• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Pertun: děkujem za info :slight_smile:
Saji. doufám, že se nebudeš zlobit, když si nedám panáka na Domču :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: uz jsem to cetla a je videt, ze se ted rodi sami obrici, tak ja jeste s mimcem radeji pockam :grinning:
Annet, ty jsi rikala, ze chces mimco do 2,5 kg.... nevim nevim :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdycky, kdyz najizdim na breznovky, tak na 1. strane mne bouchne do oka tato veta:
"saja: JJ, nechám to na květen a basta - ušetřím slivovici " - ta Saja to urcite udelala schvalne, jen aby usetrila, tak si porodi opravdu v kvetnu :grinning: (promin Sajo, musela jsem si rejpnout)
6. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAJI OBRRRRRRRRRRRRRRRRRR GRATULACE K DOMINÍČKOVI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je opravdu kluk jako buk :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratulujeme i tatínkovi, snažil se ...

Mišakulička děkujeme za info mimíska, to je dobře že je vše OK.
Annet neboj i ty budeš šťastná a krásná dvojmamka :grinning: :grinning:

Petrun díky za info od saji.....
6. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla jsem rada, ze nejsem sama co dostanu na prdel od saji za kluka jako buka :grinning: :grinning: :grinning:

mjanca: teto vete jsem se chlamala uz rano :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nu já když rodila malou, tak jsem si říkala, co to je za velký dítě, co mi nejde vytlačit a ona měla 46 cm a 2910g :grinning: , tak při představě, že bych měla rodit tak velký dítě jako saja, mě polejvá studenej pot :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK ŠUP ŠUP! VYTAHUJTE SKLENIČKY A PŮLEČKY A POVINNĚ VŠECHNY VE 21.30 NAJEDNOU PŘIŤUKNEM NA ZDRAVÍ MALÉM DOMINIČKOVI!!!!!!!!!!!! :wink:
6. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: no já taky bulím pokaždé. si říkám,že na to nebudu čumět,ale ty středy tam nic není v TV.
bylo tam, holka si tam pozvala svou biologickou maminku, byla adoptovaná a adoptivní rodiče jí říkali,že její matka byla prostitutka a nechtěla jí. Jenže to bylo jinak,jeji biol.matka jí měa v 16-cti letech,hned po mesíci jí opustil přítel a tak na dítě byla sama, rok se o ní starala,jenže pak si našla přítele a šlo to s ní z kopce-neřekla tam přesně co se stalo,jen že se pak starala babička té holky a ta jí dala asi do děcáku,to tam ta matka neřekla,že to vysvetlí dceři sama. no byl to proste doják,jsem brečela,jak by se mne to týkalo.
6. kvě 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, rozhodně nejsi sama. Já i Kozi jsme taky tipovali kluka. Asi si zařídím věštírnu. Saja je 3., které jsem uhodla pohlaví miminka.
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: souhlasim, jdu neco prichystat a 21:30 si tukneme :wink:
6. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: jj, do 2,5 kg :grinning:
dibli: já se těším :slight_smile: saji mě teď tak navnadila, ještě že už je zaděláno :slight_smile:
kozim : jasne, dobry napad si spolecne virtualne prituknout... :slight_smile:
Holky tak já mám už nachystané pidi šampáňo, tak to bude i se špuntem... :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
sice jsem tu dlouho nebyla, tak si mně mnozí nepamatujete, ale dostala jsem IP že Saja porodila, tak jsem ji přišla taky pogratulovat k párečku, hlavně ať jsou všichni zdravý a spokojený a je šikulka, že ten porod zvládla :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak si to jdu taky nachystat :wink:
6. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: to bych asi rvala taky, jenze ja ted rvu skoro u vseho :wink:
chci si uzivat klidku a tady porad litaji stihacky, jak je to cviceni v Brdech, tak je tu vsechno slyset, jak strileji atd... Normalka mi z toho je blbe, i se mi spatne v noci spalo :frowning2:. Mne se totiz uz 2x zdalo o 3.svetove valce :grinning: :frowning2: , a tak mam nejak strach... Nechtela bych nic takoveho zazit, vzdycky kouknu na Lucinku a rikam si, ne nesmi se proste nic stat
6. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale taky si nedam panaka, precijen jeste kojim :sweat_smile:
otevrela jsem cervene Chianti..mnam
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristi, takco mamino a jak jste na tom vy??? Co malý poslouchá maminu a Krisťulka... jak to bere...?
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok ok jsem tady, víno otevřené, i Jarek už čeká, ale jako fakt se napijeme dřív než 21:30 už to máme nalité, k tomu jsme si donesly oříšky v medu.. :sweat_smile: a NA DOMČU!!!!!!!!!!!!

nebojte přiťuknu si i s vámi, jen budu mít menší náskok.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: tak za 17 minut se nastesti neozerete :grinning: , tak to tuknuti s nami zvladnete :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ty ještě kojíš? :fearful: To jsi už asi jediná - jsi dobrá!
6. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: take kojim, rano a vecer :wink:
6. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: :grinning: :grinning: :grinning: to určitě ne, já piju maličku po lehoučku :slight_smile: já to ani rychle neumím.. :sweat_smile: vypiju jednu skleničku, naliju si s vámi druhou a budu ho mít jako z praku.. :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám přichystané Frisco - snad to neva, víno máme na zítřejší dovču a nic ostřejšího jsme nekoupili, jsem teda fakt nečekala, že Saja porodí tak brzy... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM mi taky sel otevrit lahvinku :wink: Tak si dame oba :wink:
Kozin: asi se pridam s naskokem :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už mám také připravené vínečko :dizzy_face: , panáka bych nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka : hele ja jsem slysela, ze pri tlaceni ani nejde o to kolik to dite ma...ja mela dite pres 4 kila a porod v pohode, i kdyz jsem byla potrhana a mam kamosky, co meli dite kolem 2,5 kila a meli porod daleko tezsi...i PA mi to rikala, ze ma dve deti a lip se ji rodilo to pres 4 kila. Obriku se nebojte :wink:

ale ja se i tak bojim, protoze druhe deti byvaji vetsi nez prvni a to bych vzhledem k Tondovy vaze fakt nemusela zvladnout...snad jo, kdyz to zvladla Lukin , ta mela myslim nejvetsi mimco.

katka : tak to bych taky rvala...me nejvic dojimaj adoptovany deti, pak stra lidi, kdyz hledaji kamarady ze skoly a dekovacky vychovatelkam z decaku atd...jediny co me nedojima jsou vyznani lasky a zadosti o ruku..to mi pride trochu trapny...ale kazdymu se libi neco jinyho..
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura : nedavno jsem se tu ptala, jestli jsem jedina a jeste Mjanca..Obe kojime uz jen rano a vecer.
ja teda ted jak byl Tonik nemocnej tak i obcas pres den, ale do roka a pul to chci zkoncit.
Mozna driv, protoze uz ted si s prsama trochu hraje... :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky kojim, jen v noci :sweat_smile: Ale to uz nazyvam spise cucani nebo uklidnovak... :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek