Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozinka
7. kvě 2009
hojte 🙂

kozi: jsem se zase zasmála.. 😃 x-)

Holky mi už dáváme normoš pusinky!!!!! x-) x-) x-) jsem z toho úplně hotová!! x-) Krásně našpulí pusinku a přitom když jí dává tak dělá: hmmmmmmmmmmmmmm mlask! x-) x-) Je to sranda, a i jí to strašně baví, si vždycky zatleská!! x-)
sheherazada
7. kvě 2009
hihi, klárka je boží🙂))) Mi to připomíná Verču se psem🙂))))Udělej mu malá Verunku🙂)) A Verunka ho začne plácat🙂))))
sheherazada
7. kvě 2009
jako já mám nejmín mluvící dítě, no jak by taky ne, když má tu pusu věčně ucpanou dudlákem
kozinka
7. kvě 2009
tak to já návrat do práce zatím nijak moc nezvažovala, jsem ráda, že jsem doma s malou! x-) I když je pravda, že někdy by práce neuškodila....a odreagování je třeba, ale zatím to fakt jde a nemůžu si stěžovat, taky mám strach co bude pak... jestli jít do práce a nebo rovnou pokus o druhé... :-|
kozinka
7. kvě 2009
zuzi: Klárka je super! x-) Krásně už chodí! x-) a vypadá to, že kočičku má ráda.. 😃 😃 A mluvení už jí taky jde x-) my vláček ještě ani neumíme... jsem na něj nějak zapomněla.. :-N a ani v knížečkách jsem ho neviděla... :-N 😃 😉 Pěkné video! x-)
kacamar
7. kvě 2009
shehe v klidu - nejmin mluvici dite je Vikous. Jediny co ze sebe vysouka je BÁ (plati pro baf a bác) :-N , ale zase to mele cely den porad dokola. Uz zacinam uvazovat, ze se osloveni Máma asi nikdy nedockam 😢
kacamar
7. kvě 2009
a do prace se taky nehrnu :-N , kdyby bylo na rodicaku vic penez, tak snad uz nejdu nikdy 😃 a nad druhym u nas visi otaznik. Obcas to nadhodim - nesetkam se s kladnou odezvou, tak zase mlcim =-) a pak prijdou takove noci jako napr. ta dnesni (od 1 do 4h nespani a rvani a smich nastridacku) a to si rikam, ze asi budeme mit jedinacka 😎
hvezdickaaad
7. kvě 2009
my jedinacka nechcem. Urcite druhe,ale jeste jsme se nedohodli kdy :-N Ale ja bych chtela na chvili do prace mezi lidi a pak zase na materskou. No ale to je jen takova ma uvaha. Chtela bych aby MM mel vice casu na nas. A vic se malym venoval. Ted do je porad takove z prace do prace... 😞

A vcera Bett po prve brecela kdyz tatka odjel...To byl rev..Jsem uplne cumela. Ona vzdy mu udela papa a vcera rev tata tata tata....

Bett keca dost. Ale nevim co to je ABO rika to casto a na ruzne veci...Jeste jsem na to neprisla.
kozinka
7. kvě 2009
kač: neboj, i mama se dočkáš... x-) A určitě brzy! x-) Je ale zajímavé, že se jí mluvit nechce, přitom na videích mi přijde, že kecá tou svou hatlamatatilkou hodně! x-) No Viki prostě bude jedno z těch prcků, co pak začnou rovnou skládat věty x-)

hězvdi: tata musel mít radost, co?? x-) jako ne z toho že Bett řve, ale z toho jak je žádaným tatínkem!! x-) 😃
Abo co je to nevím 😃, já malé většinu slovíček rozumím, ale máme jedno PAJKO a to fakt nevím co to je.. :-N už to říká asi 3 měsíce.. :-N a fakt pořád nevím co to je.. :-N
kacamar
7. kvě 2009
kozin, tak az slozi vetu o 3 slovech, tak se vozeru do nemoty 😃 . Jj, celej den mele tou svou svahilstinou, to je fakt, komentuje vsechno kolem, ale nema to hlavu ani patu. Porad ukazuje prstikem a rika neco jako TOTO a pak jeste takovy jakoby: CO TO JE? a s tim si vystaci. Ale aby rekla mama, tata, baba, auto, ham, papa apod. to ani nahodou 😢

pajko 😃 😃 neni to neco jako Pája po slovensky?? 😃
hvezdickaaad
7. kvě 2009
kozin: to si pis ze mel radost... :-N On docela "zarlil" jak Bett brecela jen za mnou a vcera za nim,tak byl uplne pysny. Nebo jak to mam rict...chapete.. :-N 😃
kacamar
7. kvě 2009
hvezdi chapeme 😉 ja jsem taky "hrda", kdyz mezi lidma nevi kudy kam a bezi ke me a natahne ke me ty svoje rucicky - aspon, ze tu mamu pozna, kdyz uz ji neoslovi 😉 kdyby ode me jeste utikala, tak se uz fakt jdu zhoupnout na břízku
petruna
7. kvě 2009
zdar,
Klárka je super ! Krásně mluví a i chodí koukám. Toník venku fakt jen tři krůčky.

Kozinka : pusinky závidim. Toník mě líbá pořád, ale pořád s otevřenou pusou a někdy dost uslintanou nebo unudlenou 😃 , a když je táta doma, tak nás líbá na střídačku. Jakmile dá pusu jednomu z nás, spravedlivě chce dát i tomu druhému a takhle nás líbá několikrát za sebou x-)
lenkabu
7. kvě 2009
Vanda dá pusu jen vyjímečně,všichni jsou z toho pak vys.......Mně ji nedala už pár dní ale v hudební školce dostal tuleň 8-( A hysterák když táta odchází je u nás na denním pořádku :-N
petruna
7. kvě 2009
zuzik : jj mas recht, spat jsem nesla. Cumela jsem na dokument o nakym peruanskych chlapeckovi co mel diru v obliceji, tam jak je nos...a jak ho adoptovala naka rodina skotskeho plasticekho chirurga. Ten dokument byl asi od jeho 8 let do 30. Bylo to desne zajimavy a dojemny.

Tonda posledni tyden hrozne ji....ja kdybych mu obcas nezacpala pusu dudlikem, tak cely den rika : ham a papat....a do toho ukazuje znak papat a pro jeste... :-N

mel ted obed, pak naky piskoty a ted jeste ode me z talire brokolici a furt nema dost :-N
kozinka
7. kvě 2009
kač: no vidíš to, a pak že nic nemluví, už to z tebe leze ... no prostě mluví všechno jen ne mama.. 😃 Ale neboooooj, už to přijde určo brzo!!! x-) A hlavně že tě pozná x-) 😃
Pajko - no říká se tak Palovi.. :-N 😃 Já mám jen strach, aby to nebylo PAKO.. :-N , ale snad ne, tohle slovo moc často nepoužíváme.. :-N debil je lepší.. 😃

hvězdi: 😃 žárliví taťka je spokojený.. 😃 😃 To je dobrý!! 😃

petru: To je super že?? x-) To zase závidím já! x-) Jako malá byla jednu dobu tak vyčůraná na pusinky, až mi to bylo líto.. 😞 Jako pusinku dala vždycky všem jen ne mě.. 😞 a pak jsem na to přišla, ten kdo ji má na ruce a řekne ji dej mi pusinku, tak ji prostě nedostane, když ji měl na ruce Jarek a řekla jsem ji dej mi pusinku, tak normálně v pohodě dala třeba i 3 za sebou, ale nesmí ji po ni chtít ten kdo ji má na rukách.. 😃 😃 😃 mrška jedna! 😃 x-)
No a uslintané pusinky dávala taky , někdy i s jazýčkem 😃, ale teď už krásně špulí pusinku! x-) x-) x-) tak snad už ji nezačne znovu otvírat.. 😃 Ale to je jedno.. hlavně že pusinkuje!! x-) x-) x-) x-)
kacamar
7. kvě 2009
petru to jeste nic neni, pockej, jak bude zrat v puberte :-N budes do skoly mazat bochnik chleba k svacine
petruna
7. kvě 2009
kac : uplne to vidim.....svickova s 15 knedlikama :-N
budu se ji muset naucit delat... 😃
kozinka
7. kvě 2009
petru: tak to jídlo závidím, já teď poslední dobou do Týnky nemůžu nic dostat.. 😞 nevím proč, asi zoubky, jsem z toho už na prášky, ona takový jedlík a teď prostě moc toho nesní, někdy pár lžiček, no včera snědla asi po týdnu celý oběd, tak jsem byla šťastná, tak snad i dneska to spapká... bude to samé co včera.. 😃 😃 😃 dělala jsem karbenátky s bramborovou kaší 🙂
petruna
7. kvě 2009
kozin : Toník mel taky dny , kdy jedl malo a nebo nechtel skoro vubec...ale posledni tyden je vyslovene rozezranej....za chvili dozene vandu a tedaka 😃
kacamar
7. kvě 2009
petru a kolik Tonik vazi?
kozinka
7. kvě 2009
kač: to jsi mi připomněla, když jsem koupila, když jsem byla těhu celozrnný chleba (má půl kila, není nijak velký, ale že by byl malý to taky ne) no a chci si ráno udělat snídani a koukám do špajzu a chleba nikde.. =-) Tak volám MM jako jestli neví kde je chleba, tak mi odpověděl že ne =-) Tak se ho ptám a co jsi si vzal na svačinu.... odpověď: no tu velkou housku se semínkama :-N =-) 😃 😃 :-p
petruna
7. kvě 2009
kac : Viky porad nerika mama ? a pouzivas to pred ni ? ja jen, ze Franc me tak pred Tondou oslovuje nebo o me casto s Tondou mluvi jako ze : máma dá papat, máma pride...
jestli to treba Viky neslysi malo. Ale nevim....a co uz rika ?
kacamar
7. kvě 2009
kozin 😃 😃 😃 😃 😃 to je vyborny 😃
petruna
7. kvě 2009
kac : v roce mel 10 kg 100 g
petruna
7. kvě 2009
kozin : 😃 😃 😃
petruna
7. kvě 2009
postupne docitam...

ja smolku taky moc nezazila, jak byl Tonda na JIP kvuli hypoglykemii a pak u sester kvuli zloutence...
kacamar
7. kvě 2009
petru, sice si pripadam jako debil,ale neustale o sobe mluvim jako o mámě a vsichni kolem me tak nazyvaji a stejne porad nic =-) . Presne jak pises..... pojd, mama da cistou plinku, mama da obed, pojd ke me - mama pochova apod..... vubec se nenazyvam slovem JA, ale pouzivam MAMA, tak to fakt nechapu. Psala jsem vyse, co vsechno rika, ale muzu ti to zopakovat: BA (pro baf a bac) a TOTO a CO TO JE (spis takovy TO TO JE)
kozinka
7. kvě 2009
kač: 😃 ale já pak měla hladík.. 😃 😃 😃

petru: u nás se taky nijak jinak ani nemluví, prostě Jarek je taťka a já jsem mamka.. 😃 Někdy je to docela prdel.... třeba teď když jsme zůstali spát u kozimůrovců, tak se Jardové sebrali a jeli nakoupit, hahahaha 😃 U pokladny na sebe mluvili stylem taťko a máš to??? Jo jo dobrý a ty ta´tko, vzal jsi to??, :-N 😃 No a nějak si to prostě neuvědomili.... ale prý kdyby jsme viděli tu prodavačku za kasou jak se na ně dívala.. :-N 😃 a Jarda od Kozimurky tomu dal korunu, té prodavačce řekl: Ale my nejsme gayové, víte. 😃 😃 😃 My opravdu doma máme ženy a děti.. 😃 😃
kacamar
7. kvě 2009
kozinko to verim, ja bych byla nasrana jak blazen :-N ale historka je to vyborna 😃 😃