Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
mispuli
2. bře 2010
holky březnovky,všem dětičkám přejeme všechno nejlepší k narozeninám,pohodu,lásku,at se vám vyhnou nemoci i bolístky a máte pořád důvod k úsměvům 😉 ,je vás moc a nemám přehled,kdo kdy,tak přejeme všem.Lucie,Míša,Honzík
ewuska
2. bře 2010
Ahoj holčiny nebyla jste některá na genetickým ultrazvuku? Nejlépe v ČB? JSme tam poslaný a mám z toho strach jako z ničeho jinýho 😞 Díky
mispuli
2. bře 2010
ewu IP
kozimura
2. bře 2010
Přejeme Mariánce k dnešním narozeninám!!!!! x-) x-) x-) Hodně štěstíčka, zdravíčka, ať tě rodiče a bráška nezlobí a hoooodně krásných okamžiků, skvělé kamarády a hromadu dárků!!!! x-) x-) x-)

Pak taky přejeme:
Davídkovi od Tomickoval k zítřejším narozeninám!!!!
Adámkovi od Teresky (4.3.)
Natálce od Annet (4.3.)
Vandě od Lenkabu (4.3.)
Natálce od Lukin (6.3.)
Viki od Kacamar (7.3.)

a opožděně Sebíkovi od Marmar (28.2.)
hvezdickaaad
2. bře 2010
Kukam, kukam a same super zpravicky! 🙂

Vlni: taky moc gratulujeme k Ondraskovi 😉

Dibli: Natince dodatecne prejeme vse nej a hlavne brzke uzdraveni a at se Vam nemoci uz vyhybaji 😉

Saji: Mariance k dnesnim narozeninkam taky posilame velke gratulace! 😉
dibla
2. bře 2010
ahojky všem nej nej nej k narozeninkám.... 😃 😃

A že ma Caira klukčíka to ani nevím nenapíše a fotečky na MK taky nemá 😢 😢
sajahonzik
2. bře 2010
Moc děkujeme za přání - den se vydařil - a to mooooc x-) x-) x-)

No a už zase mizím si dát nohy nahoru a třeba padne i masáž od manžílka - po tom maratonu příprav 🙂
kozimura
2. bře 2010
Saji, jen si pěkně odpočiň, zasloužíš 😉 Nás budou čekat dvoudenní oslavy, aby to tady neprasklo - :-N Tak snad vše vyjde.
atutinka
3. bře 2010
Ahoj holky, přejeme všem březňátkům vše nej (hlavně zdraví) k narozeninám. Snad si na mě ještě vzpomenete, dlouho jsme tu nebyla. Jen jsme Vám chtěla napsat, že Vašík bude mít sourozence. Jsem v 11tt. Mějte se krásně.
katka_j
3. bře 2010
saji: Mariánce vše nej nej k včerejším narozeninám, ale už jsem to napravila na fb...🙂
katka_j
3. bře 2010
tomi: Davídkovi vše nej nej k narozeninám 🙂)))

atuti: jůů tak to moooc blahopřejeme 🙂))
kozimura
3. bře 2010
TOmi, taky Davídkovi přejeme vše nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky, ať vše dobře dopadne!!!! 😉 x-)

Atu, gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sajahonzik
3. bře 2010
katko: díky 🙂

Taky se přidáváme s přáním Davídkovi od tomi x-)

my dnes byli s Domim poprvé u zubaře, byl teda fest vykulenej, dostal vymalovávací obrázek a dr na mě. už umí držet tužku a kreslit, že? tak nevím, zda je mimo Domča nebo dr. 😃

Atu: moc gratuluju k těhu a ať vše jde v co největší pohodě a tak jak má 🙂 x-) krásný, že se zadařilo - co vašík? těší se? nebo to kluci-alias budoucí sourozenci neřeší jako holky?
atutinka
3. bře 2010
Holky děkuji za gratulace 😉
saja: Nevím jestli se Venda těší - řekli jsme mu že mám v bříšku miminko-aby mi neskákal po břiše (jeho oblíbená zábava) tak už po mě neskáče,jen po Jirkovi a všude říká že má mamka v bříšku mimonko :-N pak že chlapi nejsou drbny 😃 😃 😃 Ale jinak je to pro něho spíš jako scifi a pro mě taky 😃 - kromě nevolností mi nic není a břicho zatím nikde 😃 .
dibla
3. bře 2010
VŠEM NE NEJ NEJ NEJ K NAROZENINKÁM

ATUTINKO MOOOOOC OBR GRATULACE...

Holky tak kd yporodila Caira??? ji musím napsat... 8-(
sajahonzik
3. bře 2010
atu: chlapi jsou drbny 😃 to je přece jasný! 😃

Diblo: caira je stále 2v1 😉 , termín má někdy okolo 1.4. a čekají klučíka....
dibla
3. bře 2010
aha tak to jé, já se lekla že už porodila x-) x-) x-)
anneta
3. bře 2010
ATU: gratuluju!!!!
kozimura
4. bře 2010
Dobré ranko mamušky!

Přejeme vše nej k druhým narozeninám

Natálce od Annet, Vandě od Lenkabu a Adámkovi od Teresky!!!!
tereska
4. bře 2010
Annet přejeme Natálce všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, hodnýho brášku a skvělý živovot. T a Adámek, který posílá jednu extra pusu.... 😃
dibla
4. bře 2010
Všem mimískům co slaví a oslavují PŘEJEME JEN A JEN TO DOBRÉ A ZLE AŤ SE VYHÝBÁ OBR OBLOUKEM... x-) x-) x-)
katka_j
4. bře 2010
Také přejeme vše nej nej nej oslavencům druhého ročku 🙂
vlnka1autor
4. bře 2010
Ahojky,
tak už jsme doma x-) . Ondášek je happy mimino, jenom jí a spí a že jí hodně x-) , jo, je to jinej savec, než byla Juli, ten se přisál statečně už na sále 😉 . Jinak Saji vás informovala, porod rychlej, ale fakt masakr. KOntrakce co 2 minuty neskutečně silný, do toho křeče do nohy a mezi jednotlivýma kontrakcema jsem zvracela |-| ... nu nepřeju nikomu. Pak mě nechtěli nastřihnout, protože mám dole křečovou žílu, tak mě PA rvala Ondrášovo hlavičku a ramínka a rukama mě roztahávala, děs a hrůza :-p , byla to ještě větší bolest než ty kontrakce ... takže u mě fakt poslední porod a nikdy více :-N
Juli si na malého zatím zvyká, je to pro ní děsná změna, ale zatím to nějak zvládáme 😉, doma jsme jen pár hodin, tak uvidíme, jak to bude dál. Určitě později písnu víc 😉

Také přejeme všem oslavencům dodatečně i dopředu vše nej ... , ať to všichni pořádně oslaví x-)
sajahonzik
4. bře 2010
Vlni: vítejte s Ondráškem doma - to je fofr 🙂, ještě jednou velká gratulace a chceme co nejdříve fotoooooo 🙂 🙂 🙂 😎
Já měla porod s Domim za 3 hodiny a 15 min. (snad se dobře pamatuju :-N ), kontra taky byly docela masakr, ale pomáhalo mm mačkat ruku, ještě týden pak měl modřinu od mýho palce 😉 a dodnes má mm trauma z toho, že se fakt bál, že mu porodím v autě 😃, počítá dny, dokdy nám ještě může přijít fotka s pokutou za nedodržování pravidel 😃, jel i na červenou....v osm jsme dokráčeli ke zvonku na porod.sál a v 8:30 už bbyl Domi venku, doufám, že pokud někdy dáme další dítě, že to nebude ještě rychlejší - to už by byl asi domácí porod :-N
marmar1
4. bře 2010
Ježíš Vlni jak já ti závidím,že už to máš za sebou :-p ,všichni říkají ,že druhý bolí víc a já jsem myslela,že už to ani nejde |-| ...no jinak to happy mimino ti závidím a přeju aby mu to zůstalo co nejdýl,nejlépe napořád 😃
vlnka1autor
5. bře 2010
Tak jsem hodila nějaké fotečky 😉 http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
kozimura
6. bře 2010
Dobré ranko 🙂 Přeji vše nej Natálce od Lukin - Nati, hlavně zdravíčko a doufám, že už tě brzy poznáme osobně 😉
kozimura
6. bře 2010
Vlni, malý je nádherný a příjde mi maličký x-) To bude asi tím, že už máme doma velké slečny. Už se taky těším na mimíska...až jednou bude...
vlnka1autor
6. bře 2010
Kozim: taky mi nepřišel tak velký, dokud jsem ho na pokoji nesrovnala s holčičkou, která měla 2,80 kg :-N 😃 , velikost 56 je mu tak akorát, spíš musím dávat 62 :-N . Dnes ráno jsem ho vážila, už má zpět porodní váhu a ještě kousek navíc, je to hrozný žrout, ráno ze mě vytáhl 110 ml mléka 😃
kozimura
6. bře 2010
Vlni, tý jo, to je jedlík 😃 Já jsem zvědavá na druhé dítko - hlavně, ať pak zase nejsme na JIP |-| Tam nám to zbrzdilo kojení... A jsem i zvědavá, jak velké bude. Terinka měla jen 49cm, takže jsme museli rychle nakupovat velikost 50 :-N Hlavně jsem zvědavá, jestli se zadaří.

Začni psát odpověď...

Odešli