Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
petruna
6. kvě 2009
teda ted si nejsem jista...mjanca nebo hvezdicka ? :-N
uplne mi to vypadlo...
kozimura
6. kvě 2009
Petru, Mjanči, tak to smekám. Terka mi dělala ty scény, jinak bych taky ještě kojila. Ale teď jsem ráda za to, že už nekojím.
anneta
6. kvě 2009
tak já mám nachystanou štamprlu se šťávou
kozimura
6. kvě 2009
Téda, tak ještě i Hvezdička. Tak je vás dost. 🙂 Uvidíme, co bude jednou u druhého robátka...
kozimura
6. kvě 2009
Annet, správně 😉 Ale vínko bys snesla, ni? 😉
mjanca
6. kvě 2009
mne prijde, ze se Lucka taky uz zacina odstavovat, proto to jeste nechavam byt a doufam, ze se odstavi sama a bude to pro nas obe nejlepsi. Petru: taky bych chtela kolem roku a pul prestat.
petruna
6. kvě 2009
kozinka : ty hrisnice !!!! u me taky nezustalo jen u vina...v misce mam zmrzlinu Míša :-N
jsme proste pozitkarky, no....
mjanca
6. kvě 2009
ja bych si take neco dala, ale nic tu neni, MM jel v 19:30 nakoupit a jeste tu neni ]-( . Jel s babickou a asi ho zdrzela. No, ja si dnes koupila takovou nocni kosilku, hezkou, fialovou a cekam tu a on nikde. Tak nic nebude, protoze do te doby uz mne prejde chut 😃 . Ja mam porad nejake chute a porad mi to neco borti ]-( 😃
petruna
6. kvě 2009
tak jsem rozeslala sms o pripitku a majmu hlasi ze uz ho zapila trema kouskama 😃

ja uz taky ucucavam vinecko....a Lenka bohuzel pripije az pozdeji, pac jeste bude ridit... 😉
zuzik03
6. kvě 2009
zdarec, ja uz chlastam 🙂 a zmrzku mam pripravenu taky 🙂 tak na Saju, Dominika i Maji s hodnym tatkou, si to vsichni zaslouzi, at jsou vsichni OK 🙂
mjanca
6. kvě 2009
ja to mam totiz pristi tyden dostat a ten tyden predtim jsem hold nadrzena 😃 . ale to sem nepatri, jdu pro to vino 😉
petruna
6. kvě 2009
mjanca : nema ty nakou tejdeni ovulaci nebo co ? s tema tvejma chutema to je podezrely... 😃
kozimura
6. kvě 2009
Super! Takže Dominiček bude zdravý jako řípa! Takové hromadné zapíjení 😃

To většina z nás asi nezažije, co? Když další mimi plánujeme přibližně stejně - to budeme připíjet navzájem šťávou jako Annet nebo mlíkem 😃
zuzik03
6. kvě 2009
mjanco, z tebe se stal sexualni loudil 😃 😃 😃

jsem netusila, ze malacova uz ma treti, to druhe mi nejak uniklo 🙂
hvezdickaaad
6. kvě 2009
ja uz chci taky odstavit. Ale tim,ze Bett zacina spat celou noc (treba dneska) tak to jde "samo".
Pres den uz nechci kojit, protoze Bett porad rve HAM a nechtela bych se dozit,aby me svlikala sama ]-(
mjanca
6. kvě 2009
jo, zuzik to nazvala presne - sexualni loudil, ja za to fakt nemuzu, to telo 😃
kozinka
6. kvě 2009
hvězdi: jen si dej.. 😃 x-)

Kojící maminy obdivuju vás, jste fakt šikuly! x-)

Tak já měla porod pohodový, podle mě taky hodně záleží na cenťácích, pokud je to mimčo delší, tak prý to jde "vyplivnout" líp.. 😃 x-) snad budem mít všechny takhle krásný porod jako Sája, podle toho jak píše!! x-)

petru: 😃 no co co.. 😃 Domču se musí zapít i zajíst... to by jinak nebylo vončo!! x-)
mjanca
6. kvě 2009
na zdravi Dominickovi!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
kozimura
6. kvě 2009
Hvezdi, ju a to je právě to, proč jsem přestala. Terka si mě svlíkala už od 10m! ]-( No a den před jejíma narozkama mi přetekly nervy. 😞

Tak já jdu zapíjet,MM se přidává 😉
zuzik03
6. kvě 2009
kozim, no nevim, ja si obcas vino s pupkem dala a dam si ho i priste 😉

me se teda po malem miminku nestyska, taky jsem se spis tesila na kazdy pokrok, od pul roku uz to bylo fajn a nejradsi bych dite od roka 😉
petruna
6. kvě 2009
to bude dneska ozralejch... 😃 vcetne manzelu....
mjanca
6. kvě 2009
koukam, ze jeste 4 minutky, ale ja uz mam pul 🙂
kacamar
6. kvě 2009
tak mam nachystanou mandarinkovou absolutku, tak to pak nekdo odstartujte 😎
petruna
6. kvě 2009
mjanca : ty uz chlastas ? to je v Pribrami jinej cas ? 😃
hvezdickaaad
6. kvě 2009
Tak na Dominicka 😉

Ten bude zdravy 😉 😃
kozinka
6. kvě 2009
Já to o Maláčově věděla, jen jsem netušila, že jako už bude rodit, byla nedávno v Sama doma, mám to vždycky puštěné jako kulisu a někdy jsou tam dobré rady.. 🙂

mjanči: ty seš fakt naddržená poslední dobou co tě tu čtu.. 😃 😃 jako ani ni to nemluv, mě tetka zítra snad už odjede, takže bude doma rošambo.. :-N x-) Už se oba těšinkujeme!!!!!!!x-)
petruna
6. kvě 2009
mjnaca : ted te ctu...jj ses nejak napred...devce nedockavy
😎
mjanca
6. kvě 2009
my mame vsude cas posunuty o 5 minut napred (aby MM chodil vsude vcas) a ja na to zapomnela 🙂
kacamar
6. kvě 2009
tak Domco na zdraví - ťuk a mlask x-)
tereska
6. kvě 2009
NA ZDRAVÍ DOMINIČKA A SAJI.... 😃 😃 😃 😃 😃