• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Jj ty nemoci jsou šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuza, brzké uzdravení :wink:
23. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, a kdy že máš ten termín?
23. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
del: vše nejlepší :wink:
23. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda tady je to mrtví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, vsichni jsou asi na ruzovce (doufam, ze ji jeste davaji) :grinning: nebo pracuji, ze Leni? :grinning: . Ja tady koukam na katastr - stranky, davala jsem vklad a potvory - vraci nam to zpet, neco se jim nelibi, to jsem zvedava, co!!!! :rolling_eyes: . Nesnasim jednani s katastrem!
23. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díkes-je fakt, že je pořád něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem optimista :wink:

saji, aha, tak to už k večernímu výkonu nepošťuchuju, když TM bude pryč zítra :wink: :grinning: ať to bude kdy bude, hlavně, ať klapne léňa hlídání a TM je u toho :wink:
23. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak vy nejste na ruzovce, ale v opicich nebo na Morave.... tak nejak nepatrim nikam :unamused: :sunglasses: . Dobrou noc
23. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanca, jake opice - o cem to mluvis - asi mi neco uniklo :frowning2:

saja: no, je jedno, kdy to bude - hlavne at je to rychle, bezbolestne a ty i Maty jste ok.

ewus: diky, teda je mi az trapne, jak mi vsichni prejete :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
del, ve volne diskuzi je zalozene tema 12 opic, tak se tam podivej, jsou tam holky od nas (proto je tu tak mrtvo). No co, rozpadame se :frowning2:
23. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, krásný večer všem....

Mjanci neber to tak smutně, donekonečna spolu být nemůžeme, některé to zabalily už po porodu, některé v půl roce prcka a některé v roce prcka :pensive: :pensive:
Opice jsou si blízké jako moravandy a přesto se tady ukazujeme a kecáme, patřit můžeš, kde budeš chtít a hlavně kdy se ti zachce :grinning: :grinning:
Každé téma je jiné.... :pensive: :pensive:

jinak Natinka má opruzenou dupenu,ty zuby jsou za trest :angry: :angry:
Dneska jsme byly u tchánovců a můžu říci jsem ráda, že tam nebydlíme a můžeme se kdykoliv vrátit domů

jinak botky máme č.20 a sándálky zatím nevlastníme, nějak jsem je ještě nestihla koupit... :sweat_smile: :sweat_smile:

Kozinko tak co jak dopadlo focení????
23. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nemam docteno...ale

mjanci, ja sem budu chodit.....je vas tady spousta co mam rada :wink:
23. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dnes jen nakukuju, měli jsme těžký den, tak to brzy zabalím :wink:
Juli má sandálky i boty 21 - jedny jsou santé, jedny Essi, oboje jí jsou trošku větší, ale 20 by jí už tlačily :wink:
23. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mjanci: ber to z té lepší stránky, aspoň nebudeme muset dočítat tolik stránek každý den :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni moje řeč :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééééééééé čau Diblíku.... :grinning: Co bylo na návštěvě, že se ti tam tak nelíbilo? :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty vo.e, jako 3 diskuse fakt nedám, nedám pořádně ani jednu... :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JJ, také přeju Del vše nej... k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Teresko jo bylo to celkem fajn,ale když jsme odjížděli tak tchýně opět nezapoměla brečet a vzlykat, že máme opět přijet :angry: :angry: má to k nám 5 minut autem...No hrozné ona je prostě na city.... :pensive: :pensive:
23. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teres: budeš mít z toho jenom v hlavě maglajs :grinning: , jinak dobrý, každá ženská zvládne víc věcí najednou, ne? :grinning:
23. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
teri já navštěvuji jen Březnovky, králičky,Havířov, Ostrava, spolužáci a to je myslím vše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Diblo: to dělá moje tchýně taky, pořád brečí, že jezdíme málo, ale že by oni přijeli někdy k nám, to je ani nenapadne :angry: , jako standard je, že tam jezdíme jednou za 14 dní a ona každý týden volá a ptá se, jestli se náhodou nestavíme :angry: a pořád mi předhazuje nenápadně, že teda radši jezdím k našim než k nim :confounded: - no to je přece jasný, že radši jedu za našima než k tchánovcům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
dibli kde sou ty kralici?nemuzu je najit..
23. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jj vlni to samé je u nás a to k nim jezdíme každý týden a k mojí mamce 1x -2x za měsím a když to tchýni předhodím, tak mi řekne a proč tam nejezdím častěji......no odpověděla jsem jí že bych jí pak nestihla navštěvovat každý týden...odpověděla mi jen AHA a pak neřekla už nic.. :angry: :angry:
23. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hm tak mezi opice asi nezapadnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepovažuju se za slušňačku, to ani náhodou ale co je moc....
od petruny bych takový věci co tam čtu nikdy nečekala :grinning:
a docela mě zamrzelo jak si tam utahujou z věcí co je pro někoho třeba důležitá... no co...
Kozim: jestli nás pořád čteš tak se k nám zase vrať, mi tě tu rádi uvidíme:wink:
23. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dibli to by mě přišlo asi tak trochu jako psychický týrání, jako to se mi teda ještě nestalo a věřím, že kdyby stalo tak už se tam neukážu, ať si pěkně přijednou za mnou když to mají kousek...... :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
diky,mam to;)
:wink:
23. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ewus: to je to, co jsem psala na opicích :wink: , každý má jinou povahu a jiné názory :wink: Vrána k vráně sedá a každý se najde tam, kde chce být, takže bych žádné rozpadání neřešila a prostě diskutovala tam, kde chci a kde se cítím dobře, ne? :wink:
23. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: rozpadání neřeším.... já jsem si taky prošla obdobím kdy sem neměla chut koníkovat a nebo jsem chodila jinam....
Jen jsem napsala co si myslím
23. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewus v poho, přesně jak píše vlnka.... :wink:
23. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek