Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozimura
26. bře 2010
Dibli, Terka má dneska od rána horečky, ale u nás to vypadá na zoubky. Je totiž celý den v pohodě, jen si rve obě ruce až dozadu, takže pětky. Snad do pátku vydržíme pohromadě.
dibla
26. bře 2010
no tak u nás to zoubky nebudou 😞 😞 ani u mne |-|
dibla
26. bře 2010
pořád mnám teče z nosu, tak jsem letěla koupit homeopatika, jelikož nic jiného asi nemůžu ani nevím jestli můžu nějaký sirup nebo něco, vím jen paralen a panadol...ale to bude asi vše... |-|
kozimura
27. bře 2010
Dibli, v lékárně ti nic neporadili? Když tak zajdi za doktorem, určitě ti něco napíše. U Terky mě jednou děsně bolelo v krku a byla jsem nakřáplá a léky mi napsal gyndař 😉

My jsme celou noc nespali 😞 Terka se k nám nastěhovala, když jsme šli spát a s ní se spát nedá. Pořád jsme jí dávali na polštář, ať nespadne z postele nebo ať ji nepřidusíme, podávali čajík, dávali léky na tlumení teploty. Teploty máme 2. den a opět nic - ani rýma, kašel, na nic si nestěžuje, takže jasné zuby.
katka_j
27. bře 2010
dibla: jéjda, tak se holky brzo uzdravte a tebe at prejdou ty nevolnosti, ja jsem u Kiki v tehu nemela zadne nevolnosti, tak uvidime jak to bude u dalšího...
snad se uzdravíte do srazíku.... i když počasí nemá být příznivé , tak kdo ví jestli se někam pojede, co.. v dešti určitě nepůjdu.

Kozim: Terinku at brzo přejdou zoubky. u nás vše v poho, ale tez se mi zda protivnejsi, méně jí a má to trochu nahoře opuchlé, takse nám třeba taky klubou ty petky.
kozimura
27. bře 2010
Katuš, snad bude tak pod mrakem - to by mi vůbec nevadilo, protože by mi přece jen bylo lépe s alergiema. Jinak bych místo kecání srazík propčikala :-N 😃 Zoubky pořád trápí. Ráno jí teplotka sama spadla a odpoledne nám usla v autě a vzbudila se znova s teplotkou. Jinak stále nic víc. Jen ta teplotka. Tak snad budeme do pátku o.k.
kozimura
27. bře 2010
Jinak, pokuď nebude počasí tento pátek přát, tak co říkáte přesunout to na ten příští?
dibla
27. bře 2010
Holky do pátku ještě čas, mxslím, že to budem řešit v ten den nebo den předtím... 😃
kozimura
27. bře 2010
Dibli, jasan 😉 Ale kdyby náhodou, tak bych to určitě nerušila, jen posunula. Víkend je pak v trapu, to tam bude narváno, když jsou svátky, ale ten další pátek by mohl být reálný. Snad bude dobře.
dibla
27. bře 2010
OK je mi to jedno který pátek...
katka_j
28. bře 2010
holky uvidíme podle počasí... ale skoro celý týden má propršet... mne je taky jedno který pátek 🙂)))))
kozinka
29. bře 2010
Petulko: vše nej Anince!! 🙂 Jak jste to oslavili???
dibla
29. bře 2010
Ahojky Všem Březňátku dodatečně nej nej nej k 2.ročku...posiláme pusinku :-N
dibla
30. bře 2010
Ahojky holky nemůžu najít naše album všech březnovek, teď se to dost blbě hledá... ]-( ]-(
kozimura
31. bře 2010
Dibli, tady to je: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nase_breznatk...
Já jsem si to dala do oblíbených stránek na netu 😉
tomickoval
31. bře 2010
ahojte holky

teda ja se v tom novem provedeni vubec nevyznam :-|

no mazec jak se vam vede???
dibla
3. dub 2010
Čauky to tu už zase nikdo není 8-( 8-(
tak jinak máme uklizeno, nabarvená vajíčka,ale já barvím jen v cibulové slupce, žadné barvy ani nálepky, nějak se mi to nelíbí, beránek koupen, brutvaňok upečen, mazanec objednán,,, a domací chleba upečen.. vyprané 2 pračky a pověšené, vyžehlené 3 koše prádla, utřen prach... a do Vánoc chci mít klid
A pěkné a hlavně suché a né moc vyšvihané velikonoce 😃 😃 😃 Jinak holky polštáře na prdel 😉
kozimura
3. dub 2010
Není čáááás, teta. Já nemám nic a prdím na celé Velikonoce. Celý týden mi bylo zle - rýma, průdušky, teploty, Terka taky průdušky a neměla jsem na nic náladu. Několik nocí jsem nespala a nikoho tu nezveme. Prostě letos Velikonoce ignoruju. Okna budu mýt v klidu až po Velikonocích - možná zítra udělám jen ty dvě přední a pak pomalu ostatní a pořádek budu dělat místnost po místnosti s okny. Prádlo peru každý týden a žehlím jednou měsíčně. Svátky jsou od toho, aby se odpočívalo - se kvůli nim nestrhám.
dibla
4. dub 2010
Kozimurko všeak já také né neboj, jen musím pak ještě umýt okna, jelikož ty z hlavní cesty jsou maras, jak my tam nat ručkama ťapká 😃 😃 to už není skoro přesto vidět...
kozimura
4. dub 2010
Dibli, to jsem ráda, že nejsem sama. Jako letos mě fakt to Velikonoční šílenství nějak míjí. V pondělí jedeme raději na výlet a pak na obídek do Kunčic nad Ondřejníkem do Lašské chalupy.
dibla
4. dub 2010
kozi myslím, že nás bude více 😃 😃 😃
kozimura
4. dub 2010
🙂
kozimura
4. dub 2010
Všem přejeme veselé Velikonoce
dibla
6. dub 2010
Ahojky holky,
tak KO u dr OK, jsem 5tt5d a sice ještě nejde vidět srdíčko,ale je tam váček a uvnitř koule jak krává cca 1mm 😃 😃
jinka mě objednal na 16.4. že by to mělo být už OK, tak jsem zvědavá....
petulka77
8. dub 2010
Holky, tady je teda extra mrtvo :-o
Dibla: už jsem Ti psala na králíčky, jinak my měli Velikonoce pracovní, jak jinak :-N Akorát nějakou výzdobu jsem zvládla a umýt okna a nazdobit je taky. Jinak nic. Vajca jsme ani nekoupili, bo jsme ani nedělali velikonoční nákup na svátky, takže nebylo nic než dva beránci, jedebn koupený a druhého upekl MM :-N

Kozinka: díky za přání, zatím jsme měli jen oslavu se švagrovou a tchánovcema a to u nich doma, protože u nás zatím není vůbec kde. Hned jak se zprovozní linka, jdem na to 😉
dibla
9. dub 2010
Petul už se moc těším na to Vaše bydleníčko, budu jak Alenka v říši divůůů.
petulka77
11. dub 2010
Diba: No, z té kuchyně jsme i my jak v ŘÍši divů, furt tomu nemůžu uvěřit :-N 😃
petulka77
13. dub 2010
Tady je tak strašně mrtvo,holky, to teda čučím, jsem myslela, že jsem pomalu jediná, kdo tady moc nechodí, no kde jste všechny , vždyť venku je hnusně, tak ani nemůžete plácat bábovičky :-o :-N 😃
petulka77
13. dub 2010
Mně už tady z toho doma hrabe, nechce si mi už vůbec nic a tady nikdo ]-(
kozimura
13. dub 2010
Petulko, mi už z toho taky hrabe. Ze všeho. Začínám litovat svého stavu, že by mi bylo příští rok lépe v práci. Místo toho tady za další 4 roky zcvoknu 😞 Jestli se mi podaří něco najít, budu klidně dělat i v noci, jen ať vypadnu mezi lidi, jinak se ze mě stane masový vrah ]-(