• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj,
saji, tak dneska to prijde, vis o tom... :wink:

preji del vse nej.... k narozkam :slight_smile:

co to mate za trpaslici nohy doma? Viki ma sandaly č.22 :sweat_smile: :grinning: ale je fakt, ze tam muze vzit jeste podnajemnika.... tim, ze byly drahy, tak jsem vzala vetsi, nehodlam v srpnu kupovat novy
23. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: od jaké máte firmy? My totiž ty Essi máme č.21 ale ostatní 22 :slight_smile: prodavačka říkala že firma Essi má trochu jiné velikosti než ostatní
23. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus, Elefant z Deichmannu a polobotky ma Pegres a jsou tez č. 22 :wink: ale ma je fakt velky - ma tam tak centak fora, coz jsem vycetla, ze je spravne - sice to v tech sandalech blbe vypada, ale co nadelam....
23. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:tos mně uklidnila,Vandě jsou 21 trochu větší,jsem nechtěla kupovat akorát.

del:vše nej k narozkám ty stará vraždo :grinning: Teď teda doufám že nejsi mladší než já :grinning:
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka ma botky 19tky
del: taky vsem nej :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já vůbec nemám čas vás dočítat :confounded: vy hrozně žvaníte!!

už je nám trochu líp kačí má jen tu rýmu pořád, mě je taky líp, snad už to bude do víkendu dobrý, mkožná pojedeme do zoo, jsem na to zvědavá :astonished:

holky šoupněte sem nějaký recepty at vím co vařit pro mrnata kuju!! :dizzy_face:

jinak s těma botama my máme 20 první botičky a jsou nám akorát a máme i rezervu, už pěkně tapkáme, nevím jeslti jsem se pochlubila, ale co mě štve, začíná bejt pěkěn vzteklá, chce mě pořád škrábat a kousat a hrozně se jí líbí, když dělám auau kozina jedna :grinning: a máme 6 zoubků, 2 nový zubany a 2 se nám klubou, včera měla červený tvářičky chudinka, tak jsem jí na noc dala Nurofen, ale spala docela blbě, a hlavně spí tak od půlnoci do rána se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě to nevadí ani, hlavně že spí spí takhle líp akorát dneska zase to stálo za bačkoru teda :astonished:
23. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže Saja zatím vcelku.-)) My jedem na calupu ndeska, takže do pondělí nejsem a tady se určo bude rodit:slight_smile:) Takl Sajo, držím pěsti at je to rychlý v pohodě a at to manžel stihne:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: my máme kolem hodně dětí co měli neštovice i dříve jak v roce, prostě to chytli od sourozenců. Takže to být může.

To jsem zvědavá, jestli má Davídek neštovice a malá je měla??
23. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi:už jsem to našla :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak znám Saju :slight_smile: tak je možná, že už je mimi na světě :grinning: měla by posílat fotky.... Drž se ještě pokupě, počkej na manžela, určitě to vyjde.
23. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja byla na kontrole či co? může to už vypuknout každou chvíli, že?

a neštovice někdo je má? :confused: my jdeme za měsíc na očkování, dáme asi Priorix, to je bez těch neštovic právě, že? mám v tom bordel :grinning:

co ty Anet, jak je, a co doma?
23. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak ja dnes varila klasicky kvetakovy mozecek s bramborem a celkem to i jedla, na tu bidu jak ji....
23. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, priorix je bez nestovic a priorix tetra s nestovicema a stoji 1800,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jo, my dáme teda asi jen ten priorix, asi bych si vyčítala kdyby malá měla špatnou reakci pak :angry:

mozeček má taky kačí ráda, my měli kmínovou omáčku a baštila bez pár lžiček celou sklenku :dizzy_face: má i na zítra a pak uvidíme..holky neděláte někdo špenátovou polívku pro prcky, a jak se dělá, chtěla bych jí zkusit :wink:
23. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky,

takže srazík dopadl super až na něaké nedostatky. Já jako rodilý Pražák hledala jak krété Kampu a pořád jsem holkám volala kam jako mám jít, že jsem u jakýho si mlýna.... No nedošlo mi že jsem u čertovky... :grinning: Ale pořádně mě nasejřila Kozinka, jsem na ní strááááááášně těšila a ona si potvůrka nedorazí, ale chápu, že jim do toho něco vlezlo, nám se to taky občas stane. Doufám, že to vyjde příště, si přeci nesmím nechat ujít rande s celebritou.... :grinning: Dědek na zahrádce byl teda pablb, jako že jejich děti v roce poslouchali to bych teda chtěla vidět... :angry: Aspoň že ta paní byla rozumná a snažila se mu vysvětlit, že to děti chápou až tak ve 3 letech... :wink: Postupně se odpojila Petrun a Shehe a mě bulharská opice protáhla takovým způsobem Prahou, že mi večer málem upadli nohy.... :grinning: Takže majmu dík za hodku spiningu, kterou jsem nemusela platit.... :grinning: Dali jsme si na Můstku dobrý kafíčko a pak si šli posvým. Já měla v plánu vyplenit Tesco na národní, ale už jsem byla líná, tak jsem ho vyplenila na Sklalce. Koupila jsem si botičky a malýmu katata v akci za 140, 2xkratasi v akci za 70 dohromady, klobouček, bavlněný 2 čepičky a i když jsem říkala že na to prdím, tak plátěné capáčky, aby nemusel nosit papuče. Tímto reaguji na diskusi o botičkách - my je ještě nenosíme.... :grinning:

Dnes k obídku špagety s kuřecím masíčkem na rajčatech se sýrem.... :wink:

Zubů má Aďouch 11 a rostou mu další - teď to jsou trojky. Stoličky má brouček zatím 3 a nevypadá to že by se té čtvrté chtělo ven, tak uvidíme....

Dnes se chystáme na nákupy, ještě mi chybí asi 2 kytičky, pak vyplenit DM a já něaký hadry, taky jsem chtěla Adámkovi něco do bazénu na dovčku, nevím jestli takové to sedátko nebo rukávky, ale na ty je asi ještě malej, no nechám si poradit.......Ale máme na to asi jen 2 hodky, páč pak přijede dědeček, abych ho ostříhala a aby popřál mm k svátku. No ode mě nic nedostane. Koupil si novej tel za 6tis... :angry: ale zase má výbornej foták a kameru, takže nemusíme tahat tu naší krávu foták na dovči a podobně. A fotečky i videjka jsou ve výborné kvalitě.... :wink: Takže dostane max. tak pusu nebo ho znásilním.... :grinning:
23. dub 2009 ve 13:09  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Teres kam jedete na dovču vemte nás sebou do teploučka :grinning: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinko my jezdíme po čechách.... :grinning: v květnu na 4 dny do jižních čech, v čevnu na týden do Jizerských hor a v červenci na týden bychom rádi někam za ostravu.... :wink: a pak? to se ještě uvidí..... Sebou tě klidně vezmem, když nám budeš hlídat dítě aby jsme mohli s mm řádit.... :grinning:
23. dub 2009 ve 13:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres mi povidej o tom vcerejsku...sem mela krvavy nohy :grinning: jeste ze sem sla za kozenym do prace a oblepila si paty :sweat_smile:
nakonec sem byla rada ze sem nenechala tedaka zasrat na pisku...pro chvilku stesti bych si trhla peknou ostudu...sem potkala dalsi znamy :sweat_smile: no co na pisku je skoro denne...
23. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neštovice nemáme. Byla to asi reakce na tu mandarinku jak jsem psala :wink: už se mu to ztrácí. Jdem poslat balík a pro Klárku do školky. Tak zatím
23. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já myslela že jedete do ciziny, sem nechci, jsme nachcípaný odtud k moříčku bych jela hned :grinning: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :wink:

saji, tak dnes večer další výkon s TM, ať to zítra dáte :wink: :grinning: na to klučičí jméno jsem zvědavá :slight_smile:

pražandy, fajn, že jste to včera užily, ikdyž hlavní aktérka nedorazila :wink: tak mě alespoň nemrzí, že jsem jí prošvihla.

u mě po návštěva orl chronický zánět dutin d :frowning2: dala mě nějakou dlouhodobější léčbu, tak doufám, že pomůže. je to na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tomi, to je dobře, že nemáte neštovice :wink:

del, všechno nej k narozkám :wink:

kulda má sandále 19, boty 20-a to jsem měla pocit, že má velkou nohu :grinning:
23. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del, taky vše nej :wink: zuza, děkuji :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, diky moc za prani - to je od vas hezky, ze jste si vzpomnely - teda po tom co jsem to Saja asi 3x predodila:slight_smile:)))))))))) Jo, a Leni, myslim, ze oproti tobe jsem stara vrazda:slight_smile: Jak se rika: Mladi v hajzlu a do duchodu daleko. :wink:

My boticky mame vel. 19, ale mame jenom backurky, botky jeste nenosi, protoze venku nechodi:slight_smile:

Koukam, ze Saja porad s Maty uvnitr - no, tak treba jeste muj tip na dnesek vyjde, ale kdyz je zase manzel pryc, tak to radsi, at to da az bude doma.
23. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a jeste k tem nestovicim. Kamaradky holcicka je mela v 7 mesicich a probehly u ni uplne super - teploty mela asi jen dva dny a pupinky minimalne a dr. rikala, ze cim je dite mladsi, tim je prodela lepe.
23. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza, tak to je k vzteku ty nemoce - tak at lecba zabere a jsi ok.
23. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak ja zase jdu, at tu takhle sama netrapcim. Asi vsechny koupete a uspavate a Saja mozna rodi. :sweat_smile:
23. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: VŠECHNO NEJ NEJ NEJLEPŠÍ K VTÝM NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dárek v podobě narození Matyldy ti asi nedám, no...ale to přežiješ :grinning:

zuzich: ach jo, kdy vás ty nemoci opustí.....si to hezky vyžíráte s třídavě s Kuldou :frowning2:...fakt držíme všechny pěsti, co máme, aby daly mrchy pokoj....
23. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza: to mne mrzi, ze jsi zase nemocna, preju brzke uzdraveni. Dutiny jsem mela nedavno a vim, jak to boli. Tak snad uz budes mit vybrano!
tomi: IP
U nas opet super den, mala je kouzelna, dnes chtela porad chodit po schodech, nahoru, dolu, se nedivim, ze uz odpadla :grinning:
23. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeee, Saja nerodi :grinning: To jsem si odychla, uz jsem si rikala, ze by? :confused:

Saja: diky za prani a ten darek ozelim, kdyz TM neni doma, ale kdyby byl, tak bych tak schovivava nebyla:slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: on bude pryč zítra, dneska doma je, ale nějak se tváří, že by mu porod vhod kvůli práci zrovna nepřišel :cry: - kdo ví, zda někdy ano :cry: , má toho v práci prostě moc a asi je nepostradatelnej :angry: , tak se s Matukou držíme pohromadě.....
23. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek