• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
zuzi: jj, vidíš, když si to tak napsala, tak věčně na něco či někoho čekáme - na zub, na matyldu,...:grinning:....já teda v porod nevěřím, tuším, že dřív jak o víkendu to nebude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale o víkendu by to bylo prima, to mám sms za 0,50 kč :grinning: (jinak tuším za 3,50 kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no Ti pekne dekuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: JA uz budu hodna... :sweat_smile:

zuzi: :grinning: no to zname...JAkmmile zapomenu dat viko na WC, tak Bett tma jde a macha v mise si ruce :angry: prasatko nase...
5. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi. prosím :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: 9.5.09 je hezke datum... :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doprohlidla fotky. Moc pekny.

koukam ze kozy mely solo party, je videt, ze jste si to uzily a dewti taky. Holky maji pekny plavky, Tynka je jako vzdy desne roztomila a Terezka me dostava tema svejma tvarickama :slight_smile: :slight_smile:

ad ZOO, Terez ma nadherny vlasy a Petulce to taky moc sekne..ostatnim taky, ale holky me proste upoutaly nejvic :grinning:
a kozinko : 12 opic rvalo samozrejme na vas, ne ? :grinning: :grinning: :grinning: na sebe nervem :wink: :sunglasses:

tomi : odkud ma Davidek tu oranzovou bundu ? miluju oranzovou a ta bunda je super. Nebudu se opicit neboj, jen jsem zvedava. :wink:

kozim : Jarek kouri ? :slight_smile: to jsem nevedela. Vypadate na fotkach ze jste i popijeli, ne ? :grinning:
a to bylo i s noclehem ,
super, ze se taky takhle schazite jako my tady.
5. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sajo: ty rodící bombo, ty jsi tu ještě pořád :grinning: , nechápu :pensive:

Mojí kamarádce se narodí syn 7.5.09 :grinning: , malej je totiž natočenej prdelkou a ona je hrozně drobná a útlá a mimi prý bude větší, tak jí nechtějí nechat rodit spontánně, tak jde ve čtvrtek na císaře :wink: a o víkendu slavíme 30. narozky jiné kamarádky, tak to všechno pěkně zapijeme :dizzy_face: ... přijde mi to takový divný, že ví, kdy porodí, že si může říkat : za dva dny už budu mít mimi :confused:
5. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ja porodila v den, kdy jsem byla objednana do poradny, tak jsem ti to prala, ale co nadelame.... :sunglasses:
moje segra prenasela asi 14 dni a uz pak mela hlasky typu : myslite ze je mozny, ze nekdo proste neporodi ?
nakonec porodila v den, kdy mela jit na vyvolavacku. na Silvestra :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: uz jste se dohodli na jmene?
5. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak fotky jsem taky zkoukla a závidím :pensive: všem moravačkám i pražandám, že se takhle scházíte :wink:
5. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : Tonik uz se taky parkrat machal v mise. Takze koupelnu zaviram a s sebou uz ho na zachod taky neberu.
Taky mame doma prasatko. :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni: tak si udelej k nam vylet :wink: NEbo kdyby jsi chtela kratsi, tak k Prazackam :wink:
5. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka : ja mam v Plzni znami, tak kdyz se tam vypravim, tak se ti vetru, jo ? :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petru: jasný :wink: , vtěrky ty já nejradši :grinning: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
známý...

aby Lenka neřekla... :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, petru, jsem ráda, že nemám doma prase jen já :grinning:

saji, ty levné sms o víkendu jsou fakt na zvážení situace :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petru: já bych řekla, že známí ... :wink: , ne?
5. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuza: přidávám Julinku jako dalšího čuníka, taky hrabe do WC mísy :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : jo a prosim te, ty reci Klarky jsou uplne normalni, to mi ver.
Presne jak tu nekdo psal, deti kdyz si zacnou uvedomovat smrtelnost, tak se na to logicky ptaji.
Neteri je taky 5 a kdybys slysela, co ona resi....tak by sis rikala, ze je Klarka jeste uplne v pohode.
Ja myslim, ze deti nelze uchranit pred pravdou o zivote atak...je dobry o tom s nima mluvit a vse jim vysvetlit.
5. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni : no ja prave nevim :sweat_smile:
jestli to neni podle "mám tam mladý" :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: už zase na sebe chceš něco zlého přivolat? Já ti dám 9.5. :angry: ..dneska už je pozdě :cry: .... :grinning: :grinning: :grinning: ...néééé, já tu sem s váma ráda )i když teď bych raději spala)

lenka tu není - tak když má petruna známý, je to 4.pád - koho co - takže má mladý, ne? takže tvrdý y....
5. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : ale chapu, ze jsi z toho vedle...
hele, co mam rikat ja ? ja uz jsem stara matka, takze pravdepodobnost, ze me Tonda sejme nejakou takovou otazkou je vic nez velka :wink:
5. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo spíš známé jako mladé, ne? :grinning:
saji : díky za záskok lenky :wink:
maji do wc mísy nehrabe..ona na wc nechodí :wink: :grinning:
vlni : hele já mám v Plzni známé, takže se ti když tak vetřu, jo ? :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele petru nech si tu starou matku, jo :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajejeje to abych si poridila cesky slovnik... :sweat_smile:

zeby nastalo WC obdobi? :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru.s tím vyvoláním, já se v nemocncii ptala, zda si mě vezmou pod svou ochranu a oni mě nechtěli :frowning2:, jako příští týden už budu 42tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jako ale je fakt, že jsme počali 5. nebo 6.8., maji 1.6. a vykoukla 2.3. ...dneska mi sestra říkala, že to bdue určo holka, že ty se čančají, že kluci většinou spěchají na rande, tak jdou ven dřív :grinning:..leda že bychom měli prý fotbalistu, který by spal před zápasem :grinning:, no, dneska byla u dr. jiná sestra a byla strašně milá.....
5. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : soráč, ale ty aspon vypadáš jako mladá kost.

hvezdi : ja bych se na pravopis nejradsi vyprdla, ale bojim se Lenky, aby me zase nezjebala :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, Jarda nekouří, proto mu taky bylo druhý den pěkně blbě :sweat_smile: A popíjeli jsme, ale spíš kluci. My jsme s Kozi vypily ve dvojko ani ne 1/2 švestkového Amunzenu :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek