• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
řřřř-to byla Kacka :wink:
4. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne prdla plodovka brzo rano, mela jsem pod sebou kaluz, nez jsme odjeli do porodky, tak jsem mela 2 mokre vlozky, tekla celou cestu do Prahy a nez jsem porodila jsem mela dalsi 2 mokry. Neprijemny pocit, kdyz neco tece a nejde to zastavit
4. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: a kontra přišly kdy?

No, já doufám, že u matyldy začne porod zase kontrakcema, plodovka je na mě moc velká věda :grinning:
4. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala Maji spát a jdu vařit, dneska půjdu spát asi v šest, když jsme tak brzy vstávali a mám tak moc všechno posunutý :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontra prisly v 9 vecer (od 5ti od rana mi tekla plodovka)
4. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: jsem si chvíli o tom četla - když to nebylo do 12ti hodin, dali ti kvůli Lucince antibiotika? A kdyže se Lucinka narodila - teda myslím v kolik.....
4. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já už vařím - dnes bude jen rychlovka - zapečené těstoviny s brokolicí a smetanou....Maji spinká - jak andílek.....a pěkně se tu zatáhlo, je tatam ranní sluníčko.... :cry:
4. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
antibiotika my myslim nedali. Lucinka se narodila v 04:30.. skoro za 12 hodin od prdnuti vody
4. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, já měla nejdřív kontakce, cca od 19 hodin a voda mi prdla až když už sem měla hustý kontrakce a za pět minut se Verča narodila. A bylo to hnusný a bylo toho hodně, sem sice měla silný kontrakce, ale vnímala sem, jak to ze mě leje, bleee:slight_smile:) Vím že sem eště přemejšlela, že chudák manžel to bude muset vyprat:slight_smile:)))
4. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla cca 24 hodin kontra a pak mi cca 2 hodniny před císařem prdli vodu a teklo toho teda dost, mi přišlo jako by někdo vylil plný kýbl a mm říkal, že toho bylo fakt hodně a už zelený...
4. kvě 2009 v 09:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady je mrtvo :frowning2:

Právě odešel děda - kontrola, zda jsme celé :wink:, zubaře přežil :grinning: ...a já hlásím, že klíšťatový den pokračuje, ale už taky i zubánkový :grinning: ....jsme objevila Mariánnce 1. zub !!!!!!! HURÁ HURÁ HURÁ.....je to jednička vpravo dole a cinká, i když je max. 2mm.....tak mám nárok na šaty :dizzy_face: , teď ještě sestřást tu Matyldu a vyladit figuru :grinning: ....
4. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to hrozně moc gratuluju!!!Hele Matylda čeká určitě na Mariánnčin první zub takže dneska se připrav na vylodění jo? :wink:
4. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak to Mariánnka pěkně uzavřela - jako poslední březňátková zubatice :grinning: a děkujeme za gratulaci, teda Maji děkuje.... :dizzy_face: ...v dnešní vylodění nevěřím.... :grinning:
4. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: moc gratuluju Mariannce k prvnimu zubu... Konecne! :grinning:
u mne ted byla znama s 10m klucinou, ale moc si nepohrali, byli oba nejaci uknourani a Luca ted usnula :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Mariánce gratulujeme k zoubku. Máte ho jen 10měsíců po nás :grinning: :grinning: Už aby sme ti mohli gratulovat i ke zdravému chlapečkovi :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, moc gratuluju k zubu :dizzy_face: :dizzy_face: konecne mame brezen komplet zubaty :wink: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééé Saji tak konečně má Mariánka zoubeček, to se jí to bude kousat..... :grinning: :grinning: :grinning: GRATULUJEME!!! :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli : kliiid, Tonik taky jeste casteji leze nez chodi....on ma treba chodici hodinku, kdy jen chodi, ale pres den casteji leze. :wink:
4. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratuluju Mariance k prvnimu zoubku !! :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : ty jo, TM je sikovnej. Peknej zachudek !!
4. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, ty jo, dibly M ma umelecke sklony, to bych do nej nerekla :grinning: ale je to pekne, skoda, ze se tim clovek nemuze kochat, kdyz truni a ma to za sebou :wink:

sajo, moc gratuluju Maji k zubu, ta si dala na cas :wink: tak Maty uz muze ven :wink:

mispuli, u nas jde taky obcas po hlave, kdyz se zapomene, ale neni to casto nastesti :wink: a obcas jde po zadech, kdyz si sedne na kraj postele zady do prostoru a ztrati balanc :angry:
4. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím...právě jsme přišli z procházky-nákupu, sice se mi nikam nechtělo, ale co bych pro vyhnání Matyldy neudělala...a prd, dítko se dál drží maminky.....včera ostrý rybičky, vyhánění s MM, furt lítám, vařím,...a nic....takže zítra poradna :cry: :cry: :cry:
4. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
4. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako se mnou cloumají hormony jako pr.se - Maji je od rána extra-tulivá a já si to fakt užívám, tak je mi do breku - i když porod nepřichází - jako že budu bez ní, kdyby zlobila, bylo by to v tomhle ohledu asi lepší.....furt bych se tulila s MM, on je milej a pozornej jak jen může, prostě bych se nejraději zahrabala do jeho náruče a spala nebo jen podřimovala (asi to je i tím budíčkem v pět), Endy mi furt leží v nohách.....tak buď všichni cítí, že něco přichází nebo mě fakt klepne pepka :grinning:
4. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: fota super :dizzy_face:
tomi: seš fakt kočka, v životě bych neřekla že máš 2děti :slight_smile:
ostatním to taky moc slušelo :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
sáji: ty tu fakt ještě jsi? no to není možné. dnes jsme na tebe s březnovkama moravskýma myslely :slight_smile:
srazík byl super, mohlo být tepleji ale já jsem se s tou mou divoškou zahřála tak i tak :grinning:
4. kvě 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, děkuji za fotky, aspoň podívat :frowning2:
Saji: pejsci to vycítí
4. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajííí: gratuluju k zubu! To je bomba, konečně :slight_smile: doufám, že bude trpět až polezou, to by sis teď užila.
4. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám pár fotek...
annet: škoda,žes nemohla přijít

http://katkaj.rajce.idnes.cz/sraz_breznovek_v_ZOO_4.5.09/
4. kvě 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek