• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Míry má Ondrášek teda krásný, kdyby si býval chvíli ještě pobyl u maminky, mohl trumfnout toho naše obříka :grinning:
1. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo: Natálce vše nej k jejím druhým narozeninám :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů moc gratulujeme vlnce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: míry má teda úžasný :slight_smile:

Jinak všem dětičkám co už oslavili narozeniny dodatečně blahopřeju :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super..gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: ..je to teda kus chlapa :grinning:
1. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
i od nas velka gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my uz jsme zdrave, tak jdeme na chvili ven, ahoj :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!! :slight_smile: :-*
1. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnce mooocc gratulujeme k velkému Ondráškovi a taky že je další březňátko :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, moooooooc gratulujeme!!!!!!!!!!!! Přejeme hlavně zdravíčko oběma!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotečky, kdybyste chtěli kouknout: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=481072
1. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni mooooooooooooooc gratulujeme Ondráškovi a Natinka vzkazuje, že další narozeninky už budou slavit spolu :grinning: :grinning: :grinning:

Holky moc děkujeme, pár foteček bude v albu.
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblíku, Natince přejeme vše nej k jejím dvěma ročkům! Hlavně to zdravíčko!!!!!!!!!! A už jen a jen to krásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veselou maminku, hodného taťku a plnou náruč dárečků!!!!! :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natince samozrejme taky prejeme vse krasne do 2 roku a uz zadne bolistky :dizzy_face:
Tesim se na fotky jak od Vlnky tak od Dibly :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to uz velka holka! moc ji to slusi :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všechno nejlepší k druhým narozeninám Natince. Ať se jí všechny hrůzy vyhýbají oboukem... :slight_smile: Pusu od tety z Prahy a od Adámka... :grinning:

A všem na které jsme zapoměli přejeme dodatečně také všechno nejlepší k druhému ročku

Vlni Gratulujeméééééééééééééééé, tak máme další přírůstek, parááááda, tak kdo další....??? :grinning:
1. bře 2010 ve 14:11  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teta DIbla, teda vy máte doma kočku....:o))) Je kouzelná a už tak veliká, to je neuvěřitelný....:o)
1. bře 2010 ve 14:13  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, Natince to moc sluší!!! A těch kamarádů!!! A kdo pekl Pinguše?
1. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
...další info od vlnky: porod byl prý rychlý - od odtoku plodovky 2,5 hodiny :sunglasses: , ale daleko bolestivější než u Julinky. Právě s malým čekají na Julinku a JM :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem to napsala blbě, jakoby měla být Julinka už vdaná :grinning:, ale snad chápete :wink:
1. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takovy porod bych chtela taky :slight_smile:, treba se zadari, uvidime
mne docela poboliva bricho, asi jak si cely den nesednu, ale netvrdne, tak snad dobry, a taky mne k tomu boli zada
Lucce se prorizla horni 2 , jupiiiiiiiii :slight_smile:. Normalka mi pripada, ze vsechny ty zanety prudusek a rymy jsou vzdy k zubu... 4,5 mesice Lucka byla v pohode, nic nerostlo a to jsme chodili k nemocne tchyni - angina, chripka a jen co zacne rust zub, tak je marod.. No uvidime, jak se ted bude drzet.
1. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska SUPR zpráva , Natinka je z gyndy negativní, žádnýho prevíta v pipuly nemá.... Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak zítra převaz a ve čt KO po ATB...

Kozimurko kamarádka , ona si velice ráda hraje a stál cca 400,-, ještě upravuji votky na rajče tak pak dám odkaz na všechny fotky...
1. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: tak to moc gratuluju!!!! je to super zprava! :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblíku, je fakt nádherný!!!!!!! Gratulujeme k super výsledku s gyndy!!!! :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doplňující fotečky z nározek
http://dibla.rajce.idnes.cz/Natalcine_2._narozeninky/
1. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblíku to jsou skvělý zprááávyyyy.....:o)))))))))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupííííííííííííííííííííííííííííííí
1. bře 2010 ve 20:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teta krááásný fotky....:o)))) A tobě ty delší tmavý vlasy moc sluší... :grinning:
1. bře 2010 ve 20:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ještě od kámošky co to také fotila :grinning:
http://webovecky.rajce.idnes.cz/Natalciny_2.narozeninky/
1. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko děkuji... hubnout to nějak moc nejde, u mě stres pracuje obráceně :frowning2: ale nijak to neřeším...MM chce dalšího prcka a pak dalšího...takže sei myslím, že až to všechno porodím tak se pak budu jen a jen potit ve fitku :grinning: :grinning: a MM hlídat a vlásky půjdou zkrátit já se v dlohých moc necítím...musím to jít prostříhat a pro melírovat... a uvidíme...
1. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, i já gratuluju k Ondráškovi!!!!!!!!! A všem březnátkům přeji všechno nejlepší k narozeninám!!!
2. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím děláme samé párečky :slight_smile: A Caira má taky kluka, že? A kdo je další? Je ještě někdo před mjancou?
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek