Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
hvezdickaaad
1. kvě 2009
ja myslela, ze kdyz sem vlezu poctu si same gratulace saji a Ty jsi jeste 2in1 😉

mala jeste skace v postylce, no snad se uskace a bude spat. JSem ji dneska prohnala po venku :-N
sajahonzik
1. kvě 2009
Já mizím za MM x-) ...a klidně se s vámi vsadím, že zítra večer tu budu zase celá - teda jen na skok 😉 , na dlouhé vykecávání teď ne, chci se věnovat MM (a nemyslím jen na vyhánění Matyldy) - on pak čas asi na sebe navzájem moc nebude....

Jinak MM mě dnes večer fotil s malou - jako fotky ve stylu Maji nahatá (před koupáním) a já jen v podprdě s bříškem a všechny jsou špatný 😢 😢 😢 , nejde nám blesk a bez blesku je to taky o ničem 😢 😢 ...takže náš foťák nemohl opravdu odejít v "lepší" dobu 😞
zuzalach
1. kvě 2009
čus ženy 😉
taky nakukuju, jeslti už maty vyplul/a a prd 😃 saji toho 5/5 je další dobrý termín 😉

u nás dnes fajn den. líbačka pod stromem na petříne, procházka a kafe venku. teda strom už byl odkvetlý, ale snad to platí 🙂 kulich dneska sabotoval jídlo o něco víc, než obvykle a my se o to víc nacpali 😃 pražandy co rády kafe-doporučim kavárnu vescovi(pod pětřínem na újezdě)-chodíme tam na doporuční už pár let na kafe a je fakt výborný 😉 na petříně teda lidí jak nasr...o :-p

jinak včera jsem nenapsala, jak mě kulich vypekl. stojím oblečená, nachystaná, s kuldou v náručí s taškou přes rameno, že jdeme ven. ale klíče nikde-poslední dobou kulichova oblíbená věc. dostal i svoje, ty ale zmizly hned první den. tak jsem hodinu hledala po bytě, převrátila ho naruby, už jsem byla vzteklá, zoufalá a nakonec jsem je naprodruhý našla v koši-pěkně pod lógrem z kafe-pěkný humusky 🙂 takže už asi vim, jak dopadly ty jeho klíče 😃 😃

MM opět hraje, já koukám na hříšný tanec-můj nejoblíbenější romantickej 😉
anneta
1. kvě 2009
Tak jsem se taky dívala na hřísný tanec místo učení :-N
Saji: mi se líbí nejvíce 4.5. to je krásné, já bych to tak chtěla. Tajně doufám, že i naše mimi vyleze 4. i když srpna se mi ty čtyřky nějak líbí 🙂

Tak a možná se teď saja už holí a bude vyrážet do porodnice 🙂 to je dobře, že nechodí sms typu už, ty mi lezly na nervy. Saji, my už se tady těšíme na přírustek 🙂 tak vyhánějte, vyhánějte.
ewuska
1. kvě 2009
sajo bacha abyste malýmu nevypíchli očíčko 😃

já jsem dneska večer sama 😞 MM má noční tak jsem si načala nějaký sýrový kuličky a červený Dorato x-) a k tomu jsem si místo hříšnýho tance pustila Nestydu 🙂 x-) byla to bomba. Flaška dopitá, tak jdu chrnět 😉
vlnka1autor
1. kvě 2009
Zuza: to my takhle hledali nedávno klíče od auta, máme jenom jedny :-| , byly v botníku v jedné z mých botiček, pěkně schované :-N 😃 , ale trvalo nám to dlouho, najít je ]-(
zuzik03
2. kvě 2009
zuza, kulich je teda expert 😃
dibla
2. kvě 2009
Dobré ranko,
Zuza tak něco podobné bylo i u nás jen to Natinka hodila do koše k plinkám.... :-N :-N
tomickoval
2. kvě 2009
Dobré ráno 🙂 tak já takle hledám plno věcí, nejen klíče 😃 :-p nosí vaše děti ještě cumel?
kozinka
2. kvě 2009
Dobré ránko! x-)

zuza: tak to je dobrý, úplně tě vidím, jak jsi byla zoufalá.. :-N 😃 mě by asi kleplo a chtěla bych to z Týnky dostat...😃 😃 ale jak že??? 😃 No malé klíče vůbec do ruky nedávám, jssem fakt proti tomu, klíče a prachy, tomu se vyhýbám... a máme je pověšené docela vysoko, takže k nim by se nedostala.. i když nikdo neví.. :-N 😃 je to fakt prdel, já včera zase umírala co ta moje potvůrka všechno dělala... 😃 x-) Začíná se snažit mluvit, ale už jí to fakt docela jde... snaží se kládat věty (o dvou, třech slovech) a je to fakt prdel.. x-)

tomi: no malá s ním spinká, ale to je vše... jako už jsme teď ve čtvrtek chtěli cumlík zklidovat, tak usla bez něj, ale dostala v noci teplotu, takže se furt budila, tak jsm ejí ho zase dali, to by bylo moc, s teplotou a najednou bez dudle, tak jsem řekla, že jakmile se jí ty zoubky prořežou (dva jsou na hraně už) tak se budeme snažit znovu! 🙂 Jinak přes den neměla dudlík nikdy.. 😉 To se mi teda fakt nelíbí jak dítě chodí s dudlem, hraje si s dudlem, to je fakt blééééé..:-S 😉
sajahonzik
2. kvě 2009
Čauuuuu...

už mám uvařený oběd, Maji usnula, MM sbírá venku prádlo (mě to nechtěl nechat dělat 😞, on nechápe, že odpočívat teď fakt nemůžu, chci, aby dítko chtělo ven 😃), tak se jdu nahlásit....už je mi trapný psát, že stále celá 😉, začínám věřit, že prostě porod nebude - asi falešná březost 😃
Dneska ráno mi psala Leňa, že se jí zdálo, že sem porodila kluka a nahlásila to na MK až po týdnu 😃 😃 😃..docela se divím, proč kluka, když zarytě Leni tvrdíš od začátku holku 😃....se moc omlouvám, pokud ještě někoho straším ve snech 😃
sajahonzik
2. kvě 2009
Jo a Maji je teda dudlíkofil - má ho i přes den.... 😞 , ale zatím mi to nějak extra neva.....ona je fakt expert - má dva - růžovej a fialovej sensitive od aventu a je schopná si je v tý puse střídat......jelikož zuby ještě nemá, tak odnaučovat určo ještě nebudeme, je čas.....
sajahonzik
2. kvě 2009
No, mažu za MM x-) a přeju krásný den 😃
kozinka
2. kvě 2009
saji: čůůůůůs 😃
Prej falenšná březost.. 😃 však termín jsi ještě neměla, tak co.. 🙂 Je dobře, že seš držák, aspoň jde vidět, že máš odolné tělo a i přes to všechno jak to máš náročné jsi to v pohodě dala až do konoce a teď už to doklepeš... těch pár hodin.. x-)
Já teda sny nemám... ale že to bude kluk, to si teda myslím... 😃
Jo a to že ještě Maji nemá zoubky, ty jo, tak to je snad první mimi, které v roce a něco nemá ani zoubek ani náznak... =-) :-N 😉 A co ti na to řekla dr.??? To pak máte těžší asi i s jídlem, že??? Jako že skoro žádné kousky a tak.. 😉
kozinka
2. kvě 2009
saji: 😃 pamatuju si, že když moje ségra usínala (taky kolem toho ročku) tak měla jeden v puse a ještě v každé ruce jeden a střídala si je.. a tím se uspávala.... :-N 😃 to byla vždycky prdel ji pozorovat.. 😃
Jinak dudlík přes den jsme neměli nikdy, takže tím pádem ani žádné odnaučování být nemuselo... 😉
kozimura
2. kvě 2009
Saji, marš rodit! Dnešek jsem ti tipla a bude to kluk - tak šup šup, ať to do půlnoci stihneš 😃
katka_j
2. kvě 2009
saji: téda ty tu ještě jsi 😃 ,už jsem čekala že tu někdo napíše,že už jsi v porodce a nic...ty náš teda napínáš 🙂

tady je mrtvo, asi všichni užíváte prodlouženého víkendu s manžílkama,co? my jsme si to včera užili a před půl hodinou mi mil áček už odjel 😞
vlnka1autor
2. kvě 2009
Ahojky,
my dudlíka ještě máme, ale jen na spaní přes poledne a na usnutí v noci. Přes den jsem jí ho prostě vzala, už jsem se na to nemohla koukat, prostě ráno dudlíky posbírám, schovám a vytahuji až na spaní. Juli už v tom byla tak hrozná, že tak dlouho hledala po bytě přes den dudlík, až ho našla a pak teprve byla spokojená, do té doby byla pořád ukničená, tak jsem řekla dost a už nám to tak měsíc funguje 😉 , ale jak se ho zbavíme na spaní, to teda nevím :-N , bez dudlíka usne jenom v autě |-|
katka_j
2. kvě 2009
tady mám pár fotek z včerejšího mini výletu 🙂

http://katkaj.rajce.idnes.cz/Vylet_Silherovice/
vlnka1autor
2. kvě 2009
Já taky vždycky nakukuju, jestli už není nějaké zpráva o saje a ona si tu vždycky v poho vykecává 😃 😃
vlnka1autor
2. kvě 2009
My dne razíme odpoledne na slavnosti svobody do města, ale Juli šla spát až před chvílí, tak doufám, že nebude vyspávat celé odpoledne, ať ještě něco stihneme :-N
vlnka1autor
2. kvě 2009
Katko: pěkné fotky, to jste měli hezké počásko x-) , my včera byli u tchánovců a tam byla celé odpoledne bouřka a lilo, takže jsme trčeli v baráku ]-(
anneta
2. kvě 2009
Zuzi: naše malá neměla dudlík ani týden... nechtěla.
Saji: my už chcem slyšet i něco jiného 😃
hvezdickaaad
2. kvě 2009
cauky holky, my jsme dudlik taky nemeli ani den...Male z neho natahovalo a misto uklidnit,tak se akorat rozvztekala 😃
Babi prijela a dovezla retro hracky po mne co nasla na pude a dali jsme to Bett a ta ani nechce ven a porad beha s mini kocarkem,dava do neho mimi a vozi...Pri tom viska,beha. Cela happy 😃 Tak misto venku sedime doma...

Kac: nadherne fotky... 😉
mispuli
2. kvě 2009
Katko,to měla kristý pěknýho ochránce 🙂

naše Mišule taky dudlajs nemá už asi 3/4 roku,jednou ho vyplivla,nechtěla ho zpátky,tak jsme toho využili a když ho nevyžadovala,tak jsme ho zrušili úplně

u nás bylo včera docela hezky,my ovšem vyrazili až k večeru a přihnala se pěkná prška i s kroupama,naštěstí jsme seděli pod slunečníkama a dávali si pivko 😃
anneta
2. kvě 2009
Saji: nebýt 6 měsíc, tak bych řekla, že rodit budu já 😃 se pose.... z těch bolestí... takže učení nic
sajahonzik
2. kvě 2009
A s čím jiným se mám teda vytasit? 😃 😃 😃 Když už vás kindervejce nebaví? 😃...já vám to včera večer říkala...

Annet: né že mě s porodem předběhneš, ani to nezkoušej!!!! Máš absolutní zákaz - i bolestí.....odpočívej, jasný?

kozin: nevím, zda odolné tělo či vzpupné dítko 😃 děda nám zakázal rodit v pondělí, jde k zubaři a prý by nemohl hlídat...on má chudák z toho hlídání takový strach, že bych se nedivila kdyby si "uhnal" vředy, v noci furt kontroluje telefon, zda má přiběhnout a hlídat atd...a furt nic....dneska vtipkoval, že si musí nachystat komínek oblečení, aby to pak na sebe jen hodil a letěl......já teda z toho jeho hlídání mám strach taky, nejraději bych Maji hlídala sama |-| :-N
sajahonzik
2. kvě 2009
A dnešní odpoledne nic moc - vypadá to, že MM vstal jak se u dítka říká "prdelkou napřed" 😞
Maji už od sedmi spí a já normálně přemýšlím, že půjdu taky...celé odpo jsme strávili na zahradě a ta naše breberka mě pěkně utahala....a navíc jak takhle brzy usíná, dřív i vstává.....

katko: fotečky krásný...Kiki má kukuč po tatínkovi x-) ..tady včera i dnes bylo tak krásně - jak v létě.....se ani netěším na to hlášené ochlazení.....jsme si zvykli vegetit hodně na zahradě, aly kytičky atd. by trošku deště uvítaly....
sajahonzik
2. kvě 2009
Tak já zas mizím....dobrou noc x-) a nejpozději zítra večer zase tady, ok? 😃
lenkabu
2. kvě 2009
Ahoj ženy 🙂

sajo:no jo ,zdálo se mi že jsi porodila Adámka a nám to řeklaaž za týden.........tak nevim,já myslim holku ale podvědomí mk asi cosi napovídá 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli