• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Petru, to víš, alkohol :grinning:
5. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsem našla ještě bačkůrky.
Máme ty se zeleným lemem

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=17023004&tab=0
5. kvě 2009 v 17:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres - botičky jsou uzasny..zase me mrzi, ze jsem si nedala moc praci s vyberem...a vesla do prvniho obchodu kde meli zdravotni obuv....
5. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun, já dnes byla poprvé v obchodu se zdravou obuví a ani na netu jsem to niak neštudovala, šlo mi hlavně o to aby malýmu dobře seděli. Líbili se mi tam straně moc jiný, ale ty mu nepadly páč má vysoký nárt a baculatý nožičky, tak prostě vyhrálo pohodlí před krásou... :grinning: Zkoušeli jsme asi 7 drhů a 3 velikosti než jsme vybrali ty pravý... :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 18:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, ty jsi Tělocvikáčřka, jo, to jsem netušila. A co takové lyžáky a tak? Jezdíš?

Vlasy teda ještě nestříháme, to musím mrknout na Toníka, jak mu to sekne :dizzy_face:

Shehe a máš tam aspoň dlažbu nebo lino?
5. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pro zvědavce, tady jsou fotky z našeho Vítání občánků a ze včerejšího srazíku v ZOO:

http://petulka77.rajce.idnes.cz/

Saja zmizla, tak že by rodila nebo aspoň vyháněla?
5. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOZIM PLEASE IP RYCHLE!!!!
5. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres, pěkné botky, univerzální barvičky a bačkůrky teda ještě nemáme. Nějak je doma nepostrádáme.
5. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim please ještě toto nebo kdo jste registrovaný na mmb, díky a mějte se krásně, mastím
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3210382
5. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nedávno udělala takovýto rychlokup:

http://www.bata.cz/images/katalog/419462.jpg
5. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baťa za 399,-.

Elis, já v tom neumím chodit, v těch MMA atd. :frowning2: Promiň.
5. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka, poccal chodbu v baráku, ale bydlíme v bytovém době, takže chodba společná a s dlažbou, jenže tam máme u dvěří takovou gumovou děrovanou rohožku, takže sem to ani jaksi neuklízela. Se mi o půlnoci nechtělo nějak vytahovat ty obr rohožku. No, nesmrdí tam nic, on toho tam moc nevypustil, ale teda eště že nás nikdo neviděl:frowning2:
5. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis máš to tam:slight_smile:
petulka, ty boty sou božíííííííííííííííí, takový bych taky brala
Teres sandálky fajne, ale bačkůrky nebrat:slight_smile:)) Já sem proti bačkůrkám všeobecně:slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul neva to byla taková rychlovka víš :grinning: :grinning:
shehe - tos byla ty? :confused: :wink:
5. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasný děkujuuuu moc, on je zájem i tak,a le každej bodík dobrej :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis já jen nevím jak dlouho přihazovat:.-))) aby se na to pak holky nevybodli:slight_smile:))
5. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už jsem tady na skok, ty botky jsou úúúúžasnýýý!!!!!!!
5. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, tak o půlnoci, to se Ti nedivím :sweat_smile: Ty boty jsou nromoš u bati, tak si tam zajdi, skvěle Anince sedí a mají tu velkou gumovou špičku a ohebnou podrážku a nevíc mi vyhovuje ta barva, že se dá nosit prakticky ke všemu.
5. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je konec shehe :slight_smile: na to že to sledovalo 32 lidí jsem čekala sice víc, ale každá kačka dobrá :grinning: jen nevím, kde na ten kýbl najdu krabici :sweat_smile: pak mám aukci pro dvojčátka a ta je na 170 kč a asi zůstane, tak lepší než drátem do voka jak říkal Sovák ve Svetácích :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres, petul: máte krásné botičky...
elis: tak pozdě ..no

dnes jsem byla objednat kytici na auto,nevestu,maminky,,,uvidime kolik to bude vse stát,ale kytici na auto mi vypočítali tak 700-900kč...
5. kvě 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis mě paní kyblík posílala jen obalejn v papíru a ¨slepenej průhlednou lepenkou:slight_smile:))
5. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: saja nezmizela a nerodí - teď teda nevím, jaký smailík za to dát :grinning: Dneska na to nemám, chci strašně moc spát, takže asi tak...když Maji konečně usnula, přišel můj taťka, takže žádný spaní nebylo :cry: , takže jdu hned po Maji :wink: - právě se koupe... :dizzy_face: se těším jako malá :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe proč jsi proti bačkůrkám? Já jsem teda stoprocentně pro.... :grinning:
5. kvě 2009 v 19:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko to je super že už to máte takhle pěkně zařízený, to my se nedokázali rozhodnou zda kytí na auto ano či ne, tak to za nás rozhodla kámoška, která nám dala panenku na auto v úžasných ušitých svatebních šatech.... :grinning: Teď jí mám ve skříni a čeká tam na naší dcerušku a když se povede chlapeček, dám jí neteřím... :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 19:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres mě bačkůrky přijdou jen jako omezovadlo nohy a i když sou třeba s atestem, což některý jsou a já to nechápu jak ho můžou mít. Jako na doma sandálky, něco jak i ted koupila to jooo, ale bačkorky nee:slight_smile:) Nohu to nedrží, teda alespon ne moc, zbytečně se v tom potí noha. jako mít dítě doma v uzavřenejch botkách a venku pak taky mi nepřijde ideální. Takže u nás doma bud v protiskluzech a nebo takový ponožky se silnější gumovou podrážkou, Nohu neomezujou a při tom neklouže:slight_smile:) prostě myslím, že nožička má mít volonost aby se mohal dobře vyvíjet:slight_smile:) Ale je to jen můj názor. /odle mě, ideálně když doma dítě chodí bosky, ale po koberci. Na tvrdý dlažbě nebo plovoučce nee, navíc to studí. My domá máme vesměs plovoučku, takže jí na tlapky dávám bud fusky s protiskluzem, někdy jen ponožky a těším se až bude vedro, že bude bosky. I když si myslím, že na tvrdým to není úplně nejlepší:slight_smile:)
5. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul : krasny fotky a na vítání vám to teda vsem seklo. TM je neco jako ten muj, taky se na fotkach moc nesmeje :sunglasses: , vzdycky mu musim rict, at se usmeje.
Vojtik je moc peknej kluk a Anička ma krasny oci a byla vubec pekne vyfikla, jak na svatbu :slight_smile:

jinak, Tonda taky backurky nema, nejak v nich taky nevidim smysl.On teda nema na doma ani sandalky, tak nevim, jestli mu nejak neskodim.
5. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis, mně přišel kyblík zabalý v několika vrstvách velkého a tlustého igelitového pytle a obal byl neporušen, takže kyblík v poho přežil. A co všechno pořád prodáváš?
Katuš, my měli na autě plyšové medvědy jakožto ženicha a nevěstu, p§jčili jsme si to hotové v půčovně a na auto už dali jen stuhy, vínové a bílé, v nich byla celá svatba. nechtělo se nám ivestovat do kytice na auto. To se přiznám bez mučení, i tak to stálo přes 100tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak dojde na oslavy a svatby, je to za trest, mít tolik nevlastních rodičů.
5. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, myslím, že mu neškodíš:slight_smile:))
5. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v ZOO byli vsechny deti chodici co ? je uzasny jak uz si pak vyhrajou, kdyz chodi, i kdyz je to pak pro matky zahul.
To Tonikovi to jeste nejakou dobu potrva nez zacne chodit i venku, kdyz i doma chodi jako ozralej. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ja myslim, ze se Tonik rozchodi dobre doma i venku, Lucce to trvalo tyden :slight_smile:
zuzalach: jedeme v patek na Sumavu, kam presne jedete? :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek