• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
teda ted si nejsem jista...mjanca nebo hvezdicka ? :sweat_smile:
uplne mi to vypadlo...
6. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, Mjanči, tak to smekám. Terka mi dělala ty scény, jinak bych taky ještě kojila. Ale teď jsem ráda za to, že už nekojím.
6. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám nachystanou štamprlu se šťávou
6. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, tak ještě i Hvezdička. Tak je vás dost. :slight_smile: Uvidíme, co bude jednou u druhého robátka...
6. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, správně :wink: Ale vínko bys snesla, ni? :wink:
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne prijde, ze se Lucka taky uz zacina odstavovat, proto to jeste nechavam byt a doufam, ze se odstavi sama a bude to pro nas obe nejlepsi. Petru: taky bych chtela kolem roku a pul prestat.
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : ty hrisnice !!!! u me taky nezustalo jen u vina...v misce mam zmrzlinu Míša :sweat_smile:
jsme proste pozitkarky, no....
6. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si take neco dala, ale nic tu neni, MM jel v 19:30 nakoupit a jeste tu neni :angry: . Jel s babickou a asi ho zdrzela. No, ja si dnes koupila takovou nocni kosilku, hezkou, fialovou a cekam tu a on nikde. Tak nic nebude, protoze do te doby uz mne prejde chut :grinning: . Ja mam porad nejake chute a porad mi to neco borti :angry: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem rozeslala sms o pripitku a majmu hlasi ze uz ho zapila trema kouskama :grinning:

ja uz taky ucucavam vinecko....a Lenka bohuzel pripije az pozdeji, pac jeste bude ridit... :wink:
zdarec, ja uz chlastam :slight_smile: a zmrzku mam pripravenu taky :slight_smile: tak na Saju, Dominika i Maji s hodnym tatkou, si to vsichni zaslouzi, at jsou vsichni OK :slight_smile:
ja to mam totiz pristi tyden dostat a ten tyden predtim jsem hold nadrzena :grinning: . ale to sem nepatri, jdu pro to vino :wink:
mjanca : nema ty nakou tejdeni ovulaci nebo co ? s tema tvejma chutema to je podezrely... :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super! Takže Dominiček bude zdravý jako řípa! Takové hromadné zapíjení :grinning:

To většina z nás asi nezažije, co? Když další mimi plánujeme přibližně stejně - to budeme připíjet navzájem šťávou jako Annet nebo mlíkem :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, z tebe se stal sexualni loudil :grinning: :grinning: :grinning:

jsem netusila, ze malacova uz ma treti, to druhe mi nejak uniklo :slight_smile:
ja uz chci taky odstavit. Ale tim,ze Bett zacina spat celou noc (treba dneska) tak to jde "samo".
Pres den uz nechci kojit, protoze Bett porad rve HAM a nechtela bych se dozit,aby me svlikala sama :angry:
jo, zuzik to nazvala presne - sexualni loudil, ja za to fakt nemuzu, to telo :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jen si dej.. :grinning: :dizzy_face:

Kojící maminy obdivuju vás, jste fakt šikuly! :dizzy_face:

Tak já měla porod pohodový, podle mě taky hodně záleží na cenťácích, pokud je to mimčo delší, tak prý to jde "vyplivnout" líp.. :grinning: :dizzy_face: snad budem mít všechny takhle krásný porod jako Sája, podle toho jak píše!! :dizzy_face:

petru: :grinning: no co co.. :grinning: Domču se musí zapít i zajíst... to by jinak nebylo vončo!! :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zdravi Dominickovi!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, ju a to je právě to, proč jsem přestala. Terka si mě svlíkala už od 10m! :angry: No a den před jejíma narozkama mi přetekly nervy. :frowning2:

Tak já jdu zapíjet,MM se přidává :wink:
6. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, no nevim, ja si obcas vino s pupkem dala a dam si ho i priste :wink:

me se teda po malem miminku nestyska, taky jsem se spis tesila na kazdy pokrok, od pul roku uz to bylo fajn a nejradsi bych dite od roka :wink:
6. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude dneska ozralejch... :grinning: vcetne manzelu....
koukam, ze jeste 4 minutky, ale ja uz mam pul :slight_smile:
tak mam nachystanou mandarinkovou absolutku, tak to pak nekdo odstartujte :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca : ty uz chlastas ? to je v Pribrami jinej cas ? :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na Dominicka :wink:

Ten bude zdravy :wink: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to o Maláčově věděla, jen jsem netušila, že jako už bude rodit, byla nedávno v Sama doma, mám to vždycky puštěné jako kulisu a někdy jsou tam dobré rady.. :slight_smile:

mjanči: ty seš fakt naddržená poslední dobou co tě tu čtu.. :grinning: :grinning: jako ani ni to nemluv, mě tetka zítra snad už odjede, takže bude doma rošambo.. :sweat_smile: :dizzy_face: Už se oba těšinkujeme!!!!!!!:dizzy_face:
mjnaca : ted te ctu...jj ses nejak napred...devce nedockavy
:sunglasses:
my mame vsude cas posunuty o 5 minut napred (aby MM chodil vsude vcas) a ja na to zapomnela :slight_smile:
tak Domco na zdraví - ťuk a mlask :dizzy_face:
NA ZDRAVÍ DOMINIČKA A SAJI.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek