• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty". Poznámka admina: “Tyto veci reste prosim v tematu Ake mate skúsenosti s nakupujucimi/ predavajucimi?”
14. dub 2010 ve 20:29 • welinka
ahojte

diblo, ty jsi tehule?? tak to gratuluji :slight_smile:

petulko kde mas fotky z baraku???
15. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak hlásím z dnešní KO u dr, takže máme srdíčko a dal my ho i poslechnout, nádherný to zvuk :grinning: :grinning: jsem byla jak v sedmém nebi.... další KO máme 28.4. tak jsem zvědavá.... :dizzy_face:
16. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: nápodobně, jsem se musela zasmát, jak přesně jsi vystihla i můj současný psychocký stav :sweat_smile: :grinning: :angry: ale že vypadnu do práce už vůbec nepomáhá, spíš jsem o to víc unavenější a nervóznější, děti mě z toho většinou dostanou, aspoň pro ně že je důvod to táhnout dál :unamused: Ale někdy to taky odnesou, nějaký ten výbuch :frowning2:

Tomi: fotky jsou na Modré střeše, najdeš to podle jména, mám tam fotoblog a v něm 4alba. A co u vás nového? Máš furt stejný mobil, nebo jsi změnila číslo? My jsme Tě totiž naháněly :wink:

Dibla: moc gratuluji, to je nádhera :dizzy_face: To máš nějak často ty kontroly, ni?

Dibla a Kozim, moc se těším na ty vaše pokládečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Příští týden jedu do porodnice, heč, kamarádka má v pondělí plánovaného císaře, brali si od nás kočárek, AS a různé další věcičky po Anince, tak se moc těším na malou, až si ji pochováme a povozíme v kočárku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2010 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru,jsem se uz kokukala,ale poradne se nevyznam jak najet do alb,pekna kuchynka :wink:

mam nove cislo,ma ho dibla tak ti ho muze predat,ja nemam cislo od zadne z vas,jen od dibli

jinak jsem od stredy doma sama az do pondelka,radim si vzal decka k sobe :cry: tak mi je smutno,jsem celej den u segry, nevim co bych delala sama doma :frowning2: ale at se taky stara od doby co odesel je ma poprve :angry: a to se dusoval jak si je bude porad brat :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ju, je fajn, že si je vzal, ať si užije a děti, ať si užijí jeho :wink: Nesmutni, za chvilinku je máš doma :wink:
Jinak IP :wink:
17. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, teď jsem tu skočila a durch to samé jsem mezitím napsala Tomi do IP :sweat_smile: :grinning:
17. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, jo, kuchyň byla fajn, ale dneska nám to zmršili, jak dávali horní police a skříňku nad dřez, tak jsem na*raná. Já mám taky děti pryč, ale ode dneška, udělala jsem dopoledne rozvoz po rodině :grinning:
17. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mějte, já se jdu chystat do rabóty, fuj, fuj!!!!
17. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , Petul dr chce si být ty první týdny s mimi jistý a navíc má za 14 dní skoro 3 týdny dovolenou a to bych šla pak na ko až za 6 týdnu, což je za dlouho.... tak proto mi to dal tak brzo po sobě...
17. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblíku gratulujeme ty těhule jedna.... :grinning:
Hele matky, co máte s tím rozením v prosinci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peťul na tvou modrou střechu jsem koukala a musím říct, že co se týče kuchyňe, tak slintám, to je přesně můj styl a ta trouba zabudovaná do kachlí.... no paráda, fakt... :wink:

Tomi IP :wink:

Kozim tobě nic nepíšu, páč tě uvidím ve čtvrtek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a dneska jsem viděla Kozinku, užívali jsme sluníčka a cpali se dobrůtkama.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 21:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez no to ti nepovím, teta :grinning: :grinning: když je Březen 2008 tak proč nemít Prosinec 2010. :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ja bych taky chtela byt tehule :dizzy_face:

jinak jsem dalal fotky do alba decek,tak kdo chce kouknete.

jo a davula je bez plen,uplne a i bez dudlu,asi jsme posledni,ale co :grinning:
19. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: super fotky. Davča pěkně vyrostl. nejste sami, my máme pořád pleny na noc a den už pilujeme - ale my máme problém furt s kakáním - né tam kam by měla kakat. ale už se párkrát podařilo do nočníku.
19. dub 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, fotečky nádherny...Davidek je teda chlapák a Klárka je už velká princezna.... a jak se vede tobě teta???? Kdypak dorazíš za náma ???
20. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek, tak já se hlásím z návštěvy porodnice na Fakultce, vůbec se mi nechtělo domů. Ale trápí se s kojením, tak jsme zkoušeli možné a nemožné a úplně jsem cítila, jak mě bolí ty nalité prsa :frowning2: :grinning:

Dibla, aha, tak to chápu :wink:

Teres, já jsem tehdy slintala u té tvojí Ikeácké, pamatuješ? Dodneška mám uložnené ty tvoje fotky kuchyně :wink: a jak u vás s tím větším bytem? Ani nevím, bydlíte už v novém? Jinak dík. Až to bude vyladěné a zabydlené, tak na to se moc těším. Škoda, že o víkoši malujem obývák, tak vás nemůžu pozvat na kafčo, jak jsem původně chtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale do ZOO máme vycházku povolenou, aspoň nebudem překážet... Tak teď už jen ať vyjde počásko, jinak max. Človíčkov nebo herna v Komenských sadech, ať se můžem vidět...

Tomi, poslední budem ve všem nakonec paradoxně my, tak buď v klidu :sweat_smile:

Katuš, u vás kakání a u nás občas louže, hlavně u jídla :angry:
22. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tady chcípl pes :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: no a pořádnej :slight_smile:))

Saji: Domimu přejeme vše nej nej k prvnímu ročku :wink:
6. kvě 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byla ale mega doga nebo vlkodav :sweat_smile: Holky tak my máme konečně za sebou opožděnou domácí oslavu Aninčiných narozek, tchán dovezl krásný dort, fotek moc nemám, zítra na ně mrknu a když tak hodím. To jste všichni na jiných diskuzích nebo už nechodíte vůbec na MK?
9. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: mela jsem pořád pro tebe schovanou tu svíčku :slight_smile:

spíše všichni chodí na facebook na BaBas nebo do králíčků....tady fakt je mrtvo.
10. kvě 2010 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky admin tuto diskuzi uzamkne, pro naše drbání stačí Králičci.... tak aby jste věděli, že tam pak už nic nenapíšete. tak zatím papa a uvidíme se na severomoravandách... :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je BaBas? Katuš, děkuji moc, myslela jsem na tu svíčku, víš co, ještě ji použiju, chci udělat Anince ještě dětskou oslavu na zahrádce jako loni :wink: Teď jsem se chtěla stavit, ale nevyšlo mi to v rozumný čas a jak jsem jela o půl 6 ráno v sobotu z majáku, tak to určitě neee, tak brzy ráno otravovat, to bys mě hnala :grinning:
Dibla a proč se to tady má uzamknout? Protože tu dlouho nikdo nebyl, to je přece blbost ne, to je běžné i na jiných diskuzích...
10. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul . radeji IP kdyby se to tu zamklo.

ale taky nechápu moc proč. ale je mi to fuk, stejne jsme vsechny na králíčkách
11. kvě 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je trochu divné aby holky z moravy chodily jak sem tak na králičky.... k tomu 2 diskuze nepotřebujeme... :wink: :wink: a tophle si můžete psát i na severomoravandách...
11. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla, to jo, ale měla jsem za to, že se tady objeví občas i nějaká březnovka z Čech a na chvíli to tady zas ožije. Je to takový styčný bod celé staré bandy z březňátek, aspoň já to tak beru...
13. kvě 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli králíčci byli prapůvodně jen kvůli řešení srazů, ne? :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 08:05  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres byli,ale jak vidíš řeší se tam i jiné věci než jen srazíky a navíc z čech krom tebe tady nikdo už skoro půl roku nebyl :pensive: :pensive:
13. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím to admini neuzamkly, takže je možné, že ani nebudou, možná počkají až se na Březnovky opět vyprdnem a příjdem sem 1x za týden...
13. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě to tak i vyhovuje, alespoň tu nikdo neprudí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teta jasně, já přesedlala na králíčky když jsem zjistila, že to není jen o srazech... :grinning:
13. kvě 2010 v 10:00  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla. Já tady potkala i Vlnku a stavujou se i jiné holky ohlásit novinky, mně to tady přijde takový náš domovský přístav... Já osobně nejsem nikde každý den...
14. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek