• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Toník taky spí občas v kleče, přesně jako Týnka...
ja bych tak chtela aby se poznali na zivo....
6. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak to je super, že je vše ok! :dizzy_face:

mjanči: 6 nebo možná už 7 (ten 7. už byl na krajíčku tak nevím jestli už je venku)
a s tím spaním na bříšku je to fakt sranda, ona tak strašně ráda spinká, já taky a proto jsem v těhu byla hodně často nevyspaná, protože to nešlo.. teda aspoň mě.. Diblíku jak jsi to dokázala spát na bříšku??? :sweat_smile: :confused:

petru: já už si toho u Toníka taky všimla!! :dizzy_face: No malá má ten jeden větší a na druhé straně se jí občas udělá jeden malinký, podle toho jak se zaksichtí.. :sweat_smile: :grinning: A Jarek to má tak samo na jedné straně veliký a na druhé mini :slight_smile: prostě celý taťka.. :sweat_smile: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že zítra už saja dodá fotky!
6. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko no normoš, břuch jsem hodila nastranu a měla podloženou nohu.... :grinning: :grinning: :grinning: na břichu usinám, jinak to neumím a Natinka dělá to samé... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: ty jo, vy mate zubu, my jen ty 4 :slight_smile:, ma tu nekdo jeste min (mimo Mariannky :grinning: )
tak my si jdeme dat gulas a knedliky :pensive: :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc :slight_smile: trochu to ve mně probouzí naději, že bychom taky možná zvládli 3, i kdybych druhé spodem neprotlačila :wink:
6. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: :grinning: :grinning: ta až jednou bude větší a bude se dívat na fotky jak byla malá, mě bude nenávidět.. :sweat_smile: už ji úplně slyším: To jsi mě jako musela fotit pokaždé když jsem se zaksichtila... :sweat_smile: :grinning: A co jí pak mám na to říct.. :sweat_smile: že se ksichtila pořád.. ??? :grinning: :grinning: :grinning:

petru: v létě určo pojedeme do Peček za tou kámoškou, takže jeden den výlet do Prahy naplánujeme.. :wink: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : taky bych chtela breznatko, ale 2011.
Ale beru i duben a kveten...presne...rodit na jare je nejlepsi...z duvodu ktery pises..a u me hraje roli taky to, ze bych nehctela nosit buben ve vedrech...ale zase nemuzu cekat, ze nam pujde zadelat tak snadno jako s Tondou, takze je klidne mozny, ze nakonec budu mit letni dite...no hlavne kdyz druhe bude...
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já taky 2011, teď ještě neeee
A taky to oblíkání těch miminek, přece jen bylo super to teplíčko, ti malý prcci se tak blbě oblíkaj... :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

zuzi: nebooooj, jasně že zvládly!! :dizzy_face: pokud člověk moc moc chce, tak to jde! :dizzy_face:

Já teda zatím plánuju jen dva raubíře, ale člověk nikdy neví, že... :sweat_smile:

jdu si dát cííígčo!
6. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat veceri a spinkat, tak dobrou :dizzy_face:
p.s.: Sajo, preju krasnou prvni noc s Dominickem :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : aha ja myslela ze uz treba budete zadelavat na lodi :sunglasses:
je tak to by bylo fajn mit decka spolu , ale tentokrat prohodit pohlavi...i kdyz ja uz se zacinam smirovat s druhym klukem, v necem je to lepsi...spolecny pokojicek, vic si spolu vyhrajou atd...ale kdybych chtela jen dve deti, tak bych asi taky chtela parecek...

kdyby to slo nejak dopredu zaridit, tak bych chtela dva kluky a treti holcicku... :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : tak spinkat jo ? :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky šampus vychlastaný a huráááááá na kutě... :grinning: :grinning: Brou noc
6. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: třeba to tak příroda zařídí!!! :dizzy_face: já bych chtěla druhou holčičku, i když někdy si říkám že chlapečka, takže to je vlastně jedno.. :grinning:

taky jdu na kutě, brou holky, mám slíbené mazlinkování!!!! :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pujdu....
dobrou zeny :wink:
6. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, tomu neverim, ze pujdes v tuto brzkou hodinu fakt spat :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: teda se tu narodí miminko a hned se dočíta 6 stránek :grinning: hned ráno jsem si na saju vzpomela jak je krásné první probuzení s miminkem :dizzy_face: a porod měla rychlí. Třeba ten třetí dá za hodinu jako já :grinning: ale já jsem už spala když jste si ťukaly :frowning2: tak snad jste si daly i a mě :slight_smile: Mjanco, my máme míň zubů :grinning: zatím máme tři :wink:
7. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toník a Tynka by byli hezký pareček :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nu nic. Něco tu smrdí, takže jdu přebalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jsem si vzpomela jak smrdí smolka :grinning: takže Saji, nezávidím :grinning:
7. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: mi ta smolka voněla, mi srmdí to co přišlo po ní :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem smolku nezažila.To byla Terka na JIP a když jsem ji už pak přebalovala,tak už měla normoš hovňous.
7. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky,
Tomi: TY jsi vcera s nama nezapijela? :astonished: :angry: :grinning:
Kozim: ja jsem zazila jen trosku smolky,zbytek ucpaly BEtt streva a musela na JIP. A dokonce mela i nejaky pisek v zaludku. Mi to pak DR ukazoval. TAkze jesteze tak to dopadlo...
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tady vsichni bojuji s opici :grinning: :grinning: :grinning:

BEtt ma novou zabavu. LEzt a vylezat do pradelniho kose....
7. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi - Bett je taky pěkné číslo, co? :grinning: Terka si zas dneska sundla ponožky. Jednu jsem našla hned a druhou ne a ne najít a to byla v tu dobu jen ve dvou místnostech. Ptala jsem se jí, kde je ponožka, tak mi jen řekla: "není" :sweat_smile: Nakonec jsem ji našla - má peněženku na hraní, tak tu ponožku strčila tam, jak se dávají bankovky, zavřela ji a hodila v dětském pokoji za topení. :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: to je...Uz jsem uvazovala taky, ze ji ponozky asi nalepim na nohy. Taky je porad hledam :angry: VEcne chodi boso. NAstesti takova vynalezva jako Terka neni :grinning: JA je vetsinou najdu mezi hrackama.
7. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto dávám na doma punčocháče :grinning:
7. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy,jsem saje psala co se tu rozpoutalo :slight_smile: dneska zatím nepsala asi má co dělat :grinning: :grinning: :grinning:

ad druhé dítě........já fakt nevim,chtěla jsem až tak za 5 let po Vandě,ale už je mi jasný že to bude dřív.na miminko se ani tak moc netěším,ale vím jak to bude super za půl roku a za rok už úplně výborný :slight_smile: ale chci taky do práce tak nevim........uvažuju že půjdu od podzImu někam na min úvazek a osvěžím mozek a praxi a dítě bude asi zase spontánní rozhodnutí bez plánování :grinning:
7. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už takovej problém nemám :grinning: mimi ee :grinning: spíš kam půjdu dělat :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ted nejak zacinam zvazovat navrat do prace... jeden dva dny by byly idealni, ale to mi bohuzel nikdo neumozni :wink:
7. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybyste se nudily, tady je jedno video z dnesniho rana, ale je to dost dlouhe http://www.youtube.com/watch?v=8UJOhExKT5M je tam sikana kocky a klarky snaha o mluveni
7. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek