• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
holky díky za pochvalu fotek
mispuli: jj to měla :slight_smile: - je to synovec od přítele mé ségry, má tři roky a uplně se ke Kristýnce krásně choval.

tak já už jsem sama samotinká. ale miláček mne potěšil tím,že mu přišla smska od operátora,že má příchozí hovory zdarma,takže mu můžu volat, tak aspon něco.
2. kvě 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Lenkabu dostala jses do doho Aska??
Saji raději říkat nebudu, byly by schopná tám i zajed :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženy ,

zuza : jé, kdyby Toník neměl kašel, tak jsme se mohly potkat na Petříně, taky jsme se tam chystali.

Saji : dnes má narozeniny tchán, tak že by dnes ?

:wink:

jinak, Toník od 1.5. chodí :slight_smile: Zatím jen v byte, venku si troufne jen na 3 kru¨cky, ale doma uz chodí sem a tam jako divej. Je to sranda.

nejaky novy fotky mame tady http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_od_1._narozenin_-_jaro_2009/#P4230005.JPG
, ale chozeni jsem nejak nevyftila, jak jsem z toho byla vedle...
3. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
zuza : u nas nejcasteji hledame baterky do ovladace nebo cely ovladac a momentalne je nezvestny kryt na baterky u ovladace na DVD.
kulda je fakt borec :grinning:
3. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
katka : moc pekny fotky z vyletu..je videt, ze jste si to uzili.

vlnka : Tonik ma taky dudlik na usnuti. jeste jsem to nezkousela, jestli by usnul bez nej :sweat_smile: , ale asi taky ne...
presne jak pises, bez dudlika to da v aute, ale jinak asi ne... :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,))

tak kačí je zase venku se strejdou, tatka nám jel do německa hrát tenis,, tak jsme sami, tak jsem uklidila, ještě zalít kytky a vařím a pak jdeme na oběd k mamině stejně na šunkafleky, se těším! ted se cpu závitkama , co mi brácha přinësl,není nad zdravou stravu :grinning:

tak Saji co dneska dělá Maty?on- ona ví, že u tebe je nejlíp!! :dizzy_face:

co líbačka na 1.máj?u nás prd, byli jsme na kolech, hledali třešen, a nenašli pak jsme na to zapoměli, takže nic..my s Kačenkou uschneme :frowning2:

Ewi- tak flašku jo, to jsi machr, ale já si taky dám doma, tak sklenku dvě proč ne, že?

tak hezký den všem a Saji kdyby něco dej echo.....
3. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
diblo:ještě ne,byla jsem mimo hradec a dnes jedu zase pryč pracovně.....já to fakt zkusím,snad zítra :wink:
3. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
katko, fotky moc hezké, jsi odvážná žena, dát malé světlé oblečení na ven, to se ti nezprasí ? :sweat_smile:
kozin, kdepak máš fotky z Říma ? Kač psala, že se na něco koukala, ale nemůžu nic najít, napovíš ? :wink:
3. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zuziku: to víš že byla malá zaprasená a jak, od hlíny písku zmrzliny, no děs, jenže my jsme byli ráno u mamky, tam jsme zůstali nepočítaně na obed a hned pak jeli na ten výlet,takže nebyl jaksik čas jí jít převléct. normoš dávám šustáky a mikinu a je mi to jedno, ta teplákovka svetlá je hezká tak mi to bylo líto,ale co se dalo už delat.
3. kvě 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: hezké fotky,toníček je užasný s tou flaškou :grinning:
3. kvě 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: na fotky kouknu později. Jsem teď vstávala :sweat_smile: v pátek jsme dělají makrely a včera jsme byli pařit. Kámoška měla 21 :grinning: má stejně starého klučinu :slight_smile: a přišli jsme až v půl čtvrté :sweat_smile: tak jdu udělat aspoň šošovicovou polévku :grinning:
3. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru, gratuluji k chození :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamulky a prckové po delší době.

Nejprve to nejdůležitější, ADÁMEK CHODÍ!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kooonečně, jsem se začínala trochu bát, že zustane jen u chození kolem nábytku, ale včera jsme ho večer odvezli k našim, udělali si krásný večír a dnes po obědě jsme si ho jeli vyzvednout a ten mrňous ke mě normálně přišel po vlastních, no já myslela že se zblázním, normálně mě to tak dojalo až mi ukápla slzička... :sweat_smile: sám bez pomoci si stoupne a normálně jde a střídá nožičky a když jde se mnou za ruku tak to přímo běží, je fakt rychlej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže konečně koupíme botičky, jupíííííííí, jen nevím na co jsem kupovala ty capáčky, já to říkala, že to bude zbytečný kup....

Taky jsme včera byli v Plzni v zoo a v dinoparku, takže krásnej celej den a pak i ten večer. Ale málem jsme měli v Plzni bouračku... :angry: Před námi jelo několik aut a najednou to jedna paní musela zašlápnout a ten co jel za ní nestihnul ani brzdit a napálil to do ní, my jeli hned za ním, ale naštěstí má mm super reflexi a pohotově se tomu vyhnul, ještě že ty za náma to ubrzdili nebo by byli taky v nás... :confounded: A pak jsme ještě potkali bouračku kamionu na dálnici, takže jí kvůli tomu zavřeli a my museli několik km objížďkou a pak ještě do sebe ťukli 2 auta na semaforech. Nevím co ty lidi včera dělali... :confounded:

A taky jsme si dneska koupili nový nábytek na balkon, tak jsem ho hned uklidila, vytřela, sestavila stoleček a 2 židličky a máme krásný posezení na balkoně, kterej je zasypanej kytičkama.... Totál relax.... :grinning:
3. kvě 2009 v 16:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Bubububububububububububububububububububububububububububububububububu.............. :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
teres : tak to jste začali s chozením stejně jako my :wink: Toník si poprvé stoupnul v prostoru 1.5. a včera už chodil jako divej. :wink:
Ale na hodně dlouhý trasy si netroufne a ještě občas padá.
3. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady nikdo, jo? Nikdo zvědavej na nateklou velrybu??? :frowning2: :grinning: Jsme byli zase venku na zahradě a se mi nějak spálily moje "ladné a mega-oteklé nožky" :cry: ..jsem měla 3/4teční elasťáky a na každý noze krapet jinou délku, takže teď vypadají moje nohy jak buřty z grilu :cry: :grinning: ....

Jsem včera doháčkovala pro Maji duhovou čepičku a fakt se jí líbí, dobrovolně jí chce na hlavu, což je teda zázrak :grinning: a začala háčkovat další, jsem zvědavá, kolik jich ještě stihnu :confounded:

Před chvílí sem povečeřela rybí pepřenky - extra pálivý..do mytí oken jsem se ještě nedala, MM by mě poslal do blázince, ale tam skončím, pokud fakt v úterý pojedeme do poradny :angry: ...nebo tam skončí můj dr. a jeho sestra, až tam v úterý přijedu celá :grinning: ...protože už minule byly ze mě fakt mimo a koukali na mě jak na nevídaný úkaz, že s takovým nálezem držím v kupě, fakt boží, že už tři týdny to vypadá na porod a ono se dítko asi zašprajclo a dělá naschvály, pokud ho/ji někdy porodím, asi dostane rovnou na zadek :grinning:
3. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
terez, petru: velká gratulace klukům k chození, přeju ať to hezky rozjedou a proženou pořádně svoje maminky :grinning:
3. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
..ale hlavně, že se mě drží stále dobrá nálada, to asi to sluníčko :dizzy_face: .....až bude zítra pršet, třeba už budu depkařit....
No, kámoš nám poslal tipy na nový foťák, když ta naše stařinká fujina dosloužila, tak jdu pustit MM, ať se tím prohrabe.....ještě že nám vrátili daně za mě, část padla na kočárek, část padne na foťák - proti foťáku neprotestuju a chci nějakej úžasnej (ale za min. cenu :grinning:), protože fotím skoro jen já...naštěstí MM proti foťáku není, ba naopak.....no, asi bude částečně i za Matyldu, no zlato bych už stejně neměla kde nosit :grinning:
3. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já zase mizím strašit jinam :grinning:
3. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
teres, petru. gratulujeme k chozeníííííí

my jsme dnes byli v Carfouru a koupili jsme Kikči nové sandálky u Bati
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2713606&vReferer=
a pak jsme šli do parčíku kde se vyřádila.
3. kvě 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teres: gratulace Adámkovi k chození :dizzy_face: a že jste se ozvali, když jste byli v Plzni, jsme se na vás mohli přijít juknout do té zoo :angry: :rolling_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile:
teres, gratulace, to vzal Adámek hopem, v zoo moc nevypadal, že by se mu chtělo a ono jóóó :slight_smile:

sájo, jak já ti rozumím a vzpomínám :grinning: a to máš TP teprve dnes, co ? ještě to může trvat dva týdny, ale to ti teda nepřeju :wink:
3. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: ty jsi teda držák :confused: ,pořád tu číhám, kdy už s dozvíme tu krásnou novinu a ty tu pořád jsi :sweat_smile: , tak šup, šup, jsme už napjaté jak špagáty :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: dnes mám termín dle UZV :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tuším, že k početí došlo až 5.8. :grinning: ...dítko je prostě klíšťátko a asi se jen tak nepustí - i když se snažím dítko vytřepat jak se dá :grinning:, zítřeší datum se mi fakt nelíbí :frowning2: a děda jde k zubaři, tak to rodit nesmíme :wink: ...a s dalšími 14dny nestraš!!!!!!
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: asi jste napnuté ještě málo :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : jj taky vzpominam, jak jsem si myslela, ze uz do poradny nepujdu a stejne jsem sla. Nebo jak mi sestricka prorokovala ze do utery porodim a rodila jsem az v patek, ale myslim, ze to u tebe nebude trvat nejak dlouho.
Preju ti dobrou naladu i kdyz bude prset. :wink:
Ptat se te, jestli uz nahodou nerodis, nebudu. To by mi huba upadla. Sama jsem to nesnasela. :sunglasses:
myslim na tebe, abys mela super porod, aby vam vse klaplo, jak si prejete, aby Maji nezarlila a proste aby jste si to uzili podle vasich predstav.
A taky ti preju, aby maty nemel/a pres 4 kila.
3. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: se klidně zeptej :grinning: - nerodím :cry: (fňuk) - teda nevím o tom, vybíráme s MM foťák.....
3. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: moc díky :dizzy_face: ....ale já tu určo ještě zítra budu a v úterý půjdu do poradny atd.......blééééé :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : a na kdy ti vychazi termin, kdyz bys to pocitala podle toho 5.8. ? Kveten je super mesic.
12.5. jsme se s francem brali,ale to bych ti neprala, takhle dlouho čekat.
5.5. je pekny, pak 6.5. pak na osvobozeni (jak tu nekdo psal, tak by to bylo tematicky)....
doufam, ze nam pak das podrobny popis porodu a povidani, jestli je opravdu druhy pord lepsi nez prvni. protoze jestli to je pravda, tak budu mit druhy porod bez bolesti...nebo rychlovku.
kamoska mela druhy porod za 2 hodky hotovej, od prdnuti vody a prej to ani moc nebolelo :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
petru. no, jelikož už mě asi měsíc trápí poslové a to fakt nechutně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak nevím, zda za Maji 14 hod. bolestí z ničeho nic nebylo lepších :cry: :grinning: ..takže pokud si vytrpím ještě třeba těch 14 hod. až to začne, tak nevím nevím, zda pak konec těhu s třetím dítětem přežiju v psychic. zdraví :grinning: :grinning: :grinning: , ale třetí dítko asi chtít budu, protože na to zapomenu a vybaví se mi to až zase s poslama, jak to bolelo :grinning: - to je na tom to krutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek