• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
HOLKY SAJA JE UŽ DVOJMAMINA A MÁ OBRA!!!

"A je tu na světě o človíčka víc! Z naší milované Matyldy se dnes v 8:30 hod vyklubal náš brouček Dominik s mírami 4,26 a 55 cm"
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice sem nepatřím ale na Saju jsem chodila pokukovat

takže mooooooooooooooooooc gratuluju k Dominičkovi, hodně zdravíčka do života. Je to teda sakra obřík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vyšlo to krásně do párku to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo : supeeeeeeeeeeeeer moc gratuluju !!! Mate stejnyho macka jako byl Tonda :wink: Toník mel 4,28 a 54 cm
takze sis fakt splhla :grinning:
Mam velkou radost a púreju jen to nejlepsi !!!!
a datum je taky moc pekny !
6. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik , mjanco : jsem pro navstevu Pribrami !!! je to tam super. nekolikrat jsem tam byla. Kde jinde nez na Svaty Hore :grinning:
6. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : jsi to prorokovala dobre...."sajo, ty nas dynamite, jestli se ti chce spat tak uz snad budes rodit, ja prospala pred rodici noci cele odpoledne"
6. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: moc moc gratuluju k Dominickovi!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..... Huraaa, mame tady miminko :dizzy_face: . Lucinka posila pusinku :slight_smile:, prejeme vsechno nejlepsi!!! :slight_smile:
Je Saji velká gratulace :dizzy_face: a chlapeček. To je krásný moc moc moc gratuluji a bunda je vaše :slight_smile:
zuzik, petru: domluvte se kdy a prijedte :slight_smile:, nemuzu pondelky a uterky, jinak mame volno :sunglasses:
6. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně psala saja včera ve 20 ještě IP že jí to přenášení leze na mozek a já jí odepsala asi o půl devátý že musí jet do porodky s tím že porod bude v pohdoě a taky že bude :grinning: :grinning: :grinning: a to už dominik lezl ven :grinning:
6. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : no jo...si mi pripomnela, ja slibila Saje pujcit nas svetrik z Cherokee, kdyz to bude kluk :wink:
6. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : ok, my se nejak domluvime a pres IP se pak domluvime s tebou. tak rada bych jela nekam na vylet a Pribram je dobry napad, zvlast, kdyz se tam muzeme videt...
6. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já říkala od začátku že to bude klouček :grinning: A Dominik je moc krásný jméno :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeee, tak si rikam: Nakouknu, jestli ma Saja porad dobrou naladu a smeje se tomu, ze tu porad je a ono prd. Sajo, obrovska gratulace k chlapeckovi - no, teda spis chlapakovi podle tech mir. Tak at je zdravy a dela vam jenom samou radost. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoliku ale ty si k nám taky jeden čas chodila nebo ne :confused: :confused:
6. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kdy začala rodit?
6. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi:ještě nic dalšího nevim,až budu,tak napíšu :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidáváme se k přání všeho nej do tohohle bláznivýho života :slight_smile: ,je to super,že je to chlapák,tak ať tak prospívá i nadále
6. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráááááda! Já říkala, že to bude kluk a věřte nebo ne, dnes večer se mi zdálo o Dominikovi - je to normální?! :confused: Super!!! Saji OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!
6. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě včera Saja psala že na porod nevěří, že nejdřív o víkendu :grinning: A o víkendu už budou doma i s miminkem :dizzy_face:
A Anet se zase trefila vedle :grinning: Od začátku tvrdila že to bude holka :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do kdy může dostat dítě horečky z očkování?
6. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu mrknout co Saja a ona si klidně porodila:slight_smile:)) Tak gratuluju, sem říkala, že kluk, jen sem prorokovala dřívější vylodění:slight_smile:)))
6. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewu - jojo občas tu po vás pokukukuju nebo něco přispěju když je zrovna téma :wink:
6. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakukuju před plaváním, jestli prohrábnutí sáju nepopohnalo a ono jo :slight_smile: mám za ně hroznou radost-jsem tipla chlapa :grinning:
leni, pokud budeš se sájou v kontaktu, tak jí prosím pogratuluj a pozdrav :wink: :slight_smile:
jsem z toho docela dojatá a těšim se na fotky..
6. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo má zájem o nový recept pro prcky, tady je : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46330
6. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ty teploty?
6. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jdu se zrovna zeptat jeslti už se rodí!!!!!!!!! A ono už je miminko venku!!!!!!!!!!! Gratulace!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dominičkovi a mamince!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jupííííííííííííííí je to kluuuuuuuuuuuuuk, já to věděla!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, sája má kluka :slight_smile: a předporodní ospalost fakt byla :grinning: teda je to ale kus chlapa, to je super :slight_smile:

tomi, po jakém očkování ? po hexe ? to tak max dva dny bych řekla, po té tetravakcíně je myslím reakce klidně až po týdnu až dvou.

mjančo, petru, super, domluvíme nějakou středu třeba :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: jak píšeš zuzík, po hexe max. 2 dny :wink:
6. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po to jak jsou tam příušnice, zarděnky a spalničky
6. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííííííííííííííí, tak konečně ho Saja vyprdla.... :grinning: :grinning: :grinning: Obrovská gratulace k takovýmu obříkovi, Adámek měl o kilo míň... :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek