• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
leni : Tonikovi 56 nebyla :sweat_smile:

saji . a jake dava maji pusinky ? jeste s otevrenou pusou ? Tonik by male miminko asi kousl, on dva pusinky, ze malem kousne :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen že jsem saje koupila ještě v těhu cosi v 56 :sweat_smile: a do porodky plíny 2-5 kg,mi to ňák nedošlo :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : me panev bolela pred porodem silene...sem i brecela bolesti...halvne v noci...posledni 3 tydny...po porodu to bylo lepsi, ale nevydrzela jsem dlouhou prochazku a silene bolela kostrc...ted to boli taky, ale je to samozrejme lepsi nez v tehu... :unamused:
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jděte s tím někam,mně nebolelo nic a mám ideu že to tak bude i příště.
10. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : Tonik spadl na 4 kila a ty prvni pliny chvili mel...

jak byl na Bulovce baby boom, tak tam meli problem s obleckama 56...fakt nedostatek....jedinej Tonik mel porad zasobu, kdyz mu davali 62 :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: 56 mu je, ale dlouho to teda nosit nebude :sweat_smile: ...v tom bodyčku od tebe fakt domů z porodky jel :dizzy_face: a plíny mu taky sedí a jelikož je jak průtokáč, dlouho plíny nevydrží :grinning:
petru: Maji dává už i s mlasknutím a zavřenou pusou - ona je líbací profík :grinning: Umí jí i poslat vzduchem....

leni: ideu si nech, realita bude jiná :grinning: :grinning: :grinning: ...já jen přemýšlím, jak by to bylo u třetího těhu - bolest či veget? :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chrnět....teda Domča na spánek nevypadá, ale snad ho nějak přesvědčíme... :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:u třetího nebudeš mít čas to řešit :grinning: a to třetí teda snad vynosí to bodyčko :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : taky Tonika ucim pusinku letici vzduchem, ale je na to nejak tupej :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ideu zadnou nemam...bohuzel...
tim ze byl Toni hodnej, cekam zlobivy dite a jak se rika, ze druhy byva vetsi, tak mam strach, ze uz ho tentokrat spodkem neprotlacim...ale snad jo...

a na po¨koji jsem byla se dvema druhorodickama a prej druhorodicky opravdu zatahovani delohy boli dalko vic...obe ty holky meli normalni kontrakce a fakt narikali.....rikali, ze to bylo snad i horsi nez kontrakce...

takze fakt vyhlidky : dite pres 4,5 kila, urvany a jeste po porodu kontrakce...se mam na co tesit teda :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, krásnej porod, příště to bude jen hodina :grinning: :dizzy_face: Dominik je krásnej :dizzy_face: z porodnice šel jako frajer :dizzy_face: tak hodný jsou i malý miminka :grinning: Davula byl zlatíčko a je :dizzy_face: a to měl 3kg a 48cm :dizzy_face: Saji, normálně ti závidím jak to krásně všechno zvládáš a jak krásně píšeš o všem a všech. Jako o vás o rodině atd. :dizzy_face: mám chutě na další miminko :dizzy_face: :grinning:
11. kvě 2009 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu je raději zaspat :grinning: dobrou :grinning:
11. kvě 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a děloha po porodu mě taky bolela jako prase. Hlavně při kojení. Jsem myslela, že ho od toho prsu odtrhnu jak to bolelo, když sál. Čím víc tahal tak děloha víc a vic bolela :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si musela jít i pro čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je po chutích :grinning:
11. kvě 2009 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: Dominik je teda krasavec - na te fotce z porodky vypada teda mnohem starsi :slight_smile: A vy s TM vypada taky dobre - tak preju at jsou deticky porad tak hodne :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jinak dobré ranko,

Saji Dominiček byl frajer, když jel z porodky :grinning: :grinning:

Tomi to já měla taky chutě,ale už mě přešly jakmile se Natinka vzbudila :grinning: :grinning: :grinning:

po porodu mě bolelo vše,ale asi jen jeden den, pak už to nebylo tak hrozné...jen to šití, to bylo něco :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já ti závidím, žes chovala malého, takový bobišek malý, mi to chybí.
Saji: vypadáš na té fotce dobře, neblbni, máte krásnou památku.
11. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi : :grinning:
11. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, co je tady k smíchu? :grinning:
11. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jestli máš nějaké fotky, tak prosím adresu do ip :dizzy_face: ať se mužů pokochat :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo, ale u tebe ještě přijdou :grinning: a nepřejdou :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtyři se jdu ostříhat :sweat_smile: snad to neořvu :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme čtvrtý zub :dizzy_face: takže už nemá jen jeden tesák nahoře :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tomi: tak to gratuluju Davidkovi k zoubku :slight_smile:. U nas se asi taky neco deje, protoze Lucka porad moc neji, ma hodne ridkou stolici, prudi, nespi.... teplotu teda uz nema.
tak pak dej foto, jak jsi dopadla u kadernice :slight_smile:, urcite ti to bude sluset :slight_smile:
mela bych ji varit nebo uklizet, kdyz Lucka ted usnula, ale nechce se mi, asi pujdu dospavat vikend :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi já vím :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady něaká fota z dovolená a tak.... :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2744978&vReferer=

Nestíhám dočítat, včerejší vínko se něak protáhlo a dnes ještě zpracovávám fotky, tak snad dočtu večer.
Zatím páááá
11. kvě 2009 ve 13:17  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...jsem chtěla napsat,. že se hlásím 2v1, ale néééé....to ten zvyk :grinning:

Díky za pochvaly....Maji má právě záchvat smíchu nad spícím Domískem, mu s MM dělají malá a ona se u toho řehní jak na lesy :grinning:

Jinak už u nás byla dr. a říkala, že 55ti centometrový dítko ještě nikdy jako pacienta neměla :grinning: a prý, že jsem na tak velký dítko rozhodně nevypadala :grinning:

diblo: na bolesti dělohy se teprve připrav - u 1ho je to brkačka, ale u druhýho dítka je to fakt mazec!!!!! a zejména při koju, tomi: taky jsem párkrát myslela, že u toho kojení bolestí dělohy zešílím.....

Jiank Maji má stále ten milimetrový zoubeček, jinak nic, ale dopo měla furt ruce v puse a byla protivná, naštěstí se z toho vyspala :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres, krásné fotečky a ty jsi kočka. Má tvář jako holčička :slight_smile: kolik že ti to je? Ale hlas máš jako rozumná dospělá baba :grinning: ne jako já :grinning: Saji, hrozně ti závidím :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste? :confused:
11. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek