• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mjanci díkes a nápodobně-se už těšim :wink: snad se nám vybere počasí-dneska tu bylo hnnusně, ale od zítra to už snad má být lepší. pěkně to užijte-bereš novou košilku? :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, taky muzu darovat pocurany papirek, ale rozhodne na nem nebudou 2 carky :grinning:
ikdyz u nas to bude spis h.vno zabalene v papirku :grinning:
kozi tak to nám je celkem jedno,ale podle narozek v rodině, je už volné jen leden,duben,listopad
6. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o zadělávání ještě ani tak moc nepřemýšlela, spíš se mi teď vrývá myšlenka jít tak na rok do práce a pak další mimi, ale to si asi rozmyslím. Bylo by to asi z finančního hlediska, abychom mohli něco našetřit, takhle se to dá krásně vyjít, ale nic nezbyde na ušetření, tak že kdybych pracovala, tak ten rozdíl mezi výplatou a dávkou co mám teď bychom dávali stranou. No nevím no.... :confounded: Ale kdybychom to měli hned za sebou jak bylo prvně v plánu, tak bychom zadělávali tak v květnu, nebo červnu příštího roku, tj 5-6/2010 :wink:
6. kvě 2009 ve 21:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : prej na vanoce pocurany papirek :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi bohužel jen saky paky :grinning: :grinning: já znám pizzerii na vinohradský-dobře vaří, koutek je docela slušný a zázemí pro matky taky-kdyý bude chtít pošlu kontakt :wink:
6. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač tak to nevím jestli se mu to bude líbit :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza: snad se nam pocasi vybere, kosilku beru :wink:
kozinko Tynka je bozi, to je taaaak roztomily dite :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
My chceme jarní dítě 2010 :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
"když budeš"-opět se ukázal ichtyl :grinning: mě napadá, že nevim, s jakýma i ten ichtyl je :grinning:
zuza, jo to je ta gusto, že jo ? zkusím navrhnout, ale nevím, jestli to pro ty naše hovada nebude moc metrosexuální :grinning:

kač :grinning: :grinning: :grinning:
teri mi bude stačit když do 3 let Natinky porodím druhé a opět mi platí práce 28. týdnu od nástupu na MD, což je nějakých 15800,- takže budu dávat 8000,- bokem a to jde... sice to není nic moc,ale na RD se to vždy hodí...
6. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzo, ichtyla bych napsala stejne :wink:
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: mala je kouzelna :slight_smile:, zuby ma 4? Luca jo a tlaci se ji 2, spodni a je to zase des. Jak spi, ze ma nohy pod briskem, tak mala spi taky tak :slight_smile:
zuzi, jo je to ono :wink: tohle spojení ti mě s tou hospou nějak nenapadlo :grinning:
holky, MM prave zapiji treti dite nasich znamych, mozna si pamatujete, jak jsem psala, ze znama otehotnela nechta 3 mesice po 2. cisari, tak to dobre dopadlo, to je skvele :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, kozinko Natinka taky tak usiná i je schopná takto prospat celou noc :grinning: :grinning: já spala v těhu hodně na bříšku a asi jí to zůstalo... :sweat_smile: :sweat_smile:
dibli: prej celkem jedno a už prckovi plánujete měsíce.. :grinning: Mě se strašně líbí u těch březňátkových miminek, nebo ještě dubnových, že to počasí když se narodí je tak krásné... tak můžou být hned i prochajdy a taky teď v tom ročku, když začali všichni chodit tak je zase krásně... :dizzy_face:

holky pražandy já vám tak závidím ty restauračky s "výběhem" pro prcky.. :dizzy_face: tady by to fakt taky alespoń jednu, dvě chtělo udělat... :frowning2:
zuzi a dala to normos nebo zase cisar?
6. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak to je supr... po 2 císaři moc 3 mimčo nedoporučují...
6. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dvou cisarich mas tretiho povinne, tam uz neni moznost volby
6. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko neplánujem, jen chci slavit každý měsíc něco a né všichni najednou :grinning: :grinning:
kač: děkuji :dizzy_face: ale někdy bych ji zabila.. :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
kozin : Tynka a jeji ksichtiky jsou opet bezkonkurencni.. :dizzy_face:
hele Tynka ma dolicek na stejne strane jako Tonik, ale Tonda ho ma videt jen trochu a jen kdyz se smeje.
zuzik : jsem rada, ze to te zname dobre dopadlo s tim tretim cisarem !!!
6. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač dík :wink: :grinning:

zuzi pamatuju si to-to je fakt bezva zpráva, že jsou ok :wink:

kozin, týnka je kouzelná-má úžasný ksichty a přijde mě, že se fakt ovlasatila :slight_smile:
kulich taky spí v kleče-na zádech jen v kočáře :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, tynka je uzasna a neznam jine dite, ktere dela takove ksichty, je to herecka :wink:
6. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, holky, Krista je naše :slight_smile: A Krista je až po mě, teď jsem na řadě já a jak se to všem daří na párečky :slight_smile: Pěkné.

JJ, kaci: malý Dominik musí škytat celý den :grinning: Mně ten dnešek dojal..
6. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek