Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
lenkabu
6. kvě 2009
HOLKY SAJA JE UŽ DVOJMAMINA A MÁ OBRA!!!

"A je tu na světě o človíčka víc! Z naší milované Matyldy se dnes v 8:30 hod vyklubal náš brouček Dominik s mírami 4,26 a 55 cm"
zolik
6. kvě 2009
sice sem nepatřím ale na Saju jsem chodila pokukovat

takže mooooooooooooooooooc gratuluju k Dominičkovi, hodně zdravíčka do života. Je to teda sakra obřík x-) x-) x-) a vyšlo to krásně do párku to je nádhera x-) x-)
petruna
6. kvě 2009
sajo : supeeeeeeeeeeeeer moc gratuluju !!! Mate stejnyho macka jako byl Tonda 😉 Toník mel 4,28 a 54 cm
takze sis fakt splhla 😃
Mam velkou radost a púreju jen to nejlepsi !!!!
a datum je taky moc pekny !
petruna
6. kvě 2009
zuzik , mjanco : jsem pro navstevu Pribrami !!! je to tam super. nekolikrat jsem tam byla. Kde jinde nez na Svaty Hore 😃
petruna
6. kvě 2009
zuzik : jsi to prorokovala dobre...."sajo, ty nas dynamite, jestli se ti chce spat tak uz snad budes rodit, ja prospala pred rodici noci cele odpoledne"
mjanca
6. kvě 2009
sajo: moc moc gratuluju k Dominickovi!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ..... Huraaa, mame tady miminko x-) . Lucinka posila pusinku 🙂, prejeme vsechno nejlepsi!!! 🙂
tomickoval
6. kvě 2009
Je Saji velká gratulace x-) a chlapeček. To je krásný moc moc moc gratuluji a bunda je vaše 🙂
mjanca
6. kvě 2009
zuzik, petru: domluvte se kdy a prijedte 🙂, nemuzu pondelky a uterky, jinak mame volno 😎
lenkabu
6. kvě 2009
Mně psala saja včera ve 20 ještě IP že jí to přenášení leze na mozek a já jí odepsala asi o půl devátý že musí jet do porodky s tím že porod bude v pohdoě a taky že bude 😃 😃 😃 a to už dominik lezl ven 😃
petruna
6. kvě 2009
tomi : no jo...si mi pripomnela, ja slibila Saje pujcit nas svetrik z Cherokee, kdyz to bude kluk 😉
petruna
6. kvě 2009
mjanci : ok, my se nejak domluvime a pres IP se pak domluvime s tebou. tak rada bych jela nekam na vylet a Pribram je dobry napad, zvlast, kdyz se tam muzeme videt...
ewuska
6. kvě 2009
Saji moc gratulujeme x-) x-) x-) Já říkala od začátku že to bude klouček 😃 A Dominik je moc krásný jméno x-)
del
6. kvě 2009
jeeeeeee, tak si rikam: Nakouknu, jestli ma Saja porad dobrou naladu a smeje se tomu, ze tu porad je a ono prd. Sajo, obrovska gratulace k chlapeckovi - no, teda spis chlapakovi podle tech mir. Tak at je zdravy a dela vam jenom samou radost. 😃 😃 😃
ewuska
6. kvě 2009
zoliku ale ty si k nám taky jeden čas chodila nebo ne =-) =-)
tomickoval
6. kvě 2009
Leni, a kdy začala rodit?
lenkabu
6. kvě 2009
tomi:ještě nic dalšího nevim,až budu,tak napíšu 🙂
mispuli
6. kvě 2009
přidáváme se k přání všeho nej do tohohle bláznivýho života 🙂 ,je to super,že je to chlapák,tak ať tak prospívá i nadále
kozimura
6. kvě 2009
Paráááááda! Já říkala, že to bude kluk a věřte nebo ne, dnes večer se mi zdálo o Dominikovi - je to normální?! =-) Super!!! Saji OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!
ewuska
6. kvě 2009
ještě včera Saja psala že na porod nevěří, že nejdřív o víkendu 😃 A o víkendu už budou doma i s miminkem x-)
A Anet se zase trefila vedle 😃 Od začátku tvrdila že to bude holka 🙂
tomickoval
6. kvě 2009
Holky do kdy může dostat dítě horečky z očkování?
sheherazada
6. kvě 2009
Tak se jdu mrknout co Saja a ona si klidně porodila🙂)) Tak gratuluju, sem říkala, že kluk, jen sem prorokovala dřívější vylodění🙂)))
zolik
6. kvě 2009
ewu - jojo občas tu po vás pokukukuju nebo něco přispěju když je zrovna téma 😉
zuzalach
6. kvě 2009
jen nakukuju před plaváním, jestli prohrábnutí sáju nepopohnalo a ono jo 🙂 mám za ně hroznou radost-jsem tipla chlapa 😃
leni, pokud budeš se sájou v kontaktu, tak jí prosím pogratuluj a pozdrav 😉 🙂
jsem z toho docela dojatá a těšim se na fotky..
kozimura
6. kvě 2009
Kdo má zájem o nový recept pro prcky, tady je : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46330
tomickoval
6. kvě 2009
Holky co ty teploty?
kozinka
6. kvě 2009
Ahojky! Jdu se zrovna zeptat jeslti už se rodí!!!!!!!!! A ono už je miminko venku!!!!!!!!!!! Gratulace!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) Dominičkovi a mamince!!!! x-) x-) x-) x-) Jupííííííííííííííí je to kluuuuuuuuuuuuuk, já to věděla!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) 😃
zuzik03
6. kvě 2009
jééé, sája má kluka 🙂 a předporodní ospalost fakt byla 😃 teda je to ale kus chlapa, to je super 🙂

tomi, po jakém očkování ? po hexe ? to tak max dva dny bych řekla, po té tetravakcíně je myslím reakce klidně až po týdnu až dvou.

mjančo, petru, super, domluvíme nějakou středu třeba 🙂
kozinka
6. kvě 2009
tomi: jak píšeš zuzík, po hexe max. 2 dny 😉
tomickoval
6. kvě 2009
Po to jak jsou tam příušnice, zarděnky a spalničky
tereska
6. kvě 2009
Jupííííííííííííííííí, tak konečně ho Saja vyprdla.... 😃 😃 😃 Obrovská gratulace k takovýmu obříkovi, Adámek měl o kilo míň... :-N