• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ja myslela, ze kdyz sem vlezu poctu si same gratulace saji a Ty jsi jeste 2in1 :wink:

mala jeste skace v postylce, no snad se uskace a bude spat. JSem ji dneska prohnala po venku :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mizím za MM :dizzy_face: ...a klidně se s vámi vsadím, že zítra večer tu budu zase celá - teda jen na skok :wink: , na dlouhé vykecávání teď ne, chci se věnovat MM (a nemyslím jen na vyhánění Matyldy) - on pak čas asi na sebe navzájem moc nebude....

Jinak MM mě dnes večer fotil s malou - jako fotky ve stylu Maji nahatá (před koupáním) a já jen v podprdě s bříškem a všechny jsou špatný :cry: :cry: :cry: , nejde nám blesk a bez blesku je to taky o ničem :cry: :cry: ...takže náš foťák nemohl opravdu odejít v "lepší" dobu :frowning2:
1. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy :wink:
taky nakukuju, jeslti už maty vyplul/a a prd :grinning: saji toho 5/5 je další dobrý termín :wink:

u nás dnes fajn den. líbačka pod stromem na petříne, procházka a kafe venku. teda strom už byl odkvetlý, ale snad to platí :slight_smile: kulich dneska sabotoval jídlo o něco víc, než obvykle a my se o to víc nacpali :grinning: pražandy co rády kafe-doporučim kavárnu vescovi(pod pětřínem na újezdě)-chodíme tam na doporuční už pár let na kafe a je fakt výborný :wink: na petříně teda lidí jak nasr...o :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak včera jsem nenapsala, jak mě kulich vypekl. stojím oblečená, nachystaná, s kuldou v náručí s taškou přes rameno, že jdeme ven. ale klíče nikde-poslední dobou kulichova oblíbená věc. dostal i svoje, ty ale zmizly hned první den. tak jsem hodinu hledala po bytě, převrátila ho naruby, už jsem byla vzteklá, zoufalá a nakonec jsem je naprodruhý našla v koši-pěkně pod lógrem z kafe-pěkný humusky :slight_smile: takže už asi vim, jak dopadly ty jeho klíče :grinning: :grinning:

MM opět hraje, já koukám na hříšný tanec-můj nejoblíbenější romantickej :wink:
1. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se taky dívala na hřísný tanec místo učení :sweat_smile:
Saji: mi se líbí nejvíce 4.5. to je krásné, já bych to tak chtěla. Tajně doufám, že i naše mimi vyleze 4. i když srpna se mi ty čtyřky nějak líbí :slight_smile:

Tak a možná se teď saja už holí a bude vyrážet do porodnice :slight_smile: to je dobře, že nechodí sms typu už, ty mi lezly na nervy. Saji, my už se tady těšíme na přírustek :slight_smile: tak vyhánějte, vyhánějte.
1. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo bacha abyste malýmu nevypíchli očíčko :grinning:

já jsem dneska večer sama :frowning2: MM má noční tak jsem si načala nějaký sýrový kuličky a červený Dorato :dizzy_face: a k tomu jsem si místo hříšnýho tance pustila Nestydu :slight_smile: :dizzy_face: byla to bomba. Flaška dopitá, tak jdu chrnět :wink:
1. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuza: to my takhle hledali nedávno klíče od auta, máme jenom jedny :unamused: , byly v botníku v jedné z mých botiček, pěkně schované :sweat_smile: :grinning: , ale trvalo nám to dlouho, najít je :angry:
1. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza, kulich je teda expert :grinning:
2. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Zuza tak něco podobné bylo i u nás jen to Natinka hodila do koše k plinkám.... :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak já takle hledám plno věcí, nejen klíče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nosí vaše děti ještě cumel?
2. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :dizzy_face:

zuza: tak to je dobrý, úplně tě vidím, jak jsi byla zoufalá.. :sweat_smile: :grinning: mě by asi kleplo a chtěla bych to z Týnky dostat...:grinning: :grinning: ale jak že??? :grinning: No malé klíče vůbec do ruky nedávám, jssem fakt proti tomu, klíče a prachy, tomu se vyhýbám... a máme je pověšené docela vysoko, takže k nim by se nedostala.. i když nikdo neví.. :sweat_smile: :grinning: je to fakt prdel, já včera zase umírala co ta moje potvůrka všechno dělala... :grinning: :dizzy_face: Začíná se snažit mluvit, ale už jí to fakt docela jde... snaží se kládat věty (o dvou, třech slovech) a je to fakt prdel.. :dizzy_face:

tomi: no malá s ním spinká, ale to je vše... jako už jsme teď ve čtvrtek chtěli cumlík zklidovat, tak usla bez něj, ale dostala v noci teplotu, takže se furt budila, tak jsm ejí ho zase dali, to by bylo moc, s teplotou a najednou bez dudle, tak jsem řekla, že jakmile se jí ty zoubky prořežou (dva jsou na hraně už) tak se budeme snažit znovu! :slight_smile: Jinak přes den neměla dudlík nikdy.. :wink: To se mi teda fakt nelíbí jak dítě chodí s dudlem, hraje si s dudlem, to je fakt blééééé..:confounded: :wink:
2. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauuuuu...

už mám uvařený oběd, Maji usnula, MM sbírá venku prádlo (mě to nechtěl nechat dělat :frowning2:, on nechápe, že odpočívat teď fakt nemůžu, chci, aby dítko chtělo ven :grinning:), tak se jdu nahlásit....už je mi trapný psát, že stále celá :wink:, začínám věřit, že prostě porod nebude - asi falešná březost :grinning:
Dneska ráno mi psala Leňa, že se jí zdálo, že sem porodila kluka a nahlásila to na MK až po týdnu :grinning: :grinning: :grinning:..docela se divím, proč kluka, když zarytě Leni tvrdíš od začátku holku :grinning:....se moc omlouvám, pokud ještě někoho straším ve snech :grinning:
2. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Maji je teda dudlíkofil - má ho i přes den.... :frowning2: , ale zatím mi to nějak extra neva.....ona je fakt expert - má dva - růžovej a fialovej sensitive od aventu a je schopná si je v tý puse střídat......jelikož zuby ještě nemá, tak odnaučovat určo ještě nebudeme, je čas.....
2. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mažu za MM :dizzy_face: a přeju krásný den :grinning:
2. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: čůůůůůs :grinning:
Prej falenšná březost.. :grinning: však termín jsi ještě neměla, tak co.. :slight_smile: Je dobře, že seš držák, aspoň jde vidět, že máš odolné tělo a i přes to všechno jak to máš náročné jsi to v pohodě dala až do konoce a teď už to doklepeš... těch pár hodin.. :dizzy_face:
Já teda sny nemám... ale že to bude kluk, to si teda myslím... :grinning:
Jo a to že ještě Maji nemá zoubky, ty jo, tak to je snad první mimi, které v roce a něco nemá ani zoubek ani náznak... :confused: :sweat_smile: :wink: A co ti na to řekla dr.??? To pak máte těžší asi i s jídlem, že??? Jako že skoro žádné kousky a tak.. :wink:
2. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: pamatuju si, že když moje ségra usínala (taky kolem toho ročku) tak měla jeden v puse a ještě v každé ruce jeden a střídala si je.. a tím se uspávala.... :sweat_smile: :grinning: to byla vždycky prdel ji pozorovat.. :grinning:
Jinak dudlík přes den jsme neměli nikdy, takže tím pádem ani žádné odnaučování být nemuselo... :wink:
2. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, marš rodit! Dnešek jsem ti tipla a bude to kluk - tak šup šup, ať to do půlnoci stihneš :grinning:
2. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: téda ty tu ještě jsi :grinning: ,už jsem čekala že tu někdo napíše,že už jsi v porodce a nic...ty náš teda napínáš :slight_smile:

tady je mrtvo, asi všichni užíváte prodlouženého víkendu s manžílkama,co? my jsme si to včera užili a před půl hodinou mi mil áček už odjel :frowning2:
2. kvě 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
my dudlíka ještě máme, ale jen na spaní přes poledne a na usnutí v noci. Přes den jsem jí ho prostě vzala, už jsem se na to nemohla koukat, prostě ráno dudlíky posbírám, schovám a vytahuji až na spaní. Juli už v tom byla tak hrozná, že tak dlouho hledala po bytě přes den dudlík, až ho našla a pak teprve byla spokojená, do té doby byla pořád ukničená, tak jsem řekla dost a už nám to tak měsíc funguje :wink: , ale jak se ho zbavíme na spaní, to teda nevím :sweat_smile: , bez dudlíka usne jenom v autě :pensive:
2. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady mám pár fotek z včerejšího mini výletu :slight_smile:

http://katkaj.rajce.idnes.cz/Vylet_Silherovice/
2. kvě 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky vždycky nakukuju, jestli už není nějaké zpráva o saje a ona si tu vždycky v poho vykecává :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dne razíme odpoledne na slavnosti svobody do města, ale Juli šla spát až před chvílí, tak doufám, že nebude vyspávat celé odpoledne, ať ještě něco stihneme :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko: pěkné fotky, to jste měli hezké počásko :dizzy_face: , my včera byli u tchánovců a tam byla celé odpoledne bouřka a lilo, takže jsme trčeli v baráku :angry:
2. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: naše malá neměla dudlík ani týden... nechtěla.
Saji: my už chcem slyšet i něco jiného :grinning:
2. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky, my jsme dudlik taky nemeli ani den...Male z neho natahovalo a misto uklidnit,tak se akorat rozvztekala :grinning:
Babi prijela a dovezla retro hracky po mne co nasla na pude a dali jsme to Bett a ta ani nechce ven a porad beha s mini kocarkem,dava do neho mimi a vozi...Pri tom viska,beha. Cela happy :grinning: Tak misto venku sedime doma...

Kac: nadherne fotky... :wink:
2. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,to měla kristý pěknýho ochránce :slight_smile:

naše Mišule taky dudlajs nemá už asi 3/4 roku,jednou ho vyplivla,nechtěla ho zpátky,tak jsme toho využili a když ho nevyžadovala,tak jsme ho zrušili úplně

u nás bylo včera docela hezky,my ovšem vyrazili až k večeru a přihnala se pěkná prška i s kroupama,naštěstí jsme seděli pod slunečníkama a dávali si pivko :grinning:
2. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: nebýt 6 měsíc, tak bych řekla, že rodit budu já :grinning: se pose.... z těch bolestí... takže učení nic
2. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s čím jiným se mám teda vytasit? :grinning: :grinning: :grinning: Když už vás kindervejce nebaví? :grinning:...já vám to včera večer říkala...

Annet: né že mě s porodem předběhneš, ani to nezkoušej!!!! Máš absolutní zákaz - i bolestí.....odpočívej, jasný?

kozin: nevím, zda odolné tělo či vzpupné dítko :grinning: děda nám zakázal rodit v pondělí, jde k zubaři a prý by nemohl hlídat...on má chudák z toho hlídání takový strach, že bych se nedivila kdyby si "uhnal" vředy, v noci furt kontroluje telefon, zda má přiběhnout a hlídat atd...a furt nic....dneska vtipkoval, že si musí nachystat komínek oblečení, aby to pak na sebe jen hodil a letěl......já teda z toho jeho hlídání mám strach taky, nejraději bych Maji hlídala sama :pensive: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dnešní odpoledne nic moc - vypadá to, že MM vstal jak se u dítka říká "prdelkou napřed" :frowning2:
Maji už od sedmi spí a já normálně přemýšlím, že půjdu taky...celé odpo jsme strávili na zahradě a ta naše breberka mě pěkně utahala....a navíc jak takhle brzy usíná, dřív i vstává.....

katko: fotečky krásný...Kiki má kukuč po tatínkovi :dizzy_face: ..tady včera i dnes bylo tak krásně - jak v létě.....se ani netěším na to hlášené ochlazení.....jsme si zvykli vegetit hodně na zahradě, aly kytičky atd. by trošku deště uvítaly....
2. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zas mizím....dobrou noc :dizzy_face: a nejpozději zítra večer zase tady, ok? :grinning:
2. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:

sajo:no jo ,zdálo se mi že jsi porodila Adámka a nám to řeklaaž za týden.........tak nevim,já myslim holku ale podvědomí mk asi cosi napovídá :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek