• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
no je fakt bozi, a v tech hadrikach je skoro uz jako pubertak :grinning: :grinning:
saji jses frajerka na pordnim sale mluvit o tretim diteti - nechapu :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já se jen modlím aby jsme druh mimi naměli kloučka, protože to už by si asi doopravdy MM prosadil Alana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Jinak ti povímtajemství,ju??! Tyhle miminka s velkou porodní jsou mnohem větší pohodáři než malinký miminka :wink:

del: tak to jsme se minuli jen o kousek :wink: jak se vám tam líbilo?
10. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji a jmeno pro pripadnou holcicku asi neprozradis co? ani do IP ne?
10. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky hlasim navrat z materske dovolene :sweat_smile:

snad se mi podari docist a vysmirovat jestli lenule a petruna predaly me osobni blahoprani sajovym :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: Dominik je kouzelnej, moc mu to slusi :dizzy_face:, stejne tak Tobe i manzelovi :wink:
na Sumave jsem toho moc nenaspala, tak jdu spat, dobrou :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: Lenka vzkaz předala, neboj... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo krásnej popis a krásný mimčo:slight_smile:)
10. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajuso tak co tentokrat jsem to s odhadem dala :grinning: na bonus si zvyknes jen moje kamoska mo furt rikala jak je tedak procuranej kdyz mu sahla pres plinu mezi nohy...zapominala jak ma holku na to ze tam ma neco navic :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: ti dám puberťáka :grinning: ...to víš, že neprozradím, ale je fajn, že si to zkusila :grinning:

Dítko se právě zase krmí po přebalení - jsem skoro zapomněla, jak jsou tihle prckové průtokoví :grinning: :grinning: :grinning: ...jako on je fakt noční pták, líp spí teda přes den - to pomalu vypadá, že ho ani nemáme :dizzy_face: ....v noci o něm vím min. každou hodinu, mně to zatím neva, ale MM to špatně snáší :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: tak tenhle syndrom pročůranosti mám taky :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : krasnej popis porodu...a fakt super rychly. Vim ze poslove byli neprijemny, ale i tak bych to takhle brala.
A Ewuska ma pravdu, velky prckove jsou pohodari, muzu potvrdit... :dizzy_face:
na Tonika byli v porodnici stejne reakce, taky jsou kluci skoro stejne dlouhy a tezky....a taky mi tam zensky rikaly, ze vypada jako mesicni :slight_smile: :dizzy_face:

ja jsem proste malinkyho novorozence vubec nezazila :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Maji krásně spinká v pokojíčku - naučil jí to MM, když jsme byli v porodce, její bývalou postýlku má brácha...jako fakt čekám, kdy se dostaví komplikace - asi až MM odejde do práce, ale zatím fakt nádhera :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: s jednou maminou jsme porovnávali jejího 49cm a 3 kg Honzíka a našeho 55cm a 4,26 kg Domíska a byl to teda mazec :grinning: :grinning: :grinning: škoda,k že nemám foto těch dvou....hele, boleli tě po porodu páneví kosti?

Kolik byl u vašich prcků poporodní obvod hlavičky? Pamatujete?
10. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : a taky jsem prvni tydny i mesice, vubec nevedela ze mam mimco...porad spal :dizzy_face:
a co prdiky ? Tonik je mel jednou denne vecer asi mesic....taky pohoda...fakt mam nostalgii jako svina.... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ale nám spí prďola krásně přes den, uličník :grinning: nevím, jak mu to převrátit....
10. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : doufam, ze to nebudes mit jako ja, ale me boli panev dodnes :sweat_smile:

jj ten rozdil Tondy a ostatnich miminek byl fakt silenej...maminy nechapaly....

Tonik spal ve dne i v noci...neboj, Domisek brzo najede na rezim , kterej vam bude vyhovovat...velky mimca jsou nejhodnejsi ditka :dizzy_face: a nejsou s nima skoro zadny starosti :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: Maji byla hodná a malá :grinning: , tak snad nemáme s domčou výjimku z tvýho pravidla :grinning: ..a s tou pánví nestraš, bolí to jako by mi tam projel tank :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , ale ona bolela i před porodem - asi kosti ustupovali a teď jdou zase k sobě :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :wink:
zdravím po návratu ze šumavy-měli jsme se fajn, krásný počásko, kkulda hodnej a myslim, že si taky užíval :slight_smile: jen cca od půlky byl ko MM-dorazil na něj bacil, co řádnou dobu kouluje kolem nás-asi chytil od našich, takže to bylo jediné mínus :angry:

dnes nedočítám-dám gáblik a půjdu chrnět. jdu se optat, jestli platí zítra vyšehrad? tuším předdomlouvaly jsme se na 10? snad budeme s kulichem ok, dnes pořád nudlil :unamused: ale těšim se na vás..

saji, vítám tebe a domču doma z porodky-jsme to s tebou prožívaly :wink: koukla jsem na fotky a je krásnej :wink: porod jsem přečetla, to mě nedalo. písla jsi to pěkně a je fajn, že to nebylo nic dlouhý-ikdyž nic orgasmickýho taky asi ne :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : to je super, ze si maji zvykla spat jinde...ja myslim, ze zadne komplikace nepridou... :wink:

ses jako ja, ja taky porad cekala, kdy se neco zvrtne...prislo mi divny, ze bych ve vsem mela takovou kliku...a Tonikovi je rok a dva mesice a zadne vetsi problemy se nedostavili...

teplakove dny nepocitam, to je normalka u vetsiny deti a nebyva to casto...(a ty se vam treba u Maji vyhli), ale fakt celou dobu krasne spal, krasne jedl, s kojenim zadny problemy, u frantiska nebrecel, od zacatku si ho mohli pochovat cizi, nevadil mu nikdy kocar, nevadilo mu cestovani...

vim ze jsem uz otravna, jak ho tady porad vychvaluju, ale jako ja si fakt za cely rok nemela na co stezovat (krom toho obcasneho teplakovani a ze pisti apod....)
jako nekdy me stve, ale prvni pulrok byl uplne dokonalej :dizzy_face:
leni: a co jsi manželovi odpověděla na otázku kdy sneseš další? :slight_smile:
Saji: mně děsně bolí kyčle u tohoto těhotenství, tak jako tebe, tak doufám, že bolesti pánve se vyhnou... A malý byl krásně oblečený jak jel domů a rodinná fotka z nemocnice úžasná, děsně se na to těším.
Sajo, malý je fakt nádherný a celá Mariánnka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc vám to všem sluší, ale ještě tam chybí foto Mariánnky s bratříčkem :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: no úžasná není - teda já na ní ne :grinning:, jsme se měla namalovat, ale nemohla jsem v porodce zaboha najít řasenku :frowning2: a ona byla v kapse pod plínama, jsem blb na balení věcí :grinning:...ale určo plánuju profi fotky, snad zas neoteču atd....ale musím počkat, až mi nebude přepadávat přes rifle břicho, dneska ještě jo :angry: :grinning: , ale fakt je to fajn, s Maji jsem břicho po porodu měla jako těhule dost dlouho, s Domískem zmizelo a dnes je fakt mrňavý....ale přepadává, to jo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...:grinning:
10. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Lence to tam taky moc sluší, už by si měla pořídit další :wink:

Petrun: Toník je teda šikula, s tím chodítkem :slight_smile: to já nevím, jestli se toho dočkám u Ani :pensive:
Svatba nakonec dopadla jak byla, MM se ženil opravdu poprvé, tak aspoň ty zvony, ty byly fakt boží :dizzy_face:

Kyčle mě bolely při 2. těhu teda fest, často se mi tam jakoby skřípaly nervy a mám s tím dodnes potíže, jak mě MM v noci procvičuje :angry: :grinning: Pravá kyčle je už prostě na prd :angry:
10. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jednou vás poprosím, nemáte někod odakz přímo na dovozce Jané kočárků nebo nějaké takové stránky, kde by byla celá jejich nabídka?
10. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: tak tohle foto bude ještě dlouho nereálný :grinning: :grinning: :grinning: , aby tam byli na fotce sami - leda by maji byla k něčemu přivázaná :grinning:.....by ho uhladila nebo tak, musí se korigovat :grinning: je jak z divokých vajec....ale z dneška mám úžasné fotky MM, Maji a Domči - jak mu dává (pod dozorem MM) pusinku a hladí ho...fakt doják...ale ještě nejsou ztažený a teď už půjdu chrnět....prostě je malá :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další noc se to naštěstí neopakovalo. Ale měla jsem hrůzu celou noc. Zítra zavolám dětské a zeptám se co a jak. Saji super, že ještě zvládáš koníka :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:malej byl krásně ohozenej na cestu z porodky.Jsou mu vůbec 56?

annet:no já mu řekla že jednou další snesu :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, neříkala jsem, že tam musejí být sami, ale vidět je spolu :dizzy_face: Tak pak na mě mysli, to zas bude pro mě doják :dizzy_face:

Tomi, to je fajn, že už se to neopakovalo :wink:
10. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočtu později. Dělám si nehty. Tak zatím pa
10. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další jo? Se teda přiznám že chování Dominika byl největší zážitek za poslední dobu :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek