• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Hvezdi, moc děkuji :slight_smile:
Zatím pořád nic nevíme. Doktor mu neřekl nic ani na vizitě, že prý měl málo času, ale to mě do prkýnka nezajímá!!! :rolling_eyes: Teď zase mu nic neřekne, protože operuje. :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim co je s Jardou??? :pensive: :pensive:

Viktorkám vše nej a Terince OBR pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hvězdi, ručička se hojí, u není obvázana,ale musíme jí mazat 3 denně kalciovkou....na kontrolu jdeme za měsíc...
10. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, děkuji :slight_smile:
IP :frowning2:
10. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak moč, také OK...hurá nemáme zánět, ručka není obvázana a žadný bacil...HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
10. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, moc gratulujeme ke skvělým zprávičkám!!!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím, jsem ostuda,
gratulujem všem březňátkům hromadně ke dvěma ročkům a ať i ten další je plný krásných chvil s našimi zlatičky :dizzy_face:

Těhulkám ať se daří těhulit a snažilkám brzy taky :dizzy_face:
12. bře 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na večeři vypije naše Aninka někdy i dvě flašky (cca 230ml) kaše a do dopoledne o ní nevím. Záleží jak po odpoledním spánku pojí svačinu. Bez kaše by to u nás neprošlo. A ráno dávám Sunar s 200ml vody a pak normoš snídani. Ale mlíko a jogurty u ní celkově vedou. Dětské párečky frfňá a salámy se u nás skoro nejí. Šunku většinou ojí z pečiva a to už ji pak nezajímá. Miluje ale veškeré ovoce a cherry rajčata, to má místo bonbónů :dizzy_face: Sladké se jí sanžím nedávat, max.piškoty, už tak je dost tlusťoch a nevidím v tom pro ni nic přínosného. Musím hlídat želatinové bonbony, to by zbagrovala celý pytlík na posezení. A strašně ráda chodí a lžičkou srká naše kafe, potvůrka, nemůžem odejít od stolu a kafe nechat stát :angry: A taky jí chutnají tvarůžky :grinning:
12. bře 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla: jsem moc ráda, že Natuška je OK, to je supeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ve středu jsem byla celý den v Havířově v Tescu a ve čtvrtek celé dopo a oba dva dny i na skok v Elánu (vše pracovně) tak jsem průběžně čučela, jestli se náhodou neobjevíte. Ve čtvrtek jsem měla ssebou i Aninku, bo nebylo hlídání.

Katuš: to je škoda, že ta herna krachla, zrovna včera jsme jeli okolo, tak jsem tam čučela :frowning2: divím se, že krachli zrovna v zimě, kdy s dětma není moc kam jít :astonished:

Už se těším na ten srazík, doufám, že to platí holky!!!!
12. bře 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta zima už mě se*e, už jsem zabalila většinu zimního oblečení :sweat_smile: a ono zase nasněžilo, to je na palici!!!
12. bře 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, tak Terka kafe nesrká, ale už mi jednou vypila zbytek kávy a je to malý dojížděč. Musíme hned uklidit hrnky, jinak je dopíjí :sweat_smile: :grinning: Jedlík už takový není. Úplně vynechala svačinky a jí jen snídani (jogurt nebo přesnídávku), oběd (ale to má kolikrát porce jako dospělý, takže tím asi nahradí i odpolední svačinku) a večeři (pudink, chleba s máslem a salámem, nebo s medem, nebo marmeládou a občas jen se sýrem) a abych nekecala, občas si dá druhý oběd - jde vyžírat babičku s dědou :sweat_smile:

Peťko, Kači, ono o té herně hodně lidí nevědělo ani z okolí té herny. Kámoška bydlí v tom sídlišti za Jarkovou prací a vůbec o ní nevěděla, ani její kamarádky - možná to chtělo jen lepší reklamu... :frowning2: Je to škoda. Ale určitě najdeme jiné místo, kde se přes zimu scházet, třeba jinou hernu :wink: Děti už budou větší, už je nebudeme muset mít až tak na očích...

Peťko, srazík platí a dorazí i Annet. Ještě se musím zeptat Verči, jestli pojede se mnou k nám, když ne, beru tam i zpět Annet a možná sebou budu mít další dvě maminky, ať holky nesedí doma - kámošku s půl roční holčičkou a čtyřletým klučíkem a kamarádku z dětského centra - má stejně starou holčičku jako jsou naše děti - teda je únorová, ale v podstatě stejně stará :slight_smile: A je to šikulka a s TErinkou si krásně hrají :slight_smile:

Peťko, ani mi nemluv. Já jsem myslela, jak krásně vyjdem s oblečením co máme a teď se mi Terka potáhla najednou o 3 cm a vše má krátké :frowning2: Takže jsem musela nakoupit ještě i nějaké zimní věci. Už ať to zkončí, jinak se buď zblázním, nebo zardousím toho malého protivu doma :sweat_smile:
12. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: malá se ale hezky vytáhla, ale i tak proti naší Kristi je oplácanější :grinning: - myslím to v dobrém.
tak naše malá jí ráno snídani normální , pak obed , sem tam do ní dostanu svačinu záleží co předtím pojí a večeři má normální plus mlíko do postýlky, ale to poslední dobou zůstává plné takze to vylívám pak v noci vyžaduje teda mlíko.
kaše mi uz moc nechce, tak to aspon trochu vmíchám do mlíka at se toho zbavím, protože mám koupené z Polska jeste tři balení kaš, tak at to upotřebím.

jinak u nás vedou taky bonbony želatinové, lentilky a lízátka - ty miluje nejvíce. ale občas jí obalamutím tím, že jí nabídnu raději jablko.

Taky si myslím, že neměla ta paní moc velkou reklamu na tu herničku,ale je to škoda. ona tam ale furt menila otvírací dobu, placení atd. takze i to možná nekteré odradilo.
já teda často chodím do herny v Lase a tam je to super.

Jinak jsem se rozhodla , ze půjdu na zápis s malou uz v dubnu, za to nic nedám a sama nevím zda půjdu do práce, nebo bude druhé atd. tak tam půjdu a uvidime.

O tom snehu mi nemluvte, jsem z toho už na nervy, připadá mi to nekonečné, já chci už jaroo... a doufám že sraz výjde, protoze se na nej moc teším.
12. bře 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, tak Terka to samé - želé bonbony, lízátka, lentilky. Lízátko se musí kupovat pokaždé v obchodě :angry: Taky je to tím, že jsou narafičené u pokladny. SNažím se omezit, ale občas to prostě nejde :frowning2:

Na zápis jdeme taky v dubnu. Když se podaří prcek, tak půjde Terka do školky dříve, když ne, tak budu muset jít příští rok stejně do práce, tak to budeme mít za sebou.
12. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, já se už moooooooc teším....... Vše co jsme měly na zimu tak Natka ještě pořád nosí, jen teď jsem jí koupila zateplenou šusťákovku, na takové všelijaké počasí...
12. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám hotový dort pro Terinku, kdyby se někdo chtěl kouknout, tady je odkaz : http://kozimura.rajce.idnes.cz/Terezciny_2.narozeniny_-_dortik/
12. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun tak to se ti povedlo, Romča vzkazuje, že na sladké tedy moc není,ale do toho by se pustil hned... :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, moc děkuji :slight_smile: Za chvíli to všechno vypukne, tak držte palec :wink:
13. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezce vše nej nej nej :grinning: :grinning: :grinning:
a všem oslavencům, na které jsme zapoměly :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
nějak jsem se sem nedostala, mám zánět v prsu a beru antibiotika, poslední dny mi bylo šoufl, vysoké horečky, prostě hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky jsem ztratila trochu mléka a malému to nestačí, tak jsem mu musela přidat Nutrilon. Doufám, že to zase rozkojíme, bylo by mi to líto :unamused:
Jinak Naty od Dibli gratulujeme ke skvělým výsledkům :wink: , teď už bude vše v pohodě.
Ostatním prckům přejeme vše nej... k 2. narozeninám, nestíháme to všechno sledovat :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnko děkujem a neboj určo se to dá dopořádku a budeš normálně plně kojit... :dizzy_face: :dizzy_face: zánět ustoupí a bude OK... miy pomáhal tvaroh, když na mne něco takového lezlo
13. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, oslava se vyvedla, fotky dodám později a když mi někdo převede video na DVD a mi se podaří ho trošku prostříhat :sweat_smile: Tak i video. Fotit se vše nedalo a nestíhalo. Bylo fajn, do našeho "obýváčku" jsme narvali 15 dospělých a 5 dětí. Terka byla nadšena, dort pochválen jak vizáží, tak chuťově - máme odřený strop on mého nosu, budeme muset předělávat strop v obýváku :grinning:

Vlni, přeji brzké zahojení a víc mlíčka :wink:
13. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimurko tak to je supr, že se vše vyvedlo.... takto jste měli jak mi :grinning: :grinning: Plný dům :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, přesně tak -měla jsem pocit, že se ten obývák musel nafouknout, když jsme se tam všichni vešli :grinning: Na to, že to mělo být dvoudenní posezení s pár lidma, se to trošku zvrtlo, když jsme to přesunuli na jeden den :grinning: To víš, přidali se další a další :grinning: Dneska ještě dojede moje teta a dojdou sousedi, tak ještě posedíme :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jdu k vám na radu, včera jsme měli na oslavu Domkových narozenin babičku, která má plínku a protekla nám skrz na naší sedací soupravu, nevíte jak bych se mohla zbavit toho strašnýho smradu???
14. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuško, tak to neporadím :frowning2: Jedině pořádně vyčistit "Vanišem" a pak bych to možná nastříkala nějakým sprejem a nechala větrat. To je fakt nemilé... :unamused:
14. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

dekuji za gratulace davulovi.

tez vsem oslavencum preji jen to nej

papa
15. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Kristýnce od Katky vše nejlepší k 2.ročku - vše nejlepší Kristý, ať se ti splní všechna tvá dětská přáníčka a pořádný nášup dárečků :wink:,
pak přejeme

Karolínce od Liby (16.3.),
Teďákovi od Majmuny (17.3.),
Elišce od Martule20 (17.3.),
Ondráškovi od Misekulicky (17.3.),
Klárce od Zuzika (19.3.),
Ríšovi od Sikorove (19.3.),
Tadymu od Noa (20.3.),
Verunce od Shehe (21.3.),
Vašíkovi od Atutinky (21.3.),
Kačce od Del (21.3.),
Barunce od Gajdosove (21.3.) a
Honzíkovi od Bakule (22.3.)
15. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim a ostatní : dekujeme moc.

kozim : krásné fotečky z oslavy :slight_smile:, Terezka byla jak princezna v tech satičkách.
15. bře 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
vsem breznatkum krasne 2. narozeniny a dalsi rok plny smichu, radost a rostaren :dizzy_face:
Ja jedu zitra na kontrolu do Prahy, mam to na cele dopoledne, test na cukr a tromboticke centrum. Stale v noci nemuzu spat, chjo, ja se snad nikdy nedospim. Lucka ma od vcera zvysenou teplotu, hlavne vecer, tak 37,6, ale nic k tomu, ani ryma, ani kasel nic... tak snad to nic neni a jsou to bud zuby nebo jak tu lita jako pometlo :grinning:
kdo nevidel, pridala jsem fotky Lucky z profi foceni do alba :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, tak držím palce., ať vše v Praze dopadne dobře, dej vědět :wink: Na fotečky hned ráda kouknu. Zatím papa!
16. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek