Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
4. kvě 2009
a tady je jedno video, Davídek s Kristýnkou si rozumněli v NE NE NE 😃 jen škoda,že jsem netočila dříve, to byla sranda.

http://www.youtube.com/watch?v=eGPf7odThus
sajahonzik
4. kvě 2009
katko: já jsem jako těhule věčná 😃

Zítra mám poradnu a monitor - blééé...jsem sestře na monitoru říkala, že se vidíme naposledy a ejhle, uvidím jí zas :-p jsem zvědavá, co dr. vymyslí, jako zda už mě pošle do rizikovky jako přenašečku nebo co,...ale tuším, že si mě zavolá ještě další úterý :-p :-p :-p
katka_j
4. kvě 2009
saji: tak se drž zítra a pak napiš co dr vymyslel
anneta
4. kvě 2009
katus: je mi to líto, dívala jsme se, že vás bylo dost. Přístě musím.
sajahonzik
4. kvě 2009
katko: dík...

Mě šíleně štve, že se mnou musí jet MM, aby hlídal malou a dovezl mě tam, autobusem by mě nepustil....takže musí z práce na propustku a vše si pak (ty hodiny) nadělat nebo si vzít dovču...takhle to vypadá, že si dovču vybere na ježdění do poradny a pak nebude mít dost dovči na to, aby byla s námi 😢 😢 😢
katka_j
4. kvě 2009
saji: no to je blbé,ale když to jinak nejde...to v práci nejsou ohleduplní a těch pár hodin by mu nenechali jo?
tak at si to vezme jako svou návstevu lé kaře,na kterou má právo 4hod týdne,
sheherazada
4. kvě 2009
teda Tomi, ty seš fakt kočka🙂) Fotky moc pěkný, nejvíc se mi líbí odložení u plaměnáků🙂))
katka_j
4. kvě 2009
annet: určitě se příště uvidíme..jj bylo nás dost 🙂, já,kozinka,kozimura,petulka,tomi a její sestra,dibla,hvezdička,terrezka,
katka_j
4. kvě 2009
shehe: všechny jsme kočky ne? 😃 😃
sajahonzik
4. kvě 2009
katko: ne, u nich to nejde, musí to nadělat ]-( ....a s tím monitorem v nemocnici (můj dr. ho nemá) je to fakt na dlouho....lae jsme ráda, že tam se mnou jezdí, to zase jako jo....já sem ráda za každou chvíli, co jsme spolu x-)

Taky jsem na Tomi koukala a valila bulvy....se ani nedivím, že manža tomi jí nechce nikam samotnou pustit 😃 😃 😃 ...a vypadá to, že tomi byla s davídkem krásně sladěná - takže tomi: máš u mě plus 😃
a peťulka taky vypadá jak holčička..a katka....no, holky králíčci - jste makrely 😃
kozimura
4. kvě 2009
A já nic, jo? Fňuk 😢 No jo, kazím jim to tam svou prdelí, co? :-N 😃
sheherazada
4. kvě 2009
všechny ste kočky, to je jasným, ale tomi vypadá jak atředoškolačka a to má dvě děti🙂)
kozimura
4. kvě 2009
Shehe, tož tež je z nás nejmladší 😉 Teda myslím ale až po Kozince
petruna
4. kvě 2009
je koukam, ze jste mely sraz. pekny fotky, vsem vam to slusi. 🙂
ale pocasi nic moc co ? skoda.
deti jsou bezvadny, jak satkove komando, tak kluci, i kdyz zahlidla jsem jen Davidka.

tomi : libi se mi jak mas davidka ohaklyho, fakt pekny kousky.
sheherazada
4. kvě 2009
kozimur, ale prd, ty tam moc vidět nejsi a prdel sem tam taky teda neviděla🙂) Pokud je přes prdel vidět apson ještě dítě, je to dobrý🙂)
kozimura
4. kvě 2009
Sheh, tak to jde 😃 TErka je mi těsně nad kolena, takže ji prdel nezakryje 😃 😃 😃
kozimura
4. kvě 2009
Těšte se na fotky Peťulky - vyfotila 2 kozi u koz 😃 😃
katka_j
4. kvě 2009
jj Tomi je fakt kočka, ani její ségra nevypadá na to,že má dve deti. asi to mají v rodine,ale jsou obe mladééé
katka_j
4. kvě 2009
kozim: každý je nejaký, zase žádná z nás nemela tak hezký vlasy jako ty 😉
katka_j
4. kvě 2009
holky ,já z ase nejsem ale makrela, břicho mám ale já nemám ani čas přibrat s tím svým rarachem
kozimura
4. kvě 2009
Katuš, kecko! Terka má mnohem hezčí vlasy 😃 No nic, je to jak říkáš, každá jsme nějaká 😉 To jen tak, aby řeč nestála 😉
katka_j
4. kvě 2009
kozim: mne se líbí ty tvé lokny , Terka má zase krásně husté vlasy
kozimura
4. kvě 2009
Katuš, ty si ale šplháš, že ty jich chceš půjčit pár na svatbu 😉 x-) x-)
katka_j
4. kvě 2009
kozim: 😃
kozimura
4. kvě 2009
Katuš, budu na tebe myslet, až je půjdu prostříhat - řeknu: Jedině po loknách 😉 😃
Valím se flákat. Dobrou 😉
katka_j
4. kvě 2009
kozim: dobře , počítám s tím 😃
dibla
4. kvě 2009
Holky MM moooooooc děkuje za pochvalu, říkal, že bude muset přemalovat strop, jak strouhá nosem 😃 😃 jj já věděla, že rád maluje,ale musí na to mít chuť a začít sám od sebe... jsem zvědavá jak dopadne pokojít od Natinky
ewuska
4. kvě 2009
teeeda holky fota krásný všechny 🙂 jen mě nebaví projíždět všechny vaše diskuse abych ty fota viděla 😃
lenkabu
4. kvě 2009
Fotky nádherný,koukám že kozimůra se zaměřovala na prdele :-N
ewuska
4. kvě 2009
koukáte někdo na Dr.House? Byla tam ta úžasná scéna s miminkem v bříšku 🙂