Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
anneta
6. kvě 2009
Pertun: děkujem za info 🙂
Saji. doufám, že se nebudeš zlobit, když si nedám panáka na Domču 🙂
vlnka1autor
6. kvě 2009
Tak i maláčová mě pěknýho pořízka: http://www.super.cz/bulvar/kauzy/31796-malacova... 😃
mjanca
6. kvě 2009
vlni: uz jsem to cetla a je videt, ze se ted rodi sami obrici, tak ja jeste s mimcem radeji pockam 😃
Annet, ty jsi rikala, ze chces mimco do 2,5 kg.... nevim nevim 😃
mjanca
6. kvě 2009
vzdycky, kdyz najizdim na breznovky, tak na 1. strane mne bouchne do oka tato veta:
"saja: JJ, nechám to na květen a basta - ušetřím slivovici " - ta Saja to urcite udelala schvalne, jen aby usetrila, tak si porodi opravdu v kvetnu 😃 (promin Sajo, musela jsem si rejpnout)
dibla
6. kvě 2009
SAJI OBRRRRRRRRRRRRRRRRRR GRATULACE K DOMINÍČKOVI 😃 😃 😃 😃 😃 tak to je opravdu kluk jako buk x-) x-) Moc gratulujeme i tatínkovi, snažil se ...

Mišakulička děkujeme za info mimíska, to je dobře že je vše OK.
Annet neboj i ty budeš šťastná a krásná dvojmamka 😃 😃

Petrun díky za info od saji.....
hvezdickaaad
6. kvě 2009
Dibla jsem rada, ze nejsem sama co dostanu na prdel od saji za kluka jako buka 😃 😃 😃

mjanca: teto vete jsem se chlamala uz rano 😃
vlnka1autor
6. kvě 2009
Nu já když rodila malou, tak jsem si říkala, co to je za velký dítě, co mi nejde vytlačit a ona měla 46 cm a 2910g 😃 , tak při představě, že bych měla rodit tak velký dítě jako saja, mě polejvá studenej pot :-N
kozimura
6. kvě 2009
TAK ŠUP ŠUP! VYTAHUJTE SKLENIČKY A PŮLEČKY A POVINNĚ VŠECHNY VE 21.30 NAJEDNOU PŘIŤUKNEM NA ZDRAVÍ MALÉM DOMINIČKOVI!!!!!!!!!!!! 😉
katka_j
6. kvě 2009
petru: no já taky bulím pokaždé. si říkám,že na to nebudu čumět,ale ty středy tam nic není v TV.
bylo tam, holka si tam pozvala svou biologickou maminku, byla adoptovaná a adoptivní rodiče jí říkali,že její matka byla prostitutka a nechtěla jí. Jenže to bylo jinak,jeji biol.matka jí měa v 16-cti letech,hned po mesíci jí opustil přítel a tak na dítě byla sama, rok se o ní starala,jenže pak si našla přítele a šlo to s ní z kopce-neřekla tam přesně co se stalo,jen že se pak starala babička té holky a ta jí dala asi do děcáku,to tam ta matka neřekla,že to vysvetlí dceři sama. no byl to proste doják,jsem brečela,jak by se mne to týkalo.
kozimura
6. kvě 2009
Hvezdi, rozhodně nejsi sama. Já i Kozi jsme taky tipovali kluka. Asi si zařídím věštírnu. Saja je 3., které jsem uhodla pohlaví miminka.
mjanca
6. kvě 2009
kozim: souhlasim, jdu neco prichystat a 21:30 si tukneme 😉
anneta
6. kvě 2009
mjanci: jj, do 2,5 kg 😃
dibli: já se těším 🙂 saji mě teď tak navnadila, ještě že už je zaděláno 🙂
petruna
6. kvě 2009
kozim : jasne, dobry napad si spolecne virtualne prituknout... 🙂
dibla
6. kvě 2009
Holky tak já mám už nachystané pidi šampáňo, tak to bude i se špuntem... 😃 😃
krista
6. kvě 2009
Ahojky holky,
sice jsem tu dlouho nebyla, tak si mně mnozí nepamatujete, ale dostala jsem IP že Saja porodila, tak jsem ji přišla taky pogratulovat k párečku, hlavně ať jsou všichni zdravý a spokojený a je šikulka, že ten porod zvládla x-)
kozimura
6. kvě 2009
Super, tak si to jdu taky nachystat 😉
mjanca
6. kvě 2009
katko: to bych asi rvala taky, jenze ja ted rvu skoro u vseho 😉
chci si uzivat klidku a tady porad litaji stihacky, jak je to cviceni v Brdech, tak je tu vsechno slyset, jak strileji atd... Normalka mi z toho je blbe, i se mi spatne v noci spalo 😞. Mne se totiz uz 2x zdalo o 3.svetove valce 😃 😞 , a tak mam nejak strach... Nechtela bych nic takoveho zazit, vzdycky kouknu na Lucinku a rikam si, ne nesmi se proste nic stat
petruna
6. kvě 2009
ale taky si nedam panaka, precijen jeste kojim :-N
otevrela jsem cervene Chianti..mnam
dibla
6. kvě 2009
Ahoj Kristi, takco mamino a jak jste na tom vy??? Co malý poslouchá maminu a Krisťulka... jak to bere...?
kozinka
6. kvě 2009
ok ok jsem tady, víno otevřené, i Jarek už čeká, ale jako fakt se napijeme dřív než 21:30 už to máme nalité, k tomu jsme si donesly oříšky v medu.. :-N a NA DOMČU!!!!!!!!!!!!

nebojte přiťuknu si i s vámi, jen budu mít menší náskok.. 😃 😃 😃
mjanca
6. kvě 2009
kozinko: tak za 17 minut se nastesti neozerete 😃 , tak to tuknuti s nami zvladnete 😃
kozimura
6. kvě 2009
Petru, ty ještě kojíš? 😕 To jsi už asi jediná - jsi dobrá!
mjanca
6. kvě 2009
kozim: take kojim, rano a vecer 😉
kozinka
6. kvě 2009
mjanči: 😃 😃 😃 to určitě ne, já piju maličku po lehoučku 🙂 já to ani rychle neumím.. :-N vypiju jednu skleničku, naliju si s vámi druhou a budu ho mít jako z praku.. :-N 😃
tereska
6. kvě 2009
Mám přichystané Frisco - snad to neva, víno máme na zítřejší dovču a nic ostřejšího jsme nekoupili, jsem teda fakt nečekala, že Saja porodí tak brzy... 😃 😃 😃
hvezdickaaad
6. kvě 2009
MM mi taky sel otevrit lahvinku 😉 Tak si dame oba 😉
Kozin: asi se pridam s naskokem :-N
vlnka1autor
6. kvě 2009
Tak už mám také připravené vínečko x-) , panáka bych nedala :-p
petruna
6. kvě 2009
vlnka : hele ja jsem slysela, ze pri tlaceni ani nejde o to kolik to dite ma...ja mela dite pres 4 kila a porod v pohode, i kdyz jsem byla potrhana a mam kamosky, co meli dite kolem 2,5 kila a meli porod daleko tezsi...i PA mi to rikala, ze ma dve deti a lip se ji rodilo to pres 4 kila. Obriku se nebojte 😉

ale ja se i tak bojim, protoze druhe deti byvaji vetsi nez prvni a to bych vzhledem k Tondovy vaze fakt nemusela zvladnout...snad jo, kdyz to zvladla Lukin , ta mela myslim nejvetsi mimco.

katka : tak to bych taky rvala...me nejvic dojimaj adoptovany deti, pak stra lidi, kdyz hledaji kamarady ze skoly a dekovacky vychovatelkam z decaku atd...jediny co me nedojima jsou vyznani lasky a zadosti o ruku..to mi pride trochu trapny...ale kazdymu se libi neco jinyho..
petruna
6. kvě 2009
kozimura : nedavno jsem se tu ptala, jestli jsem jedina a jeste Mjanca..Obe kojime uz jen rano a vecer.
ja teda ted jak byl Tonik nemocnej tak i obcas pres den, ale do roka a pul to chci zkoncit.
Mozna driv, protoze uz ted si s prsama trochu hraje... :-N
hvezdickaaad
6. kvě 2009
taky kojim, jen v noci :-N Ale to uz nazyvam spise cucani nebo uklidnovak... 😎

Začni psát odpověď...

Odešli