• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sájo, ty jsi nezmar, doma roční dítě, porod na spadnutí a ty mluvíš o třetím :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo : urcite se na to zapomina, to je jasny. jinak by spousta holek nemela ani druhe...
ja mela super porod, takze jsem nikdy nepatrila k tem, co po porodu rikaj, ze druhy nikdy.

ja povazuju za nejhnusnejsi posledni pulhodinu a je fakt, ze s druhym ditetem uz clovek vi co ho ceka, zvlast pri tech poslech....brrr, ale zase si myslim, ze si nektery veci vic uziju, protoze uz nebudu ze vseho tak mimo a vypleskla...myslim treba samotny narozeni....byla jsem v takovym divnym tranzu, ze si to skoro nedokazu vybavit.
I kdyz, pokud to bylo z euforie, tak me ta mimoznost asi nemine ani u druheho...
jejda, ja bych rodila az bych brecela...bylo to fakt uzasny..... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem ted videla bratrancovu 14 ti denni holcicku, tak jsem fakt zavidela to 3 kilovy miminecko. Jako Tonik byl uzasnej, nejhezci z porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale vubec jsem nezazila toho cerstvyho drobecka. Fakt vypadal jak mimozemstan mezi temi drobky a to nebyl az tak extremne velky. Jen 4280 :sunglasses:

jo ehm, jsem Tondu dneska ostrhlaa. nemame strojek tak to podle toho vypada...
Jako je hodne na kratko a vypada zase jako mimino :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky gratulace dětičkám co začali chodit, to je krásný, co? :dizzy_face:
naše malá se naučila lézt na gauč, ale to je na budku, neívm kam dřív koukat, už spadla, naštěstí dobře, ale...
dala jsem nový fotečky tak mrkněte na koně a na BMS tady je odkaz- http://www.beremese.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=350279
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak to dej za mě :grinning:
zuzi: nevím, zda nezmar - spíš už mi hrabe :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : hele me zuzik poradila jak ucila Klárku slejzat z gauce a Toník se to behem dne naucil. Ted uz se vubec nebojim, kdyz blbne na gauci nebo posteli.

Fotky z priprav jsou super. Mas vybrane krasne saty a moc se mi libi oznameni.
Ja bych se vdavala hned... :slight_smile:
To je des. Nejdriv ctu Saju a hned bych rodila, pak ctu janinku a hned bych se vdavala... :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : diky, ale bavilo by me to jen u vlastniho :wink:

holky, kde jsteeeeeeeeeeeeee vsechny ? MM cumi na hokej a ja se nudim... :sunglasses:
jako mohla bych zehlit, ale to se mi nechce... :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jéé, tak mě svatba teda vůbec neláká :grinning: ..jako byl to moc krásný den, ale ty přípravy---nějak je to už za mnou :wink:
janin: těším se pak na fotky ze svatby.....předporodní hormony jsou asi i protisvatební :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : me desne bavila i priprava...ja jsem v tomhle uchyl...sem rikala kamoskam, co je nebavi neco organizovat, at si me na svou svatbu najmou jako organizatorku :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: odpocivej. Zehleni neutece :angry: Me tresti hlava tak relaxuju u PC.
3. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, ja musim taky zehlit, dopsat cestovni denik a dalsich asi tricet tisic veci, tak cumim na PC :grinning: MM sel do sklepa pro vino, tak budem chlastat :wink:
3. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: že tě to ještě baví :slight_smile: Né, už tě to musí pěkně žrát, to věřím,mně žere teď co mám natož přenášet :unamused: Saji mi se líbí 4.5. to je krásné :slight_smile: a když zítra nemůžeš, tak to vidím na toho 4. co? třetí dítko?? já si taky říkám že bude, ty dvě děti po sobě mi hned vyrostou, tak pak budu chtít ještě jedno.

Jinak u nás bledě :frowning2: učení šlo stranou. A rýmy u malé se asi nikdy nezbavím, jak dlouho jste měly rýmu u dětí? Malá vůbec nemůže dýchat :frowning2:
3. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : mas recht :grinning: , jsem ze vcerejska na dnesek spala 3,5 hodiny (dortova šichta) , tak bych si treba mohla schrupnout, ale me uz ta nejvetsi ospalost presla.
bych si pustila nakej film, ale to nejde kvuli tomu blbymu hokeji.
Pardon, nechci se dotkonout hokejovych fandu.
ja na hokej koukam jen posledni tretinu, kdyz jsme ve finale :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máme dar na děti, co mají v sobě hodinky :grinning: :grinning: :grinning: - je po osmé a Matylda se kroutí o 106 :grinning: - za celý den sem tak kopne a spíš jí/ho musím vyhecovat, abych věděla, že je ok , ale večer - to je rodeo :grinning: - mě zas nenechá vyspat....Maji nespala než sem začala cítit pohyby, teď už spí a zase nespí Matylda :grinning: No, mají to ty naše děti krásně zmáknutý :wink:
3. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : ja mam v lednici lambrusco :grinning: mnam

cestovni denik ? to si dobra. taky sem si ho chtela psat, ale jaksi jeste nemam ani popisky u fotek ze svatebni cesty....ale ze svatebky mame denik, pac jsme ho psali na miste a jak nam hodne prselo, tak na nej byl cas.

a dva roky po svatbe nemam nalepeny svatebni fotky v albumu :sweat_smile:
a to jsem si malovala jak tyhle dve veci udelam v tehotenstvi....
uz ani nevim proc jsem to neudelala.... :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to je teprve zacatek... :sweat_smile:

petru: jasan. MM mi pripravil campari s dzusem a ledem, tak miziiiim nebo mi to vypije :angry: :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : Tonik miva rymu tak tyden.
3. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : mnam, to bych si dala....
3. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu všechny chlastejte a já jdu spát :grinning: Dobrou... :wink:
3. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja, zadne spani, vypuzovat! :sunglasses:

petru: manm je to fakt dobre a osvezujici :wink:
3. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, to je snad jedine, co jsem kdy dokazala psat, ale ted mam od klarcina narozeni prazdne misto :grinning: snad to dozenu, jsem na nej hrda a pisu od svatby :wink:

annet, rýma tak týden, ale už byl i skoro 14denní kašel.

sájo dobrou :slight_smile:

petru, hvezdi, na zdravi :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : bodejd bys stihala psat cestovni denik, kdyz seš porad nekde v trapu :wink:
3. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Sajo, já už ti dva víkendy přeju super porod a ty si pořád v celku:slight_smile:))
3. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : to mi pripomina dalsi skluz...Tonikuv denicek...chybi mi tam zaznam o prvnich vanocich, prvni oslava narozenin a pokrpoky asi od 11 mesice...
kdyz ja mam dnes desnou lenoru a zvladnu jen sedet u PC :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinka já bych se vdávala i rodila.-))) I když sem měla dobrej porod, pamatuju si že to až tak super nebylo:slight_smile:))
3. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, tak to bych do tebe nerekla, ze budes flakat tonikuv denik :grinning: ja pisu par radek jednou do mesice, ale pisu to we wordu, tak to neni slozite :wink:

holky, vyslovi vam decka K ? klarka misto K rika T, takze misto konik je toni, misto kyti je titi, klarka je tata, hodiny jsou ti ta, snad to napravi :wink:
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a víš že ani nevím:slight_smile:)) Verča totiž pořád říká jen mamama nenene tatata:slight_smile:))) Jako lsovo nee, to sme tady už jedinní kdo nemluví???
3. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : ja mam vse po papirkach a ty pak hazu do deniku, ze je tam jednou prepisu....
zkoncila jsem u vanoc a ftky mi chybi uz od prvni dovolene...hold jsem si dala vysoko latku, kdyz jsem se rozhodla mu ho psat a kreslit sama...
ted jsem k tomu usedla, tak doufam, ze aspon doplnim text...
3. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : Tonik K rika. On rika slovo krtek "k te" a pak naky ka, co nevime co znamena...
3. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, my máme rýmu tak že nemůže dýchat už 14dní a furt to nechce polevit a odsáváme jak střelení, snaží se smrkat, kapem do nosa... já už nevím co s tím :frowning2:

Saji: zítra večer tě tu nechcem vidět :slight_smile: až bude mít děda po zubaři tak val to malé vytlačit :slight_smile: těším se strašně moc na fotky, tak manžela ještě zasvěť komu je má poslat a hlavně hned jak přijde z porodnice domů, my tu budeme čekat.
3. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek