• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet : to je desny s tou rymou, nedivim se, ze jsi z toho hotova... :frowning2:
3. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím co s tím, nemáte někdo radu, jak se toho zbavit??? vyzkouším cokoliv :unamused:
3. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamulky děkujeme,

Petru jééééééééé, také moc gratulujeme k chození, na sebe rošťáci čekali, aby mohli začít spolu, ale Adámek byl teda překvápko, Toníček alespoň udělal pár krůčků, ale Aďouch nic a najednou z ničeho nic začal skoro běhat.... :grinning:

Zuzi, to víš on je tajnej, to asi odkoukal od Saji...

Saji ty jsi držák, držím palce aby se to už konečně rozjelo a aby jsi měla dobrou náladu i u porodu - no třeba to vijde když ti u toho bude svítit sluníčko do ksichtíku.... :grinning: :grinning: :grinning:

Vlni, jéééé pardooon, já si vůbec neuvědomila, že máme v Plzni tetku koníkovku, já jsem furt měla za to, že za Plzeň tu nikdo není, tak se moc omlouvám, ale neboj určitě jsme tam nejeli naposledy.... :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 22:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele matky, dejte mi prosím podrobný návod jak naučit dítě lézt z gauče..... Adámek tam krásně vyleze ale dolů jde po hlavě.... :grinning:

Petrun já hokej teda taky nemusím tak jsem vyžehlila hromadu a pila u toho bílé lambrusco :grinning: :grinning: :grinning: a to fakt nekecám, že ty tvoje přízpěvky čtu až teď.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:41  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : tak kdybch nebyl alína, tak máme stejny vecer....zehleni a bile lambrusco...ale ja se na zehleni vybodla a dodela ajsem Tondvoi trochu denicku.
taky gratuluju k chozeni. Pro nas byl zase sok, ze si Tonda poprve stoupl v prostoru, to doted ani nezkousel.
3. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teda taky zehlila, ale to tempo, 4 kosile za hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pulka tam jeste je...

teres, jaky navod, to mas jednoduche, kdyz je dite nahore a prileze ke kraji pohovky, tak ho otocis na bricho nohama smerem dolu a delas to tak dlouho, az pochopi, ze dolu se spousti pozadu po nohach :wink: akorat bacha, kdyz ti to pak bude delat na prebalovaku, vysku jeste nevnimaji, takze klarka se obcas chce spustit z vysky pres metr a nechape, proc ji zachranuju :wink:
3. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáááááár...u nás stále hezky :dizzy_face: , akorát budíček byl poprvé v pět ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se dítko rozhodlo vstávat s tatínkem.....a řádí jako černá ruka, ale do toho chce furt maminku, tulí se ke mě, hladí mě, nedá mi odběhnout, je to šíleně roztomilý....až si říkám, zda mě neklepne :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska ráno v posteli mi s MM hladili břicho a naváděli mimi, ať už jde za námi.... :dizzy_face: ..pak vyhrnula pyžamo tatínkovi a porovnávala nám ta břicha vzájemně - no sranda :grinning:
4. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jestli mě tu už vidět nechcete, tak se tu už nidy neobjevím :grinning: :grinning: :grinning: ...bych to asi nevydržela.... :pensive:

Jinak hlásím stav dvou klíšťáků - jeden vnější u mě na klíně a to pernamentně a druhý v pupendu....4.5. bude zřejmě prohlášek za klíšťátkový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
ja hlasim, ze u nas hnusne, leje leje leje a vypada to na cely den :frowning2:. Musim neco vymyslet, co podnikneme. Ale at se to vyprsi ted, hlavne, at je o vikendu hezky, jedeme na Sumavu :slight_smile:
Sajo: jsem zvedava, kdy bude ten den D, kdy se mimco prihlasi na svet :dizzy_face: , ale ja uz jsem taaaaaaaaaak nedockava, co to bude a kdy to bude :grinning:
vikend uplne super, v patek MM oskrabal cely pokoj, no bordel vsude, podarilo se mi ho uklidit vcera :slight_smile:, v sobotu byla ta akce pro deti, no, prislo asi pres 50 deti, takze to bylo dlouhe, ale hezke :slight_smile:.
4. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: věř, že jsem taky zvědavá :grinning: já dneska poslouchala počasí a o víkendu má být zase krásně....
4. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera sem Maji zkoušela lacl. kraťasy ve vel. 74 - vloni jí byly velký a letos jí zatím jsou, tak pokud se nevytáhne a rapidně neztloustne, tak má kousek do letního šatníku :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, oni prave nejdrive hlasili hnusne, to je uzasny, ze to zmenili :slight_smile:. Je to nase dovca, tak bych ji chtela mit vydarenou :slight_smile:. Jen Luca ma trochu rymu, tak snad se to nejak nezvrtne.
4. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz taky pomalu shanim letni veci, povedlo se mi v anglickem sekaci najit nextovou riflovou sukni, 3/4 :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik:já to Mišáka naučila stejně,potřebovala na to 2 dny,už si pamatuje,že musí nohama napřed,akorát včera šla jednou po hlavě,protože uviděla flašku s čajem a tak to musela mít rychle :wink: ,naštěstí to není vysoko,my už přebalovák máme zrušenej,protože se v klidu přebalit nenechá,ba právě naopak

Když to tak čtu,tak začínám mít trauma,že Míša sama ještě nechodí,včera tedy ušla asi 4 metry,dokonce během chůze udělala dřep,zvedla se u ušla další 2 kroky,ale jinak kolena jsou kolena,tak si myslím,že příští víkend se u babi s dědou rozchodí, a až se s taťkou v neděli vrátíme z výletu,tak nám přijde naproti :slight_smile:

Sajo,5.5. je moc hezky zapamovatelný datum :grinning:
4. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
misp: jojo, krásný datum - právě proto rodit ten den nebudeme :grinning: to neznáš moje děti :grinning: :grinning: :grinning: ..dnešní datum se mi nelíbí, ale zatím to na nic nevypadá.....takže dnes nebo bůh ví kdy....asi nikdy.... :grinning:
4. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak u nás je počasí pěkné slunečné, MM se rozhodl, že koooooooooonečně vymaluje WC
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=350492

Ještě jsem chtěla aby vymaloval Natálčin pokojíček tak jsem zvědavá...
4. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, právě jsem četla, že když prdne plodovka, že to je jen cca 50 ml - že vyjde jen ta plodovka pod hlavičkou dítka, to je blbost, ne???? Já myslela, že když prdne, že se to vylije na litry :grinning:
Já za Maji někde plodovku vytrousila a nevím kdy a kde...do porodky jsem s ní už nepřijela..... :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: TM maluje, jo? To vypadá na romantickou duši :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
annet, ryma se silena, my jsme ted obe po ryme a trvala 14 dni :frowning2: asi s tim moc nenadelas, hlavne porad odsavat (my mame odsavacku na vysavac) a kapat kapky (my mame Olynth pro deti).

shehe, v klidu u nas se stale nemluvi - stale jen bác a baf (oboji BA :sweat_smile: ) a marne cekam na tu mamu - jinak jako mele cely den, ale nema to hlavu ani patu :cry:
4. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:mně praskla a odteklo tak 10 ml .... záleží kde to praskne,obecně platí že čím níž tím víc vody se vyleje. hele zase se mi o tobě zdálo,tentokrát že se narodila holčička Zuzanka :grinning:
4. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, asi jsi ji vycurala do zachodu :grinning:
4. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: 10 ml ??? A jak si poznala, že to není jen výtok? A kontra ti nastoupily kdy po odtoku?...a už dej pokoj, jo - Adámek ani Zuzanka nebudou...já fakt myslela, že to je mega-špíchanec a ono to může být "pár kapek" :confused: - to čumím....
4. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: asi :grinning:...ale i na podruhý mě tenkrát chtěli poslat domů, že nerodím :confounded: .....až asi napotřetí PA zjistila, že podtýkám, dr. pak milostivě udělal UZV a sdělil mi, že tam už plodovka žádná není....takže to je pro mě dál záhada, plodovky jsou přeci litry, ne? A to bych zjistila, zda čůrám nebo ne, ne? :grinning:
4. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji netusim, s tim nemam zkusenosti. me ji odsali na salu :wink:
4. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale taky ziju dodnes s vedomim, ze to je kaluž a že kdyz by mi prdla, tak budu mit mokry katata min. ke kolenum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plodovky je jeden litr :slight_smile: Já to poznala tak že jsem cítila jakoby prudký pohyb děcka a ono to bylo to prasknutí a prostě se to poznat nějak dalo no :sweat_smile: Kontra nebyly,jen ms bolesti a kontra až potom co mi v nemocnici pustili zbytek vody.
4. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a tobě se pak podařila zachytit nebo jak ti to pak testovali? Si taky podtýkala? :sweat_smile: Omlouvám se, zda někomu přijdu nechutná, ale já fakt žila v domnění, že je to všechno jinak :pensive:
4. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen nakukuju - chtela jsem blahoprat Saje k miminku a ono zase nic, tak treba priste :wink:
S plodovkou neporadim, nemela jsem zadnou a nikdo nechapal, kam se ztratila, kdyz jsem obaly poruseny nemela :confused:
Jdeme nakupovat nez zacne prset, je tady pekne zatazeno. Tak zatim pa.
4. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:já běžela z postele trochu chytnout do vložky bo mi bylo jasný že mi to jinak věřit nebudou :grinning:
4. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anett, jinak taky mame rymu uz tyden a prijde mi, ze zadny zlepseni neni. Odsavam a käpu kapky. Tak ja uz fakt jdu, dite chce svacinku. řřřř
4. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek