• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Jj, je celý taťka, říká to většina lidí :wink:

Poprvé jsem se vdávala v červnu 1999 na Úřadě a pak v srpnu 2007 venku na zahradě hotelu, taky úřední svatba. Ta zahrada hotelu ale byla aspoň těsně pod kostelem a ve 12h nám zazvonilo a začal obřad. Tak aspoň tak pro atmosféru. :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul : a ty jsi pokrtena ? pokud ne, tak nechapu, proc by mel vadit rozvod, kdyz jsi prvni svatbu mela uredni...

jsem sama doma, Frantisek jel na airsog¨ft, tak pujdu na nakupy. Cherokee ma 30% slevy na damskou modu :sunglasses:
9. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! :slight_smile:
Dítě už spinká :grinning: byla utahaná jako blázen.. :grinning: :grinning: :grinning: Byli jsme v aquaparku v Bohumíně, tak jsme se zase vyblbli :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nechápu to naše dítě, ona je fakt vodník (kozimurka může potvrdit), to co ona tam vyváděla ve vodě, nedělalo ani jedno dítě.. :sweat_smile: přišla mi jak utržená ze řetězu.. :sweat_smile: :grinning: Ona se fakt nebojí, je jí jedno jestli si lokne nebo ne, strašně ráda se potápí, a to jsme nechodili na žádný plavecký kurz... :sweat_smile: fakt ji nechápu.. :grinning: :grinning: ale na druhou stranu jsem ráda.. :dizzy_face: i když někdy ji udržet jak furt s sebou hází, kope nohama, šplouchá a vrtí se to je teda mazec... :grinning: Dneska dostala rukávky pak nějakou tu zapínací desku kolem pasu a zkoušela sama plavat.. :slight_smile: :dizzy_face: a musím uznat, že jí to teda šlo :slight_smile: :dizzy_face: A asi je fakt na chlapečky :grinning: naháněla tam skoro všechny.. :grinning: A jednoho 21 měsíčního, tak ten se jí asi moc líbil, protože ho nesputila z očí, a když přišla k němu začala ho cákat a rychle vždycky utekla :dizzy_face: bylo to super, i ta maminka toho chlapečka říkala, že to vypadá jako námluvy nějakých zvířátek.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:

No nic holky, zase dneska grilujeme, chlap jel odvézt moji ségru dom, tak já jdu přichystat nějaké to papáníčko a zeleninkový salátek :slight_smile: :dizzy_face: A dneska půjde asi dietka stranou, teda nemyslím v jídle, ale dám si hoooodně vychlazené pivečko! :dizzy_face: už na bazénku jsem si dala Velveta! :dizzy_face:
Jdu vás ještě dočíst, Petruna se nějak rozkecala.. :grinning: :dizzy_face:

Petru: musím ti písnout, včera jsem dělala poprvé ten dortík potahovaný hmotou z marshmalow, nebo jak se to píše.. :grinning: A musím uznat, že se mi docela povedl! :dizzy_face: :grinning: I když jsem ho mohla rozkrojit na 2x ale bála jsem se ať něco nezvorám, tak jsem ho rozkrojila jen 1x, dala jsem čokoládový krém s kousky čokošky nastrouhané a proložila jsem to banány! :dizzy_face: a ta hmota je super, jako ale řeknu ti, že když jsem to začala zadělávat těma rukama, tak jsem byla docela dost v pasti.. :sweat_smile: ono to bylo tak lepkavé, to jsem ještě nezažila.. :sweat_smile: a Jarek je svědkem, že jsem to chtěla hodit do košo, ale nešlo to ani z ruk sundat... tak jsem zkoušela hňoucat ještě chvilku a a najednou super těstíčko :dizzy_face:

No nic tak jsem se vykecala... zatím čusky.. :grinning:
9. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki všichni
já jsem dnes jela za ségrou,byla sama doma tak jsme vyrazily ven ,s malou jsme šli na písek a byly tam takové různé prolízky, tak se malá vyblbla s jinýma dětma .Ona fakt děti miluje a mne to těší, že není žádný mamánek,a vyhraje si sama. snad jí to zůstane.

kozinka: O Bo humíně jsem slyšela,prý je to tam fajné,ale lepší je prý Olešná nebo Kravaře. ale i tak na to vyblbnutí se s malým dítětem to asi stačí,že. Já malé musím taky pořídit rukávky, kruhy má tři :slight_smile:. a do bazénu jsi malé dala normálně plavky jo? nebo musela být v té plavecké plíně?

Holky ani nevíte co se mi stalo. když jsem jela od s égry,tak jsem před domem hledala svoje klíče,nikde nebyly, tak jsem šla ke tchýni at mi pujčí klíče co máme u nich náhradní,no ale ani jedny co mi dala nepasovaly...ale to nic, naštěstí šel pá n tak mi otevřel.no a já nechala klíče ve dveřích -zvenku v zámku . Klidně kdo by si toho všiml si mohl odemknout, vejít dovnitř a vykrást nás. Normálně se mi tak srdce rozbušilo když jsem lezla dovnitř, a naštěstí teda se nic nestalo. takže z domu jsem šla v 13hod a vr átila se v 18hod,takže bylo času dost nás vyk rást..ach jo, j sem debil
9. kvě 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: Ahojky :slight_smile:
Je supr, že si malá sama vyhraje, taky jsem za to ráda!! :dizzy_face: I když některé ty mamánkovské dny může být kolem ní milion dětí a stejně ji zajímám jen já.. :sweat_smile: ale naštěstí takových dní fakt zatím nebylo moc :slight_smile:

v tom Bohumíně je to super, bylo tam strašně moc maminek s dětma :dizzy_face: Je bomba že je tam ten na půlvnitřní a napůl venkovní bazén, takže jen prolezeš takovým obloukem a jsi venku! :dizzy_face: To se malé moc líbill! :slight_smile: Pak je tam brouzdaliště přímo pro děti jak vevnitř tak už i venku (to přidělali teprve teď) no prostě pohoda! :slight_smile: Na Olešné jsme byli taky, ale zatím jen bez malé, když byla malinká :slight_smile: Je to trošku více z ruky než ten Bohumín a taky moje mamča dělá v Bohumíně a dostávají od podniku permošky (2 permanentky a na každé je 1000,-), takže nám je dala a vždycky když se nudíme tak si tam zajedeme a máme to vlastně zadáčo :slight_smile:
Jinak měla jen plavečky, plínu nedávám, myslím si, že v tom má horší pohyb, takhle je vlastně na volno a nic jí nezavází... prckovi můžeš dát buďto tu plínku do vody a nebo plavečky, to je na mamině, čůranky stejně nezachytne ani plínka ani plavky jen toho hovňouse to chytne, i když po zkušenosti na bazénu s kozimůrovýma.. :sweat_smile: (Týnka se kráááááásně vykadila do plaveček přímo v bazénu.. :sweat_smile: ale v bazénu nic nebylo jen když jsme ji vytahovali tak trošku zatrousila podlahu před bazénem, ale byla to jen taková hnědá voda :sweat_smile: tak jsem s ní letěla do sprchy a hovňouse rukama přímo vylovila z plavek.. :sweat_smile: naštěstí držely oba kusy pokupě.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:) takže asi tak :slight_smile:

A to s těma klíčema to je fakt štígro!!! Jen doufej, že si je nikdo neobtiskl a nešel si udělat kopie..... já bych už měla fabku, lidi jsou svině, proč by to měli vykrást teď když můžou pak, že? ..... ale nechci strašit, ale já bych fakt měla strach :zipper_mouth: :pensive:
9. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááár tetky :grinning:

........jsme domaaaaaa z porodky......:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dočíst jsem teda ještě nestihla, jen jsem to hooooodně letmo prolítla.....moooooc děkujeme za gratulace, za přípitek i za pochvalu našeho chlapáka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar mamčo! Tak co? Už byly pak ty další noci lepší? Dárečky mám hotové, snad se dobelhám v pondělí na poštu a pošlu to :wink:
9. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: letím za MM :pensive: , popíšu víc snad zítra.....strašně moc mi Maji a MM chyběli - tak si musím jít vynahradit MM.....i když za námi byli každý den a MM to zvládnul úplně senzačně - i krásně strojil malou a denně jinak (bych mu prý jinak dala :grinning:)...fakt jsem nemohla najít lepšího chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak musím bonznout, že Lence to mooooc sluší, že to je makrela!!!......a Vanda je taky čím dál hezčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, se JM má, že má doma dvě "čuper-baby" :wink:
9. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Saji :slight_smile: jak je? A co malá? Jak reaguje na miminko :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: já malé taky koupím plavečky,když pojedeme na ten Vranov....kdyby bylo krásně tak se děti budou čvachat v bazénku

No taky jsem nad tím uvažovala,ale přítel tu není a tak já to sama nezvládnu,tak uvidíme jestli to budeme řešit.

ahoj Sáji, ju tak konečně doma. už jste čtyřčlenná rodinka jako Tomi :wink:
9. kvě 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak takhle hustý to u ná doma naštěstí nebylo. Hele není tvůj táta nějakej muslim nebo tak?:slight_smile:)) Z toho co popisuješ, že si ho máma trochu nespucovala, u mě by šanci neměl:slight_smile:))

Taky řeším jestli koupit rukávky a případně nějakej kruh, takovej ten nepropadávací, nemáte někdo tip co je dobrý?
Kozinko a s těma rukávkama jí můžeš pustit a nelokne si? Myslím, jestli je to jako stabilní nebo jak to napsat:slight_smile:))
Sajo, vítám tě zas na koňovi:slight_smile:)) Jako díky tobě teď hustím do Mirka, že chci to druhý asi dřív.-))))))))
9. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, saja je zpatky z porodky, to je fofr :slight_smile: tak vitej doma, jsem zvedava, jak se maly a vlastne vy vsichni aklimatizujete :slight_smile:

katko, bud rada, ze se nic nestalo a pouc se :wink: ja takhle jednou nechala u nas v podzemni garazi penezenku se vsema kartama a hruzou penez pekne na zemi vedle auta, byla tam pul dne, objevila jsem ji tam nahodou a malem omdlela :slight_smile:

kozin, to je super, za je tynka takovy vodni zivel :slight_smile: a za kurzy plavani jste tak aspon usetrily spoustu penez a casu :slight_smile:

petul, neboj, vylet zvladnete, aninka bude rada, ze se něco deje a bude sekat dobrotu :wink:

my si dnes dali do tela, usli jsme tak 15 kilaku, byli jsme i na pravcicke brane a jeli na pramici souteskou u Hrenska, vetsinu casu jsem tahla klarku na zadech neb na brise nebo jsme ji oba měli za krkem a byla to teda fakt makacka... ale zvladla to skvele, jen s jednim vztekanim, kdy chtela chodit a my uz spechali na tu lodku. jednou jsem s sebou pekne rizla do bahna, podjely mi nohy, nastesti tak sikovne, za se klarka na mem brise ani neprobudila, zato ja byla jak prase :grinning: a uz mam skoro vybranou krosnu, snad ji klarka vezme na milost :wink:
9. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : ja hmotu s tech bonbonu jeste nezkousela. Delam jinou, z jednoho webu. :slight_smile:
a mas fotky dortu ?

sheh : tata muslin neni, ale mas pravdu, chova se tak...jeho vychova byla ve stylu : zenska nema mozek, deti taky ne...
nasi spolu chodili od 17, znali se od 15, tata byl mamy prvni a vzali se v 21. Byli zamilvoanyy, takze si mama nechala vsechno libit. Tata je kopie svyho taty . kdyz se po nas trech vratila do prace, zacla se cukat, coz se tatovi samozrejme nelibilo a od te doby u nas bylo dusno...takze cele detstvi hnusne hadky atd...
oba si nasli nekoho jineho, ale pochopitelne jeden druhemu tvrdili ze ne a vzajemen se osocovali, zarlili atd...
jeden cas sli uplne od sebe, ale furt v jednom byte, to bylo asi 7 let, kdyz jsme meli rozdelenou lednicku, spajz atd..tata si sam varil, mel svuj pokoj, svuj zachod (meli jsme 4+1 se dvema) atd...

no jako fakt detstvi na hovno...

ale ted uz se v tom nerejpu, pisu to jen proto ze tu o tom byla trochu rec...
sem si cilene nasla pravy opak myho taty a jsem spokojena...taky proto jsem byla tak dlouho sama, mela jsem z manzelstvi a ze vztahu dost hruzu...
9. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, celej den ani jednou Klárka nesmrkala , nekašlala a jen co usne tak pokašlává, chrčí :cry: se mi svírá už krk a žaludek. Mám strach. Snad se to nebude opakovat :cry:
9. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : to je super, ze je mala takovy vodnik, musi to byt super....
ja s Tondou v zivote nebyla v bazenu :sweat_smile: tak vubec nevim, jak na tom s vodou je, koupani ve vane ma rad, ale to je neco jineho...
teda byla jsem s nim minuly leto v bazenu u kamaradu, ale to byl malinkej.

tesim se az napusti brouzdaliste v ZOO.

katka : ty jo, s tema klicema si mela fakt kliku..fuj, radsi nedomejslet.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saja : vitej doma !!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, ja dnes utracela az hruza....sem se jela jen mrknout do Tesca, jsou slevy v Cherokee a jako utratila jsem tam nekrestansky penize za Tondovi letni hadry a dve halenky pro sebe. Kazdy kousek nebyl drahy, ale kdzy se secte vse, co jsem koupila, tak se se mnou Franc asi rozvede...
:sunglasses:

Detske Cherokee ma zase novinky a ja fakt slintala a nemohla odolat...miluju ty jejich zviratkovy kolekce (opisky, zirafy, sloni, lvi, tygri)
a to jsem toho mela na kocaru jeste vic a neco vratila, protoze jsem z toho mela fakt blbej pocit... :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, snad to bude dobře, ale radsi si priprav něco na alergii, ty si to teda vyziras, davidek laryngitidu a klarka tohle... drzim pesti at je noc ok.

petru, to je fakt sila ti vasi, ja nikdy nepochopim, proc spolu lidi v takovem vztahu zustavaji... fajn, ze ses poucila a nasla si opak, spousta deti jen opakuje chyby svých rodicu...

shehe, tusim, ze majmu mi rikala, ze ty kruhy proti propadnuti jsou nebezpecne, kdyz se v tom dite prevrati, nemá sanci se z toho dostat, doporucovala takovy jakoby provazovo penovy pas kolem pasu, chystam se na nej, at ma klarka něco k mori, jedem uz za mesic, rukavky beru taky. prosim te, co ma ten vas pes proti klistatum ? fu nguje to ? kocka ted jedno donesla, k bliti, jde to na člověka ? tohle je spis do IP, ale jsem na telefonu, tak nechci skakat, cimz se omlouvam :wink:
9. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : ja to taky moc nechapu...hlavne jsem to nechapala jako dite...proc se nasi brali, kdyz se porad hadaj a ponizujou....obcas i nejake vyskleni dveri probehlo apod...

tady jsou fotky z vyletu, kdyby to nekoho zajimalo...ale myslim, ze to pro vas bude spis nuda...
http://zida.rajce.idnes.cz/vylet_na_zamek_Zleby_8.5/

hlavne jsem fakt nastvana z naseho v fotaku, jak ho Franc ponicil tak dela takovy divny smouhy a nefoti ostre atd...
Franc uz se schani po novym... :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : to me nenapadlo, ze by ten kruh byl nebezpecny, ale jak to pises, tak je to logicky. My ho mame, ale ja bych do nej Tondu dala stejne jen kdyby byla porad u nej, takze nehrozi prevraceni nebo tak...samotnyho bych ho v tom teda ale v budoucnu nenechala....hnusna predstava, ze se v tom prevrati :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru fotky pěkný, jako Tonda v tom sestřihu je úplně dospělej, fakt se mi to hrozně líbí:slight_smile:)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22506674&tab=0
mě přijde, že tohle se otočit snad nemůže ne? Nevím, tak jako jasně že bych jí nenechala na vodě a sama se opalovala:slight_smile:)))
9. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Vidím, že všechny využíváte nádherného počasí. Já jsem zrovna uspala Terku a jdu vařit. Celé dopoledne jsme byli venku a odpo jdeme zase. Známá nám nabídla formuli na tyči (jak ji tlačíte před sebou, něco jako trojkolky, ale je to auto a Terka může točit volantem), tak pro ni jedem a taky pro houpačku - jen zatím nevím, kde ji pověsíme :sweat_smile:
Terka dnes poprvé konečně jela na odrážedle - doteď totiž nedosáhla ani na tom nejmenším na zem :sweat_smile: ALe jezdí jen doma na tom dřevěném. Na tom umělém venku ujela kousek a zdrhla za zajímavějšíma věcma :sweat_smile: Odpo snad hodím nějaké fotečky na Rajče - máme už hotový vjezd ze zámkové dlažby a doděláváme chodníky - konečně!!!! Pak už jen na zbytek pozemku rozhrneme hlínu, zasejeme trávu a je to :grinning: Jen dlažbu u baráku musíme dodělat později, protože bychom ji museli při fasádě zakrývat.
10. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!:slight_smile:

tomi: držím palečky ať je to všechno v pořádku a už se takhle nikdy nemusíš strachovat... :frowning2: je to strašné, nedovedu si to představit a hlavně bych asi nedokázala zaregaovat... drž se!!!
10. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nakonec stihla ještě teď:

Kdo chce kouknout - příjezdová cesta a chodníky:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Chodniky_a_prijezdova_cesta/
Terka - doplněné fota 13.měsíců:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/13.mesicu_-_10.5/
10. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek!
Petru: MM je pokřtěný katolík, ale napraktikuje a já jsem v jiné církvi, ale taky nepraktikuju, takže i toto byly komplikace a ten rozvod do toho...Já nevím, moc tomu nerozumím, jen jsem napsala, co nám řekli.
Fotky z výletu nádherné, takový výlet by byl přesně pro mě, já jsem na ty památky a zvířátka :dizzy_face:

Kruh do vody máme ten co se v něm sedí a vepředu je hlava zvířátka na chycení a vzadu opěrka. Nikdy se s Vojtíkem nepřevrátil a je furt ok, tak ho zas vytáhnem. Ale je fakt, že Vojtík byl kliďas, ležel spořádaně i na rovném lehátku :sweat_smile: No a Aninka bude asi to samé, až mě to štve. Závidím rodičům ty děti vodníky :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi tak ajak to v noci dopadlo?

Holky prosím, máte někdo odkaz na stránky s kočárkama od Jané? Ale jenom ty, aby tam byly fakt všechny typy a mohla jsem je porovnat. Nemůžu nic najít :frowning2:

Kozim, závidím a jdu mrknout. My tento týden budem strhávat ploty a pak stavět nové, takže nás čeká fůra práce. teď je fan, že Áňa sama nechodí, aspoň nám nezdrhne k sousedům :sweat_smile:

A my s Aninkou v bazénu taky ještě nebyli, ani v té vaně není zrovna moc happy. ale plavky máme, i plavací plínky, to nám leží všechno ve skříni :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: fotky supr, to blátíčko na konci :grinning: A ta cesta a chodník jsou boží, vypadá to teď ale úplně jinak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi se urvu, vezmu auto a přijedu to zkouknout na živo :wink: bo u nás by jsme teď chodící děti neuhlídaly :frowning2:
10. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, klidně dojeď, jen dej vědět kdy. Tatík(děda) je totiž na nervy, že je na všechno sám, tak kdybychom zrovna makali, ať není zlý, ale jinak to taky řeším tím, že vezmu Terku a jdeme na procházku. Včera jsme šly takto 3x - jednou jsme vzaly Besku, obešly kolečko, pak s Benem a nakonec samy - maminka odpadla ani neví jak a Terka spala do 7hodin :grinning:
10. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, je to super! Ani nevíš, jak jsem se na ty chodníky těšila! Konečně nám psi nebudou tahat štěrk do baráku. Příjezdová cesta je jen po konec parkoviště a zbytek až po barák příjde vysypat hlínou a zasadit tráva. U baráku pod balkónem to bude vydlážděno tou dlažbou, co jsou chodníky, ale to až po fasádě, ať se to zbytečně nezakrývá. Uprostřed, jak byly růže, tak ty jsme vyryli, tak bude jehličnatý stromek obsypaný kůrou.
10. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: Domísek je náádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: a ani není zmačkanej, prostě nádherný miminko :dizzy_face: a vypadá bombasticky,jak je vymóděnej na cestu domů :wink: Tak ať si brzo zvyknete jako čtyřčlená rodinka :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: máte to tam moc hezké, až vám závidím ten baráček :slight_smile:..ten chodník a cesta vypadá suprove,máš doma šikovné chlapy.
a Terezka se mi nejvíce líbila s tím blátíčkem :slight_smile:

petulka: No tolik práce vám nezávidím,ale zase to tam budete mít hezké. Na jednu stranu závidím ty vaše baráčky,a na jednu né-kvůli té věčné práce okolo. ale i tak bych šla raději do nějakého menšího baráčku než sedět v bytě. vždy to na mne příjde v létě, že by malá byla aspoň pořád na zahradě a Jindra by byl ve svém živlu a pořád by griloval :grinning:

tomi: co Klárka, jak na tom je? zrovna včera říkali v TV novinách,že teď je období řepky a že je to dost velký alergen.
10. kvě 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, jo, to Marek taky, furt by jen makal venku a po večerech griloval. No a já trak bruslím mezi dětma, domácností a zahradou.

Kde jsou fotky Domíska?U Saji v albu?

Holky ještě mám dotaz ohldně aktiv. chodítka: Jak s ním vaše děti zatáčejí? Aninka jede vždy rovně dokud do něčeho nenarazí, což je za chvilku, takže je nám to docela naprd, i když jako ji to baví a líbí, ale uřídit to neumí. Jak to teda venku děláte?
10. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek