• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Když už to sem všechny píšete, tak já jsem taky říkala, že to bude kluk jako buk :grinning: a taky je :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja mi teď volala a skoro jsme se neslyšely tak píše sms......ale zněla živě a zdravě :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres a davidek měl 3kg a 48cm :grinning:
6. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, tak to klidne 7 - 14 dni dle moji Dr., je to ziva vakcina

leni, dalsi info sem :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAJIIII: GRATULACÉÉÉÉ! Hurááá jupíííí!
6. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky čerství miminkooooooo
6. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :wink: od kámošky byl právě očkovány v pondělí a dnes má horečky a je děsně uřvanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zprávy z pupíkova: tripple testy nám dopadly dobře-placenta se šplhá už nahoru, tak doufám, že už nás nic zlýho nepotká a cukrovka se nám tenktokrát vyhne........miminko roste přesně jak má-ještě moc nekope-tak to bude asi hold ZASE hodný miminko:o)
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misa, super :slight_smile: jen tak dál :wink:
6. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAji: obrovske gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Dominicku, vitame Te na svete :wink:
6. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky rikala od zacatku, ze to bude kluk jak buk. A taky ze je :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja nepíše,asi už kojí :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja psala že čeká na jednolůžák a jakjsem jí tipovala že porodí do 3 hodin tak to prý bylo cca o 15 min delší :grinning: takže rychlovka :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jeste jeden opozdilec, kterej se teprve ted dostal k PC......

SÁJI, moc moc moc gratuluju k mackovi Dominičkovi :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju hlavně zdraví a štěstí Tobě i malému a Tobě navíc pevné nervy, až Ti budou doma vyhrávat stereo.
PS: závidim miminko a těším se na fotky :dizzy_face: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si teda taky prihreju polivcicku - taky jsem tipla kluka, takze mam aspon jeden bodik - termin nevysel nikomu, tak aspon Sajovi usetri panáky :wink:
6. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jeden opozdilec s obrovskou gratulací Saje k Dominikovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a jak to meli organizacne? Maji byla/je u dedy? jezis, ja potrebuju podrobny popisky cele situace... :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe a co to brání??? :grinning:

Misokulicko, gratuluju k dobrým výsledkům, jen tak dál... :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady :slight_smile: Jsme ráda, že to měla tak rchle za sebou, ale Leni to měla od prvních bolestí? 3:15?? A je to macek, to mě děsí :slight_smile: JÁ chci dítě 2,5kg maximálně :grinning:

Leni: vidíš, tak Dominička si jí vmluvila. Já jsem ti to nemohla říct, bylo to tajemství. Ale škubalo mi v ruce, když jsi psala, že aspoň já dám Dominika, jestli to bude kluk :slight_smile:

Sajinko: čekáme na detailní popis porodu a nebo Leni, jestli s ní budeš mluvit, tak z ní vytáhni vše. Je to tajnůstkářka, měla napsat že jede do porodnice až jí můžeme pomoct tlačit, ale Saji nenapíše a nenapíše :slight_smile: A zase sem se netrefila do pohlaví :slight_smile: U saji už podruhé...

Těšíme se na fotky!!!
6. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: jo trefila jsem vedle, prostě já na Saju nemám, jinak trefuju dobře :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já sjem brečala jak malé děcko, když Saji napsala, že je na světě :slight_smile: mi to přijde tak krásné... Už se těším na sebe, teda na to až to budu mít za sebou :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky zvedava ma popis porodu a vse kolem a taky na fotecky :wink:
6. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bylo od prvních příznaků,já nic konkrétního nevim......a Maji je pravděpodobně u dědy bo u mně neni :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak zjišťuj co nejvíce info a až pošlou fotky. Dívám se že z Vandy je madam plínová :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se tesim na podrobnosti a fotky :slight_smile:
koukam na pocasi a jak slibovali, ze bude nadherny vikend tak nebude :frowning2:
6. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pojedu pryč až do zítřka ale případné sms od saji budu přeposílat petruně :wink:
6. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, že je to domluvené :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásné tady číst ty gratulce!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takové vzpomínkové!! :dizzy_face: Se tu krásně rozmnožujeme!! :dizzy_face:

No dneska je venku fakt hnusně, začíná pršet... pokud přijde MM dneska brzy z práce, tak asi jdeme na úřad a možná už dnes bude znám datum svatby :grinning: :zipper_mouth:
6. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak máme nový miminečko- Saji moc moc velká gratulace, at se Dominičkovi na tomhle světě líbí!! posíláme pusínečky :dizzy_face: :dizzy_face:

a bylo to rychlý 3 hodinky, to je super jééé :dizzy_face: :dizzy_face:

misakulicko- děkujeme za zprávy o miminku :dizzy_face:

my spinkáme, pak jdeme s babí ven- teda kačí já musím na matriku ještě..
6. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi- vy taky plánujete svatbu? :confused: já jdu zítra ještě objednat koláčky, oznámení je už doma, nevím dávala jsem sem odkaz na BMS jeslti jste se dívaly a pomalu začnu rozesílat asi oznámení :wink:
6. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek