• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
No tak u nás za ty poslední 3 dny změna. Aninka šla do sebe a snaží se oblíkat sama, tak ji furt chválím. Na nočník chodí sama už dýl a vylívá si ho taky sama, i utírá se. Večer jí chystám k postýlce nočník a papír, ona si to vždy ještě zkontroluje a pak teprve spokojeně zalehne. Kdyby tam papír v noci nenašla, tak je kravál a brečí, to už máme odzkošeno, tak jsme obě poučeny :grinning: :grinning: :grinning: a už si to hlídá :wink:
V březnu máme domluvenou školku na 5 dní a od dubna už na stálo, tak jsem zvědavá. Včera jsme se o tom s MM bavili a shodli jsme se, že myslíme, že jako poslouchat paní učitelku bude a snažit se taky, ale horší to bude s bojem o hračky, ona má teď už dlouho to období "To je moje!" a zatím to nevypadá, že by ji to přešlo, tak toho se bojíme, že si na ni učitelka bude stěžovat. Tady se ve školce všechnohodně řeší :confounded: Ale jinak se strašně těší a už se zase snaží všechno se naučit, už ji naštěstí přešlo to obsluhování od maminky. :slight_smile:
14. led 2011 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruna A jak ty to máš s prací, ty máš mateřskou taky na 3 roky nebo ještě rok máš čas?
16. led 2011 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny!!!!! :slight_smile:
tak snad po 2 a pul letech jsem sem k vam nakoukala a nasla vas... :slight_smile:
tak koukam,ze jste se pekne cinili a uz mate vetsinou deticky 2 :wink:
ty stranky konika jsou take nejake nove,slozite :sweat_smile: :sweat_smile:
doufam,ze se mate vsichni dobre,jste zdravoucci a deticky delaji jen samou radost :wink:
16. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek84 Ahojky holka... tak jak se vede??? domoček je už postavený??, a co Vašíkové poslouchají maminku?? zdraví tak to nám jaksi nyní chybí... Holky jsou nemocné...tak to je veselo,hlavně když přijede tatínek domů...a jak je u Vás???

16. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, umějí vaše děti zapínat knoflíky? Od kdy by to dítě mělo umět? A co zip? Díky!
20. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jjaanca
ahojky tak Natinka si sama zapneknoflik i zip , když se jí chce, hlavně na zástěrce ve školce a zip to také, jen ji ho musím nasadit a pak tahá... :wink:
20. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla ahoj diblusko :slight_smile: děkuji Vasikove dobrý.Domecek zatim neni,jelikoz jsme byli 3 mesice s tatínkem v Rusko(hruuuza) a cele se to tak zkomplkovalo,koupili jsme baracek tady v Liberci a tak 3 roky nez pujde vasik do skoly budeme tady a pak zase stehovacka smer Ceske Budejovice :sweat_smile:
gratuluji k druhe holcice a hlavne preju zdravicko at jsou brzy zdrave!!!!!
od zari jde vasik do skolky,jsem rada,ze se dostal uff tak to bude fajn.
21. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla Díky..... u nás ve školce asi zipy nenasazují. Musím do září vymyslet oblečení tak, aby to zvládla sama :frowning2:
21. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@koblizek84 Jééé, veliká gratulace k těhulkování :dizzy_face: přejeme jen a jen zdraví a ať vše jde jak má :slight_smile:
2. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
kdo by chtěl pomoci......
Slezská církev evangelická,a.v.v Těrlicku ve spolupráci s Diakonii Broumov
(Občanské sdružení Diakonie Broumov je nezisková humanitární organizace, která poskytuje materiální pomoc potřebným občanům u nás i v zahraničí)
V Y H L A Š U J E HUMANITÁRNÍ SBÍRKU
°°° Letní a zimní oblečení(dámské,pánské i dětské)
°°° Lůžkoviny,prostěradla,ručníky,utěrky,záclony,látky
°°° Vlny,zbytky látek,příze, dekorační závěsy
°°° Peří, peřiny,polštáře,péřové přikrývky,deky, spací pytle
°°° Smíšený papír-noviny,časopisy,kartony i poškozené knihy
°°° Kabelky,batohy,tašky i školní aktovky
°°° Kožené i koženkové oblečení,bundy,pravé i umělé kožichy
°°° Školní a sportovní potřeby,hračky a pouze nepoškozenou obuv
°°° Igelit-sáčky,tašky,obaly,fólie,igelitové plachty apod.
°°° Jakýkoliv poškozený netříděný textil
staré,nepotřebné dioptrické brýle – sbírka pro Afriku (zabalit zvlášť)
která se uskuteční
v Evangelickém kostele v Těrlicku
v sobotu 3.září 2011 od 8.00 – 12.00 hod.
Humanitární pomoc nutno pořádně zabalit do krabic nebo igelitových pytlů, z důvodů další manipulace a převozu do Broumova!!!!
Děkujeme za Vaší pomoc....... Jana
PS.... kdo chce může posílat na mou adresu...
Jana Štirbová
E.Krásnohorské 27
Havířov 73601 nebo volat na toto číslo a následně se domluvit... Bližší informace na tel.558842744
26. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla Do prkýnka, teď mě štve, že jsem si to přečetla až teď :frowning2: Nějaké věci tu mám. Tak ještě bude sbírka u nás, tak to hodím když tak tam... :frowning2:
11. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterka_v Verun v klidu, v Po mi domu došlo 7 balíku od maminek. tak mám opět plný sklep a to bude další sbírka ažv dubnu... :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla Tak to je síla :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
12. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla A jak jinak, teta? Jak se daří? My jsme v jednom kole - zrovna děláme fasádu - už máme první zeď. Zítra pán přijede nastříkat druhou a ve čtvrtek by snad mělo být hotovo :slight_smile: Už aby to bylo.
A co vy a baráček? Rýsuje se něco?
12. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterka_v u mne ano,ale Romča o ničem slyšet nechce , na vše co mu podám má smeč a odpověď je vždy NE.... tak uvidím jestli ho dokážu zpracovat... :frowning2: :frowning2: dokud jsme na RD tak si vyskakovat nemohu, až budu pracovat..pak to mohu řešit i sama...ale teď... jako někdy mi připadá...že mě bere jako svou matku, jedním uchem dovnitř a druhým ven... a to mě sere, já byla zvyklá, že jsme vždy o všem spolu kecali,ale teď nechce... on je rozhodnutý a já také...ustupovat nechce ani jeden ,ale budem muset dělat kompromis už kvůli holkám,,,, takže jestli se nerozvedem tak budem opravovat nebo stavět dům nebo kupovat byt :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla Tak to je u vás veselo :sweat_smile: To mě mrzí, že se nemůžete shodnout. Jinak já byla kdysi stejně razantní, jako chceš být do budoucna ty a jsem ráda, že jsem si svou prosadila hned na začátku. Kdo ví, kde bychom teď jinak byli. Asi u Jardova otce, s nervama v háji, v polorozpadlém studeném baráku a mlátili bychom hlavou o zeď, že jsme udělali takovou blbost.... :sweat_smile:
12. zář 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterka_v jestli já nic nepodniknu, tak se budu mlátit hlavou do zdi tak jako tak.... on má představu, že jeho rodiče vyplatí z baráku ségru a jemu přenechají 30 let starý barák, bez úprav a stejnak si hypotéku vzít pak musíme abychom ho daly jakž takž do pucu.... takže nevím o co mu jde, protože ta hypotéka nebo úvěr tam bude muset být.... :pensive:
13. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla jj, to znám. U nás to bylo to samé. Jarek nějak zapomínal na to, že s barákem se ještě nějakým způsobem musí počítat s jeho sestrou a tu bychom museli vyplatit a ještě opravit barák a jelikož na jejich barák není tak 20 let šáhnuto, tak bychom si na něj a na vyplacení jeho ségry museli vzít hypotéku jako na nový dům, bydleli bychom ve svahu, s pošahaným tchánem, švagrová by si tam chodila jak domů a pořád by to bylo vlastně jejich :angry: Tak je náš barák sice našich, ale já sourozence nemám, takže vždycky zůstane nám...
13. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterka_v ani nevíš jak ti v tomhle závidím.... :pensive: :pensive: :pensive:
13. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dibla Víš jak Jani, ono to má vše své pro a proti - tvoje je prostě tvoje. Kdyby naši byli v takové situaci, že by baráček finančně utáhli, možná bychom si postavili svůj. Tak se pořád věci řídí podle nich. Já jen pořád doufám, že až vše doděláme, bude tady konečně klid. Ve čtvrtek bude hotová fasáda (už aby to bylo - už se těším na neděli, kdy už bude vše uklizené, lešení pryč a já budu mít umyté okna a vygruntováno), pak už jen natřít kovovou část zábradlí na balkón, zastěrkovat komín pod střechou (jinak tady nemůžeme pozvat kominíka), dodělány obrubníky kolem domu, opravená prádelna a vymalovaná, vymalovaná kuchyň a koupelna a prodloužené naše parkování - to ještě letos. Příští rok pak koupit kačírek a vysypat s ním díru kolem baráku, zasadit nový trávník na terén upravený vpravo vedle baráčku, opravit zádveří - otapetovat, obložit dřevem a obložit dveře, dát vakuované sklo a pak jednou časem koupelnu a schodiště (to musíme zrekonstruovat, obložit nad zábradlím, dolů přijde na kachle plovoučka (možná ještě v zimě) a za dveře skříň. Ale to až prodáme kočárek, jinak by ho nebylo kde parkovat.... A pak už se snad dočkáme odpočinku :sweat_smile:
13. zář 2011 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jesterka_v no není topho málo
:confused:
14. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Březňátka všem přejeme krásné,vesele a plné dárku 4. NAROZENINKY... :wink: :wink: :wink:
1. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek