• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tipuju že porodíš do 3 hodin od začátku pravidelných kontrakcí :wink:
5. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Luca taky kouka po klukach, ale taky po chlapech, vcera se k jednomu hrnula do auta :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, ty bez nas nemuzes byt vid? :grinning: :grinning: tak uz to rozjed kurňa - dnes je pekny datum :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, lakal ji na bonbony? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: nn :wink: , ale mel tam miminko v autosedacce :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pedofil - no dyk to rikam :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu nápadníkovi mohlo být víc jak tři roky...normálně už poznával čísla....
5. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim bezet, Lucka je vzhuru :wink:
5. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dneska viděli totál malý miminko (matylda to fakt ještě nebyla) - matyáš, měl prý 3,3kg a Maji stála a koukala s otevřenou pusou a já nad tím drobečkem taky stála a žasla, jak může být někdo takhle mrňavej :sweat_smile: ...ale ta maminka byla totál slepice, jen kvokala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: tak to jí raději mimi pořiďte domů, ať nemusí běhat do cizích aut :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky,saji ty jeste tady? Pry rodici bomba :grinning: :grinning: :grinning: ZAcinam verit, ze s briskem zustanes navzdy :sweat_smile: :grinning:
Holky, u nas kouka slunicko pres mraky...Mohlo vcera, ale i tak bylo super!
5. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač. Viki má super mikču :grinning: :grinning: :grinning:

No, my se jdeme najíst a pak zkusím treperendu zahnat do mojí postele, kéž by dala aspoň hodinku spánku.....
5. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, u nás taky, ale je tu kosa. Věští než včera.
5. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: ja ven jeste nelezla.. :sweat_smile: ZA oknem to vypada super!

saji: dobrou...JEste se vyspi. PAk pomuze jen redbull :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Klárka dnes na mě. Mami já nechci ať umřeš :frowning2: a já proč bych měla umřít? A ona, že no jak budeš stará tak umřeš a mě bude smutno :cry: a já na to, že stará budu až za dlouho. A tím to skončilo. A pak zas říká. Mami, kdy bude zas pálení čarodějnic? Tak říkám, že až zase za rok a ona a to tu ještě budeš? :sweat_smile: říkám, proč by nebyla? A Klárka no jestli už neumřeš. :cry: jako mě se takové rozhovory hrozně dotýkají. Je to pro mě smutné, když takhle mluví :cry: nevím proč se ptá na takové věci. Jestli má nějaké období nebo co :cry:
5. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, tak se moc neteš, je tam zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tomi, Vojtík měl taky takové období, nějak v posledním roce školky, zdá se mi. Asi to je takový věk, kdy si začínají uvědomovat možnost smrti a vše okolo.

A tu je teda taky kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Saji, no ty jsi teda exemplář, asi jako já s Áňou, poslední 3 měsíce posli jak o blázen, furt mě doktoři strašili, že už to bude a pak mi vyvolávali porod :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes budu stříhat bratranka a donese mi za to dvě čokolády, tak tu moji depku zajím aspoň sladkým. Třeba mi to pomůže :frowning2: nějak mě to sebralo :frowning2: asi přestanu kouřit :grinning: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, jo? Tak to jsi mě uklidnila. Nějak jsem ty její otázky nepobírála :frowning2:
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu chci ještě dlouho strašit :grinning: ale mezi živímí :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako že chci být živáaa :grinning: :grinning: jsem asi trhla. Nesnáším téma o smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už mlčím :pensive:
5. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi: vcera jsi me dost zmatla... POznala jsem,ze jsi to TY, ale rikala jsem si ma 2deti??? PRece k Davidkovi patri Klarka,ale na to vubec nevypada...Jako fakt dost sok. Vypadas skvele na 2deti... :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, děkuji :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako uz silim. Dala jsem Bett spat a uz hodku a pul skace v postylce a spat nebude. A je unavena a protivna... :angry:
5. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maji spát nehodlá.... :confounded:
hvězdi: redbul se smí při koju? :grinning: To mi teda plánuješ hezký věci :grinning:, jenže my bdueme mít hodný mimi a ještě hodnější Maji :wink:...jako já se toho fakt nebojím :sweat_smile: , přijde mi, že s Maji zvládám vše co chci - občas je jen blbej den, kdy z ní kvetu....a prostě mi přijde, že to mimi k nám zapadne (že už k nám patří) a vše bdueme dělat s ním.....
Jinak Maji od včera má nějaké padací dny..má bouli na čele, včera si rozrazila ret, škrábla se na čele (netuším jak a kdy), dneska to vypadá na další bouli....když ona je trumbera, vše si nastele pod nohy a pak jde hlava nehlava :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: to máš za to, že mi přeješ redbull :grinning:

jako Maji je fakt jak z divokých vajec :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :wink:
v neděli jsem měla tchánovce a bráchu(měli být i naši, ale oba chytli můj dutinový a kuldův usmrkaný bacil :frowning2: ) na oběd-tak jsem chystala a pak se léčila :grinning: štve mě, že se počasí zhoršilo. jedem pozítří na šumavu, tak snad se to zase vybere. když je někde hnusně, tak tam je dvojnásob :slight_smile: mjanci, četla jsem dobře, že jste taky na šumajdě?

saji, jsi věčná :grinning: myslím, že teď už se to po prohrábnutí rozjede :wink:

projela jsem všechny fotky :wink:
měli jste fajn sraz a všem vám to v zoo seklo :wink: ty fotos kozim a kozin z bazému se mě líbily moc-takové akční a holkám to slušelo :slight_smile:
katko, pěkné z výletu :wink:

kač, nakupujete viki prakticky-oblečení dlouho vydrží :grinning:

petru, tonda je v novém účesu velkej kluk a líbí se mě :wink: chtěla jsem napsat, že asi umíš stříhat, že nevidím zub, ale v tom čtu, že zuby jsou-každopádně nejsou vidět :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek právě valčí s flaškou se slámkou :grinning: ale jde mu to :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kulich měl v sobotu dobrou fekal-story. vašek ho dal po spaní na nočník v koupelně, kulda se vyčural a šli dát novou plínu(přebalovák je jinde) a sámo na nočník už se ani nevzdechlo. za chvíli jdu do koupelny, kulda tam sedí u nočníku, ruku prozkoumává obsah a až po loket je od chcán.k :grinning: :grinning:
minulý týden už se tam 2x nejen vyčural, tak to by bylo horší, kdyby se tím prohrábnul :grinning: :grinning:

saji, jinak gratulace k zubu-jste si na něj počkali :wink:
5. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek