• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Leni,to ne,to mám jen zpomalený foťák :sweat_smile: Než mi někoho vyfotil,tak se už ke mně holky otočily.Ale prdelka opičky je vyfocena záměrně :grinning: U ní (teda spíš u něho)jsem stála tak 10min,než se to povedlo.Žasla jsem totiž,co příroda dokáže.
5. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi,koukala jsem,ale zrovna na tu scenu jsem byla pryč :frowning2:
5. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

děkuji moc za pochvaly :slight_smile: a saji za sladění :dizzy_face: a též petru za pochvalu Davídkovích oblečků :dizzy_face:

bylo super
5. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, a veeeeeeelká gratulace k zoubku :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Včerejšek byl mazec :grinning: Dítě protivné jako snad nikdy, fakt byla zralá na ránu... :rolling_eyes: a dneska to vypadá, že to bude pokračovat... se z ní pose......... Uvidíme, už spinká, tak jsem zvědavá s jakou se probere....

Jinak holky všem díkes, bylo suprově, prcci byli taky suproví, maminky kočky, jsem ráda, že se to vyvedlo, i když počasí mohlo být lepší, to je pravda, ale zase na druhou stranu nikomu nebyl hyc.. :sweat_smile: :grinning:

Za chvilku snad hodím fotečky, nevím ale, jeslti se mi k nim podaří hodit komentáře... :slight_smile: tak pak hodím odkázek, páčko zatím, jdu tady uklidit ten výbuch, musím zajít s košem ráno malá vykadila vraždu do plínky (já ještě spinkala... a ona si vesele tlačila do plíny v postýlce... :sweat_smile: pak si to v té plné plíně rozčvachtala... no takže už vesele peru povlečení a z odpaďáku se tu žene šíííííííííílené aroma... tak hoj! :grinning:
5. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, jj, malá je fakt číslo :sunglasses: si s ní užiješ :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,

kozinka : neverim, ze je Tynka taky protivna :astonished:
tak at se z toho vyspinka.

jináč, kdyby to nekoho zajimalo, tak tady je chodici Tonda http://www.youtube.com/watch?v=nBYppByhCcc

no jeste musi hodne trenovat, aby mohl chodit i venku, ale do denicku jsem mu to uz jako chozeni napsala :grinning:

a tady fotos Tondáka s novym ucesem :sweat_smile: http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_od_1._narozenin_-_jaro_2009/#IMG_2068.jpg
5. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, Toník je šikulka :dizzy_face: a novej účes mu mooooc sluší :dizzy_face: líbí se mi :wink:
5. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : ja jsem si teda musela den zvykat. Me se na klucich libi vic delsi vlasky, ale kdyz vidim nektere fotky s tou ofinou co ted mel, tak uz se mi taky vic libi ted, ale jako prvni hdiny po ostrihani jsem si rikala : co jsem to proboha udelala :grinning:

nemame doma strojek, takze ma zuby, ale si rikam, u malych deti to tak nevadi...stejne ma vetsinou ksiltovku nebo satek.
5. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, u mě to byl tak nezvyk když jsem davídka ostříhala. Ale teď mu to nechávám zase růst :wink: ať má změnu :grinning:
5. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Petrun Toník ¨je šikulka, a moooooooc mu to sekne... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky :slight_smile:
Já vůbec nevím co mám dělat s tím mým rošťákem :frowning2: Poslední dobou se budí na jídlo v 5 občas i v půl 5, ale už neusne :-P já sem z toho na palici. Minulej týden aspoň dobře usínal dopoledne, ale včera a dneska tam skáče přes půl hodiny :angry:
Ráno ještě neni takové světlo aby ho to budilo, večer chodí spát kolem 7... Vím že je to asi nějaké období, ale já jsem totál mrtvá
5. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewusko my měly to samé, u nás stačilo Natku jen více unavit a dávat ji večer spát později...Místo 7,00 šla spát kolem 8-8,30 a v poho vydržela až do rána a to ještě než jsem šla spát já, třeba v 23,00 tak jsem Natince dala 180ml mléka i když spinkala tak ho celé vypila a v poho vydržela i do 7-7,30 do rána
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: jenže toho já se chci vyvarovat. Nechápu jak můžete dávat spát děti tak pozdě :confused: :sweat_smile: Od malinka má danej v podstatě pevnej režim, který jsme porušili minimálně. Koupat chodíme po 6 a po 7 bývá v postýllce. Takhle to chci udržet minimálně do doby než půjde do školy :slight_smile: Vzpomínám si že už jednou ml tohle období a pak to zase přešlo a vstávali jsme třeba v 9.
Celý ráno se tady po mně válel a každou chvíli to vypadalo že usne a když ho dám do postýlky tak nic...
5. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejde mi uložit rajče a nevím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se to uloží ale když ho chci spustit tak to hlásí chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevím jak se mi tam dostala ta úvodní fotka :sweat_smile: a nevím jak ju vymazat
5. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, kozim, pěkné fotečky z mecheche :wink:
5. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
tak jsem taky chtěla napsat, zda nepůjdeme do ZOO častěji . malá krásně spala od 18hod do 6.20 , fakt super noc.
moc krásné fotky, a líbí se mi u toho ty komentáře, hlavne u Tomi jak Davídek sedí s Týnkou od Kozinky :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: Toník má skvělý učes , sekne mu to a taky začíná hezky trajdat..ted uvidíš jak se nadřeš , běhat furt za ním :grinning:

kozim,kozinka: super fotky z vašeho srazu u kozimurových , holky se tam též vyřádily na zahradě a ve stanu,co.

kozinka: z toho si nic nedělej, že malá byla protivnější než jsi zvyklá, prostě neměla ten svůj režim na který je zvyklá ,tak se jí to celé posunulo,ale pak krásně spinkala...je to smíšek
5. kvě 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááár...hlásí se strašidlo.....tak jsme doma z poradny a z monitoru, Matylda se na monitoru krásně ukázala, už má cvik :dizzy_face: - už byl v pořadí 4tý a doufám, že další už bude na příjmu v porodnici, jinak mě picne :angry: :grinning: , dr. tvrdí, že jsem chodící rodící bomba, že by stačil malý stimul a rozpadnu se, že se fakt diví, že s tím nálezem jsem furt celá :angry: :angry: :angry: ...tak jsem zvědavá, kdy ten stimul přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zase se ve mně pěkně pohrabal, sotva lezu a všechno mě bolí.....
MM odjel do práce a Maji rumpluje postýlkou, že spát nebude.....a já bych tak ráda šla spát s ní...já chci spát.... :cry:

Dneska si Maji v čekárně v nemocnici na monitoru našla asi ženicha....nebo spíš on jí, fakt vypadal, že se mu Maji šíleně líbí :slight_smile:), je dobrý, že je Maji z těch kontrol tak otřelá, že se nebojí cizích lidí a rozdává úsměvy na všechny strany.....jen u tchýně a tchána řve :pensive: :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska v čekárně Maji konečně ukázala tatínkovi zub :grinning:, ho vůbec do tý svojí pusy nechtěla pustit :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sajo :slight_smile:
tak ze by dnes? mohlo by byt, vid? dr. se v tobe pohrabal, hezke datum, venku to docela jde a Mariannka by mohla byt u noveho napadnika :sunglasses: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kindervejce,dnes super datum :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda balí chlapečky cca od 4 let,tvrdě do nich jde...........dneska jsem měla mikrokonflikt na písku víceméně proto,už sem psala na vopice.

rodící bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jsi držák. A na kolik jsi už otevřená?
5. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek