• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mjanco:hezký pobyt na šumave.
7. kvě 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe : me pride, ze mimo je tvoje mama a ne ty...

ale co me napadlo u tveho prvniho prispevku. Ja nevim, ale kdyz dovolis jeden suplik a ostani ne nebo jednu skrinku a ostatni ne, je takhle maly dite schopny to pochopit ? proc nemuze otevrit a hrabat i v te zakazane ?

ja bych bud dovolila vse nebo nic...ale to je jen muj nazor.
ja mam na vsech skrinkach a suplikach, kde mam veci, ktery by Tonda mohl znicit nebo si jima ublizit, zabrany z Ikey nebo Canpol babies, takze tohle vubec nemusim resit. Je mi jedno, jestli si nekdo mysli, ze mu tim nic nedovolim a myslim si, ze tim ze nemuze vyrabovat skrinky v kuchyni nijak nezakrni jeho rozvoj...rabuje jinde, tam kde mu to dovolim (v knihovne, prouteny supliky v pokojicku apod)

Proste kdybych mu jednu skrinku dovolila a druhou ne, tak bude chtit logicky do te zakazane, kterou nema rozkoumanou a ja se s nim neminim porad dohadovat. Myslim si, ze neni v moji moci rocnimu diteti vysvetlit, ze v jedne skrince jsou veci, co mu neublizi a v druhe noze.
Ale treba jsem mimo, treba to rocnimu diteti vysvetlit lze :sunglasses: ale nechci mu to vysvetlovat tim, ze ho budu placiciho neustale od te zakazane skrinky odtahovat.
7. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vole ten hokej to je brutus
7. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
petru:mám to stejně,vysvětlovat že zrovna do té skříňky s nožema ne fakt nebudu pořád dokola
7. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
petru je to divný, ale v jedný skřínce jsou dvě patra, na spodní může, tam jsou plastový pixly a nahoře jsou hrnce a na ty nesmí a jako si jich fakt nevšímá. 'Suplík s nožema mám nahoře, nevidí tam, takže tam neleze, ale otvírá s pokličkama, ten je níž. A pak otvírá jeden kde mám naběračky, mašlovačky a tak, tam vidí, ale nedosáhne:slight_smile: takže natahuje ruku do vztuchu a říké eee eeee:slight_smile:) To znamená dej mi mašlovačku:slight_smile:)))) A já dám:slight_smile:
Mě Verča vesměs leze do těch dovolenejch věcí a ani neřve když jí od zakázaný skřínky vykážu:slight_smile:)))
Vždycky děsně chtěla klíče. Manžel jí je nechtěl půjčovat a jednou byl na ní hnusnej, protože já jí je dala a on jí je hnusně sebral. Tak sme mi vynadala. verča řvala jak šílená. No a od tý doby jí klíče dáváme, ale jen na chvíli, že je jako potřebuju zas vráti, že jako odemykám výtah, a všechny dveře, takže mi je když jdem z venku milostivě půjčí, já odemknu a zas jí je na chvíli dám. Venku s nima nejezdíme, ale jak odemikám a zacinkaj, tak je chce a dostane je teda:slight_smile:)
Měla období kdy mi vypínala PC, přestala to ted dělat a zas vypíná telku, což mě rozčiluje, snažím se zakazovat, ale neúspěšně:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dávám klíče i ovladač pořád nechápu proč bych to dát nemohla? :pensive: :sweat_smile: resp jak to výchovně vadí? :fearful:
7. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
A zítra sem se vetřela za sajou do porodky,se těším jak děcko :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru: já jsem taky toho názoru, přijde mi, že dítě ještě neví, jak jsem psala..... u nás jsou všechny šuplíky zakázané a skříňky taky.. ve skříňkách je oblečení a šuplíky mám jen dva ke kterým dosáhne a tam taky prostě nesmí i když tam není nic co by jí ublížilo, ale už jen z pricncipu, že prostě nesmí šňupat.. :sweat_smile: svojich hraček má dost a do svých poliček lézt může (má na nich plyšáky a hračky)
Jinak nemám doma žádné zábrany ani žádné ochrany, už ví moc dobře že nesmí... A ohrádku jsem zrušila jakmile začla chodit kolem nábytku, a stejně jsem jí skoro vůbec nevyužívala.. zpočátku ano, a sama si tam strašně ráda hrála... ale pak už mi to přišlo zbytečné, takže šla do sklepa :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanda ví že co nesmí a je jí to jedno :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, můj manžël nemá rád odpověd na otázku která z jeho úst zní: Kde je ovladač? A já odpovídám: Nevím, možná je v prařce:slight_smile:) Dneska sem měla zapnutou pračku a anemohli sme najít ovladač.-)) A Mirek říká: Že ty ho perš s těma hadrama???? Ale byl pod stolem:slight_smile:
Mě to taky neva, líbí se mi jak Verča přehazuje a pak mi to nese, abych to zas nahodila:slight_smile:)))
7. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ty seš stejně nemožná jako já, všechno jí dovolíš a bude rozmazlená:slight_smile:))))))))))))))))))))
7. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
MM hledal včera 2 hodiny ovladač,my nebyly doma........mu říkám že bude v bazénu s míčkama,to víš že tam byl,se tam nepodíval,jen celej byt obrátil vzhůru nohama.

Já fakt nechi prudit ale pořád nechápu proč dítě nesmí do šuplíku? :sweat_smile: Tchyně mně pomluvila že nechám Vandu hrabat dvd ale já nemám důvod proč jí to zakázat :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já malé klíče nedávám, ani Jarek, přijdou mi strašně špinavé a já trpěla kdysi na afty, tak nechci aby si to zažila malá taky... :sweat_smile:
jo jo,rozmazlený spratci to budou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
leníííí: prosím tě vytáhni ze Saji co půjde a strašně moc ji pozdrav!!!!
annet:jasně :slight_smile:

kozin:špinavý to jsou teda ale když vezmu jak olizuje venku písek a cucá kameny(nestíhám to uhlídat) tak ty klíče už jsou dobrý.........teda Vand je prakticky neolizuje jen si je přebírá a cinká s nima.
7. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: já dávám klíče i ovladač :slight_smile: malá to zbožňuje, nijak jí to neubližuje :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: neprudíš, já to prostě nemám ráda, proč by mi měla lézt do šuplíku, není tam nic na hraní, mám tam různé důležité papíry o které bych nerada přišla a taky se chci vyhnout lezení do šuplíků u známých a na návštěvách.. To jsem tak divná :sweat_smile: :confused:
7. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hihi, špinavé klíče Verča občas strčí i do pusy.-)) Kde maj získat imunitu když ne ze špinavejch klíčů?:slight_smile:))) Si dělám srandu, já tohle až tak neřeším. Venku taky chátne na všechno a pak si třeba hrábne do pusy, tomu se neubráníš stejně:.-)
Já afty nikdy neměla, tak doufám, že to Verča podědí, nemám ponětí co to je, teda jako vím, že v puse:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin:v pohodě nejseš divná :wink: jé,důležitý papíry mám vysoko,stejně by mi tam vlezla když se nekoukám.já chci aby co nejvíc objevila sama,ani ji nechráním před pády apod.prostě ať to zjistí že se nemůže pod stolem postavit páč se praští apod.....
7. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jak by řekla Dibla: Venku je to bio, ale klíče teda bio nejsou.. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
nevím, prostě klíče nemám ráda, jako když je bere.... možná jsem naočkovaná od kámošky, ta má rozmazleného fracka, to jste nezažili!!! A ona mu furt strkala klíče, celé je vždycky ožužlala jí to bylo jedno a já jen když ho viděla, tak jsem měla takovou tu pachuť železa v hubě.. :sweat_smile: a proto asi tohle nechci vidět u malé.. :grinning: :wink:
kozi nejsi divná:slight_smile:) Jen na to má každá jinej názor. Je fakt, že já prostě papíry mám třeba ve skříny před kterou parkuju s kočárem, takže já se nebojím, že by mi něco důležitýho zničila:slight_smile:) Zničila manžovi wolkman, ale ani o tom neví, sedet let ho nepoužil, tak Verča ho chtěla vyluftovat a tak vylomila dvířka nooo:slight_smile:
leni: tak to já jsem taky taková... každý vždycky řve pozooor, vždyť se pod ten stůl nevejde.. :sweat_smile: a já: no a co???? Však ona to moc dobře ví, tak jí nech ať vidí, že se tam fakt nevejde.. :sweat_smile::grinning:
7. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu chrnět ženy,dojela jsem včera po půlnoci z prahy a Vanda neměla zrovna dobrou noc :wink:
7. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás je ted novinka běhání po gauči, jenže nedává pozor a já se děsím až sletí na konferečák a rozsekne si hlavu:frowning2:
7. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to já mám fakt šuplíky jen na papíry.. :sweat_smile: :grinning: tak to se vám pak nedivím, že to dětem dovolíte.. :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe: u nás taky! :grinning: :grinning: :grinning: já trnu jako blázen, ale na druhou stranu když ji okřiknu tak se lekne a pak spadne tí tuplem.. :sweat_smile: tak vždycky jen trnu a čučím co bude :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: dobrou :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak se přidávám do diskuse: klíče nedávám, protože je pak většinou nemůžeme najít :sweat_smile: , ovladač jí nechám, jen když je televize vypnutá, jinak mi vadí, jak to furt přepíná :sweat_smile: , do šuplíků může všude, nikde zábrany nejsou, věci, které nechci aby tahala, dám prostě z jejího dosahu, teď jsem kvůli ní přeorganizovala i špajzku, dosáhne už i do vyšších poliček :grinning: .... my máme věčně všechny věci nastrkaný v bubnu u pračky :grinning: , ale je mi to tak nějak jedno, pokud si neublíží, tak pohoda :wink: .... běhání na gauči u nás ještě neprobíhá, ale dneska si sama vylezla do židličky (má jí na nejvyšší poloze) a to mě teda zatrnulo, když jsem přišla do kuchyně :pensive: , tak šla židlička dolů a je pokoj :wink:
7. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem přišla s křížkem po funuse a vy už všechny spíte :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek