• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Já jedu,saju jsem zavalila otázkama,když odpoví,přepošlu. :wink:
6. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě poslední OOOOBR GRATULACE DVOJMAMINCE SAJI K NAROZENÍ DOMINIČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pěkného obříka jste si teda vypěstovali :dizzy_face: Já to věděla, že to bude kluk, ještě jsem to říkala holkám v pondělí v ZOO, že si myslím, že Saja bude mít taky páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt supr!!!

A nechtěla jsem včera dělat chytrou, ale teď mi to nedá, ale jak napsala,že se jí chce hrozně spát, tak mě taky hned napadlo, že dneska porodí, že tělo chce nabrat sílu :wink:
6. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájinko moc gratulujeme ke krásnému velkému klukovi,,,se tesím na popis porodu ale nejspíš byl rychlý
6. kvě 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z nehtíků teda ani psát smsky mi nejdou a na klávesnici mám též problém,chce to zase si zvyknout. k paní jsem dojela před devátou,malá si hrala s detma ale pak se to střídalo,jedno brečelo,pak druhé naštěstí ten její kluk byl v poho..pak začala být Kiki dost protivná,chytla tam i záchvat pláče,byla do st unavená,odcházela jsem o půl jednééé,v tramvaji mi hned usnula a jeste hajá, bobek můj mal ý.tak jí matka trápí kvůli nehtům
ale jsem moc spokojená a paní je suprová, má 3 deti a zvládá to skvele,ta její maličká má 11mesíců,takový smíšek,ale taky zaplakala a mamka byla v pohodičce,takže fakt super ženská.

tu prší,tak asi už dnes ani nepůjdeme ven, je tam teda i po řádná ko sa.
6. kvě 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady prší celej den už od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem chvilku časíku, tak jsem něco málo zpětně dočetla:

Saji: gratuluju Maji k 1. zoubku!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super, že vylezl tak rychle a celkem bez problémů!! Teď ti jen přeji, ať i zbytek zoubků jde tak krásně! :dizzy_face:

Petru: Koukala jsem na malého, náááááááhodou mooooooooc mu to sluší!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jako já ho fakt žeru, on i kdyby měl na hlavě nevím co, tak se mi bude líbit!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to frajer a doufám, že ho to gayovství brzy přejde, si ho zamlouváme za ženicha!!! :dizzy_face: teda určitě už se na něj stojí fronta, ale Týnka si počká.. :grinning:
A zkoukla jsem video! :dizzy_face: Je to super, jak už chodí, co?? :slight_smile: :dizzy_face: Šikula!

Kač: malá ve velké mikince nemá chybu! Krásná fotečka, super nápad! :dizzy_face:

A už zase nevím na co jsem chtěla reagovat.. :sweat_smile: :grinning:

Misa: gratuluju k super výsledkům, jen tak dál, držte se!! :dizzy_face: Ty už je řada na Anet a pak na Kristě a Míše :dizzy_face: a kdopak bude další???? :dizzy_face:

Jani: To je super, že už to takhle krásně máte všechno zařízené!! :dizzy_face: My toho tolik dělat nebudeme, chceme jen mini pidi svatbičku, opravdu jen my dva malá a svědci, a přijdou se na nás mrknout naši rodiče a moje ségra :slight_smile: to je vše! :slight_smile: A pak by jsme chtěli mini pidi oslavu a bude :slight_smile: a odfrneme na dovču! :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě je tu jeden opozdilec :grinning:

Saji: oooooooooooooobrovská gratulace k Dominikovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to teda ale pěkný macek :dizzy_face:

a mimochodem já taky tipovala kluka :dizzy_face: a Dominik je úžasné jméno - já ho taky chtěla, ale přes MM neprošlo :wink:

Mějte se krásně :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : diky :wink: ja zase zeru Tynku, dyk víš...pride mi, ze neznam roztomilejsi dite...ona je fakt k sezrani..pride mi, ze ji dost vyrostly vlasky na tech fotkach od Kozimuru mi prisla dost vlasata.
ale dost pochlebovani...

jsem zvedava na info od Saji, pride mi, ze to asi nebylo tak dlouhy...doufam, ze nam potvrdi, ze druhy porod je lepsi nez prvni...
6. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi : Toník má jít na to ockovani 20.5., tak to se mam na co tesit :frowning2:
6. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted ctu , ze to mela jen neco pres 3 hodky, to je super. Me sice tech mych 9 hodin nevadilo, ale brala bych to jeste kratsi. kamoska rodila druhy a mela horovo po dvou hodinach...

a ja teda u Saji pohlavi vubec netusila. Prislo mi pravdepodobnejsi, ze to bude kluk, kdyz se "jmenuje" Matylda, jako byla Marianka Honzik, ale fakt jsem netusila, co to bude, takze pro me prekvapko.
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : zahlidla jsem uz v jine diksuzi, ze planujes svtbu, super....to na svatebku pojedete na tu dovcu z vyhry, ne ? mate to super naplanovany...doufam, ze pak dodas fotky.
6. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, žádné jiné info nemáš? :frowning2: a Mariannku rodila saja jak dlouho? Nevíte?
6. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
info od Saji (pres Lenku)

tak mi nejdriv prisel nas broucek, jak byl nakrabacenej rozmocenej z plodovky, jak starej dedecek :slight_smile: , ale tedu t mi prijde cim dal vic podobnej Maji, ale vlasu ma min - takze napich vlasku rozhodne nefunguje a ten kdo rikal, ze to bude kluk jako BUK, dostane na prdel :slight_smile:

Tak jestli ma Domca min vlasu nez maji,t ak to bude asi peknej lebkoun, co ? :grinning:
6. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedu t = ted uz
6. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, díky :dizzy_face: bych se hned pomuchlovala s miminkem :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jéé děkujeme za info!! :dizzy_face: Prej jak dědeček!! :grinning: a taky bylo první co mě napadlo, že to musí být lebkounek!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pamatuju si, že Maji neměla skoro žádné vlásky! :grinning: :dizzy_face:

Taky bych se pomuchlovala s miminkem, s takovým co se ještě pomuchlovat nechá a je rád, že je u maminky.. :grinning: Ti naši už zdrahjí a když si ji chce moc moc přitulit tak se kroutí, kňučí, vrčí.. :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: díky za info..taky bych se pomazlila s mimískem ,tak trohu závidím. dnes mi volal přítel a zase říkal,že bychom mohli zapracovat na mimink u,ale me se nejak moc nechce. říkal,že by chtel letní :grinning:
6. kvě 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: diky za info :wink: A hned dostanu na prdel od Saji :sweat_smile:

KAc: MM chce taky prcka, ale aby se narodilo v lete. My mame vsichni narozky na jare,tak aspon at muzem 1x grilovat na zahrade :grinning:

Taky bych se pomazlila s mimiskem, ale jen pomazlit a pak vratit mamince. Aspon ted. Bett je nastesti mazlik a sem tam si prijde pro pusu nebo pomazlit.
6. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky bych brala miminko...Saja v nas vsech probouzi nostalgii po tech nasich, co ?
ja to tak aspon mam, ze se tady rozplyvam nad tim, jak to bylo krasny, kdyz se Tonik narodil a kdyz jsme byli v porodnici...jak jsem tam jezdila s vozikem a dmula se pychou, ze tak krasny miminko, je moje :grinning:

Saja - "Bylo to jen jiny nez u Maji, kdyz vypadl, tak bych nikdy nerekla, ze mel pres 4 kila, ale nastrih byl na 2x, ale dr. super - jsem si vyzadala konskou davku umrtveni pri siti a aby to tam bylo jako novy - 3 ditko - holcicka ?! - jednou bude :slight_smile: - MM ale zase tvrdi, ze ne, ale ze ho to pry prejde po 5 mesicich :slight_smile:, plodovku taky PA pichali na 2x, jeste ze nevylezla dvojcata.
Siti i deloha boli, ale furt se smeju, kdo vi, co mi rano pichli.
kazda povinne panaka na Domiska :slight_smile:"

tak holky, kdo si da se mnou panaka ? Jdu si nalejt..
:wink:
6. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : Tonik je taky hodne mazlivej. jsem za to fakt rada, protoze ja jsem za celej zivot takova nedomazlena, byt se Franc taky rad mazli...

ja Tondu nucham porad, ale miminecko je hold miminecko...i kdyz ted je to aspon zabava. Tonik kdyz byl cerstvej, tak byl jen na kochani se, pac porad spal...jako bych ani dite nemela. Ale to kochani bylo krasny.
6. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lence se timto omlouvam za spoustu carek navic... :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ato jsme si rikaly, at uz jsou vetsi. ME to vetsina holek rika kolem, at jsem rada, ze uz to nelezi. Jenze ja bych byla rada,kdyby to bylo malinkate a takove sladoucke.. :sweat_smile: Ale zase z druhe strany, kazde obdobi ma sve...A ted to je zajmave co ty deti kuti a vymyslieji...

Saji: nebudes se zlobit,kdyz si nedam panaka, ale vinecko? :sweat_smile: :wink:
6. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: diky za info
sajo: ja si dam svarak, ju? :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : ja to nikdy moc nerikala....pac jsem to videla u kamaradek a u seger, jak teskni po novorozencich, kdyz jim mimco odrostlo. Cerstvy miminko jsem si fakt uzila, protoze jsem vedela jaky to je potom a ze se mi po miminku pak bude styskat....clovek se samozrejme tesil na ruzny pokroky atak ale fakt jsem nemela takove to : uz aby umel tohle nebo tohle...

a mas recht, ted je to taky moc fajn. Ja bych nemenila za novorozence, chtela bych dalsi. :grinning: ale jeste si pockam...
6. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si krásně pobrečela u Pošty pro tebe..vždy u toho brečím,ale tento příběh mne fakt dostal
6. kvě 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja - " ja ani nebyla na priprave, sla jsem rovnou na sal (sem prijela otevrena na 8) - na nadstandard, ale neprisel mi nic moc, prachy bych za to nedala, dneska se tu hojne rodilo. PA me nutila byt tu hodinu na sale na monitoru a za jeji kecy bych ji nejradeji zakousla, takova mlada pipka :frowning2: "
6. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju tak já si jdu též neco nalít
6. kvě 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : ja to dlouho nevidela, ale kdyz na to koukam, tak taky skoro vzdycky brecim... :slight_smile:
co tam bylo ?
6. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: a pise o case, v kolik dorazila a za jak dlouho porodila?
6. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: Tak na Dominicka :wink: (chybi mi smajlik nejake sklenicky :sweat_smile: )
6. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek