• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
holky březnovky,všem dětičkám přejeme všechno nejlepší k narozeninám,pohodu,lásku,at se vám vyhnou nemoci i bolístky a máte pořád důvod k úsměvům :wink: ,je vás moc a nemám přehled,kdo kdy,tak přejeme všem.Lucie,Míša,Honzík
2. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny nebyla jste některá na genetickým ultrazvuku? Nejlépe v ČB? JSme tam poslaný a mám z toho strach jako z ničeho jinýho :frowning2: Díky
2. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewu IP
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Mariánce k dnešním narozeninám!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně štěstíčka, zdravíčka, ať tě rodiče a bráška nezlobí a hoooodně krásných okamžiků, skvělé kamarády a hromadu dárků!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pak taky přejeme:
Davídkovi od Tomickoval k zítřejším narozeninám!!!!
Adámkovi od Teresky (4.3.)
Natálce od Annet (4.3.)
Vandě od Lenkabu (4.3.)
Natálce od Lukin (6.3.)
Viki od Kacamar (7.3.)

a opožděně Sebíkovi od Marmar (28.2.)
2. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukam, kukam a same super zpravicky! :slight_smile:

Vlni: taky moc gratulujeme k Ondraskovi :wink:

Dibli: Natince dodatecne prejeme vse nej a hlavne brzke uzdraveni a at se Vam nemoci uz vyhybaji :wink:

Saji: Mariance k dnesnim narozeninkam taky posilame velke gratulace! :wink:
2. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem nej nej nej k narozeninkám.... :grinning: :grinning:

A že ma Caira klukčíka to ani nevím nenapíše a fotečky na MK taky nemá :cry: :cry:
2. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme za přání - den se vydařil - a to mooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a už zase mizím si dát nohy nahoru a třeba padne i masáž od manžílka - po tom maratonu příprav :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jen si pěkně odpočiň, zasloužíš :wink: Nás budou čekat dvoudenní oslavy, aby to tady neprasklo - :sweat_smile: Tak snad vše vyjde.
2. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přejeme všem březňátkům vše nej (hlavně zdraví) k narozeninám. Snad si na mě ještě vzpomenete, dlouho jsme tu nebyla. Jen jsme Vám chtěla napsat, že Vašík bude mít sourozence. Jsem v 11tt. Mějte se krásně.
3. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Mariánce vše nej nej k včerejším narozeninám, ale už jsem to napravila na fb...:slight_smile:
3. bře 2010 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: Davídkovi vše nej nej k narozeninám :slight_smile:)))

atuti: jůů tak to moooc blahopřejeme :slight_smile:))
3. bře 2010 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOmi, taky Davídkovi přejeme vše nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky, ať vše dobře dopadne!!!! :wink: :dizzy_face:

Atu, gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: díky :slight_smile:

Taky se přidáváme s přáním Davídkovi od tomi :dizzy_face:

my dnes byli s Domim poprvé u zubaře, byl teda fest vykulenej, dostal vymalovávací obrázek a dr na mě. už umí držet tužku a kreslit, že? tak nevím, zda je mimo Domča nebo dr. :grinning:

Atu: moc gratuluju k těhu a ať vše jde v co největší pohodě a tak jak má :slight_smile: :dizzy_face: krásný, že se zadařilo - co vašík? těší se? nebo to kluci-alias budoucí sourozenci neřeší jako holky?
3. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za gratulace :wink:
saja: Nevím jestli se Venda těší - řekli jsme mu že mám v bříšku miminko-aby mi neskákal po břiše (jeho oblíbená zábava) tak už po mě neskáče,jen po Jirkovi a všude říká že má mamka v bříšku mimonko :sweat_smile: pak že chlapi nejsou drbny :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak je to pro něho spíš jako scifi a pro mě taky :grinning: - kromě nevolností mi nic není a břicho zatím nikde :grinning: .
3. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
VŠEM NE NEJ NEJ NEJ K NAROZENINKÁM

ATUTINKO MOOOOOC OBR GRATULACE...

Holky tak kd yporodila Caira??? ji musím napsat... :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
atu: chlapi jsou drbny :grinning: to je přece jasný! :grinning:

Diblo: caira je stále 2v1 :wink: , termín má někdy okolo 1.4. a čekají klučíka....
3. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jé, já se lekla že už porodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ATU: gratuluju!!!!
3. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko mamušky!

Přejeme vše nej k druhým narozeninám

Natálce od Annet, Vandě od Lenkabu a Adámkovi od Teresky!!!!
4. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet přejeme Natálce všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, hodnýho brášku a skvělý živovot. T a Adámek, který posílá jednu extra pusu.... :grinning:
4. bře 2010 v 08:52  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem mimískům co slaví a oslavují PŘEJEME JEN A JEN TO DOBRÉ A ZLE AŤ SE VYHÝBÁ OBR OBLOUKEM... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme vše nej nej nej oslavencům druhého ročku :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak už jsme doma :dizzy_face: . Ondášek je happy mimino, jenom jí a spí a že jí hodně :dizzy_face: , jo, je to jinej savec, než byla Juli, ten se přisál statečně už na sále :wink: . Jinak Saji vás informovala, porod rychlej, ale fakt masakr. KOntrakce co 2 minuty neskutečně silný, do toho křeče do nohy a mezi jednotlivýma kontrakcema jsem zvracela :pensive: ... nu nepřeju nikomu. Pak mě nechtěli nastřihnout, protože mám dole křečovou žílu, tak mě PA rvala Ondrášovo hlavičku a ramínka a rukama mě roztahávala, děs a hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byla to ještě větší bolest než ty kontrakce ... takže u mě fakt poslední porod a nikdy více :sweat_smile:
Juli si na malého zatím zvyká, je to pro ní děsná změna, ale zatím to nějak zvládáme :wink:, doma jsme jen pár hodin, tak uvidíme, jak to bude dál. Určitě později písnu víc :wink:

Také přejeme všem oslavencům dodatečně i dopředu vše nej ... , ať to všichni pořádně oslaví :dizzy_face:
4. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni: vítejte s Ondráškem doma - to je fofr :slight_smile:, ještě jednou velká gratulace a chceme co nejdříve fotoooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
Já měla porod s Domim za 3 hodiny a 15 min. (snad se dobře pamatuju :sweat_smile: ), kontra taky byly docela masakr, ale pomáhalo mm mačkat ruku, ještě týden pak měl modřinu od mýho palce :wink: a dodnes má mm trauma z toho, že se fakt bál, že mu porodím v autě :grinning:, počítá dny, dokdy nám ještě může přijít fotka s pokutou za nedodržování pravidel :grinning:, jel i na červenou....v osm jsme dokráčeli ke zvonku na porod.sál a v 8:30 už bbyl Domi venku, doufám, že pokud někdy dáme další dítě, že to nebude ještě rychlejší - to už by byl asi domácí porod :sweat_smile:
4. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Vlni jak já ti závidím,že už to máš za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,všichni říkají ,že druhý bolí víc a já jsem myslela,že už to ani nejde :pensive: ...no jinak to happy mimino ti závidím a přeju aby mu to zůstalo co nejdýl,nejlépe napořád :grinning:
4. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: Přeji vše nej Natálce od Lukin - Nati, hlavně zdravíčko a doufám, že už tě brzy poznáme osobně :wink:
6. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, malý je nádherný a příjde mi maličký :dizzy_face: To bude asi tím, že už máme doma velké slečny. Už se taky těším na mimíska...až jednou bude...
6. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozim: taky mi nepřišel tak velký, dokud jsem ho na pokoji nesrovnala s holčičkou, která měla 2,80 kg :sweat_smile: :grinning: , velikost 56 je mu tak akorát, spíš musím dávat 62 :sweat_smile: . Dnes ráno jsem ho vážila, už má zpět porodní váhu a ještě kousek navíc, je to hrozný žrout, ráno ze mě vytáhl 110 ml mléka :grinning:
6. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, tý jo, to je jedlík :grinning: Já jsem zvědavá na druhé dítko - hlavně, ať pak zase nejsme na JIP :pensive: Tam nám to zbrzdilo kojení... A jsem i zvědavá, jak velké bude. Terinka měla jen 49cm, takže jsme museli rychle nakupovat velikost 50 :sweat_smile: Hlavně jsem zvědavá, jestli se zadaří.
6. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek