Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
tomickoval
23. dub 2009
Jj ty nemoci jsou šílený :-p zuza, brzké uzdravení 😉
tomickoval
23. dub 2009
Saji, a kdy že máš ten termín?
ewuska
23. dub 2009
del: vše nejlepší 😉
tomickoval
23. dub 2009
Teda tady je to mrtví :-p
mjanca
23. dub 2009
to jo, vsichni jsou asi na ruzovce (doufam, ze ji jeste davaji) 😃 nebo pracuji, ze Leni? 😃 . Ja tady koukam na katastr - stranky, davala jsem vklad a potvory - vraci nam to zpet, neco se jim nelibi, to jsem zvedava, co!!!! 8-( . Nesnasim jednani s katastrem!
zuzalach
23. dub 2009
holky díkes-je fakt, že je pořád něco :-p ale jsem optimista 😉

saji, aha, tak to už k večernímu výkonu nepošťuchuju, když TM bude pryč zítra 😉 😃 ať to bude kdy bude, hlavně, ať klapne léňa hlídání a TM je u toho 😉
mjanca
23. dub 2009
aha, tak vy nejste na ruzovce, ale v opicich nebo na Morave.... tak nejak nepatrim nikam :-| 😎 . Dobrou noc
del
23. dub 2009
mjanca, jake opice - o cem to mluvis - asi mi neco uniklo 😞

saja: no, je jedno, kdy to bude - hlavne at je to rychle, bezbolestne a ty i Maty jste ok.

ewus: diky, teda je mi az trapne, jak mi vsichni prejete 🙂
mjanca
23. dub 2009
del, ve volne diskuzi je zalozene tema 12 opic, tak se tam podivej, jsou tam holky od nas (proto je tu tak mrtvo). No co, rozpadame se 😞
dibla
23. dub 2009
ahoj holky, krásný večer všem....

Mjanci neber to tak smutně, donekonečna spolu být nemůžeme, některé to zabalily už po porodu, některé v půl roce prcka a některé v roce prcka |-| |-|
Opice jsou si blízké jako moravandy a přesto se tady ukazujeme a kecáme, patřit můžeš, kde budeš chtít a hlavně kdy se ti zachce 😃 😃
Každé téma je jiné.... |-| |-|

jinak Natinka má opruzenou dupenu,ty zuby jsou za trest ]-( ]-(
Dneska jsme byly u tchánovců a můžu říci jsem ráda, že tam nebydlíme a můžeme se kdykoliv vrátit domů

jinak botky máme č.20 a sándálky zatím nevlastníme, nějak jsem je ještě nestihla koupit... :-N :-N

Kozinko tak co jak dopadlo focení????
petruna
23. dub 2009
nemam docteno...ale

mjanci, ja sem budu chodit.....je vas tady spousta co mam rada 😉
vlnka1autor
23. dub 2009
Ahoj holky, dnes jen nakukuju, měli jsme těžký den, tak to brzy zabalím 😉
Juli má sandálky i boty 21 - jedny jsou santé, jedny Essi, oboje jí jsou trošku větší, ale 20 by jí už tlačily 😉
vlnka1autor
23. dub 2009
Mjanci: ber to z té lepší stránky, aspoň nebudeme muset dočítat tolik stránek každý den 😃 😃 😃
dibla
23. dub 2009
vlni moje řeč x-) x-)
tereska
23. dub 2009
Jééééééééé čau Diblíku.... 😃 Co bylo na návštěvě, že se ti tam tak nelíbilo? :-N
tereska
23. dub 2009
Ty vo.e, jako 3 diskuse fakt nedám, nedám pořádně ani jednu... :-N
vlnka1autor
23. dub 2009
JJ, také přeju Del vše nej... k narozeninám x-) x-) x-)
dibla
23. dub 2009
Teresko jo bylo to celkem fajn,ale když jsme odjížděli tak tchýně opět nezapoměla brečet a vzlykat, že máme opět přijet ]-( ]-( má to k nám 5 minut autem...No hrozné ona je prostě na city.... |-| |-|
vlnka1autor
23. dub 2009
Teres: budeš mít z toho jenom v hlavě maglajs 😃 , jinak dobrý, každá ženská zvládne víc věcí najednou, ne? 😃
dibla
23. dub 2009
teri já navštěvuji jen Březnovky, králičky,Havířov, Ostrava, spolužáci a to je myslím vše :-N :-N :-N
vlnka1autor
23. dub 2009
Diblo: to dělá moje tchýně taky, pořád brečí, že jezdíme málo, ale že by oni přijeli někdy k nám, to je ani nenapadne ]-( , jako standard je, že tam jezdíme jednou za 14 dní a ona každý týden volá a ptá se, jestli se náhodou nestavíme ]-( a pořád mi předhazuje nenápadně, že teda radši jezdím k našim než k nim :-S - no to je přece jasný, že radši jedu za našima než k tchánovcům :-p
terreza
23. dub 2009
dibli kde sou ty kralici?nemuzu je najit..
dibla
23. dub 2009
jj vlni to samé je u nás a to k nim jezdíme každý týden a k mojí mamce 1x -2x za měsím a když to tchýni předhodím, tak mi řekne a proč tam nejezdím častěji......no odpověděla jsem jí že bych jí pak nestihla navštěvovat každý týden...odpověděla mi jen AHA a pak neřekla už nic.. ]-( ]-(
ewuska
23. dub 2009
hm tak mezi opice asi nezapadnu... :-p Nepovažuju se za slušňačku, to ani náhodou ale co je moc....
od petruny bych takový věci co tam čtu nikdy nečekala 😃
a docela mě zamrzelo jak si tam utahujou z věcí co je pro někoho třeba důležitá... no co...
Kozim: jestli nás pořád čteš tak se k nám zase vrať, mi tě tu rádi uvidíme😉
tereska
23. dub 2009
Dibli to by mě přišlo asi tak trochu jako psychický týrání, jako to se mi teda ještě nestalo a věřím, že kdyby stalo tak už se tam neukážu, ať si pěkně přijednou za mnou když to mají kousek...... :-N
terreza
23. dub 2009
diky,mam to😉
😉
vlnka1autor
23. dub 2009
Ewus: to je to, co jsem psala na opicích 😉 , každý má jinou povahu a jiné názory 😉 Vrána k vráně sedá a každý se najde tam, kde chce být, takže bych žádné rozpadání neřešila a prostě diskutovala tam, kde chci a kde se cítím dobře, ne? 😉
ewuska
23. dub 2009
vlni: rozpadání neřeším.... já jsem si taky prošla obdobím kdy sem neměla chut koníkovat a nebo jsem chodila jinam....
Jen jsem napsala co si myslím
dibla
23. dub 2009
Ewus v poho, přesně jak píše vlnka.... 😉