Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
vlnka1autor
23. dub 2009
Ewus: vždyť jo, já tě chápu 😉
tereska
23. dub 2009
ewuš a nejhorší je když kretén jako já se snaží o něco co mu prostě nesedí úplně jako ušíté..... :-p 😃
tereska
23. dub 2009
jsem se rozhodla, zůstávám věrná březnovkám, jsem si zkusila i jiná hřiště ale tady jsem se narodila, tady zůstanu.... 😉 I když někdy jsem úchylná.... 😃
tereska
23. dub 2009
kozimura zpátky, kozimura zpátky.... 😃
tereska
23. dub 2009
všichni zpátky, všichni zpátky..... 😃
tereska
23. dub 2009
vždyť se tady můžou psát i prasárny i normální věci co nás potkají i domácí věci a starosti, prostě všechno, to jsmr tu psali pořád když jsme byli těhu, tak co... 😃
tereska
23. dub 2009
haha, jsem zase jednou vtipná.... ]-(
petruna
23. dub 2009
teres : ale my jsme se neoddelily jen proto ze chcem psat prasarny 😉
tereska
23. dub 2009
Petrun tak to mi zase něak unikla poenta.... 😃
majmuna
23. dub 2009
jasne ja si myslim ze ta kecarna je pro ty co se znaji o krapet vic....a pro ostatni ktere to snesou...sorac teres ale sim az takovy detaily tam asi psat nebudeme...
tereska
23. dub 2009
majmu to nemělo vyznět až tak drsně, proto jsem psala, že mi to moc nesedí a budu jen šmírovat.... 😃 holt každému sedí něco jiného.... 😃 i když Petruny gejzíry tady taky nebyli to pravý ořechový... :-N
petruna
23. dub 2009
sem nejak mimo, jaky gejziry? 😃
majmuna
23. dub 2009
teres jasne ja jsem taky pekna drzka ale mam mantaky 😉
tereska
23. dub 2009
Petrun jak jsi psala o tvé mrše.... to taky bylo :-p 😃
petruna
23. dub 2009
teres : aha...vsak jsem se omlouvala ze o tom pisu, ale fakt me to soklo, ze to poprve od porodu muze bejt takovy... :-p
tereska
23. dub 2009
No jasně ale rozhodně jsem se nesetkala s tím, že by tě tady za to někdo zdrbal.... 😉 Nic jak už jsem psala, prostě mi toto nesedí, tak se distancuju, debaty o sexu ok. 😃
petruna
23. dub 2009
teres : asi to dotycnejm prislo min nechutny...co nadelas 😎
ja o MS normalne nepisu...ale o prvni MS tady psalo hodne lidi, pac je to proste sok 😎
majmuna
23. dub 2009
petru myslim ze kozimur jeste nedosla...ale mozna uz jo podle toho jak se nastvala...treba to byl naznak PMS =-)
tomickoval
24. dub 2009
Dobré ráno 🙂 taky jsem z vás nějak mimo :-N petru tak proč jste se teda oddělily? :-N
tomickoval
24. dub 2009
No už asi vím, vadí vám denní chod domácnosti, že?
majmuna
24. dub 2009
cus

tomi jen tak aby bylo o cem mluvit 😉 😃

jako rady a tak jsou v poho ...vzdyt rikam ze sem se tu kolikrat dozvedela veci ktery mi bodlya prisla si pro radu....ale rada se odreaguju a pobavim tak asi tak za me 😉 ale jakou mam MS a jestli me nekdy pali to vam teda nereknu 😃
hvezdickaaad
24. dub 2009
dobre ranko..Dnes ma MM dovcu. A bett jak se probudila, tak byla uplne stastna, ze ho po ranu vidi...Rozzarila se jako slunicko a chlamala se...Jsem to mela natocit... :-N

ehm dneska to je muj 1. prizpevek tak brzo rano 😃 😃 😃
majmuna
24. dub 2009
hvezdi to je u nas to stejny...dokonce ho kdyz je tam a ne na gauci napaji zbytkem mlika a me si ani nevsimne...jindy sem mu dobra 😃
petruna
24. dub 2009
tomi : pokud mam psat za sebe, tak to necitim jako uplne oddeleni, pac chci chodit i sem, vsechny breznovky jsou fajn a bez zadne to neni ono, ale ja za sebe mela potrebu diskuze, kde budeme tak nejak na podobne vlne...nebo kecat s holkama, kvuli kterym se na koni namaham s docitanim...
resit tam min domacnost, podrobny popisy dne a noci atd....proste se mi nechce travit drahoceny cas docitanim takovych tech uplne nejobycejnejsich veci, ktere zaziva kazda z nas...
proste to zazivam doma, tak tom jeste nemusim cist od dalsich 20 ti holek...
to neni nic proti nikomu...me nevadi, ze se to sem pise, kazdy ma potrebu psat o tom, co jeho zajima a bavi......nerikam, ze to co pisu ja je zajimavy...ja mivam casto mega dlouhy nezajimavy prispevky, o tom nepochybuju !!!...a taky se nebudu urazet, kdyz je nekdo preskoci 😃
Tohle klidne preskocte !!! 😃
a taky nikdo nezakladal vopice jen proto aby se tam prasilo...
😎
jako zakladat diskuzi, abych tam mohla napsat slovo čubka mi pride dost prizemni....
jako zase nemam denni potrebu psat sprostarny ale rada se obcas odreaguju a v opicich to snad nikoho (krom smiraku) nepohorsi.
Kdyz si chci ulevit, tak to proste vic sedi tam, kde me holky uz znaji a nebudou se nad tim pozastavovat , jak je mozny, ze ja vyslovim slovo čubka 😃
petruna
24. dub 2009
hvezdi : Tonik je taky nadsenej, kdyz je Franc doma...leze mu po obliceji, z cehoz uz neni tolik nadsenej Franc 😃
petruna
24. dub 2009
jdu se chystat, dnes jdu s kamoskama zase do ZOO.....jupííííííí
katka_j
24. dub 2009
ewuska,mjanca : holky nic si z toho nedělejte, že se holky oddělily. kdo chce tak tu zavítá a kdo ne at si trhne.
opice si založily téma ,které jim sedí, tak jak napsala vlnka.
já teda chodím sem, pak na Moravu,sem tam ostrava a taky beremko.
majmuna
24. dub 2009
ja si trhat nebudu ja chodim... 😃

katko ty brdo to stihas jo? ja bych asi nebyla vsude v obraze....
sajahonzik
24. dub 2009
Tak jsem opět zde....s dítkem na klíně, od včera se mě drží jako klíště, jakmile se trošku vzdálím, hned řve "máma máma mámaů, není malá na to, aby takhle zkandovala? 😃
sajahonzik
24. dub 2009
majmu: no to se teda netrhej, nebo uvidíš ten mazec!!!! ]-( ...... 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli