• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
vase fekal story jsou uzasny, ale nejvice mne pobavila teda od zuzik - pry fazolovy lusk :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca : no Toník to docela rozjel 2.5., ale jak je videt na videu, jeste ma problemy s rovnovahou, tak jsem zvedava.

jj fazlovy lusk me taky pobavil..i kdyz je to teda dooost nechutny... :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si pustit nejakej romantiše film, dnes jsem u PC nejak casto.... :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj lusk byl dobrej :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyz jsem koupala malou, vsimla jsem si, ze ma asi na 1/3 zad cervene pupinky, ma i neco na brisku. Nevite, co by to mohlo byt? Nevypada, ze by ji to svedilo.
5. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, fekal story supr a s luskem nejlepší :grinning:

Petrun, Aňule ještě nechodí sama, proto je na většině fotek v kočáru :wink:
5. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco 6 -tá nemoc tam jsou po teplotách vyrážky a jestli neměla teploty, tak to může být kopřivka a nebo neštovice....Nejlépe zítra zajt k dr...ale předem nahlas u sestry že má malá vyrážku a nevíš co to je...
5. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: diky, tak uvidim, jak to bude vypadat zitra rano, kdyztak tam pro jistotu skakneme. Vypada to jako uhriky, ma jich asi tak 10 na zadech, 3 na brise, 2 v hlave. No, snad to nestovice nebudou :confounded:
5. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
6ta nemoc to urco neni. Ja myslela, ze k nestovicim patri teploty?
5. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: no já jsem moc panenku a medvedy nechtela, více se mi líbí kytka. snad to hezky zkombinuju s tou "šerpou"co mi půjčila kozimurka. uvidíme..je blbé,že to nemůžu nanečisto zkusit :grinning: jak to bude vypadat.

petru: já jsem teda Petulce záviděla ,že má kliďase v kočárku, je to lehárko.
5. kvě 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, se psem mě to mrzí-mám to ještě v živé paměti :wink:

zuzi, s luskem jsi mě pobavila-mám bujnou fantazii, tak jsem si to i živě představila :grinning:

mispul, koukla jsem na míšu-bych taky šilela :wink: je vidět, že je to živé děvče :wink: a těší mě, že někdo má podobný "účes" jako kulda-taky nemáme co stříhat :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci, jezdíme do železný r. - kam jedete vy? kulda má občas pupínky po jahodách

:wink:
5. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme na Churanov. Lucka uz mela jahody nekolikrat a v poho. No, uvidime zitra, snad to bude opravdu po jahodach :slight_smile:.
5. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco u Vás je nebo byl někdo s neštovicema??? Tam je inkubačka 3 týdny...

Měli je teďka ve škole neteřinky a k nám se nesměly 3 týdny přiblížit, Tím že měla Natin víc oslabenou imunitu a zas ty antibiotika, tak nám to dr nedoporučila...
5. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanco, jejda, na tu šestou nemoc to nevypadá, Adámek jí nedávno prodělal a ta vyrážka nebyla jako uhříky, spíš jako krupička... Tak snad to nebudou ty neštovice.... Držím palce ať je mála v pořádku... :wink:

Já mám za sebou další haldu žehlení, tak snad už je to všechno. Potřebovala jsem vše vyprat a vyžehlit, páč zítra balíme a ve čtvrtek odjíždíme do Jižních Čech, se tak těším, to bude vegáč... :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,
mjanco, jejda, nestovice to snad nebudou :confused: to by byl pech, takhle brzo, to bude jen snad nějaká kopřivka :wink: taky si uzijte Sumavu :slight_smile:

sajo, ty nas dynamite, jestli se ti chce spat tak uz snad budes rodit, ja prospala pred rodici noci cele odpoledne :grinning:

petul, fotky moc hezke a boty teda taky, paradni :slight_smile:

shehe, verca si ponozky nesundava ? ja na doma boty taky nedavam, jenze klaros si ponozky hned sunda, takze ma vecne studene nohy, ale zatim vypada, ze ji to nevadi...

holky, ja jsem hrozna matka... o vikendu jsem klarce z pusy vylovila strep (asi cm na cm), normalne jsem ostrazita a koukam, co kde lovi, ale MM delal neco na zemi a spadlo to asi z nejake krabice, vidim, ze neco cuca, tak to vylovim, no des... a dnes mi 2x zbuchla z postele a z toho to jednou vypadalo, ze si zlomila vaz, ale v posledni chvili se to telo zlomilo na spravnou stranu. trochu ve me hrklo, ale dost me desi, ze ve me zas nehrklo nejak extra moc. ted jsem prisla z jogy a klarka spala MM na kline, pry cely vecer pobrekava, tak doufam, ze nemuze mit nejake vnitrni zraneni. ja jsem asi v te opatrnosti hrozne laxni a mela bych davat asi vic bacha, at se neprizabije jednou opravdu...
5. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já před porodem celej den uklízela, pak sem večer pekla, v noci rodila a ráno byla čilá jak rybka:slight_smile:) ale jako fakt:slight_smile:) podvozek mě teda bole, ne že ne, ale v pohodě. Holky nechápaly že nechci spát:slight_smile:) Mě zajímalo jedině kdy se můžu zvednout, děsně mě bolela záda z toho ležení:slight_smile:))
zuzi, Verča si fusky nesundává, naopak jak jednu nemá, jde ke mě a mami nandej.-)) u bot taky ví, že se musej obut dvě:slight_smile:) Je to srandovní. Teda až na to, že mi ty boty z botníku nosí pak i do ložnice třeba:slight_smile:)))
Zejtra jdu ke kámošce, je v 6 měsíci a to zase budu celá dojatá:slight_smile:) Mě tohle děsně bere, závidím nebo nevím:slight_smile:) Chci taky mít čerství mimčo:slight_smile:))
Ten střep byl neštastná náhoda, nám zas Verča málem snědla velkej knoflík:slight_smile:) Pády má taky sme tam děsný, jenže ona je uknouraná i bez pádu a pak poznej jestli jí náhodou něco neni:frowning2:
5. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: dnes je venku pěknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co tak co tak co?! Už Saja rodí?Doufám,že porodila.5.5.byl můj druhý tip :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
diky za podporu, nastesti to opravdu byla nejaka reakce po jidle, dnes je ok.. UF! :slight_smile:. Tam kam chodime do MC, tak se prave ted nekolik nestovic vyskytlo, proto jsem mela strach.
saja nikde, ze by? :grinning:
u nas pady teda zatim moc nejsou, ale co najde na zemi, to ji, nas maly bufetacek :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas neprsi, tak toho vyuziju a pujdeme hned ted rano do kramu, jak se tak divam na meteopress, tak to je za chvili u nas
6. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy vsichni jeste spite? mne Lucinka vytahla z postele v 6 :unamused: , ja bych tak spala
na dnesek jinak nemam plan, nechcete nekdo prijet? :sunglasses:
6. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,fotky ze zoo jsou super,je to bezva,že je vás tam víc a můžete se sejít,tady v tom zapadákově je to na budku :frowning2:

Churáňov docela závidím je tam pěkně,ale nás čeká Vídeň a bez dětiček,takže se taky těším :slight_smile:

zuza:Honzík na tom byl s vlasama jako Míša a jakej je to teď vlasatec :grinning:

Petru:jo,jo jsem tělocvikář v aprobaci s češtinou na základce na druhým stupni,na lyžáky jsem samozřejmě jezdila,než jsem zůstala doma na mateřský a to už je přes 5 let,naštěstí jezdíme jen jeden turnus a děti,co chtěj,ale i tak je to záhul a rok od roku horší,jestli i naše děti budou takový :angry:

janca tak přijedte k nám,ale chvílema tady prší,jo a u nás se taky jí ze země :wink:
6. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Toník má ted novinku, vstává docela brzo a místo toho aby po kojení znova usnul, jak mel zvykem, tak po nas skace apod. Dneska me vzbudil tim, ze mi rval do oka kondom :grinning: :sweat_smile: (zabalenej samozrejme :grinning: )
pak ho to na chvili omrzi a jde si hrat, varabovat prouteny supliky, kde jsou nejaky jeho veci, pak vyhazet plinky z prebalovaku a dnes do zavrsil tim, ze vytahal vsechny papirove kapesnicky z krabice, to bude mit Franc rados.
Nekdy musim to jeho ranni rabovani vyfotit....jako kdyby tim rikal : matko, kdyz nevstavas, tak ti ukazu....
:sunglasses:
6. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted je uplne v tranzu z postaka Pata, tak se snad nastinam....
6. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastinam =nasnídám...dukaz moji disfunkce pro Zuzu :grinning: ale je tam i bonus v podobe t misto n...
6. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste o mně včera mluvily joooooooo :grinning: :grinning: :grinning: tož mi to nedá..........píše se dYsfunkce :grinning: :grinning: :grinning:

fekal story super,my teda nemáme žádnou,snad dneska

kac:pejskovi je teď určitě líp :wink:

zuzi:taky jsem laxní a někdy si říkám že až moc.Hlavně že se neřízla.
6. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
u nás budíček taky v 6, ale vyžaduje asistované hraní, tak teď dostala encyklopedii zvíře a snad se bude chvíli kochat :wink:

petru, kondom :grinning: :grinning: :grinning: u nás kapesníky taky jedou, ale teď úplně nejvíc vítězí toaleťák, dostane zbytek ruličky a než ho roztrhá a roztahá, tak nás nachystám ven :wink:

mjančo, neříkej dvakrát, příbram je za horem, já klidně dojedu a petruna by se určitě přidala, ne ? akorát ne dnes, ale někdy bychom to spáchat mohly, jestli na nás budeš mít nervy :wink:
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
za rohem :wink:
6. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: klidne to reknu jeste jednou, budu rada kdyz prijedete :slight_smile:.
6. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek