• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
autor
Ewus: vždyť jo, já tě chápu :wink:
23. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuš a nejhorší je když kretén jako já se snaží o něco co mu prostě nesedí úplně jako ušíté..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 ve 22:51  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se rozhodla, zůstávám věrná březnovkám, jsem si zkusila i jiná hřiště ale tady jsem se narodila, tady zůstanu.... :wink: I když někdy jsem úchylná.... :grinning:
23. dub 2009 ve 22:52  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura zpátky, kozimura zpátky.... :grinning:
23. dub 2009 ve 22:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni zpátky, všichni zpátky..... :grinning:
23. dub 2009 ve 22:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť se tady můžou psát i prasárny i normální věci co nás potkají i domácí věci a starosti, prostě všechno, to jsmr tu psali pořád když jsme byli těhu, tak co... :grinning:
23. dub 2009 ve 22:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, jsem zase jednou vtipná.... :angry:
23. dub 2009 ve 22:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : ale my jsme se neoddelily jen proto ze chcem psat prasarny :wink:
23. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun tak to mi zase něak unikla poenta.... :grinning:
23. dub 2009 ve 23:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ja si myslim ze ta kecarna je pro ty co se znaji o krapet vic....a pro ostatni ktere to snesou...sorac teres ale sim az takovy detaily tam asi psat nebudeme...
23. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu to nemělo vyznět až tak drsně, proto jsem psala, že mi to moc nesedí a budu jen šmírovat.... :grinning: holt každému sedí něco jiného.... :grinning: i když Petruny gejzíry tady taky nebyli to pravý ořechový... :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 23:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem nejak mimo, jaky gejziry? :grinning:
23. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres jasne ja jsem taky pekna drzka ale mam mantaky :wink:
23. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun jak jsi psala o tvé mrše.... to taky bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 ve 23:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : aha...vsak jsem se omlouvala ze o tom pisu, ale fakt me to soklo, ze to poprve od porodu muze bejt takovy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně ale rozhodně jsem se nesetkala s tím, že by tě tady za to někdo zdrbal.... :wink: Nic jak už jsem psala, prostě mi toto nesedí, tak se distancuju, debaty o sexu ok. :grinning:
23. dub 2009 ve 23:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : asi to dotycnejm prislo min nechutny...co nadelas :sunglasses:
ja o MS normalne nepisu...ale o prvni MS tady psalo hodne lidi, pac je to proste sok :sunglasses:
24. dub 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru myslim ze kozimur jeste nedosla...ale mozna uz jo podle toho jak se nastvala...treba to byl naznak PMS :confused:
24. dub 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: taky jsem z vás nějak mimo :sweat_smile: petru tak proč jste se teda oddělily? :sweat_smile:
24. dub 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už asi vím, vadí vám denní chod domácnosti, že?
24. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus

tomi jen tak aby bylo o cem mluvit :wink: :grinning:

jako rady a tak jsou v poho ...vzdyt rikam ze sem se tu kolikrat dozvedela veci ktery mi bodlya prisla si pro radu....ale rada se odreaguju a pobavim tak asi tak za me :wink: ale jakou mam MS a jestli me nekdy pali to vam teda nereknu :grinning:
24. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..Dnes ma MM dovcu. A bett jak se probudila, tak byla uplne stastna, ze ho po ranu vidi...Rozzarila se jako slunicko a chlamala se...Jsem to mela natocit... :sweat_smile:

ehm dneska to je muj 1. prizpevek tak brzo rano :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi to je u nas to stejny...dokonce ho kdyz je tam a ne na gauci napaji zbytkem mlika a me si ani nevsimne...jindy sem mu dobra :grinning:
24. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : pokud mam psat za sebe, tak to necitim jako uplne oddeleni, pac chci chodit i sem, vsechny breznovky jsou fajn a bez zadne to neni ono, ale ja za sebe mela potrebu diskuze, kde budeme tak nejak na podobne vlne...nebo kecat s holkama, kvuli kterym se na koni namaham s docitanim...
resit tam min domacnost, podrobny popisy dne a noci atd....proste se mi nechce travit drahoceny cas docitanim takovych tech uplne nejobycejnejsich veci, ktere zaziva kazda z nas...
proste to zazivam doma, tak tom jeste nemusim cist od dalsich 20 ti holek...
to neni nic proti nikomu...me nevadi, ze se to sem pise, kazdy ma potrebu psat o tom, co jeho zajima a bavi......nerikam, ze to co pisu ja je zajimavy...ja mivam casto mega dlouhy nezajimavy prispevky, o tom nepochybuju !!!...a taky se nebudu urazet, kdyz je nekdo preskoci :grinning:
Tohle klidne preskocte !!! :grinning:
a taky nikdo nezakladal vopice jen proto aby se tam prasilo...
:sunglasses:
jako zakladat diskuzi, abych tam mohla napsat slovo čubka mi pride dost prizemni....
jako zase nemam denni potrebu psat sprostarny ale rada se obcas odreaguju a v opicich to snad nikoho (krom smiraku) nepohorsi.
Kdyz si chci ulevit, tak to proste vic sedi tam, kde me holky uz znaji a nebudou se nad tim pozastavovat , jak je mozny, ze ja vyslovim slovo čubka :grinning:
24. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : Tonik je taky nadsenej, kdyz je Franc doma...leze mu po obliceji, z cehoz uz neni tolik nadsenej Franc :grinning:
24. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se chystat, dnes jdu s kamoskama zase do ZOO.....jupííííííí
24. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska,mjanca : holky nic si z toho nedělejte, že se holky oddělily. kdo chce tak tu zavítá a kdo ne at si trhne.
opice si založily téma ,které jim sedí, tak jak napsala vlnka.
já teda chodím sem, pak na Moravu,sem tam ostrava a taky beremko.
24. dub 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si trhat nebudu ja chodim... :grinning:

katko ty brdo to stihas jo? ja bych asi nebyla vsude v obraze....
24. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem opět zde....s dítkem na klíně, od včera se mě drží jako klíště, jakmile se trošku vzdálím, hned řve "máma máma mámaů, není malá na to, aby takhle zkandovala? :grinning:
24. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: no to se teda netrhej, nebo uvidíš ten mazec!!!! :angry: ...... :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek