• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji : na to jsem taky spolehala a Toník se teda asi taky čančal...i kdyz on byl velky spac i brise, tak mozna termin porodu proste zaspal :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, z nextu. Klidně si ju kup. Nejsme jediní co ju máme :wink:
5. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jméno pro holku je jasný, ale pro kluka - nad tím furt visí otazník....jako na jednom jsme se domluvili jakžtakž, ale mě se moc líbí jiný a MM ho nechce - ale ještě mám na zpracování MM čas :grinning: - prászný papír na jména doma ještě máme :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : a co ze si zapalil, kdzy mu je pak blbe ? :grinning:
tak svestkovy amunzen, jo ? ja mam rada jahodovej..
5. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : ¨Tonik uz ma dve bundicky z MMB, ktery nosil na podzim a jeste mu jsou, tak si necham zajit chut, ale je fakt super.
5. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: však je Toník od mimina krásnej cekluk :dizzy_face: a MM v něm vidí furt tu holčičku :grinning: ...a davídkova bunda se mi tayk moc líbila - tomi, z jaké je to kolekce?
Tak to musí lenka asi zuřit, když čte mě příspěvky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nu co.
saja: pry cas :grinning: no abyste se nehadali na porodnim sale jako ja s MM o klucici jmeno...Ulevilo se nam kdyz vylezla holka... :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, asi z nové :sweat_smile: byla docela drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ségra mi dala 500 k narozeninám pro davídka tak jsem ju koupila a něco málo doplatila.
5. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: oni to tam vždycky píšou na cedulce.... :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : taky me to napadlo, jestli to neni tim...jako porad se me lidi ptaj, jestli to je kluk nebo holka. Me pride, ze ted uz se to neda splest, ale asi jo...
jestli ja fakt nebudu mit 4% ňáka.

tomi : v klidu....myslim, ze na chyby a preklepy jsem tu expert ja a to jsem mivala CJ docela dobrou a diktaty na ZS za 1...na stredni uz to zaclo bejt horsi...
pravopis mi zkazil i maturitni slohovku z ČJ, takze jsem dostala za 2 jen kvuli chybam.
ja to tady fakt neresim, ale chapu, ze to nekoho bije do oci. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saji: segra když šla rodit, tak chtěla matyáše a její přítel tomáše, nemohli se dohodnout a až na porodním sále pod tíhou okamžiku, když už byl malej na světě, přítel couvnul a malej je Matyáš :wink: .... no ale dočkal se i on svého tomáška, ale až za 5 let :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : o jaky jmena jste se hadali ?
5. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, jo vohlodaná :grinning:

já když po sobě občas něco přečtu, tak se občas divim-mám určo nějakou disfunkci :slight_smile: přeskakuju písmena, občas slova, zaměňuju pořadí písmen atd. MM občas nějaký "sms poklad" schová a ukáže-je to počteníčko :grinning: jednou jsem psala mail kolegovi, naštěstí nepracovní a on mě odpověděl, že se omlouvá, ale že vůbec nechápe,co jsem psala. když jsem to po sobě přečetla, tak se nedalo přečíst vůbec nic :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak pokud se čančají jen ti 4%ní, tak pokud to bude u nás kluk, tak se tchán pomine :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam taky sovji fekal story....starou asi pul minuty..... :sweat_smile:
sla jsem ted Tondu prebalit, v plince nechutna naloz a jak jsme mu tu plinku sundavala , tak mi zacla padat z prebalovaku. MM se to uz parkrat stalo, ze mu plinka spadla a primo hovnem na koberec....
jenze me vystrelila ruka a plinku jsem vcas zachytila, ale dovedete si predstavit do ceho se moje ruka zaborila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sem Tondu jednou rukou sundala z prebalovaku a doufala ze nezacne curat na koberec a sla si ruku umejt...

to zas budu cejtit az do vecera a nebudu chtit tou rukou jist :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tak o tom píšete, tak kulich se taky čančal :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, máš postřeh :grinning: :grinning: vašek včera taky zoufale volal o pomoc-chtěl dát kuldu na nočník, sundaval plínu, zajel pod ní prsty a do čeho nehrábnul-takže já očistila díte, vašek sebe :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : zadna disfunkce, tomu se rika mamademence, ne ? :grinning:
ja mam urcite disfunkci, protoze od mladi v psanym projevu (rukou i na PC) obcas zamenuju pismena D a N, ne vzdy, ale docela casto. Vetsinou si toho vsimnu.
Vubec nechapu cim to je, nejsou si ani podobny, na klavesnici jsou daleko od sebe. :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, když já měla odjakživa-takže mamademencí to jen graduje :grinning: :grinning: n a d je fakt zvláštní záměna :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budu muset jit, at tady neprokecam cely odpoledne. Tonik si zatim hraje sam, ale dlouho to nevydrzi...
taky musim jit na postu a do kramu...

jinak, kdo videl dort pro tchana, tak mel velkej uspech. Tchan pak psal druhy den meil Francovi, kde nam jeste znova dekoval a ze pry byl dojatej a trochu se o tom rozepsal...no proste super, kvuli tomuhle to fakt stoji za to, ponocovat atak...
5. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je zvláštní, že i když se člověk 5x umyje, furt je to v té kůži cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je pak dobrá dieta, kor jak se umažou obě ruce :grinning: :grinning: :grinning:

Bundička od Davídka je fakt supr, jsem ji děsně obdivovala, měli jsme včera stejnou barevnou kreaci, jen v holčičím provedení a ta bundička v holčičím by se nám hodila :wink: Když jsem měla kluka, skuhrala jsem, že mu není co oblíknout, že pro holčičky je mnohem větší výběr, ale teď už mě začínají děsně štvát všechny odstíny růžové, tak ráda někdy hodím změnu. Teď jsem Anince koupila 3 trička a body. Trička: oranžové, světle zelené a barevně proužkované, body zelenkavé s Púem a jedno vyloženě holčičí, tyrkysové s kytičkama. Ale růžového fakt nic, to už mě prudí.
5. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky zmáknout ty fotky.
5. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas se dnes kadilo primo na koberec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vcera jsem byla sikulka jako manzel od Zuzy. Po spani curani do nocniku, pak rychle oblekani na sraz s kamoskou a nocnik ponechan svemu osudu. Po navratu jsem mezi dverma strcila dite tatkovi a padila do Makra - no a bohuzel dite objevilo nocnik driv nez tatka :grinning: pak se mu jeste totalne prochcala, takze jsem dostala jmen, kdyz jsem se vratila :sweat_smile: no co no?? aspon jednou uklidil on po nas.... a ne my po nem :wink:
5. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: jak jsem psala o nasem starem pejskovi, co uz byl na palici jako ten vas.... tak uz neni :cry: vcera ho mamka nechala uspat :cry: :cry: jsem prorvala pul vecera, ale pro vsechny to uz bylo vysvobozeni.....

pardon za tuto info - jen jsem to musela sdelit shehe :zipper_mouth:
5. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že dneska je fekál den :grinning: já dnes ráno přebalovala totálně posranou smrdící klárku a vidím, že jí ještě něco ze zadečku čouhá, tak jsem za to zatáhla a vytáhla 7mi centimetrový zelený fazolový lusk, měly jsme je včera k obědu :grinning: MM to náhodou viděl a málem hodil kosu :sunglasses:

fotky ze srazu moc povedené, zejména ty od kozinky mě pobavily, kozin, fušuješ do řemesla petruně, komentáře velmi povedené :wink:
5. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nevim na co vsechno si vzpomenu :wink:
Fotky ze srazu moc pekny - vsechny jste kocky a deti samozrejme super taky:slight_smile:

Saja, teda ja uz zacinam pochybovat, jestli ty jsi vubec tehotna :grinning: Neni to jenom falesna brezost :slight_smile: Ted vazne, preju ti brzky porod, at uz je Maty venku a oba jste ok a hlavne AT UZ KONECNE VIME POHLAVI :grinning: :grinning: :grinning:

Petru, Tonik ostrihany se mi libi - myslim, ze mu to slusi jeste vic nez predtim.

Fekal story - vsechny moc vesele - hlavne pro ctenare :wink:

Leni, s tim piskovistem bych si hlavu nedelala - kdyz jim Vanda neublizovala, tak se ta matka mela zamyslet nad svymi detmi - rekla bych, ze chlapecek byl pekny previtek :slight_smile:

Tak a ted uz zase nevim, na co vsechno jsem chtela reagovat :confused:
5. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdička:naše míša to dělá taky,když zapomenu přiklopit záchod,tak si tam meje ruce,naštěstí neolizuje,taky jí děsně ,ale úplně magicky přitahuje koš a myčka,nejlépe se špinavým nádobím :wink:

kdyby se Míša narodila v termínu,tak by měla dneska narozeniny a honzík v sobotu,ale už jsme slavili v únoru a březnu :slight_smile: :slight_smile:

kdybyste se chtěly mrknout,tak Míša jednou bude asi jako já-tělocvikářka,dneska se přitáhla na umyvadlo i ve škole a kolegyně si dělala srandu,že pozve deváťačky,aby se koukly na to,jak se správně přitahovat :wink:

petru Toníkův sestřih je bezva,my včera taky střihali ofinu - Honzíkovi,Míša zatím žádnou nemá :wink:
5. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač to mě mrzí, ale aspn se už netrápí:frowning2:
Mě se pes včera pochcal na chodbě,a le krom demence mu nic není, tak apson že tak
5. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes koooonečně koupili Adámkovi první botičky.... :grinning:

http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/1ac7b433681b9fbc59507181bbe2f2ea.jpg

Jdu dočíst
5. kvě 2009 v 17:15  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek