• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
autor
a ještě jsem chtěla napsat, že kamarádce se dnes císařem narodil syn a jmenuje se Viktor :wink: , do poslední chvíle to jméno tajili a chápu proč, protože by jim to rodiče asi neschválili, takhle jsou postaveni před hotovou věc :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, tak já už jdu teda taky, no :pensive:
7. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: užijte si všechny prodlouženy víkend a ty co jedou pryč tak i dovolenou :wink:
8. kvě 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se běhání po gauči koná :stuck_out_tongue_closed_eyes: klíče dávám jen na cinkání, žužlat ee, jak jsem psala, měla jsem plnou pusu aftů, jako malej od kamarádky, ale nikdo tu nereagoval :sweat_smile: dvě stránky zpět.
8. kvě 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a leni, pozdravuj saju :slight_smile: a s malým se pomuchluj i za mě :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :dizzy_face:

Leni: moc moc Sáju s malým pozdravuj a jak už všichni psali, pozjiťuj co nejvíce!! :dizzy_face: už se těšíme na info jo a foť!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tomi: Já si to četla, jen jsem zapomněla reagovat..... no jako fakt mazec!! :pensive: Já si to taky zažila, musela jsem chodit 2x denně na opichy.... nešlo jíst, pít, prostě nic.. :frowning2: Držím palečky ať je prcek od kámošky co nejdřív v pořádku a pusinku má uzdravenou!! :pensive: :wink:
8. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jinak baby??? U nás dneska noc super, 12 hodin spinkala v kuse :dizzy_face: Ale já bych si ještě klidně dala šlofíka... :sweat_smile: Šla jsem spinkat něco po půlnoci.. :sweat_smile: byli tu ještě sousedi, a kecali jsme :slight_smile:
Dneska mám kecací náladu a tady jak na just nikdo nebude.. :sweat_smile: no chlapa jsem nechala ještě hajat, tak ten spinká, malá čučí na kouzelnou školku, poklidila jsem si všechno včera, takže dneska jen uvařím a hotovo :slight_smile: Vypadá to venku, že bude krásně!! :dizzy_face: Už se těším, odpo půjdeme na prochajdu do města :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy,budu pozdravovat i fotit,ale na netu budu pak až v neděli večer,tak dojmy sdělím po petruně,na fota si musíte počkat :wink:
8. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi vyrážíme do té Opavy. Takže mějte krásnej víkend a pá pá
8. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: a nechcete se stavit i k nám!! :grinning: dneska večer grilujeme před barákem, takovou grilovačku mezi paneláky v ghetu jste zaručeně ještě nezažili... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Užijte si to tam!! :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic no, si tady zase budu trpět samomluvou, pak mě pomluvíte, že tady řeším pííííí....oviny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Malá spinká, chlap zrovna dodělat mrkvovo-jablíčkový salátek, obídek uvařily tchýňka, jen si k tomu doděláme špatety.... uklizené mám, a jako tady nikdo.. :sweat_smile: dodpo jsme byli venku, dali si kafíčko krásně na sluníčku, malá řádila na dece, zbírala vajgly a papírky.. :sweat_smile: a odpo ještě nevíme co bude... plánumeme bazének, nebo nějakou suprovou prochajdu.. :dizzy_face: musíme využít toho, že taťulda není v práci, i když už mu volal kolega, jestil za něj nevezme víkend.. hahaha, nevezme.. :grinning: :grinning: To bych mu dalo, konečně po 5-ti víkendech pracovních jeden free a oni by ho hnali do práce, mrchy.. :angry:
JO a taky musím jít vyreklamovat botičky od malé, urvala se jí jedna gumička... tak snad mi to vezmou jako reklamačku, mohla bych si to doma přilepit sekunďákem, ale tož proč bych to nemohla zkusit jít vyreklamovat, když jdu kolem, ne?? :sweat_smile: A když už tam budu, tak se jí mrknu po nějakých krásných sandálcích v Deichmanu, mají u nás zase suprové slevy, takže bude dneska asi pěkně provětraná peněženka. :sweat_smile: a to je před výplatnou.. :sweat_smile: :grinning:
8. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, tak končím proslov a jdu, majte se! :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka, no botky a reklamace, než ti to opravěj uteče měsíc a Týnce botky nebudou, tohle mi přijdě děsně blbý, ale co naděláš
8. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nějak jsem pozapoměla na co reagovat... :sweat_smile: :sweat_smile:

leni pozdravuj od všech dětiček Tetu Saju...a Dominička :dizzy_face:

Kozinko pro Natalku je venku všechno Bio :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Natinku do šuplíku už neleze jen u sebe v pokojíčku a to je její....co si dělá v pokojíčku tak to je její věc... V obyváku máme vystavené devedéčka, MM jsem už říkala, že jestli o ně nechce přijít tak ať si je uklidí jinam... Nechal je tak a pak byl nasraný když mu skoro zničila originálky... Já mu na to řekla, že ji nic zakazovat nebudu, musí na to přijít sama, že se nevejde pod stůl, že se tam nepostaví, že dvka nejsou k jídlu, že když nebude dávat pozor na prstíky nechá je ve dveřích adt,.... Vše už pochopila, sem tam si prstíky přivře,ale pak si dá pozor,vleze pod stůl,a když se snaží postavit, tak se bouchne....učí se, já se taky musela učit, a tím že člověk řekne 100x ne, tak to pak prcek bude dělat jen na zlost,
8. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko dneska je nádherně, jdeme na vajčinu, tak se tam sejde obr parta a k tomu 8 mrňat...se těším po delší době budume všichni spolu, tak se tu mějte musím utíkat . Papa
8. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: no snad ti jako dají peníze hned když je to neopravitelnééé.já bych teda chtela peníze hned.uvidíš jak pořídíš,ale koupit boty a pak je lepit sekundovým lepidlem,to je blbost, z a ty prachy.

dibla: hmm tak tu vajčinu bych si taky dala, máte kr ásné počasí, tak si to užjte.
jo a našla jsem kupony na ty dm plenky,ale je to jen do 30.6.

Já jedu dnes za mamčou tak se teším.
8. kvě 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, zdravim z luzickych hor, je to tu ktrasne, jenom prsi, ale nejsou to nastesti prutrze, tak se chodit da. akorat klarka uz nevydrzi v nositku musime koupit krosnu, je v tom uz moc stisnena.

katko, to je teda pech den, nebo byl, snad ted budete mit chvili klid :wink:

shehe, me komentar tvoji matky vubec neprekvapuje, jako bych slysela svou. podle me byly takova generace, kdy hlavni byla poslusnost ditete a uklid domacnosti. me matka vytyka i to, ze davam klarku na zem, pry se nachladi... proste do postylky nebo ohradky s dekou a hotovo a vsechno zakazovat. bych zcvokla do tydne a dite taky. zabrany mam doma dve, jednu ve skrince do baru, kde je chlast a sklenicky a nove i ke kosi, protože tam chodila cucat tablety do mycky. ovladac nedavam jen proto, ze mame nejaky drahy na vsechny spotrebice doma a kdyby ho rozbila, tak by to fakt byla skoda, ale jinak je mi jedno, co rabuje.
8. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, víš, ono je to taky hodně o tom, jak často je tvá mamča s vámi a jak vidí pak tvou výchovu a jak se malá chová. Naši jsou se mnou i malou pořád, takže vidí, že ji vychovávám dobře, ale že nás prostě zkouší, takže mamča kolikrát řekne, že neznat mě a to, jak se k Terce chovám a že se jí opravdu snažím vychovávat tak, jak mě vychovávali oni, tak řekne, že je to rozmazlený fracek. Ale tím, že vidí, že ji opravdu vše nedovolím, ale ona má prostě své dny, kdy je jako andílek a dny, kdy prostě jen trucuje, neposlouchá, tak ví, že už to jinak nejde. Taky už nemá na ni takové nervy jako já, ale sama to přičítá věku (i když je mladá a její kamarádky ještě teď rodí) :wink: Takže klid. Ty jsi matka a ty vychováváš dle svého vědomí a svědomí své dítě a to není (někdy bohužel, jindy bohudík) pajdulák na provázku, aby šlo kde my chceme a dělalo, co my chceme. :wink: Takže klííííd!
8. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím dudlíkem, ona je asi taky závislák, ale takový zvláštní. Usne klidně bez něj, přes den i večer, ale přes den,m jak je protivná a skučí, používám to jak psala Petruna - jako roubík. Vrazím ho a je klid, ji to zklidní a já nemusím poslouchat zbytečný kravál. V kočárku ho má na řetězu s hračkama a tak si s ním často hraje a dudlá ráda, co tam má taky dělat, jak tam sedí jak buchta :sweat_smile: :grinning:

Velká houska se semínkama, jsem se fakt řehtala a Jardové na nákupu jakbysmet.Fakt supr. A ksichtíky Týnky taky :grinning: stěma dětma je děsná sranda, fakt mě to baví. Ale jak tady plánujete ty další miminka, tak to je pro mě velké lákadlo. Ovšem budu muset držet basu s Tomi :wink:
8. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme koukly na Klárku, Aninka jí zamávala, řekla čiči a pak jen fascinovaně helděla ž do konce. Klárka moc hezky mluví, má úplně jiný repertoár než Aninka :slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A konečně jsme skoukly Toníka v novém účesu a jak chodí, on je fakt boží, Anuška se na něj tak libě usmívala, ni nedýchala :grinning:

Hned nám tam naskočila Verunka, jak leze na židličku akáže, tak jsem koukala s otevřenou pusou, ona děsně pohybově nadaná, připadá mi od Ani tak půl roku napřed. Jak tam seskočí z té židličky a zase leze nazpátek, ty brďo, má náš obdiv :astonished:
8. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kozinko, kostýmek né, užij si jednou za život těch princeznovských šatiček :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Saji: Domisek je mooooooooooooooooooc krasny :wink:

KAc: s tou penezenkou je mi to moc lito. Snad dneska uz mas lepsi den.... :wink:

Petul: my nastesti dudel nemame,tak nevim,co je to odvykacka...

TEd beha BEtt s babi po zahrade bez pleny.MA zase hnusne opruzeninzy. A zustava tady na noc,tak si zitra aspon udelam veci....PArada :sunglasses:
A mame dalsi 7zub :wink:
8. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik> uzijte si to. Snad uz budete mit krasne pocasi. U nas je perfektne... :wink:
Kdybych Bett mela vse zakazovat,tak nedelam nic jineho a mlatim ji od rana do vecera. Vsak je to dite a uci se a poznava svet. Zakrocim,az je to vazne nebezpecne. A taky vim co mam od ni ocekavat...
8. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka no ona je dost pohybově nadaná, ted se zkouší zabít lítáním po gauči a mě jen trne:slight_smile:)) Ona je dobrá na pohyb, ale mluva jí moc nejde.-))) Mi přijde dost živá, ale to asi tady všem jejich děti že jo:slight_smile:)) Ted mě děsně baví jí dělat Vařila myšička kašičku a ona pak chce abych jí dala ruku já a šmrdlá mi v dlani. Ale musím zkrátit říkanku, protože mě šimrá na dlani jen na Vařila myšička kašičku a hned mi chmatá na prsty:slight_smile:))) ale jen třeba na dva a do komůrky na homolky neleze.-))))) Ale myslím, že to časem přijde:slight_smile:))
8. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Jdu jen pozdravit, už se griluje, zrovna jsem všechno dochystala a chvilku spočívám ještě doma, pak už nebudu moct a nikdo mě nenechá spočnout.. :sweat_smile: (kytara....)
8. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtzěla jsem vám písnout, že jsem zašla dneska do toho CCC vyreklamovat ty botičky od malé a úúúúúplně v pohodě! :dizzy_face: Až mě to překvapilo, není to nic, co by tak strašně vadilo, jde o jednu gumičku, co tam prdla, ještě tam je jedna a zapínání na suchý zip, ale prostě jsem si řekla, že to zkusím... a paní úplně v klídku řekla, jestli chci nové botičku pro prcka a nebo vrátit penízky... :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem jí řekla, že jsem s botičkama spokojená, že se jí moc dobře v nich chodí, a jen mě mrzí, že se to prostě urvalo, ale že mi přijde, že to musela být vada těch bot, protože neměla jak ji urvat... tak se smála a říkala, že je to v pořádku, ať si vezmu ty samé teda jestli chci... :grinning: tak jsem si vzala ty samé, ale o číslo větší, tam ty už měla tak tak akorád.. :sweat_smile: takže jsem vlastně vydělala.. :grinning: :grinning: Má botičky minimálně na další dva měsíce, tam ty už měla trošku okopané, tady má funglovky, no maminka je šikula. :grinning: a protože malá byla dneska ukázková, tak dostala ještě jedny botičky :dizzy_face: takové sandálko botasky :dizzy_face: slaďounké z Deichmanu :slight_smile: :dizzy_face:
Takže jsem byla fakt mile překvapená! :slight_smile: a určitě tam budu chodit boty kupovat i dál, taková dobrá zkušenost je suprová! :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, u nás bylo též nádherně, ale já jsem vylezla jen na zahradu abych ji vyplela :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo mám po noční.

Shehe: to se musím přiznat, že se malé takto nějak nevěnuju, ohledně říkanek. Já sama si na ně ani nevzpomenu :sweat_smile:

Kozinko, tak to je super, jsem zvědavá na ty naše botky od Bati, též by se s nima mohlo tak za 2 měsíce něco stát :sweat_smile: :grinning: a jaké máte ty sandálky?

Jo a dneska mě opět mamka na*rala, ptám se jí, jestli by si na chvilku mohli vzít malou, začala jsem zalívat zahradu a malá se mi tam dost pletla. Mamka že jo a odešla :astonished: Jen jsem se otočila a malá už dělala plác plác do vody na nových dlaždicích u vchodu na zahradu, kolem dokola je blátičko, protože jsme tam před týdnem teprve zaseli nový trávník no a hned byla jako prase, to je jasné. Mamka přišla, tak jsem jí řekla, že bohužel už se stihla Aňa zaprasit a ona proč nesedí v gofkách a leze po zemi??? Tak jí říkám, že těžko vydrží furt jen sedět a hledět, že se taky chce hýbat a navíc mi z nich málem vyskočila. Sedla si na boční opěrku a řehtala se mi, potvora. A mamka že jako proč není přikšírovaná :angry: :angry: :angry: Tak říkám, že byla, ale už ji to nebavilo, tak se z nich vyvlíkla a lezla ven, tak jsem ji radši vyndala na trávu. A to jste měly slyšet, že to my jsme to nedělaly (já a ségra), prostě nás přikšírovala a seděly jsme a nevylízaly. To je co!!! :angry: :angry: :angry:
8. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim navrat ze super vyletu. Byli jsme jen ve trech vlakem na zamku Žleby. Bylo to super, Toníček mel spoustu zazitku (napr. poprve vlakem) a ja jsem se vratila domu jako hrda matka.
Tonik byl zase hodne kontaktni na cizi lidi. Casto i chce cizim panim do naruce apod. Pak se hodne vnucuje starsim holcickam (tak od 6 let) Na vsechny se smal, s kazdym blbnul, treba i s nakym pubertakem ve vlaku atd...
Fakt jsem na nej byla pysna, jak vsude rozdaval usmevy..
On taky nejakou dobu dela, ze se jakoby na lidi, co se mu libi ( coz je kazdej druhej) vykloni ode me z narucce nebo z kocarku a jukne na ne, dokud se na nej neusmejou. Je to sranda. jako fakt jsme z nej dneska s Francem nemohli, dost jsme se nasmali jeho blbnuti atd.

no, tak jsem si vychvalila dite...jsem toho byla plna a muselo to ven.. :dizzy_face:

fota dodam pozdeji, kdyby nekoho zajimali.
8. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek