• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo:já čekám na sms že budu machrovat s aktuálníma info od tebe a ty na MK :grinning: :grinning: :grinning: Domi je krásnej,velkej a neuvěřitelně podobnej Maji :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
A jako kdybys popisovala moje noci v porodce..............dítě řvalo jak jsem ho položila od kozy :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamulky,
zdravím z Jižních Čech, Adámek spinká, mm griluje mašíčko a já relaxuji ve velkém novém baráku s nádhernou zahrádkou a piju Frisco - prostě pohodička a idilka. Adámek chodí jako blázen a když jde za ruku, tak přímo běží, je to ďáblík.

Jdu dočíst...
7. kvě 2009 ve 20:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě zas namíchla matka. Hlídala o víkendu Verču. Ted mi sdělila, že je nevychovaná, že leze do skříněk a do šuplíků a že vůbec neposlouchá, protože byly na hřiští a Verča chtěla na velkou klouzačku, kde bylo hodně dětí a nechtěla na malou kde nebyl nikdo a byla trochu bokem. Takže jí máma od tý velký s řevem odnesla na malou, aby jí Verča zase odběhla k tý velký:slight_smile:))
Jako tvrdě a jasně mi napiště jestli sem teda magor já nebo máma.
Jako, Verča asi může doma dost. Nemáme nikde žádná uábrany. Bere ovladač, mě to nevadí, manžovi jo. Otvírá v kuchyni skřínku, jednu může, druhou ne. Otvírá obě, ale od tý zakázaný jí ženu, protože tam jsou nože od mixéru. Otvírá tu svojí, taká misky po bytě. Otvírá šuplíky v kuchyni, jeden má zakázanej, jsou tam pokličky, sklěněný. Otvírá ho taky, ale ženu jí. Z dovolenýho si tahá věci. V ložnici máme skřín, do který nesmí, ale stejně tam leze a vyndavá tužky co jsou dole. Jdu k ní, klidným hlasem vysvětluju že to uklidíme a zavšeme a v klidu toho nechá. Ale stejna to tak obden otvírá. Noční stolky kramaří, nevadí mi to. Venku s ní jdu na klouzačku na kterou chce, nenutím jí bejt tam kde nikdo není.
Máte někdo taky tak rozmazlený dítě?
A to nemluvím o tom, že občas flusne jídlo:slight_smile:)
Moje matka se posere až Verča začne kopírovat naší mluvu:slight_smile:))))))
Takže jak to vydíte, ale upřímně
7. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
petru rohlík by dlabala, ale to má smůlu, přeci nebude živá jen s pečiva, ale kač je na tom hůř s tím jídlem, to Verča jí asi vcelku dobře, jen jí u toho musím hrát divadlo:slight_smile:))

Sajo, krásnej klučík:slight_smile:) a celá Maji:slight_smile:))
7. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ted jsem vas docetla ...a koukam, ze jsem propasla saju ... Dominicek je krasnej, uzasnej, hned bych si ho pomuchlovala :slight_smile:. Jak to zvlada Mariannka?
shehe: tak ja mam taky dudu zavislaka, od te doby, co ji rostou zuby, vyzaduje ho i pres den. Umi si o nej rict, a kdyz nedam, tak jeci jak pavian, takze ho stejne dostane, zatim odnaucovat nebudu. Necham to na prosinec. Ona si chvili podudla, pak mi rekne "na" a da mi ho a za hodku ho chce treba znovu...
jinak Lucinka taky muze do skrinek v kuchyni, az na 2 skrinky, v loznici muze mimo supliku s cd taky do vsech... venku vicemenne chodim tam, kam chce ona.... zasahuju vsude jen kdyz je to opravdu nebezpecne. Jidlo uz nastesti neplive. Dneska jedla docela dost, ale minuly tyden temer nejedla. Nenutim ji.
Uz mam sbaleno, jupiiiiiiiiiiii :slight_smile:, zitra frcime na tu Sumavu, se tesim :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kači: ty jo, tak to je fakt den blbec.. :frowning2: ale na druhou stranu, hlavně že se nikomu nic nestalo a jste všichni živí a zdraví! :dizzy_face:

teres: zááááááááávidííííííííím!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užijte si to! :slight_smile: :dizzy_face:

shehe: Upřímně si myslím, že to s tou klouzačkou mamka hodně přehnala, je logické, že prcek půjde tam kde je horda dětí a nebude někde odstrčená na malé klouzačce sama... :grinning: to jsem se fakt zasmála... :grinning:
S tím kramařením jsem trošku jiného názoru, ale to jen proto, že já malé zakázala lézt do jakéhokoliv šuplíku, jsem si řekla, že jí jeden povolím a pak bude otvírat všechny, takže nesmí do žádného a do žádného ani neleze, jak u nás tak u mojí mamči nebo na návštěvě, prostě ji to vůbec neláká (ale Terka od Kozimurky jí to furt učí :grinning: :grinning: :grinning:) To je jen můj názor, jak jsi chtěla slyšet :slight_smile: ale tím si nemyslím, že by Verča byla rozmazlená, to by musela dělat trošku hodně jiné věci.. :wink:
7. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka, joooo moje máma říká, že my se ségrou takový nebyly, že sme byly poslušný, haha v jendom roce už to vidím a pokud jo, tak nechci domejšlet její výchovu. Prej nás nelákaly šuplíky ani skříňky a podobně, prostě sme byly malý retardi asi. Já sem tak vytočená, jako nemám patent na výchovu, ale prostě dělám to prvně, takže chyby určo dělám.
No, mě nevadí že mi doma leze do věcí, ale vadí mi to na návštěvách že to dělá. Včera kámošce prolustrovala snad celej byt:slight_smile:) Ale lehce sem jí buzerovala a skřínky zavírala. by mi vadilo, kdyby mi nějaký dítě kámošky doma otvíralo skříňky:slight_smile:)))
7. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji: děkujem za fotky. Mi přijde Domča jiný než Maji, je to tak?
7. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe:máma je mimo. Je normální že dítě v tomhle věku jde tak kde jsou děti a fakt ji poslouchat nebude.Já nechávám Vandu kramařit co chce,kde jsou nebezpečný věci,mám zábrany.Potřebuje objevovat svět, proč by nemohla kramařit šuplíky?
7. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe: mi malá taky lez e na velké klouzačky a nic s tím neudělám. je to podle mne normální,že jdou deti tam kde jsou další deti.
jinak já taky nechávám krámovat malou,ale jen v kuchyni s hrncema,lžička,naběračkama atd.,skříně ji nedovolím,ty mám zavázené provázkem:slight_smile:.
ovladače mi bere,šuplíky taky rabuje,ale tam nic moc není co by jí ublížilo nebo tak.
7. kvě 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Shehe promin ale tvojí mámu bycho poslala někam, jako mě tohle udělat a říkat moje máma tak jí to dám tvrdě sežrat a řeknu jí že jestli se nezačne chovat k dítěti jako k dítěti a ne jako k dospělímu tak že ho prostě neuvidímí, já jsem na tohle dost striktní..... A aby zakazovala malýmu mrněti něco co je pro něj samozřejmost je teda fakt padlá na hlavu, by mě zajímalo jak se chovala k vám když jste byli mimina.... :confused:
7. kvě 2009 ve 21:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji malej je jak andílek, ani není takovej zmačkanej, je takovej vymazlenej.... :grinning: ňuf ňuf... :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
teres no ono samo za sebe mluví i to, že máma se děěěsně podivovala, že nekupujem ohrádku. Jako já jí nechtěla a nechi a nechybí mi. Nepořídila sem si dítě, abych jí na celej den zavřela do ohrádky.
Nechci ani vědět jak se k nám chovala v roce. Já si myslím, že už si to hlavně nepamatuje, takže tady jako machruje. Jinak ještě s jídlem, Jak Verču v židličce zabavuju. No, prej já ti jí vychovávat nebudu, já bych jí prostě nabídla jídlo a když nechce, tak nechce a žádný tajtrdlíkování. Tak by byla ohladu a ona by si to rozmyslela.
No mě přijde jednodušší tajtrdlíkovat, hlavně že sní to co je pro ní dobrý.
Mimoto, je vidět ta výchova na mě, nevěřím si, mám pocit že všechno dělám blbě. To je vidět i z toho, že mámu nepošlu s těma kecama tamsi. nechci takhe Vychovat Verču, chci aby věděla, že za určitejch podmínek a okolností může vesměs všechno, chci aby byla průbojná a ne taková puťka jak já.
Hele sory že se tady tak vyblejvám, ale nějak mi to pomáhá napsaní víc než jen řečený:slight_smile:)
7. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já zábrany nemám nikde, snad jednou pochopí, že úplně všude se nesmí:slight_smile:))
7. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe:s ohrádkou absolutní souhlas,a už se mi taky moc lidí divilo jak to zvládám bez ohrádky :wink: Verču vychvováváš dobře,klíííd :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe: to co popisujes mi pripomina moji kamosku, jak jsem tu o ni psala.... ona ji dava ale do choditka, hopsadla ne do ohradky. Kdyz nechce jist, tak proste ma smulu, dostane az za 3 hodky.... atd...
tvoje mama ti do toho nema pravo kecat, ty jsi si zvolila takovou vychovu. Ja to delam podobne, nezakazuju, jen kdyz je to nutne, snazim se, aby neco snedla...
7. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zabrany taky nemam, do skrinky s kosem proste vi, ze nesmi chodit a ani to nezkousi, MM babicka taky nechape, jak to zvladam bez ohradky :wink: , divi se, jak to zvladam, ze si ani neodpocinu, kdyz "dite nezavru"...
holky, Leni: poradte - uz asi 3 den mam bolesti v podbrisku, dnes jsem trochu spinila, ale dostat to mam az za necely tyden.. je to normalni? nejak mne to znepokojuje. Boli mne i hlava, jsem unavena, boli mne nohy...
7. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jako jednou sem Verču chytla a zavřela za dveře, skleněný, takže sem jí trochu viděla. Ujely mi nervy, měla nějakej úplně zbytečnej hysterák, měla sem jí chut jednu lupnout tak sem jí prostě na půl minuty asi zavřela. Noo, řvala eště víc, nechápala to a mě pak došlo, že je to kravina. A to samý je u mě ohrádka, vyloučení ze společnosti. Máma si myslí, že jí tím rozmazluju, jako že se jí věnuju a bude nesamostatná. Ale nemyslím, že by zrovna měla pravdu:slight_smile:))
7. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco:normální to neni,ale nemusí to nic závažnýo být.....diagnozu teď nevyplodim jen mi to samozřejmě nedá..můžeš být těhotná?
7. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mne napadlo tehotenstvi, ale snad ne.... davame si pozor. No, kdyztak budu muset v po naklusat k dr.
7. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco třeba to dostaneš dřív
7. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně spíš napadá zánět něčeho,teploty máš?
7. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nn teplotu nemam. Budu doufat, ze to dostanu driv.
7. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :grinning: :grinning:

Saji Dominik je nádherny, jsem si prvně myslela, že je to maji... :sweat_smile: :sweat_smile:

Katuš tak to mě mrzí a hlavně to nase... Už ať je doma... :rolling_eyes:
Shehe nediv se naše matky měly všechny ohrádky nebo zábrany ve dveřích a dítě si zvyklo...Ale tvojí mamině bych něco aod plic asi řekla... měla by si uvědomit že je to roční dítě a né 20 letí dospělák...
7. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe: taky v židličce zabavuju,ale malá naštěstí jí dobře.ale když mám pocit,že snědla hro zně málo tak delám kraviny jako at mi ukazuje neco v knížce,nebo letí letí letadlo a nebo Za maminku ... a tak různe.
podle mne máš výchovu jako ostatní maminky..takže fakt klídek.

mjanca. : já si nemyslím že to je neco vážného, taky jsem dostala menzes i o týden dříve.
7. kvě 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to mam z te moji naruzive nalady :grinning: . No nic, jdu si lehnout, at jsem fit zitra na Sumavu :slight_smile:. Hezky prodlouzeny vikend vsem :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
7. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dibla: no at už je doma,ale to až příští středu. Nastestí šly převést všechny prachy na můj učet, a zablokovala se platební karta. nevím no, asi mne mel poslechnout a jet tam normálně až pak s klukama. dnes šel do práce a vidíš , stalo se mu to osudným.
7. kvě 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco hezky si to tam užíjte... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek