Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
zuzalach
6. kvě 2009
mjanci díkes a nápodobně-se už těšim 😉 snad se nám vybere počasí-dneska tu bylo hnnusně, ale od zítra to už snad má být lepší. pěkně to užijte-bereš novou košilku? 😃
kacamar
6. kvě 2009
diblo, taky muzu darovat pocurany papirek, ale rozhodne na nem nebudou 2 carky 😃
kacamar
6. kvě 2009
ikdyz u nas to bude spis h.vno zabalene v papirku 😃
dibla
6. kvě 2009
kozi tak to nám je celkem jedno,ale podle narozek v rodině, je už volné jen leden,duben,listopad
tereska
6. kvě 2009
Já jsem o zadělávání ještě ani tak moc nepřemýšlela, spíš se mi teď vrývá myšlenka jít tak na rok do práce a pak další mimi, ale to si asi rozmyslím. Bylo by to asi z finančního hlediska, abychom mohli něco našetřit, takhle se to dá krásně vyjít, ale nic nezbyde na ušetření, tak že kdybych pracovala, tak ten rozdíl mezi výplatou a dávkou co mám teď bychom dávali stranou. No nevím no.... :-S Ale kdybychom to měli hned za sebou jak bylo prvně v plánu, tak bychom zadělávali tak v květnu, nebo červnu příštího roku, tj 5-6/2010 😉
petruna
6. kvě 2009
dibla : prej na vanoce pocurany papirek 😃
zuzalach
6. kvě 2009
zuzi bohužel jen saky paky 😃 😃 já znám pizzerii na vinohradský-dobře vaří, koutek je docela slušný a zázemí pro matky taky-kdyý bude chtít pošlu kontakt 😉
dibla
6. kvě 2009
kač tak to nevím jestli se mu to bude líbit 😃 😃 😃
mjanca
6. kvě 2009
zuza: snad se nam pocasi vybere, kosilku beru 😉
kacamar
6. kvě 2009
kozinko Tynka je bozi, to je taaaak roztomily dite x-) x-)
vlnka1autor
6. kvě 2009
My chceme jarní dítě 2010 x-)
zuzalach
6. kvě 2009
"když budeš"-opět se ukázal ichtyl 😃 mě napadá, že nevim, s jakýma i ten ichtyl je 😃
zuzik03
6. kvě 2009
zuza, jo to je ta gusto, že jo ? zkusím navrhnout, ale nevím, jestli to pro ty naše hovada nebude moc metrosexuální 😃

kač 😃 😃 😃
dibla
6. kvě 2009
teri mi bude stačit když do 3 let Natinky porodím druhé a opět mi platí práce 28. týdnu od nástupu na MD, což je nějakých 15800,- takže budu dávat 8000,- bokem a to jde... sice to není nic moc,ale na RD se to vždy hodí...
kacamar
6. kvě 2009
zuzo, ichtyla bych napsala stejne 😉
mjanca
6. kvě 2009
kozinko: mala je kouzelna 🙂, zuby ma 4? Luca jo a tlaci se ji 2, spodni a je to zase des. Jak spi, ze ma nohy pod briskem, tak mala spi taky tak 🙂
zuzalach
6. kvě 2009
zuzi, jo je to ono 😉 tohle spojení ti mě s tou hospou nějak nenapadlo 😃
zuzik03
6. kvě 2009
holky, MM prave zapiji treti dite nasich znamych, mozna si pamatujete, jak jsem psala, ze znama otehotnela nechta 3 mesice po 2. cisari, tak to dobre dopadlo, to je skvele 🙂
dibla
6. kvě 2009
mjanco, kozinko Natinka taky tak usiná i je schopná takto prospat celou noc 😃 😃 já spala v těhu hodně na bříšku a asi jí to zůstalo... :-N :-N
kozinka
6. kvě 2009
dibli: prej celkem jedno a už prckovi plánujete měsíce.. 😃 Mě se strašně líbí u těch březňátkových miminek, nebo ještě dubnových, že to počasí když se narodí je tak krásné... tak můžou být hned i prochajdy a taky teď v tom ročku, když začali všichni chodit tak je zase krásně... x-)

holky pražandy já vám tak závidím ty restauračky s "výběhem" pro prcky.. x-) tady by to fakt taky alespoń jednu, dvě chtělo udělat... 😞
kacamar
6. kvě 2009
zuzi a dala to normos nebo zase cisar?
dibla
6. kvě 2009
zuzi tak to je supr... po 2 císaři moc 3 mimčo nedoporučují...
zuzik03
6. kvě 2009
po dvou cisarich mas tretiho povinne, tam uz neni moznost volby
dibla
6. kvě 2009
kozinko neplánujem, jen chci slavit každý měsíc něco a né všichni najednou 😃 😃
kozinka
6. kvě 2009
kač: děkuji x-) ale někdy bych ji zabila.. :-N 😃 x-)
petruna
6. kvě 2009
kozin : Tynka a jeji ksichtiky jsou opet bezkonkurencni.. x-)
hele Tynka ma dolicek na stejne strane jako Tonik, ale Tonda ho ma videt jen trochu a jen kdyz se smeje.
petruna
6. kvě 2009
zuzik : jsem rada, ze to te zname dobre dopadlo s tim tretim cisarem !!!
zuzalach
6. kvě 2009
kač dík 😉 😃

zuzi pamatuju si to-to je fakt bezva zpráva, že jsou ok 😉

kozin, týnka je kouzelná-má úžasný ksichty a přijde mě, že se fakt ovlasatila 🙂
kulich taky spí v kleče-na zádech jen v kočáře 🙂
zuzik03
6. kvě 2009
kozin, tynka je uzasna a neznam jine dite, ktere dela takove ksichty, je to herecka 😉
anneta
6. kvě 2009
JJ, holky, Krista je naše 🙂 A Krista je až po mě, teď jsem na řadě já a jak se to všem daří na párečky 🙂 Pěkné.

JJ, kaci: malý Dominik musí škytat celý den 😃 Mně ten dnešek dojal..

Začni psát odpověď...

Odešli