• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak holky to já si smolku užila :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pěkně pokaděné, smradlavé miminko 8x denně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale v tu chvíli mi to bylo úplně jedno! :dizzy_face: ale je pravda,že bez smolky bych se teda taky obešla.. :grinning: :wink:
7. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin :grinning: :grinning: gayove :grinning: :grinning: se poseru.....

my se nazyvali mama a tata jeste pred svatbou :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja smolku taky moc nezazila, pac me ji prebalovala sestra a kdyz mi ji dali treti den na pokoj, tak uz to bylo hovinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, Terka říká ABM - to znamená CO TO JE? Někdy se zeptá normálně a někdy řekne ABM
7. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : :grinning:

my si s Francem rikame mamo a tato uz davno, jeste ani Tonda nebyl v brise... :sweat_smile:
lidi nas za to kritizovali, ale me se nelibi osloveni franto nebo Fando a frantisku je moc dlouhy a zase osloveni Petro je takovy tvrdy...
proste to tak nejak vyplynulo....takze s Tondou jsme v tom jen pokracovali...

zuzik, leni : ja vas obdivuju, ze se vam chce do prace...ja tu potrebu fakt zatim nemam....pri me lenosti mi asi zakrnovani mozku vyhovuje nebo co...
jednak se mi nechce od Tondy, zjistuju, ze jsem na nem fakt zavisla :sweat_smile: a jednak jsem proste lina makat...zalezelo by na praci....to je jasny...jako k nam do prace bych sla rada jen kvuli lidem, prace az tak zajimava nebyla, i kdyz me to bavilo...ale proste bych nechtela byt bez Tondy...ja myslim, ze muj cas teprve pride...az zacne to prave zlobeni, to budu zdrhat do prace mezi prvnima !! :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : jsem rada, ze nejsme jediny, kdo se tak nazyval i pred svatbou :wink:
7. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, jo, naši Jardové si padli do oka :grinning: ALe gayové fakt nejsou :grinning: :grinning: :grinning: Tou hystorkou nás dostali :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi, co ty vis, co se delo, kdyz jste u toho nebyly :sunglasses: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : taky mame naky slova, ktery nevim co znamenaj...
7. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: my si tak taky říkáme před svatbou.. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Včera jsi se na to ptala.. no tak opravdu už to chceme "mít za sebou" , ale chceme opravdu malou svatbičku, jen my dva, malá, svědci a rodiče, toť vše :slight_smile: snad se to vyvede tak jak si přejeme a snad všichni budou spokojeni :slight_smile: Na svatebku chceme jet, přesně jak jsi psala za tu vyhranou dovču :slight_smile: Bylo by to super! :dizzy_face: Chtěli jsme se oddat na lodi někde v zahraničí! :dizzy_face: ale nebylo by to platné, ale třeba to provedeme! :dizzy_face: a tím pádem si svatební noc užijeme 2x :grinning: a pak třeba to mimi bude opravdu dřív.. :sweat_smile: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a tonda se po hodine a pul od obeda cpe bananem....
vcera snedl dva za sebou.... :sweat_smile:
banany miluje...myslite, ze vadi, kdyz mu dam dva ? jako kvuli zacpe...
7. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: máš pravdu, kolik už bab gayům naletělo.. :confused: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale Jarda fakt na pindíky není.. :grinning: teda aspoň ten můj ne.. :grinning: :grinning: :grinning:

kozi: jo jo.. :grinning: bylo to dobrý! x-D ti dva se ve světě neztratí.. :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mlati do vas dite hlavou ?
Tonik do me rano porad mlati hlavickou....nevim co se mu na tom libi, pride mi, ze ho to musi bolet...
tak a jak to tu pisu, tak ke me prisel a zase me hlavou bije do stehna...

je jak Zid u zdi narku... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, jestli kadi normalne, tak to neva ne?

kozin, a ten Řím to bylo co za zajezd? ja myslela, ze to byla ta vyhra :confused:
7. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ne :sweat_smile: nemlátí :sweat_smile: teda pokud zrovna neděláme berany berany duc.. to mlátí slušně.. :grinning: ale jinak ee
7. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru :grinning: neboli ho to, mlati do mekkeho :wink: :sweat_smile: promin, nemohla jsem odolat rejpanci :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: ee :grinning: to byla výhra ještě z Vánoc, to jsem vyhrála u nás v Obchodním centru, za nákup nad 500,- jsi dostala takový lístek, na kterém jsi měla vyplnit jméno, příjmení........ a pak tam byla otázka "kolik lidí nakoupí v celém obchodním centru od 1.11.08-17.12.08 " no tak jsem si tipla napsala to tam vhodila do osudí a před Vánocema mi volali, že jsem vyhrála 2. místo ten Eurovíkend v Římě :slight_smile: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : ale mas recht :grinning:
nejradsi mlati hlavickou do dekoltu nebo do bricha...vcera mi zacal na bricho prdet jako ja, kdyz byl malej....
jako to ze ma jako hracku muj bruch, to chapu, ale on mi takhle mlati i do ramene a do boku a tam tolik tuku nemäm...

jako Franc nedavno prohlasil, ze mam bruch jako vodni postel :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, uz si vzpominam, no ja si rikala, ze by to byl nejaky super zajezd za 100 litru :confused: ale vyhra to byla, tak aspon v tom sem se nespletla
7. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, to mlaceni nebi jako mlaceni, ze by mi ublizoval..proste se mu libi do me norit ksichtik nebo co :grinning: :sweat_smile: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
france bych za tuto vetu přizdila :sweat_smile: uprimnost nade vse co?
7. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : tesim se na fota ze svatby a ze svatebky....je to skvely....
7. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : on to rekl v legraci a protoze vim, ze mu to, jak vypadam nevadi, tak to od nej beru....
kdyz vidim, ze ho i tak pritahuju, tak mi obcasny rejpanec fakt nevadi....
navic ma pravdu :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: přesně jak píšeš... jako když mám 100tis, tak bych si vybrala rozhodně něco lepšího než Řím, jak jsem psala, nejsem ten tip památkový, ale spíše plážový :wink: :dizzy_face: Ale zadáčo, kurňa.. :grinning: Aspoň jsem viděla zase další kousek světa, na který bych se jen tak jet nepodívala! :slight_smile: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tondovi se asi libi jak to na me peruje nebo co...jako bruch mam fakt jak vodni postel...ma zadarmo trampolinu no....

Franc vcera tocil jak mi prdi na bricho, ale to bych do eteru v zivote nedala...
myslim, ze mam z vas vsech nejvetsi bruch...ja ho totiz mela i v dobe, kdy jsem byla hubena...nikdy jsem neposilovala a takhle to dopadlo...

ale uz mlcim...o moji figure mam prece zakaz mluvit :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: :grinning: nořit ksichtík :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: až po mě.. :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : jj tohle privilegium ma jen malo deti....nořit do maminky ksichtík :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun: já pořád nevím jestli mám mít bílé šaty nebo ne, si budu připadat jak debil.. ale zase na fotkách by to bylo super, už jsem ale uvažovala i o kostýmku... no uvidíme.. :wink:
7. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, a na kdy svatbu planujete? a tu svatebku?
ja jsem taky plazovy typ, ale musim to prolozit aspon jednim dvema vylety. Pamatky teda miluju, ale kdyz uz jedu na dovcu, tak si chci predevsim odpocinout...
7. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek