Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
welinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tomickoval
15. dub 2010
ahojte

diblo, ty jsi tehule?? tak to gratuluji 🙂

petulko kde mas fotky z baraku???
dibla
16. dub 2010
Ahojky holky,
tak hlásím z dnešní KO u dr, takže máme srdíčko a dal my ho i poslechnout, nádherný to zvuk 😃 😃 jsem byla jak v sedmém nebi.... další KO máme 28.4. tak jsem zvědavá.... x-)
petulka77
16. dub 2010
Kozim: nápodobně, jsem se musela zasmát, jak přesně jsi vystihla i můj současný psychocký stav :-N 😃 ]-( ale že vypadnu do práce už vůbec nepomáhá, spíš jsem o to víc unavenější a nervóznější, děti mě z toho většinou dostanou, aspoň pro ně že je důvod to táhnout dál :-| Ale někdy to taky odnesou, nějaký ten výbuch 😞

Tomi: fotky jsou na Modré střeše, najdeš to podle jména, mám tam fotoblog a v něm 4alba. A co u vás nového? Máš furt stejný mobil, nebo jsi změnila číslo? My jsme Tě totiž naháněly 😉

Dibla: moc gratuluji, to je nádhera x-) To máš nějak často ty kontroly, ni?

Dibla a Kozim, moc se těším na ty vaše pokládečky x-) x-) x-)

Příští týden jedu do porodnice, heč, kamarádka má v pondělí plánovaného císaře, brali si od nás kočárek, AS a různé další věcičky po Anince, tak se moc těším na malou, až si ji pochováme a povozíme v kočárku x-) x-)
tomickoval
17. dub 2010
petru,jsem se uz kokukala,ale poradne se nevyznam jak najet do alb,pekna kuchynka 😉

mam nove cislo,ma ho dibla tak ti ho muze predat,ja nemam cislo od zadne z vas,jen od dibli

jinak jsem od stredy doma sama az do pondelka,radim si vzal decka k sobe 😢 tak mi je smutno,jsem celej den u segry, nevim co bych delala sama doma 😞 ale at se taky stara od doby co odesel je ma poprve ]-( a to se dusoval jak si je bude porad brat 8-( 8-(
kozimura
17. dub 2010
Tomi, ju, je fajn, že si je vzal, ať si užije a děti, ať si užijí jeho 😉 Nesmutni, za chvilinku je máš doma 😉
Jinak IP 😉
petulka77
17. dub 2010
Kozim, teď jsem tu skočila a durch to samé jsem mezitím napsala Tomi do IP :-N 😃
petulka77
17. dub 2010
Tomi, jo, kuchyň byla fajn, ale dneska nám to zmršili, jak dávali horní police a skříňku nad dřez, tak jsem na*raná. Já mám taky děti pryč, ale ode dneška, udělala jsem dopoledne rozvoz po rodině 😃
petulka77
17. dub 2010
Mějte, já se jdu chystat do rabóty, fuj, fuj!!!!
dibla
17. dub 2010
Ahojky holky , Petul dr chce si být ty první týdny s mimi jistý a navíc má za 14 dní skoro 3 týdny dovolenou a to bych šla pak na ko až za 6 týdnu, což je za dlouho.... tak proto mi to dal tak brzo po sobě...
tereska
17. dub 2010
Diblíku gratulujeme ty těhule jedna.... 😃
Hele matky, co máte s tím rozením v prosinci? 😃 😃 😃 😃 😃

Peťul na tvou modrou střechu jsem koukala a musím říct, že co se týče kuchyňe, tak slintám, to je přesně můj styl a ta trouba zabudovaná do kachlí.... no paráda, fakt... 😉

Tomi IP 😉

Kozim tobě nic nepíšu, páč tě uvidím ve čtvrtek.... 😃 😃 😃 😃

jo a dneska jsem viděla Kozinku, užívali jsme sluníčka a cpali se dobrůtkama.... 😃 😃 😃
dibla
19. dub 2010
Terez no to ti nepovím, teta 😃 😃 když je Březen 2008 tak proč nemít Prosinec 2010. 😃 😃
tomickoval
19. dub 2010
je ja bych taky chtela byt tehule x-)

jinak jsem dalal fotky do alba decek,tak kdo chce kouknete.

jo a davula je bez plen,uplne a i bez dudlu,asi jsme posledni,ale co 😃
katka_j
19. dub 2010
tomi: super fotky. Davča pěkně vyrostl. nejste sami, my máme pořád pleny na noc a den už pilujeme - ale my máme problém furt s kakáním - né tam kam by měla kakat. ale už se párkrát podařilo do nočníku.
dibla
20. dub 2010
Tomi, fotečky nádherny...Davidek je teda chlapák a Klárka je už velká princezna.... a jak se vede tobě teta???? Kdypak dorazíš za náma ???
petulka77
22. dub 2010
Ahojky vespolek, tak já se hlásím z návštěvy porodnice na Fakultce, vůbec se mi nechtělo domů. Ale trápí se s kojením, tak jsme zkoušeli možné a nemožné a úplně jsem cítila, jak mě bolí ty nalité prsa 😞 😃

Dibla, aha, tak to chápu 😉

Teres, já jsem tehdy slintala u té tvojí Ikeácké, pamatuješ? Dodneška mám uložnené ty tvoje fotky kuchyně 😉 a jak u vás s tím větším bytem? Ani nevím, bydlíte už v novém? Jinak dík. Až to bude vyladěné a zabydlené, tak na to se moc těším. Škoda, že o víkoši malujem obývák, tak vás nemůžu pozvat na kafčo, jak jsem původně chtěla 😞 😞 😞 Ale do ZOO máme vycházku povolenou, aspoň nebudem překážet... Tak teď už jen ať vyjde počásko, jinak max. Človíčkov nebo herna v Komenských sadech, ať se můžem vidět...

Tomi, poslední budem ve všem nakonec paradoxně my, tak buď v klidu :-N

Katuš, u vás kakání a u nás občas louže, hlavně u jídla ]-(
dibla
5. kvě 2010
Holky tak tady chcípl pes 😃 😃 😃
katka_j
6. kvě 2010
dibla: no a pořádnej 🙂))

Saji: Domimu přejeme vše nej nej k prvnímu ročku 😉
petulka77
9. kvě 2010
Tak to byla ale mega doga nebo vlkodav :-N Holky tak my máme konečně za sebou opožděnou domácí oslavu Aninčiných narozek, tchán dovezl krásný dort, fotek moc nemám, zítra na ně mrknu a když tak hodím. To jste všichni na jiných diskuzích nebo už nechodíte vůbec na MK?
katka_j
10. kvě 2010
Petul: mela jsem pořád pro tebe schovanou tu svíčku 🙂

spíše všichni chodí na facebook na BaBas nebo do králíčků....tady fakt je mrtvo.
dibla
10. kvě 2010
Ahojky holky admin tuto diskuzi uzamkne, pro naše drbání stačí Králičci.... tak aby jste věděli, že tam pak už nic nenapíšete. tak zatím papa a uvidíme se na severomoravandách... 😃 😃 😃
petulka77
10. kvě 2010
Co to je BaBas? Katuš, děkuji moc, myslela jsem na tu svíčku, víš co, ještě ji použiju, chci udělat Anince ještě dětskou oslavu na zahrádce jako loni 😉 Teď jsem se chtěla stavit, ale nevyšlo mi to v rozumný čas a jak jsem jela o půl 6 ráno v sobotu z majáku, tak to určitě neee, tak brzy ráno otravovat, to bys mě hnala 😃
Dibla a proč se to tady má uzamknout? Protože tu dlouho nikdo nebyl, to je přece blbost ne, to je běžné i na jiných diskuzích...
katka_j
11. kvě 2010
petul . radeji IP kdyby se to tu zamklo.

ale taky nechápu moc proč. ale je mi to fuk, stejne jsme vsechny na králíčkách
dibla
11. kvě 2010
Holky tak je trochu divné aby holky z moravy chodily jak sem tak na králičky.... k tomu 2 diskuze nepotřebujeme... 😉 😉 a tophle si můžete psát i na severomoravandách...
petulka77
12. kvě 2010
Dibla, to jo, ale měla jsem za to, že se tady objeví občas i nějaká březnovka z Čech a na chvíli to tady zas ožije. Je to takový styčný bod celé staré bandy z březňátek, aspoň já to tak beru...
tereska
13. kvě 2010
dibli králíčci byli prapůvodně jen kvůli řešení srazů, ne? :-N
dibla
13. kvě 2010
Teres byli,ale jak vidíš řeší se tam i jiné věci než jen srazíky a navíc z čech krom tebe tady nikdo už skoro půl roku nebyl |-| |-|
dibla
13. kvě 2010
zatím to admini neuzamkly, takže je možné, že ani nebudou, možná počkají až se na Březnovky opět vyprdnem a příjdem sem 1x za týden...
tereska
13. kvě 2010
😃 😃 😃 😃 😃 mě to tak i vyhovuje, alespoň tu nikdo neprudí... 😃 😃 😃 😃 😃
teta jasně, já přesedlala na králíčky když jsem zjistila, že to není jen o srazech... 😃
petulka77
14. kvě 2010
Dibla. Já tady potkala i Vlnku a stavujou se i jiné holky ohlásit novinky, mně to tady přijde takový náš domovský přístav... Já osobně nejsem nikde každý den...