• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
autor
Kozim: zrovna koukám, že jsi snažilka. To budeme držet pěsti, ať to brzy vyjde :wink:
Juli měla 46 cm, dokonce mám po ní jedno triko ve velikosti 44 :grinning: , ale to by měl Ondra tak pod prsa :grinning: ... Ondrášek nosí oblečení, které měla Juli ve dvou měsících :sweat_smile: , ale co, je to chlap, ne? :slight_smile:
6. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, děkuji :slight_smile: Zatím je to jen takové snažení, že to necháváme na náhodě - moc to neřeším, když to zatím nevyjde :slight_smile:
Je, to byla drobeček. Tak má když tak Juli oblečky pro panenku :wink: Jasně, že je Ondra chlap, tak to musí jít vidět :slight_smile: Ale stejně tě obdivuji, žes to dala bez toho nástřihu - nenatrhnul tě Ondrášek?
6. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,
lukn Natince vše nej nej nej dodatečně :grinning: :grinning:
Jinak dneska přejeme vše NEJ nej nej nej Viktorce od Kacamar k narozeninkám, Viky hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka :grinning: :grinning:

A zítra přejeme Karolince od aajjaaa a kristínce od kristy Vše nej holky naše březnové :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kozimurko vy už se snažíte??? tak to je supr.... já byla vytáhnout tělísko tak jsem zvědavá jak dlouho budem čekat než se zadaří.... to se snad o nás nedá řící snažilkování.... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my také přejeme všem oslavencům vše nej nej nej

kozim: téda to je překvapení :slight_smile:))) budu držet palečky, at to výjde...

mne bylo včera večer tak zle - snedla jsem chleba s ředkvičkou a nejak mi to nesedlo, tak jsem si říkala,no prožívat tento stav v těhu tak potěš koště :slight_smile:)) tak mne to zase na nejakou chviličku to druhé mimi přešlo :slight_smile:
7. bře 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme vše nej Viki - hodně štěstí, zdraví a spousta dárečků :slight_smile:

Dibli, no, snažíme :sweat_smile: Není to zas tak intenzivní snažení, ale jen takové když to vyjde budem rádi :grinning:

Katuš, děkuji :slight_smile: No, ono někdy taky zvažuju, když mi Terka ztropí zcénu, ale tak snad bude pomáhat :grinning: Miminko děsně chce, je kvůli tomu, že jsme jí mimi slíbili i hodnější. Ale tak nějak nevěřím, že se to hned podaří, takže je čááááás :slight_smile:
7. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi omlovám se!!! Všem březňátkům opožděně VŠE NEJ!!! A všem co budou mít samozřejmě také :-*
8. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme vše nejlepší k narozeninám Kristýnce od Kristy a Karolínce od aajjaai - hlavně zdravíčko, holky, hodně dárečků a zase jeden nádherný rok se spousty nových zážitků a poznání!!!!!!

Taky přjeme dopředu vše nej
Lindušce od Dit (11.3.),
Katušce od Lenulenky (12.3.),
Terezce od Lussindy (13.3.),
Matymu od Maryje (13.3.),
Honzíkovi od Pamuk (13.3.)
a Toníkovi od Petruny (14.3.)!!!!!!!!!!!
8. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dáváte deckám na večeře? mi malá sem tam sní rohlík s nečím nebo jogurt, pak jí do postýlky udelám kaši a té se skoro netkne a v noci chce furt mlíko . nevíte jak jí to odnaučit? už je přece dost velká na to aby se mi na to v noci budila...
8. bře 2010 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, malá mi sní dětské párečky, nebo jen rohlíček s máslem a salám, nebo dáváme krupičku s kakaem nebo polívku od oběda, nebo jí dělám puding a do toho piškoty .. podle toho co chce...
8. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, cokoliv - někdy jí dělám puding, jindy zase chleba se salámem nebo sýrem, pak zase párky s chlebem a někdy klidně i polévku od oběda - polévky miluje. :wink:
A co kdybys jí prostě to mlíko nedala - prostě ať si pořve a zjistí, že ho nedostane. Zkusit přežít pár nocí a možná to půjde. Já fakt nevím. Terka se mi na mlíčko nebudí asi od 8.měsíce - a to se budila jen v 5 na kojo a konec. A od té doby neznáme noční kojení, krmení, pití... :sweat_smile:
8. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, Natinka mi taky v noci pije mlíko,ale nebudí se, vždy když jdu spát já, tak kolem 23,00 tak jí udělám 300ml mléka a to jí strčím do pusiny, i ve spánku si to chytne do ručky a vše vypije a nebudí se mi, a vstává tak kolem 7-8 hodiny ráno...,.
8. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: já sem ráda, že Maji pije v noci :wink: - než jdeme spát a k ránu nutroš, občas tomu jídlu přes den moc nedá, tak jsem ráda za to mlíko, i když večer tomu mlíku taky moc nedá - někdy nevypije ani stovku, pije víc k ránu (ale stejně nevypije víc jak ze 180 ml vody)...taky nemá ještě ani 12 kg :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: Ondrášek je krásnej a přijde mi i podobnej Julince, myslím, že jako sourozenci se fakt nezapřou....tak ať krásně roste :dizzy_face: aspoň jako náš Domča :grinning:
8. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za tipy, večeře teda dávám stejně jako vy, nekdy jí krásne ale nekdy v tom jen povrtá a tak jí musím dát mléko.
dibla: ty jo ve spánku ti vypije mlíko jo? to bych do ní asi nenarvala :slight_smile:))) a za další já chodím spát docela brzo :slight_smile:
ale jak tu vidím tak nejsem sama viz.saja tak mne to trochu uklidnuje ale uz jsem si říkala ze bych jí to přes tu noc odbourala a dala jí jen čaj, jenže ona je schopna ječet tak dlouho dokud jí to nedám..uvidíme nejak to musím vyřešit...zajímavé je ,že jak je u babiček tak spí celou noc a nevyžaduje mlíko.

Jinak přes den mí jí krásne, jsou dny kdy jí malo a frfňá ale zase dny kdy jí hodne...

Jo holky a ta hernička ,kde jsme mely ty srazy,tak ta zkrachovala a je na prodej :frowning2:, sice jsem tam od našeho srazu nebyla ale bylo to tam docela ideální pro naše srazy...
9. bře 2010 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera snedla trochu rohlíku a celý jogurt ,tak jsem jí ani nedávala už do postýlky mlíko a usla v pohode, a ve tři chtela mlíko . taky delám za 180 ml vody :slight_smile:
ale kdyz si vezmu ze synovec má 2,5 roků a v noci pije kakao tak jsem docela klidná ale myslím si,ze to mlíko stejne pije jen z důvodu ze jí to chutná a na žízen a stačil by jí čaj.
No nebudu to tu více rozebírat, nejak to dopadne :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAčko jo ve spánku, je tak zvkla od malička, nějak se to naučila vypít, neudusit se a přitom spinkat :sweat_smile: :sweat_smile:
já dát Naťuli jen 180ml mléka, tak se mi obudí, že to ho má málo... dávám 8-9 odměrek takže 240-270ml
9. bře 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Včera jsme byli na genetice, miminko je krásný velký spokojený a hlavně zdraví :wink: Dokonce už i víme co tam máme schovaný :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: já to měla horší, malé jsem prostě mléko musela vzít, byla na něm závislá, vypila mi i litr denně a to nekecám!!! pak jsem to opatrně stáhla na max 2x po 250ml a pak jsem musela dát pryč úplně (kvůli kakání)... výsledek? První noc: mamíííííííííííííííííííííí dej mi to mlíkooooooooooo a řvala a řvala druhá noc : mamííííííííííííí máš eště mlíko????????? :grinning: a zase řev a třetí den: tak apoň pití čaj :grinning:
9. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
EWUSKA: prozradíš :slight_smile:))

DIBLA: AHA,tak kdyz od mala tak je určitě zvyklá, ja davam male jak jde spát z 210ml vody a stejne nechá.

KOZINKA: aha, tak vy jste to mely horší kvůli kakání... ale myslím si,že kdybych jí ho nedala tak za pár dní si zvykne, ale mám strach,ze by mi vstávala jeste drive než ted a to posledních pár týdnů vstává fakt brzooo
9. bře 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky je to o mé pohodlnosti , radeji zajdu udelat mliko a mam za pár min klid nez jí poslouchat hodinu :slight_smile: jak řve
9. bře 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuško tak to moc gratuluji a bude to holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím jak u Vás,ale pravda u nás aspoň částečně to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se omlouvám za román :dizzy_face:
Hlavně si přečtěte - Co se všechno člověk naučí od dětí ...

Taky se poznáváte dámy?:slight_smile:) Taková normální rodina..

Oblečení
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám
doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

Jméno
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a
psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety
Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete
jméno, do kterého se zabodl váš prst.

Příprava na porod
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si
pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

Výbavička
1. dítě - Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané
uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte
pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?

Starostlivost
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte
dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

Aktivity
1. dítě - Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění
pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

Odchody z domova
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na
hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo,
na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze
tehdy, když se objeví krev.

Doma
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul,
nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...
2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý
tvrdí,že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla
být vyslovena ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku...
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám
točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na
vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a
přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek
dospělých v narvané restauraci.
19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je
pozdě.

Také zjistíte, že 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už
mají děti nebo ne.
80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.
9. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, děkuji, alespoň něco mě rozveselilo.... :frowning2: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: dobrý :grinning:

kozim: Terezce přejeme vše nej nej k narozeninkám
10. bře 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško, ještě jednou moc děkuji :slight_smile: Terince jsem ráno popřála a ta potvůrka si od Silvestra zapamatovala, že jsem jí slíbila na narozeniny šampus - rychlé špunty a jak jsem ji dobřála, tak mi říká "mami, šampont ci" :sweat_smile: :grinning:
10. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: Terince všechno nej nej k narozeninkám ! :dizzy_face: Hodně štěstí, zdraví a taky hodného sourozence :dizzy_face: Posíláme pusinu
10. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmamuško, moooooooc děkuji :slight_smile:))) Pusinku hned předám- ta už je dneska upusinkovaná :grinning:
10. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmamuško, my pro změnu přejeme Vikince vše nejlepší k svátku a ať ji bráška nezlobí :wink: :grinning:
10. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorce taky prejeme vse nejlepsi k jmeninkam a Terezce k narozeninkam hodne rodice, brasku nebo sestricku a nebo oba :slight_smile:

V noci nedavam nic. Jak je nemocna, tak si rekne o caj,ale to je fakt malo. Pred spanim vypije tak 270ml mleka a jde spat. Od doby co je ve velke posteli a svem pokojicku, usne hned. Akorat mame ted problem,ze za celou noc precura plenu, tak ze je cela mokra. Ona na vecer vymysli a porad chce pit vodu z toho hrnicku, caj z toho.... :angry:

ted delam po prve dort. Teda uplne zakladni s piskotovbym korpusem, ovocem a zele, tak uvidime,jestli z toho neco bude :sweat_smile:

Diblo: :grinning: :grinning: super a pravdive :slight_smile: A co Nati?Jak je na tom rucka?hoji se to dobre?

Kozim: jak je MM? Uz neco blizsiho vite? Drzte se...
10. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek