• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahojky, v Praze jsem dopadla super, vse je v klidovem stavu, tak jsem rada :slight_smile:. Ja se bala kvuli tomu tvrdnuti bricha, ale je to ok :slight_smile:. Glukozu jsem taky prezila a v trombotickem centru jsou vysledky taky v poradku.
Lucka od rana ma rymu a kasle, a to se pred mesicem vyhrabala ze zanetu prudusek. Chjo :frowning2:. Takze tak u nas.
16. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: já si až ted zpetne všimla tvého odkazu na fotky z Natálčiných narozenin :slight_smile:,,moc hezké a mela krásné dortíky a dárečky :wink:

mjanca: tak to je fajn, že vše dopadlo dobře a at se Lucinka brzo uzdraví.
17. bře 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak to vypadá, že svoje 30 narozeníny, zapiju tak leda rychlím špuntem :angry: :angry: :angry: nadělila jsem si dáreček v podobě mimíška, ale na 100% to budu vědět v Po jestli mrcha dorazí.... takže jsem se nestihla ani snažilkovat :sweat_smile: :sweat_smile:
na testu jsem měla // ,ale slabounké, za to bude ze mne Pamela
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mimčo by měl donést mikuláš, tak nevím jestli to bude čertisko nebo andílek, jako Natinka :confused:
19. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeeeeeeeeeeeeem teta :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko kujeme...... :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teta obr gratulaceeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
20. bře 2010 ve 13:11  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dibli,
od nás taky velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tersko, vlni...moc děkuji... :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: my též moc gratulujeme :slight_smile:,,,to bude ale krásný dáreček na kulatiny ...
21. bře 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko jo to teda bude... :grinning:
21. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo: obr gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aby ses nedivila a nebyl tam i cert i andilek :sunglasses: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi nestraš, nemáme v rodině dvojčky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, dorazíš taky do Zoo? A dorazí i Terka s Matym?
22. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, dneska jsem ráno kecala s Lenčou, po cvičení k ní valím na pokec - holky jsme od sebe ráno nemohly odtrhnout :grinning:
22. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimurko IP
22. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže MS nedošla na testíku //,ale pořád ta jedna je slaboučka na vyšetření mě dr vezme 6.4. což bych měla být cca 6tt... a MM tak ten musí malovat strop :grinning:
22. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :wink: Takže gratuluji!!!
22. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: super, to moc gratuluji a at se to ukáže i na gyndě :slight_smile:...Jindra do mne taky sem tam hučí ,že pujdeme do druhého, ale já nechci zimňátko :slight_smile:)))

Jinak Kiki se asi zamyslela jak jsme si tu psali o tom mlíku a nějak ho přestala vyžadovat :slight_smile:, večerní mlíko ani kaše už není :slight_smile: a asi dvakrát do týdne chce mlíko v noci :slight_smile: , tak super, jsem ráda.
23. bře 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, no vidíš :wink:
23. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko dobrý... tak u nás je další novinak....Natka usíná už třetí noc a odpoledne bez dudlíku... a ani ho už nevyžaduje a když řekne že chce, tak ji prostě řeknu, že je dudlík nemocny... má totiž ustřihnutou špičku.... :grinning: :grinning: má ho nachystaného, jak pujdeme k dr. aby se na dudlík podívala :grinning: :grinning: tak nevím co nám paní dr. na to řekne... :wink:
23. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
novinak-novinka
23. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak MM mě včera tak vytočil, že jsem myslela, že začnu po něm křiček jak po malém harantovy... si vemte, za moji tchýni jezdíme skoro co druhý den, jelikož je na nervy a na prášky když Natku nevidí aspoň ob den, a za mojí mamkou do OV, jezdím jen příležitostně, naposledy, když jsem s Nat byla v porubě.... a včera jsem MM nahodila, že bych ráda, jela k mamce alespoň na týden, že jsem jí dlouho neviděl, chtěla bych zajít za kámoškama co bydlí v OV a mají také malé prcky a prostě aby Natka byla i s druhou babičkou, když si nevzpomene ani na jení jméno a že nechcu mojí mamku o Nat jako o vnučku ochuzovat...No a můj drahý mi na to řekl, že jestli jsem se nezbláznila tam být celý týden, že se jeho mama zblázní... a začal mi vyčítat, vše možné...no tak jsem to nevydržela a řekla, jsem že teda OK, že aby měl co vyčítat tak prosím!! Oď teď , to budu dělat stejně u obou babiček, když 3x týdně Těrlicko tak i 3x týdně OV...že jsem byla vůči jeho rodině hoooooodně schovívavá a nic jsem nevyčítala, jako že jsou u nás skoro pořád.... Holky nasraná jsem na něho jak čert, a večer před spaním jsem mu řekla, že ten týden v OV bude reál ať stým počítá, a že nechci aby tam jel, když se mu tam nelíbí...

No co by jste mu na to řekly, popř udělaly??? Prostě někdy mi příjde jak totální magor... když něco takového vypustí s úst...
24. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, tak v tomto tě plně chápu. U nás je to naštěstí tak, že rodina MM nemá zájem, takže mi MM nevyčítá, že tam jedeme max.3x do roka. Toto ti fakt nezávidím :frowning2: Já bych na ten týden taky jela a proč ne, ježíš, vždyť si na mateřské, chlap je furt v práci, tak co, alespoň si babička užije vnučky. Když jedete na dovču, tak tchýni přece taky netaháte :sweat_smile:
24. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: já bych udělala úplně to stejné co ty. když se může jezdit za jednou babičkou tak se může za druhou. Jako si nedovedu představit jezdit za tchýní ob den, a to bydlí pár metrů od nás. Jsem ráda jak Kikču vidí jednou týdne. a to kolikrát jak se neozveme my tak oni né, Snažím se at vidí kiki jednou týdne obe babičky.
Na druhou stránku buď ráda že má tchýne o Naty takový zájem, co by za to ostatní dali.
Ale tvého manžela nechápu proč ti zakazuje abys nejela na týden za mamkou, to mi příjde fakt nenormální. ale třeba si to neuvedomil, co tím řekl :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: a neboj takové rozepře jsou skoro všude, u nás neco podobného proběhlo nedávno :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to také nechápu, pořád upřednostňuje svojí mámu nad mojí a přitom mu nic neudělala :frowning2: :frowning2: už jsem mu řekla, že jsem na něho nasraná a on mi odpověděl, že je na mne taky,ale proč mi už neřekl...
24. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou chlapi no.,.. kašli na to, to přejde. Ale nenech si odradit od sebe mamču.
25. bře 2010 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko to bych ani neudělala.... :angry:
25. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Natka je marod a já také.... máme rymu, kašel, teplotky no viroza jak z učebnice... do toho moje odpolední nevolnosti :frowning2: Hrůza... už z toho šílím...
26. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek