• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Dibli, Terka má dneska od rána horečky, ale u nás to vypadá na zoubky. Je totiž celý den v pohodě, jen si rve obě ruce až dozadu, takže pětky. Snad do pátku vydržíme pohromadě.
26. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás to zoubky nebudou :frowning2: :frowning2: ani u mne :pensive:
26. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád mnám teče z nosu, tak jsem letěla koupit homeopatika, jelikož nic jiného asi nemůžu ani nevím jestli můžu nějaký sirup nebo něco, vím jen paralen a panadol...ale to bude asi vše... :pensive:
26. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, v lékárně ti nic neporadili? Když tak zajdi za doktorem, určitě ti něco napíše. U Terky mě jednou děsně bolelo v krku a byla jsem nakřáplá a léky mi napsal gyndař :wink:

My jsme celou noc nespali :frowning2: Terka se k nám nastěhovala, když jsme šli spát a s ní se spát nedá. Pořád jsme jí dávali na polštář, ať nespadne z postele nebo ať ji nepřidusíme, podávali čajík, dávali léky na tlumení teploty. Teploty máme 2. den a opět nic - ani rýma, kašel, na nic si nestěžuje, takže jasné zuby.
27. bře 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: jéjda, tak se holky brzo uzdravte a tebe at prejdou ty nevolnosti, ja jsem u Kiki v tehu nemela zadne nevolnosti, tak uvidime jak to bude u dalšího...
snad se uzdravíte do srazíku.... i když počasí nemá být příznivé , tak kdo ví jestli se někam pojede, co.. v dešti určitě nepůjdu.

Kozim: Terinku at brzo přejdou zoubky. u nás vše v poho, ale tez se mi zda protivnejsi, méně jí a má to trochu nahoře opuchlé, takse nám třeba taky klubou ty petky.
27. bře 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, snad bude tak pod mrakem - to by mi vůbec nevadilo, protože by mi přece jen bylo lépe s alergiema. Jinak bych místo kecání srazík propčikala :sweat_smile: :grinning: Zoubky pořád trápí. Ráno jí teplotka sama spadla a odpoledne nám usla v autě a vzbudila se znova s teplotkou. Jinak stále nic víc. Jen ta teplotka. Tak snad budeme do pátku o.k.
27. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, pokuď nebude počasí tento pátek přát, tak co říkáte přesunout to na ten příští?
27. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do pátku ještě čas, mxslím, že to budem řešit v ten den nebo den předtím... :grinning:
27. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, jasan :wink: Ale kdyby náhodou, tak bych to určitě nerušila, jen posunula. Víkend je pak v trapu, to tam bude narváno, když jsou svátky, ale ten další pátek by mohl být reálný. Snad bude dobře.
27. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK je mi to jedno který pátek...
27. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uvidíme podle počasí... ale skoro celý týden má propršet... mne je taky jedno který pátek :slight_smile:)))))
28. bře 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko: vše nej Anince!! :slight_smile: Jak jste to oslavili???
29. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Všem Březňátku dodatečně nej nej nej k 2.ročku...posiláme pusinku :sweat_smile:
29. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nemůžu najít naše album všech březnovek, teď se to dost blbě hledá... :angry: :angry:
30. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, tady to je: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nase_breznatka/album/tabulky-breznatek-2008/
Já jsem si to dala do oblíbených stránek na netu :wink:
31. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

teda ja se v tom novem provedeni vubec nevyznam :unamused:

no mazec jak se vam vede???
31. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky to tu už zase nikdo není :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak jinak máme uklizeno, nabarvená vajíčka,ale já barvím jen v cibulové slupce, žadné barvy ani nálepky, nějak se mi to nelíbí, beránek koupen, brutvaňok upečen, mazanec objednán,,, a domací chleba upečen.. vyprané 2 pračky a pověšené, vyžehlené 3 koše prádla, utřen prach... a do Vánoc chci mít klid
A pěkné a hlavně suché a né moc vyšvihané velikonoce :grinning: :grinning: :grinning: Jinak holky polštáře na prdel :wink:
3. dub 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není čáááás, teta. Já nemám nic a prdím na celé Velikonoce. Celý týden mi bylo zle - rýma, průdušky, teploty, Terka taky průdušky a neměla jsem na nic náladu. Několik nocí jsem nespala a nikoho tu nezveme. Prostě letos Velikonoce ignoruju. Okna budu mýt v klidu až po Velikonocích - možná zítra udělám jen ty dvě přední a pak pomalu ostatní a pořádek budu dělat místnost po místnosti s okny. Prádlo peru každý týden a žehlím jednou měsíčně. Svátky jsou od toho, aby se odpočívalo - se kvůli nim nestrhám.
3. dub 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimurko všeak já také né neboj, jen musím pak ještě umýt okna, jelikož ty z hlavní cesty jsou maras, jak my tam nat ručkama ťapká :grinning: :grinning: to už není skoro přesto vidět...
4. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, to jsem ráda, že nejsem sama. Jako letos mě fakt to Velikonoční šílenství nějak míjí. V pondělí jedeme raději na výlet a pak na obídek do Kunčic nad Ondřejníkem do Lašské chalupy.
4. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi myslím, že nás bude více :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přejeme veselé Velikonoce
4. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak KO u dr OK, jsem 5tt5d a sice ještě nejde vidět srdíčko,ale je tam váček a uvnitř koule jak krává cca 1mm :grinning: :grinning:
jinka mě objednal na 16.4. že by to mělo být už OK, tak jsem zvědavá....
6. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady je teda extra mrtvo :astonished:
Dibla: už jsem Ti psala na králíčky, jinak my měli Velikonoce pracovní, jak jinak :sweat_smile: Akorát nějakou výzdobu jsem zvládla a umýt okna a nazdobit je taky. Jinak nic. Vajca jsme ani nekoupili, bo jsme ani nedělali velikonoční nákup na svátky, takže nebylo nic než dva beránci, jedebn koupený a druhého upekl MM :sweat_smile:

Kozinka: díky za přání, zatím jsme měli jen oslavu se švagrovou a tchánovcema a to u nich doma, protože u nás zatím není vůbec kde. Hned jak se zprovozní linka, jdem na to :wink:
8. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul už se moc těším na to Vaše bydleníčko, budu jak Alenka v říši divůůů.
9. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diba: No, z té kuchyně jsme i my jak v ŘÍši divů, furt tomu nemůžu uvěřit :sweat_smile: :grinning:
11. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je tak strašně mrtvo,holky, to teda čučím, jsem myslela, že jsem pomalu jediná, kdo tady moc nechodí, no kde jste všechny , vždyť venku je hnusně, tak ani nemůžete plácat bábovičky :astonished: :sweat_smile: :grinning:
13. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně už tady z toho doma hrabe, nechce si mi už vůbec nic a tady nikdo :angry:
13. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, mi už z toho taky hrabe. Ze všeho. Začínám litovat svého stavu, že by mi bylo příští rok lépe v práci. Místo toho tady za další 4 roky zcvoknu :frowning2: Jestli se mi podaří něco najít, budu klidně dělat i v noci, jen ať vypadnu mezi lidi, jinak se ze mě stane masový vrah :angry:
13. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek