• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
hojte :slight_smile:

kozi: jsem se zase zasmála.. :grinning: :dizzy_face:

Holky mi už dáváme normoš pusinky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem z toho úplně hotová!! :dizzy_face: Krásně našpulí pusinku a přitom když jí dává tak dělá: hmmmmmmmmmmmmmm mlask! :dizzy_face: :dizzy_face: Je to sranda, a i jí to strašně baví, si vždycky zatleská!! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, klárka je boží:slight_smile:))) Mi to připomíná Verču se psem:slight_smile:))))Udělej mu malá Verunku:slight_smile:)) A Verunka ho začne plácat:slight_smile:))))
7. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já mám nejmín mluvící dítě, no jak by taky ne, když má tu pusu věčně ucpanou dudlákem
7. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já návrat do práce zatím nijak moc nezvažovala, jsem ráda, že jsem doma s malou! :dizzy_face: I když je pravda, že někdy by práce neuškodila....a odreagování je třeba, ale zatím to fakt jde a nemůžu si stěžovat, taky mám strach co bude pak... jestli jít do práce a nebo rovnou pokus o druhé... :unamused:
7. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: Klárka je super! :dizzy_face: Krásně už chodí! :dizzy_face: a vypadá to, že kočičku má ráda.. :grinning: :grinning: A mluvení už jí taky jde :dizzy_face: my vláček ještě ani neumíme... jsem na něj nějak zapomněla.. :sweat_smile: a ani v knížečkách jsem ho neviděla... :sweat_smile: :grinning: :wink: Pěkné video! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe v klidu - nejmin mluvici dite je Vikous. Jediny co ze sebe vysouka je BÁ (plati pro baf a bác) :sweat_smile: , ale zase to mele cely den porad dokola. Uz zacinam uvazovat, ze se osloveni Máma asi nikdy nedockam :cry:
7. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do prace se taky nehrnu :sweat_smile: , kdyby bylo na rodicaku vic penez, tak snad uz nejdu nikdy :grinning: a nad druhym u nas visi otaznik. Obcas to nadhodim - nesetkam se s kladnou odezvou, tak zase mlcim :confused: a pak prijdou takove noci jako napr. ta dnesni (od 1 do 4h nespani a rvani a smich nastridacku) a to si rikam, ze asi budeme mit jedinacka :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedinacka nechcem. Urcite druhe,ale jeste jsme se nedohodli kdy :sweat_smile: Ale ja bych chtela na chvili do prace mezi lidi a pak zase na materskou. No ale to je jen takova ma uvaha. Chtela bych aby MM mel vice casu na nas. A vic se malym venoval. Ted do je porad takove z prace do prace... :frowning2:

A vcera Bett po prve brecela kdyz tatka odjel...To byl rev..Jsem uplne cumela. Ona vzdy mu udela papa a vcera rev tata tata tata....

Bett keca dost. Ale nevim co to je ABO rika to casto a na ruzne veci...Jeste jsem na to neprisla.
7. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: neboj, i mama se dočkáš... :dizzy_face: A určitě brzy! :dizzy_face: Je ale zajímavé, že se jí mluvit nechce, přitom na videích mi přijde, že kecá tou svou hatlamatatilkou hodně! :dizzy_face: No Viki prostě bude jedno z těch prcků, co pak začnou rovnou skládat věty :dizzy_face:

hězvdi: tata musel mít radost, co?? :dizzy_face: jako ne z toho že Bett řve, ale z toho jak je žádaným tatínkem!! :dizzy_face: :grinning:
Abo co je to nevím :grinning:, já malé většinu slovíček rozumím, ale máme jedno PAJKO a to fakt nevím co to je.. :sweat_smile: už to říká asi 3 měsíce.. :sweat_smile: a fakt pořád nevím co to je.. :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, tak az slozi vetu o 3 slovech, tak se vozeru do nemoty :grinning: . Jj, celej den mele tou svou svahilstinou, to je fakt, komentuje vsechno kolem, ale nema to hlavu ani patu. Porad ukazuje prstikem a rika neco jako TOTO a pak jeste takovy jakoby: CO TO JE? a s tim si vystaci. Ale aby rekla mama, tata, baba, auto, ham, papa apod. to ani nahodou :cry:

pajko :grinning: :grinning: neni to neco jako Pája po slovensky?? :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: to si pis ze mel radost... :sweat_smile: On docela "zarlil" jak Bett brecela jen za mnou a vcera za nim,tak byl uplne pysny. Nebo jak to mam rict...chapete.. :sweat_smile: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi chapeme :wink: ja jsem taky "hrda", kdyz mezi lidma nevi kudy kam a bezi ke me a natahne ke me ty svoje rucicky - aspon, ze tu mamu pozna, kdyz uz ji neoslovi :wink: kdyby ode me jeste utikala, tak se uz fakt jdu zhoupnout na břízku
7. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
Klárka je super ! Krásně mluví a i chodí koukám. Toník venku fakt jen tři krůčky.

Kozinka : pusinky závidim. Toník mě líbá pořád, ale pořád s otevřenou pusou a někdy dost uslintanou nebo unudlenou :grinning: , a když je táta doma, tak nás líbá na střídačku. Jakmile dá pusu jednomu z nás, spravedlivě chce dát i tomu druhému a takhle nás líbá několikrát za sebou :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda dá pusu jen vyjímečně,všichni jsou z toho pak vys.......Mně ji nedala už pár dní ale v hudební školce dostal tuleň :rolling_eyes: A hysterák když táta odchází je u nás na denním pořádku :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : jj mas recht, spat jsem nesla. Cumela jsem na dokument o nakym peruanskych chlapeckovi co mel diru v obliceji, tam jak je nos...a jak ho adoptovala naka rodina skotskeho plasticekho chirurga. Ten dokument byl asi od jeho 8 let do 30. Bylo to desne zajimavy a dojemny.

Tonda posledni tyden hrozne ji....ja kdybych mu obcas nezacpala pusu dudlikem, tak cely den rika : ham a papat....a do toho ukazuje znak papat a pro jeste... :sweat_smile:

mel ted obed, pak naky piskoty a ted jeste ode me z talire brokolici a furt nema dost :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: no vidíš to, a pak že nic nemluví, už to z tebe leze ... no prostě mluví všechno jen ne mama.. :grinning: Ale neboooooj, už to přijde určo brzo!!! :dizzy_face: A hlavně že tě pozná :dizzy_face: :grinning:
Pajko - no říká se tak Palovi.. :sweat_smile: :grinning: Já mám jen strach, aby to nebylo PAKO.. :sweat_smile: , ale snad ne, tohle slovo moc často nepoužíváme.. :sweat_smile: debil je lepší.. :grinning:

hvězdi: :grinning: žárliví taťka je spokojený.. :grinning: :grinning: To je dobrý!! :grinning:

petru: To je super že?? :dizzy_face: To zase závidím já! :dizzy_face: Jako malá byla jednu dobu tak vyčůraná na pusinky, až mi to bylo líto.. :frowning2: Jako pusinku dala vždycky všem jen ne mě.. :frowning2: a pak jsem na to přišla, ten kdo ji má na ruce a řekne ji dej mi pusinku, tak ji prostě nedostane, když ji měl na ruce Jarek a řekla jsem ji dej mi pusinku, tak normálně v pohodě dala třeba i 3 za sebou, ale nesmí ji po ni chtít ten kdo ji má na rukách.. :grinning: :grinning: :grinning: mrška jedna! :grinning: :dizzy_face:
No a uslintané pusinky dávala taky , někdy i s jazýčkem :grinning:, ale teď už krásně špulí pusinku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad už ji nezačne znovu otvírat.. :grinning: Ale to je jedno.. hlavně že pusinkuje!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru to jeste nic neni, pockej, jak bude zrat v puberte :sweat_smile: budes do skoly mazat bochnik chleba k svacine
7. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : uplne to vidim.....svickova s 15 knedlikama :sweat_smile:
budu se ji muset naucit delat... :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak to jídlo závidím, já teď poslední dobou do Týnky nemůžu nic dostat.. :frowning2: nevím proč, asi zoubky, jsem z toho už na prášky, ona takový jedlík a teď prostě moc toho nesní, někdy pár lžiček, no včera snědla asi po týdnu celý oběd, tak jsem byla šťastná, tak snad i dneska to spapká... bude to samé co včera.. :grinning: :grinning: :grinning: dělala jsem karbenátky s bramborovou kaší :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : Toník mel taky dny , kdy jedl malo a nebo nechtel skoro vubec...ale posledni tyden je vyslovene rozezranej....za chvili dozene vandu a tedaka :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru a kolik Tonik vazi?
7. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: to jsi mi připomněla, když jsem koupila, když jsem byla těhu celozrnný chleba (má půl kila, není nijak velký, ale že by byl malý to taky ne) no a chci si ráno udělat snídani a koukám do špajzu a chleba nikde.. :confused: Tak volám MM jako jestli neví kde je chleba, tak mi odpověděl že ne :confused: Tak se ho ptám a co jsi si vzal na svačinu.... odpověď: no tu velkou housku se semínkama :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : Viky porad nerika mama ? a pouzivas to pred ni ? ja jen, ze Franc me tak pred Tondou oslovuje nebo o me casto s Tondou mluvi jako ze : máma dá papat, máma pride...
jestli to treba Viky neslysi malo. Ale nevim....a co uz rika ?
7. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je vyborny :grinning:
kac : v roce mel 10 kg 100 g
kozin : :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
postupne docitam...

ja smolku taky moc nezazila, jak byl Tonda na JIP kvuli hypoglykemii a pak u sester kvuli zloutence...
7. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, sice si pripadam jako debil,ale neustale o sobe mluvim jako o mámě a vsichni kolem me tak nazyvaji a stejne porad nic :confused: . Presne jak pises..... pojd, mama da cistou plinku, mama da obed, pojd ke me - mama pochova apod..... vubec se nenazyvam slovem JA, ale pouzivam MAMA, tak to fakt nechapu. Psala jsem vyse, co vsechno rika, ale muzu ti to zopakovat: BA (pro baf a bac) a TOTO a CO TO JE (spis takovy TO TO JE)
7. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: :grinning: ale já pak měla hladík.. :grinning: :grinning: :grinning:

petru: u nás se taky nijak jinak ani nemluví, prostě Jarek je taťka a já jsem mamka.. :grinning: Někdy je to docela prdel.... třeba teď když jsme zůstali spát u kozimůrovců, tak se Jardové sebrali a jeli nakoupit, hahahaha :grinning: U pokladny na sebe mluvili stylem taťko a máš to??? Jo jo dobrý a ty ta´tko, vzal jsi to??, :sweat_smile: :grinning: No a nějak si to prostě neuvědomili.... ale prý kdyby jsme viděli tu prodavačku za kasou jak se na ně dívala.. :sweat_smile: :grinning: a Jarda od Kozimurky tomu dal korunu, té prodavačce řekl: Ale my nejsme gayové, víte. :grinning: :grinning: :grinning: My opravdu doma máme ženy a děti.. :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko to verim, ja bych byla nasrana jak blazen :sweat_smile: ale historka je to vyborna :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek