• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kostymek neeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsi mlada a saty maji pekny i navesty XXL :wink:
7. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
navesty = na nevesty :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : uvidis....koukni na beremku do alb holek z diskuze nevesty XXL, vsechny mely saty a vypadalo to dobre....
jen nevim, co s tema tvejma kozama
:grinning:
nedovedu si predstavit rvat je do korzetu... :grinning: :sunglasses:
ale si krasna holka, tak by byla skoda nebyt nevesta s satama...

musim jit, Tonikovi uz zacina vadit PC...tak se na chvili zdejchnu
7. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: já bych to viděla už na léto :slight_smile: bude to jen minipidi svatba zakončená grilovačkou! :dizzy_face: a je mi divné si brát bílé šaty.. :sweat_smile: měla bych je jen na obřad a focení... no ještě to nemám pořádně rozmyšlené.. sestřenka měl na sobě kostýmek, taky měli jen takovou mini svatbičku jako chceme my a kostýmek byl nádherný!! :dizzy_face: a moc jí to slušelo a fotky jsou taky boží! Tak nevím...

No a s tou dovčou to mám stejně jako ty.. nedovdu ležet celých 12 dní na pláži, to neeee.... musí být kam se projít, a aspoň 2x zajet na nějaký výlet a poznat kousek světa :slight_smile: já spíše památkám nerozumím.. nedokážu je ocenit, poznat styl v jakém jsou postavené, na tož století, prostě tohle mi nic neříká... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já malou zrovna položila, bude spinkat, jsme si tu teď hrály, měla záchvaty smíchu.. :grinning: a to jsem jen jezdila po koberci s autíčkem a dělala brm brm.. :sweat_smile:

No to s těma šatama, přesně jak píšeš ty.. takový cicinky do korzetu.. :sweat_smile: no nevím nevím, jsem zvědavá co mi řeknou v salónech, jestli jako to bude problém nebo ne... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mrknout na to beremko
7. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda mi pokládá hlavu do klína,schová se tam,to je její mazlení místo pusinek........teď jsem si jednu vysomrovala,tak teda dala ale pak hned říká táta? :sweat_smile:

kozin:dobrá story s gayema :grinning:

My si říkáme mámo a táto před Vandou,spolu jménem nebo zlato.
7. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A smolku jsem zažila ve velkým.........to máte za to že si vysomrujete dítě 4 hodiny po porodu :grinning: A další si hodlám ponechat hned když nebudu našrot tak si zase užiju :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi scénka s Jardama dobrý:slight_smile:)))
Já teda závidím Petru jak se Toník cpe. Verča zase ubrala, ale jako sem spokojená, celkem jí. Ovšem včera sem po delší době zkusila zas domácí stravu. Pekla sem kuře, takže sem jí kousek nakrájela na pidi kousíčky, rozštouchla brambory a bylo to suchý, tak sme tam přidala sunar:slight_smile:) Jako bramborová kaše. manžel na mě koukal divně, že tam leju mlíko, ale tak v kaši taky je tak co. No, ochutnala sem to, pochválila sem si to, že je to fakt dobrý, že jí to bude šmakovat. Nechala si to dát do pusy a pak už to jen flusala. Sem byla fakt naštvaná, pospíchala sme ke kámošce, takže byla bez oběda. U kámošky sem udělala vyjímku a dala jí asi tak dílek domácí bábovky, šíleně somrovala. A víte co mi napsal za chvíli manža? Prej: Verunčí oběd sem dojet a bylo to fakt výborný:slight_smile:) Jen toho bylo málo:slight_smile:))
Takže jedeme dál ve skleničkách, jako Verča je nějaká opožděná, příkrmy taky ze začátlu dlouho domítala a ted zase domácí stravu. Doufám, že přestanem skleničkovat dřív než vleze do školky.
Mě ted taky štve ten dudlík, mi přijde, že kvůli němu nemluví, protože ho má pořád v puse. Takže asi začnu odnaučovat, ale až po víkendu, hlídá jí tchýně, takže až potom. Máte tady taky někdo dudlíkovýho závisláka?
7. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh jsem rada, ze jen ja nemam doma tak mizernyho jedlika. i kdyz domaci stravu ji, me zas nechce sklenicky, takze i na cestu musim uvarit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako dneska mela od rana 180ml sunaru a ted pul sklenicky polivky - aby se madam neprejedla :angry: pocitam ze az do vecera nic nepozře a vecer da 180ml mlikokase a pujde chrupat - me z ni vomejou fakt....

dudl zavislaka nemam, ma ho jen na usnuti a po chvilce plive a pak nekdy pres den, kdyz rve
7. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač tak Verča toho sní víc, já se hlavně snažím aby jedla ovoce a pak ty obědy, jenež ona by nejradši jedla rohlík:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, tak to je teda viky fakt na diete :confused:

kozin, historka s jardama uzasna :grinning:
7. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááááááár......no, koukám, že budu mít co dočítat, tak to budou muset být děti a MM hodný :grinning:, teď ale ne - až doma, mám tu maji s MM a chci si je užít, broučky moje....Jinak Domísek je pěknej noční rarach, na dnešek jsem spala asi 2 hodiny a furt chce jíst :grinning: , no při jeho váze se nedivím :grinning: :grinning: :grinning:

Chcete vidět foto?????
7. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ahoooooooooooooooooooooooooooj!!! Vítám tě dvojmamko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě jednou moc moc moc gratuluju!!! :dizzy_face: A už nám ho ukááááááááááááááááááž!!!!!!! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsou zde: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2733107&vReferer=

Jinak je mi je MM na pc ukazoval na výběr, tak jsem mu pomalu vynadala, kde se tam vzaly mariánnčiny fotky :grinning: :grinning: :grinning: , tak snad nebudou jako přes kopírák....

Tak se loučím.....A Domi včera večer neškytal, ale pařil s váma :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: teď jsem zrovna chtěla napsat, že jsou si strašně moc podobní!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malý je nádherný!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mají s Maji úplně stejný nosánek!! :dizzy_face: A musím uznat, že má krásné jméno!! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak pááááááá jsem ráda, že jsem tě tady zastihla!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drž se matko! :dizzy_face: :grinning: A neboj, malá mi taky první noc prořvala a nespala.. a od té doby už pak spinkala furt.. :dizzy_face: tak třeba se tě jen Domča nemohl první noc nabažit! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooj sájo :slight_smile: malý je krásný a teda fakt jak přes kopírák :grinning: jsi hodná, že jsi zavítala, už jsme se tu na fotky všechny třepaly :wink: tak papa, užívej si další krásný začátek :slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočítám a velká bulka nemá chybu :grinning: jsem si prskla na mobil :grinning:
7. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : malej je fakt krasavec !!!
7. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky nehronu do práce, myslela jsem po těch čtyř letech :grinning: ale na nějakou brigádu bych asi i šla, kdyby tu nebo bylo. My si říkáme myšo :grinning: už tak deset let, no vlastně od začtku :grinning: kolikrát nový známý jsou z toho zblblí :grinning: si myslí že je Radim Michal :grinning:
7. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Saji :slight_smile: malej je krásnej :dizzy_face: hned bych se s ním pomuchlovala :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, sheh : a holky nechtej ani rohlik nebo banán ? Tonda si obojí drží a kouše. To miluje.

sheh : Toník má dudlík jen v noci nebo na spaní, tak neporadim...někdy si ho strčí do pusy i přes den, když ho někde zapomenu, ale snažím se mu ho brát, aby ho přes den neměl.

I když někdy ho používám jako roubík, když je protivnej a knoura nebo bez přestání řiká ham po tom, co jedl....
a taky do kočárku na ulici ho má připlej na šňůrce, protože nekdy v MHD ma tendence zkouset svoje hlasivky a je hrozne hlucnej. :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : aha ted ctu, ze rohlik Verca chce.
7. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak pusu mu zacpeš, ale co ruce :grinning:
7. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jůů malý Domi je krásný, to už jsi jako doma z porodky jo? nejak rychle,ne?

já mám dnes debilní den. nejdříve me nas.ala malá že vstávala už v 5.15 a už nespala. pak sedela na nočníku a nic a pak se vys.ala na podlahu, h.vna všude...
pak jsme jeli ke kámošce a já sedla na blbý autobus,tak jsem se projela,vracela atd.takže des a ted večer to završil můj přítel když mi volal z anglie že mu ukradli celou peneženku s dokladama,librama,a kartama.
tak prachy jsem vsechny nastesti prevedla hned na můj ucet,,,,ale i tak, musím mu po tchánovi,který tam jede v sobotu poslat libry,takže další ulet...mne z toho picne,proč tam vůbec jezdil? jeden den byla pro neho práce a stane se toto ,fakt smůla.
jeste že mne ségra a švagrová potešily,že mají mimísky v bříšku v pořádku
7. kvě 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, tak to je pech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jedeme na víkend za Opavu. Už se těším. Aspoň trochu změna. Jedeme k mm sestřence. A jak jsem tu psala o tom chlapečkovi od mé kamarádky, tak ty horečky neměl z očkování. Včera mi volala a říkala, že teploty pořád má, ale co ju trápí je, že nechce už ani pít. Tak jsem jí řekla, ať se mu koukne do pusy jestli nemá zarudlej krk. Pak jsem ji volala a říkala, že má na jazyku vzadu samé pupínky. Tak jsem ji řekla ať raději zítra zajde k doktorce. Ráno jak jsem šla že školky tak jsem se k ní stavila a koukla se na to. A měl pupínky už všude. Pod rtama a po celém jazyku. Říkám že to vypadá já afty. A taky že jo, doktorka říkala, že má slintavku :confused: má prostě afty všude. Bobek. A je fakt, že hodně slinta, tak nevím jestli z toho odvoďuji ten název :confused: já jsem to měla jako malá, asi taky v tomhle věku jak je Davula. A prej jsem za tři dny zhubla 4 kila :frowning2:
7. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: ani mi nemluv.jsem z toho fakt smutná....a on mi ted brečel do telefonu,že je od nás daleko a jeste se stane toto
7. kvě 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Dominik je nádherný děťátko :dizzy_face: , Saji, moc se vám povedl :wink:
7. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek