• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
a tady je jedno video, Davídek s Kristýnkou si rozumněli v NE NE NE :grinning: jen škoda,že jsem netočila dříve, to byla sranda.

http://www.youtube.com/watch?v=eGPf7odThus
4. kvě 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: já jsem jako těhule věčná :grinning:

Zítra mám poradnu a monitor - blééé...jsem sestře na monitoru říkala, že se vidíme naposledy a ejhle, uvidím jí zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá, co dr. vymyslí, jako zda už mě pošle do rizikovky jako přenašečku nebo co,...ale tuším, že si mě zavolá ještě další úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak se drž zítra a pak napiš co dr vymyslel
4. kvě 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: je mi to líto, dívala jsme se, že vás bylo dost. Přístě musím.
4. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: dík...

Mě šíleně štve, že se mnou musí jet MM, aby hlídal malou a dovezl mě tam, autobusem by mě nepustil....takže musí z práce na propustku a vše si pak (ty hodiny) nadělat nebo si vzít dovču...takhle to vypadá, že si dovču vybere na ježdění do poradny a pak nebude mít dost dovči na to, aby byla s námi :cry: :cry: :cry:
4. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no to je blbé,ale když to jinak nejde...to v práci nejsou ohleduplní a těch pár hodin by mu nenechali jo?
tak at si to vezme jako svou návstevu lé kaře,na kterou má právo 4hod týdne,
4. kvě 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Tomi, ty seš fakt kočka:slight_smile:) Fotky moc pěkný, nejvíc se mi líbí odložení u plaměnáků:slight_smile:))
4. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: určitě se příště uvidíme..jj bylo nás dost :slight_smile:, já,kozinka,kozimura,petulka,tomi a její sestra,dibla,hvezdička,terrezka,
4. kvě 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: všechny jsme kočky ne? :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: ne, u nich to nejde, musí to nadělat :angry: ....a s tím monitorem v nemocnici (můj dr. ho nemá) je to fakt na dlouho....lae jsme ráda, že tam se mnou jezdí, to zase jako jo....já sem ráda za každou chvíli, co jsme spolu :dizzy_face:

Taky jsem na Tomi koukala a valila bulvy....se ani nedivím, že manža tomi jí nechce nikam samotnou pustit :grinning: :grinning: :grinning: ...a vypadá to, že tomi byla s davídkem krásně sladěná - takže tomi: máš u mě plus :grinning:
a peťulka taky vypadá jak holčička..a katka....no, holky králíčci - jste makrely :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já nic, jo? Fňuk :cry: No jo, kazím jim to tam svou prdelí, co? :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny ste kočky, to je jasným, ale tomi vypadá jak atředoškolačka a to má dvě děti:slight_smile:)
4. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, tož tež je z nás nejmladší :wink: Teda myslím ale až po Kozince
4. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je koukam, ze jste mely sraz. pekny fotky, vsem vam to slusi. :slight_smile:
ale pocasi nic moc co ? skoda.
deti jsou bezvadny, jak satkove komando, tak kluci, i kdyz zahlidla jsem jen Davidka.

tomi : libi se mi jak mas davidka ohaklyho, fakt pekny kousky.
4. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur, ale prd, ty tam moc vidět nejsi a prdel sem tam taky teda neviděla:slight_smile:) Pokud je přes prdel vidět apson ještě dítě, je to dobrý:slight_smile:)
4. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sheh, tak to jde :grinning: TErka je mi těsně nad kolena, takže ji prdel nezakryje :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těšte se na fotky Peťulky - vyfotila 2 kozi u koz :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Tomi je fakt kočka, ani její ségra nevypadá na to,že má dve deti. asi to mají v rodine,ale jsou obe mladééé
4. kvě 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: každý je nejaký, zase žádná z nás nemela tak hezký vlasy jako ty :wink:
4. kvě 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ,já z ase nejsem ale makrela, břicho mám ale já nemám ani čas přibrat s tím svým rarachem
4. kvě 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, kecko! Terka má mnohem hezčí vlasy :grinning: No nic, je to jak říkáš, každá jsme nějaká :wink: To jen tak, aby řeč nestála :wink:
4. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: mne se líbí ty tvé lokny , Terka má zase krásně husté vlasy
4. kvě 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ty si ale šplháš, že ty jich chceš půjčit pár na svatbu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, budu na tebe myslet, až je půjdu prostříhat - řeknu: Jedině po loknách :wink: :grinning:
Valím se flákat. Dobrou :wink:
4. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: dobře , počítám s tím :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky MM moooooooc děkuje za pochvalu, říkal, že bude muset přemalovat strop, jak strouhá nosem :grinning: :grinning: jj já věděla, že rád maluje,ale musí na to mít chuť a začít sám od sebe... jsem zvědavá jak dopadne pokojít od Natinky
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda holky fota krásný všechny :slight_smile: jen mě nebaví projíždět všechny vaše diskuse abych ty fota viděla :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky nádherný,koukám že kozimůra se zaměřovala na prdele :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukáte někdo na Dr.House? Byla tam ta úžasná scéna s miminkem v bříšku :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek