• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahoj holky, já nevím, jestli si mě pamatujete, nebyla jsem tu strašně dlouho a teď jsem přišla znovu MK na chuť, hlavně se mi líbí ta nová verze.
Koukám, že je Dibla těhulka, moc gratuluju, ať je vše v pořádku :dizzy_face:
Doufám, že se máte všechny krásně a uživáte si dětiček :slight_smile:
Ale je to tu nějaké mrtvé, že :confused:
14. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Misak74, to víš, že si tě pamatujeme, jen si tady oooooopravdu dlouho nebyla... :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misak, dobře si tě pamatujeme, však jsme si dávno říkaly, že ses nějak odmlčela. Naposledy jsme se viděly na srazíku, jak měly děti 10 měsíců, ne? A pak jsme měly v květnu ZOO a tam jsi nedorazila... Tak co je nového? Teď v dubnu jsme byly zase společně v ZOO a předtím jsme ještě měly srazík v Lasu v Človíčkově...

Mně se taky nová verze MK moc líbí, je to mnohem lepší, přehlednější a rychlejší, jsem ráda, že si můžu dát do záložek oblíbená témata a fotoblogy :dizzy_face:

Jani a jaké máte vlastně jména pro miminko? Já bych nevydržela mít překvápko, nechala jsem si to u obou říct a vždycky mi vyšlo to, na co jsem se cítila a chtěla :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petulko, jj naposledy jsem byla na srazu loni v lednu. No to je fakt doba. Neuvěřitelně ten čas letí. Koukla jsem na Aninku do alba, to už je velká slečna, moc jí to sluší, má krásné vlásky :dizzy_face:
Jinak u nás celkem pohoda, akorát fičák, už půl roku chodím do práce, sice jen na 1/2 úvazek, ale chodím každý den od 12-16. Matyho hlídají naši nebo mm, když má přes týden volno. Maty je spokojený, já taky, co víc si přát :dizzy_face: No a moc rádi bychom druhé miminko, uvidíme, jestli se příroda ještě nechá ukecat :grinning:
A překvápko bych taky chtěla, jestli se teda zadaří, to musí být nádhera, dozvědět se až na sále jestli tě okopával kluk nebo holka. No i když možná ženská intuice nezklame a budu taky tušit. U Matyho jsem si myslela, že to bude kluk a když nám to Dr. na UTZ potvrdil, tak jsem jen kývla a nijak nekomentovala :sweat_smile:
A jak vy se máte?
16. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co děláš za práci?
Já taky pracuju, od Aninky 8 měsíců noční 1x týdně a od roku a 7 měsíců ještě druhou práci, to mám nepravidělně, někdy několikrát týdně, někdy i vůbec, když nemám čas a hodinově taky různě. Celkem mi to vyhovuje. Je sice těžké odejít od dětí, hlavně od malé, ale jak už odejdu, tak jsem v klidu. Hlídá MM nebo naši, tak je to v poho, akorát mám pak o to víc uklízení, protože jsem tady asi jediná, kdo po dětech uklízí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děti jsou zdravé a většinou hodné, Vojtík se furt dobře učí, ale už na něho leze puberta, snažím se to přecházet, ty jeho výbuchy a vysvětlovat mu vše v klidu, ale jak mu něco řeknu několikrát a on mi pak tvrdí, že jsem mu nic neřekla a ještě se vzteká, tak to je fakt k vzteku :angry: Anuška je mnohem chápavější a poslušnější, občas ale udělá nějakou vylomeninku, ráda např. kreslí po podlaze, prohlíží si Vojtíkova alba s fotkama tak, až už je potrhala, včera mi zdeformovala moje nové brýle, když jsem zdřímla a ona je chtěla rozložit a nasadit mi je, tak zítra jedem do opravny a snad to půjde spravit. Po 8mi letech jsem si konečně pořídila nové brýle :cry:

No jinak nového je, že už bydlíme, dodělávky sice nás ještě čekají, ale to jsou takové ty, co se do nich člověku už nechce, když už bydlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to půjde už pomaloučku... A zahrádka letos nějak stojí, protože to počasí, to je fakt záhul, místo trávníku máme bažinu, sotva něco rozkvete, už to hnije :frowning2:
16. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky koukal na fotečky a Matyášek má obličejík jak panenka :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro kluka Daniel,ale nad tím musím pouvažovat, jelikož by měl svátek, nározky a vánoce v jednoum měsíci :sweat_smile: :sweat_smile: nebo Viktor a pro holčičku mám Amélie a co má romča tak to mi ještě neřekl :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já jsem taky chtěla pro malou jméno Amélie (nebo Sofie) a pak jsem dostala povolení až na Annu Sofii... :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak mi se moc líbí Amélie, Sofie, Klaudie, ale nevím jestli mi to projde.... Klučiči jsem chtěla, Samuel, Damián, Daniel,Sebastián..... takže jsem zvědavá jestli se shodnem, také je možné, že to budou úplně jiná jmena...
16. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, díky :dizzy_face:
Já pracuju v bance, dá se říct na původním místě, šéfka mi to nabídla, naši jsou ochotní hlídat, tak jsem do toho šla.
Ty děláš noční, no to bych asi nedala a copak děláš, jestli se můžu zeptat? S úklidem to bude asi podobné všude :unamused:
Maty je taky ničitel, ty brýle asi děti nějak přitahujou, já mám čočky, ale brýle můžu mít fakt jen když M. spí.
Fajn, že už bydlíte, dodělávky určitě brzy zvládnete, dělali jste nějakou větší rekonstrukci, jestli si pamatuju dobře, bydleli jste v domečku, že? Nás čeká "jen" Matyho pokojík a stále to odkládáme, doufám, že do konce léta to zmáknem.

Diblo, jména pěkné, ale v jednom měsíci vše, to přece drobkovi nemůžete udělat :grinning: Viktor byl u mě taky na seznamu, ale mm se nelíbil. Je fakt těžké vybrat pěkné jméno a ještě skloubit nějak ty narozky a svátek... Tak šťasný výběr :wink:
16. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misak, dělali jsme kompletní půdní vestavbu (včetně nové střechy a části krovu), kromě koupelny a wc, naštěstí, to už tady bylo, dělali to naši sice před 20to lety, ale ještě to vypadá dobře, takže za 3 :grinning: No a jinak furt úpravy okolo baráku, ekodrenáž, kanalizace a furt něco na zahradě, každý rok něco, postupně...

Ten pokojíček, to by mě bavilo, jedna místnost, to je pohoda, jedná se asi jen o malování, dekorace a možná nábytek? Co by se Ti tak líbilo? A jakou má teď Maty postel?
Já dělám furt stejně, o víkendech barmanku-servírku v baru na Stodolní a přes týden ještě vypomáhám u tety, prodávají DVD filmy. Noční v poslední době přestávám dávat, spánkový dluh se mi nějak nakupil :frowning2:

Dibla: Přesně takové jména se mi líbí taky :dizzy_face: A jak to u vás vypadá s vodou? U nás docela blbě.
17. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těrlická přehrada je plná, zalila jen místy karavany a stany co jsou kolem vody celý rok.... jako bylo -1metr vypuštěno a nyní je +2m, takže ani né za 5 dní přibylo 3m... :cry: :cry:
17. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vím,že vás moc neznám a moc sem nechodím,taky vím,že jste si uzamkly téma,ale spousta je vás ze severní moravy,tak jsem vám jen chtěla říct,že na vás všechny moc myslím a doufám,že se vám to vyhnulo a jste všechny a všichni v pořádku,my to tu měli loni,byli jsme evakuovaný,takže vám všem držím palce a at je brzo líp a bez deště
18. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli moc děkujeme.....tady u těrlické přehrady to zatím moc katastroficky nevypadá,ale je uzavřená hráz kdyby náhodou, hůř asi na tom budou holky od řek.... :frowning2:
18. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli díky, to je moc milé, že sis na nás vzpomněla :slight_smile: Nějaké škody máme, ale evakuace naštěstí nehrozí, občas nejde elektřina, jinak v poho...
19. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dětičkám přeji krásný den dětí :slight_smile: ikdyž prší, tak věřím, že si svůj den pěkně užíjí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi děkujem, my jsme byli odpo na Dětském dnu a Anuška tam řádila, s mikrofonem na pódiu, tančila, zpívala, byli jsme z ní mrtví smíchy :grinning: :grinning: :grinning: S Vojtíkem jsme hráli fotbálek a pak trsali s Anuškou a dalšími dětmi, no bylo to super :dizzy_face: a jak jste to oslavili vy?
1. čer 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to taky ještě stihnu popřát i tady :slight_smile: takže krásný zbytek dne dětí :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka77 jééé to jste měli určo super den!! :slight_smile: škoda, že to nemáš natočené, bych chtěla prďolku vidět :dizzy_face: musela být k sežrání!!:dizzy_face: :slight_smile:
My jsme byli doma :frowning2: venku hnusně, ale za to nás navštívili kozimůrovci :slight_smile: měli to pocestě, tak jsem byla ráda, že si holky alespoň na hoďku pohrály :dizzy_face: :slight_smile:
1. čer 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka Kámoška to fotila snažila se i natočit, tak jak se k tomu dostanu, tak hodím odkaz :wink:
To jste se měli, takovou supr návštěvu :slight_smile: Taky by jste mohli konečně dorazit!
2. čer 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja sem tak doblbla, porad se to meni, kam mam teda hodit ???? :sweat_smile:
12. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomickoval je to jedno..kde napíšeš, všude si to čtu :grinning: :grinning:
12. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomickoval
@dibla I já, mrknu vždy tady i tam :wink:
14. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:děkuju všem za gratulace,pořádně nevím na kterou diskusi chodit a kde vás pozdravit? na příštím sraze budeme tři;)
22. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terreza najdeš nás tady i na králíčcích :grinning:
22. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych si s někým popovídala o dětech ve stejném věku. Zajímalo by mě co umí vaše dítka, jestli se umí obléknout, šlapat na tříkolce atp. Koukám že je to tu mrtvé :confused:
3. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjaanca Ahojky, kdysi to tu žilo až až :grinning: Klidně si můžem povídat, ale nejsem tu furt a třeba se aspoň některé březnovky zase připojí zpátky do naší rodné diskuze :slight_smile: Naše Aninka se snaží oblékat sama, ale moc jí to ještě nejde. No snaha se cení :wink:
3. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dibla Jani fááájne jména jste vybrali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Marek je spokojený :grinning: :grinning: :grinning: A Viktorku jsem chtěla, ale on mi ji zatrhnul, tak máme Aninku :slight_smile:
@jjaanca Na tříkolce nejezdíme, nechávám to na příští rok, ale na vypůjčených se snažila docela úspěšně :wink: Jinak u nás vedou odrážedla, ovšem nejvíc chodíme pěšky, ujde kilometry a stále nemá dost, večer nám tu ještě málem skáče po hlavě :sweat_smile:
Po obědě už od května nechce spát, celý den má plno energie a večer je problém ji dostat do postele. Zato ráno si často ráda pospí, ale spoléhat na to nejde, budí se různě :unamused:
3. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek