou. Příští rok v březnu už by musela Terka do školky a zápisy máme jen jednou do roka - v dubnu.
23. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
vlni - teda, tobe to teda utika, drzim palce, at je to vsechno v pohode :slight_smile:
dibli: holky napsaly vse, nic si nevycitej!!!!
my k zapisu jdeme pristi rok na jare, Lucka pujde do skolky ve svych 3,5 letech
ted je momentalne nemocna, zanet nosohltanu a asi i prudusek, ma atb, ale uz je ji mnohem mnohem lip a vymysli kraviny, zitra jdeme na ko
a mne desne pali zaha :frowning2:
a nevim co varit :frowning2: - co mate dnes vy? inspirujte mne :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme uz zapsani do skolky. Zapisy jsme meli do konce ledna. Ja mam skolku 5min. od baraku,tak jsem chtela at chodi tam (a tam maji porad plno) a nekam jezdit dal by bylo uz komplikovane. A navic je to takova rodinna vesnicka skolka... :slight_smile: Chodil tam i MM, ted synovci a vsichni si to chvalili.

mjanco: na paleni zahy jsou super burizony, ale ty klasicke,ne slazene....V tehotenstvi jsem toho jedla na tuny pri paleni zahy a zabiralo to... :wink:

Diblo: tak jak jste dopadly?
23. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: diky, ty mi i chutnaji, jdu do nich :slight_smile:
taky cekam na diblu, jak dopadly
23. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je to se zápisem jako u Kozimurky, zápis je jednou ročně a platí pro následující školní rok a ten bude 2010/11. Aninka musí nastoupit ve 3 letech, to je na konci března 2011. Proto musí na zápis teď. Já už musím normálně do práce.
Vlni,dík za tip, večer to zkusím, ale stejně už se těším k ortopedovi, jsem zvědavá, co nám řekne :wink:
Ona jak chodila v létě bosa, tak jsem si všimla, že palečky vybočuje ven, vypadá to srandovně. Už jsem to tu psala předtím, že nám Dr. doporučil obracet ji ve spaní, že nemá spát na bříšku s nožkama skrčenýma pod sebou (právě její oblíbená poloha). Protože jak tak spí, tak ty chodidla stáčí do měsíčku a to podporuje to vybočení palečků. Schválně koukněte, jak děti spinkají (ale musí být na boso, jinak to neuvidíte) a dejte mi vědět prosím :wink:
23. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca: já skoro nikdy nevím, co vařit :sweat_smile: :pensive: Osobně jsem nejšťastnější, když vaří MM :wink:

Katuš: to je škoda, že dnes nemám čas, na 15h přijede segra se podívat na barák, sousedi prodávají a segra už má dlouho zálusk, tak dnes je dohodnutá prohlídka a pak jedu s taťkou pro troubu, teda ještě nejsem rozhodnutá na 100%, protože MM tam nemůže zajet se mnou, je v práci a těžko se mi rozhoduje samotné. Taťka je přes elektřinu, tak ať mi to zkolauduje a odveze domů :wink:
23. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dnes měli bramborové placky a zítra nevím, co bude. Většinou něco vymyslím večer u televize. Vidím to na řízky, protože na čtvrtek a pátek si musím obídek předvařit - budeme trajdat :grinning: Tak ať se zítra nepatlám se dvěma složitýma jídlama... :sweat_smile:
23. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim a kam budete trajdat? Holky já ještě žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Troubu jsme nakonec nekoupili, nedokázala jsem se rozhodnout :unamused: No a pak večer mi naši řekli, ať si raději koupíme i s automatickým vypnutím, tak jako mám sporák, protože já jsem hrozný sklerotik a jsem schopná odejít na zahradu věšet prádlo nebo dolů pro poštu a zakecat se se sousedama a něco tady spálit. Na varné desce to fakt hodně využívám. Jak dělám složitější jídlo, každou plotnu si nastavím na potřebné minuty a mám klid. No a naši se bojí, ať kvůli mě nevyhoříme, tak že nám na to přidají a budeme to mít jako dárek k narozkám (MM je má v březnu a já v květnu), tak pak už max. bonboniéra :sweat_smile: :grinning: Tak mě příjemně překvapili, jsou fakt hodní.

Holky, jaké máte kdo trouby, hoďte tipy prosím :wink:
24. únor 2010 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, jestli se Terce zlepší rýma (opět zuby :frowning2: ), tak zítra ráno máme Mateřské centrum, odpoledne bychom měli jet za kámoškou a v pátek dopoledne za další kámoškou s prckem. Musím Terku trošku zabavit, už jí to doba moc nebaví. I když s tím počasím, jaké je teď je to paráda - konečně můžeme být déle venku :slight_smile:
Tak já mám vestavěnou nerez troubu Candy a nemůžu si ji vynachválit. Jen jsem se v ní musela znovu učit péct. Je velká, takže do ní vleze i velký pekáč - mamči do Indesitky pekáč nevleze. Teď jsem koukala, že tuším v Protonu mají levné kombinace vestavěných spotřebičů - trouba, deska a digestoř. Leták přišel tuším minulý týden a ještě platí :wink: Jo a ta Candy je s časovaným vypnutím. Prostě buď si nastavíš jen digitální budík, nebo digitální budík s vypnutím trouby a paráda :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Diblíku tak snad vše bude v pořádku!!! Natálce moc moc držíme palečky ať je to bez větších následků a ty se nenervuj, mohlo se to stát každému ... tohle fakt nejde uhlídat :frowning2:

a co jinak vy ženy????

kdo ještě neviděl, tak jen pro zajímavost a zasmání :D http://revue.idnes.cz/mam-hezka-velka-prsa-chvali-si-zivot-s-nadvahou-miss-xxl-pj5-/lidicky.asp?c=A100204_1330378_lidicky_ved
25. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozinko: dobrý :dizzy_face: , je z tebe mediální hvězda :wink:

Já dnes byla na kontrole, stále se nic převratného neděje. U ségry v práci už mají ženský v kanclu i vsazeno, kdy porodím :grinning: , prý kdo prohraje, kupuje hračku miminku :wink: .... já bych ten porod brala hned, aby už to bylo za mnou, ale miminku se nějak nechce. Mám trochu strach, co to bude za cvaldu, dnešní váhový odhad zní 3700g :sweat_smile: :pensive: .... prosila jsem MM, aby mi miminko pomohl vyhnat, ale radši usnul u televize :sweat_smile: :grinning: ... tak doufám, že s tím břuchem nebudu strašit ještě dva týdny :zipper_mouth:

Malou máme už od soboty u našich a přesto, že mám plno času na odpočinek a je to pro mě v tuhle chvíli super, tak se mi hrozně stýská a už se na ní moc těším. Je to tu bez ní hrozně prázdný :frowning2:
25. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já se omlouvám, že jsem nenapsala dříve,ale jak si to nedávám hlavně psychicky :cry: :cry: :cry:
takže převaz je OK a v UT opět a znovu... nemá tam štěp své kůže,ale náhradní kůži z prasete, opracovanou a používanou ve zdravotnictví...
ABY toho nebylo málo, tak dr včera u Natinky zjistila silný zánět močových cest, takže máme atb a ABY toho ještě nebylo málo :cry: :cry: :cry: tak mi dneska dr volala, že objevily v moči Natálce bakterii, která žije v pochvě a může dělat neplechu, takže jsem dneska musela s Natinkou na gyndu... HOLKYYYYYYYYYYYY já to nemůžu rozdejchat ještě do teďka ten zážit je NO Comment... pokažde když si na to vzpomenu tak bulím jak želva..takže se budu snažit Natince udělat co nejkrásnější nározky aby těch škaredých zážitku měla co nejméně... :frowning2: :frowning2:
25. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblíku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: na gyndu???? :fearful: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: moc mě to mrzí, že musíte prožívat takový hrůzy!!! :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já se jen modlím aby to bylo vše... :frowning2: :frowning2: :pensive:
25. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a hlavne dneska diblo!
je mi to moc lito, vyzirate si to tedy krute, ale tak snad uz ted bude zase vsechno v poradku, atb zaberou a az se uplne uzdravi, tak na vsechny ty osklive zazitky si nevzpomenete! Taky bych to kompenzovala nejakym dareckem, Vasi laskou :dizzy_face: . Moc na Vas myslime a posilame hodne sily!
my jsme take nemocni, Lucka ma zanet prudusek, a atb. Dr. slysela na pruduskach astmaticke piskani, ale to si myslim, u takhle malych deti, muze byt i tim zanetem. Ale to vis, ja jsem alergik, takze se bojim, ze pres vsechno, co se snazim delat, tak to mit asi bude :frowning2:. Byla jsem z toho zdrcena, ted to beru uz statecneji, uklidnuju se, ze to tak jeste byt nemusi.
Kozinko: na video jsem koukla vcera (na fb) a jsi koca, co vic dodat :dizzy_face:
vlni: tesim se na zpravu, kdy tady budu cist o novem miminku :sunglasses:
kozim: co Terka a zuby? Lucce se snad ta horni dvojka uz prorizne! :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamušky! Byla jsem 2 dny jaksi "mimo". Schvátila je šílená střevní viróza, nemohla jsem do sebe dostat tekutiny, takže jsme včera večer fičeli na pohotovost. Dostala jsem 2 jehličky a jela jsem domů a je mi lépe. Včera jsem myslela, že umírám :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dneska mi malou měla hlídat mamča, ale lehla i s taťkou taky - to samé, takže si Terku musel vzít do práce Jarek... A do práce musel, protože mají školení. Fakt paráda a dopoledne žádné hlídání člověk nesežene... :frowning2:

Dibli, to snad není možné!!! Ale možná, že dobře, že jí na to vše přišli teď zavčas. Držím pěsti, ať to má Nati brzy za sebou a ať si užije ty nejkrásnější narozky!!!! A už si nic nevyčítej! Stát se to může!!!! Všemu zabránit nejde!!!!

Vlni, držím pěsti, ať je mimísek už brzy venku a hlavě ať nepřenášíš!!! Drž se, mamčo :wink:

Mjanci, no, je lépe. Pořád má ještě trochu rýmu, ale poslední trojka je venku, takže si můžeme oddychnout, než polezou pětky :sweat_smile: Držím pěsti, ať už má Lucinka taky klid a hlavě, ať už je zdravá, bobišek. Už jí je lépe?
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ty jo, s kym mluvim, tak ten se.e na zachode nebo blije :frowning2:. Tak hlavne, ze uz je lip. Hura, 3 venku :slight_smile:. U nas to vypada nadejne taky, dneska hodne v noci brecela a koukala jsem, ze se ji uz ta 2 prorezava :slight_smile:. Jupiiiiiiiii :slight_smile:. A je ji lepe!!! :slight_smile:. Teplotu nema, jen obcas zakasle! Ted varime, protoze co s ni taky cely den, ze jo. Ono ji to bavi. Ja nemohla na dnesek spat, usnula jsem az v 03,30, tak se tesim, az to po obede zalomime. Tehotenska nespavost, no :grinning:
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky Vam prckove malo snidaji? Lucka mi nejak nechce chleby ani rohliky :confounded: dneska mela samotny eidam, salatovou okurku a trochu lupinku, jinak nic nechtela. Mozna ji boli ten zub, kdyz ji pecivo, nevim.
26. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibliku: bobiš malej!! :frowning2:(( ale neboj bude zase dobře!!!! ATB vyléčí nachlazení, ručička se zahojí a bakterie se dostanou z těla ven!! Je moc dobře že vše přišli v čas!!!! Natálce posíláme hubana a mamče síly!!!!!

vlni: kuk sem :slight_smile:)) tě sledujuuuuu :grinning:

mjanči: já ž dávám tmavé pečivo, takže nějaké to pečivo šunku a sýr, nebo cotage, gerve, lučinu, někdy přesnídávku s piškotama, někdy párek, někdy koblíček, někdy buchtu, vánočku.. prostě co zrovna je :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimurko!!! ty jo! Drž se!!! To už řádí docela dloho u nás to řádilo tak 3 týdny zpět, jako nemyslím u nás doma, ale v rodině a všude po Karviné, nás to naštěstí minulo... ale musím zaťukat....
Tak Jarda má malou na školení jo? tak to musí být mazec školení :grinning: :wink:

Jinak já jsem marná už druhý den... něco na mě taky leze, bolí mě celej člověk, prostě každej sval na těle, pak mám ucpanou tu nosní trubici, ale rýmu nemám, takže to je fakt blbý a nejde to vysmrkat.... no a včera jsem měla i horečky, dneska to vypadá že jen mírně zvýšená, tak snad budu taky brzy ok... konečně venku fajn a já sedím doma :frowning2:
26. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mazec, ty nemoce... ale to bude tim, jak se oteplilo a po vikendu (kdy uz snad muzeme ven), tak ma prijit ochlazeni :-/. Kozinko, brzke uzdraveni!
26. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, ju, tady to taky všude řádí... :frowning2: Lítá to tady všude okolo a já jsem to asi chytla v dětském centru. Terka to měla jen jeden den a bez zvracení. Ještěže tak..

Kozi, tady se to taky pěkně rozjelo, ale doktorka říkala, že to tu řádí už dlouho. Tak snad jsme si vše už pro letošek vybrali. Na školení prý byla Terka zlatá. Chodila za nejvyšším Jardovým šéfem z Prahy a volala na něj Ahoj, vozila se v nákupním vozíku a hlídala ji Jarkova kolegyně a prý super :slight_smile: Tak jsem na tu svojí velkou holčičku pyšná...
26. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: téda vy si to ted užíváte, to je hrůza,ale je asi fakt dobře že naty neco našli ted nez pozdeji a da se s tim neco delat a je maličká tak na ty nemoce zapomene, ke vsemu jak ji ceka ted oslavička narozenin a bude obklopena lidma ,kteří jí mají rádi...bobišek maličký

kozimura: téda tak ty sis to taky asi užila, co to je,ze jsou vsichni furt nachlazeni,srajdy, bliti atd..
my jsme nastesti od té Ecoly vpořádku a od té doby jsme neměli ani rýmu tak to musím zaklepat. malé dávám sirup echinaceový a ten je super a je na imunitu a odolnost organismu tak i to asi pomáhá. jsem ráda, ze nejsme ted na hromade a můžeme chodit veh, i kdyz dnes tam počasí moc hezké není

kozinka: já dávám taky malé skoro vse, na snídani mi sní rohlík s máslem a džemem,koblížek, lupínky s mlékem atd.
na večeri se taky už trochu naučila jíst pečivo - salám, párek atd. tak aspon neco a pak vypije jeste trochu mlíka nebo kaše ale to vetšinou jen malinko.
27. únor 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlásím se stále 2v1 :wink:

Dibli: držíme pěsti, ať je Naty brzy v pořádku :wink: , snad jste si to nejhorší už vybrali.

Jinak všem marodům taky přejeme brzké uzdravení. My jsme teď všichni OK, tak nám to snad vydrží.
Dnes jsem si byla u našich pro malou, tak je tu zas veselo a živo :wink: Hrozně s emi po ní už stýskalo :sweat_smile:
27. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, já Terce taky dávám tento sirupek, co ty a musím zaklepat, že to jde fakt poznat. DOstala tu virozu taky, ale tím stylem, že si odpoledne asi 3x řidčeji kákla a byl klid, takže pohoda. Nakonec to odnesla nejlíp :sweat_smile: Koupila jsem ho v zelené lékárně :slight_smile:

Vlni, tak ať si brzy řekne prcek, že chce ven :wink:
27. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: Natince přejeme vše nej nej nej k druhému ročku ... Katka a Kiki :wink:
1. bře 2010 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá hurá hurááááááá, máme další páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vlnka je už double-mamča :slight_smile: :sunglasses: a přesně na termín :dizzy_face:

Tak už jsem tu :slight_smile:. Jmenuji se Ondřej Vlna, na svět jsem vykoukl ve 2:57, vážím 4140 g a měřím 53 cm. A samo jsem krasavec :sunglasses:

!!!! VELIKÁÁÁÁÁNSKÁ GRATULACE OD NÁS !!!!!
1. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek