Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
petruna
10. kvě 2009
leni : Tonikovi 56 nebyla :-N

saji . a jake dava maji pusinky ? jeste s otevrenou pusou ? Tonik by male miminko asi kousl, on dva pusinky, ze malem kousne 😃
lenkabu
10. kvě 2009
Já jen že jsem saje koupila ještě v těhu cosi v 56 :-N a do porodky plíny 2-5 kg,mi to ňák nedošlo :-N
petruna
10. kvě 2009
saji : me panev bolela pred porodem silene...sem i brecela bolesti...halvne v noci...posledni 3 tydny...po porodu to bylo lepsi, ale nevydrzela jsem dlouhou prochazku a silene bolela kostrc...ted to boli taky, ale je to samozrejme lepsi nez v tehu... :-|
lenkabu
10. kvě 2009
Jděte s tím někam,mně nebolelo nic a mám ideu že to tak bude i příště.
petruna
10. kvě 2009
leni : Tonik spadl na 4 kila a ty prvni pliny chvili mel...

jak byl na Bulovce baby boom, tak tam meli problem s obleckama 56...fakt nedostatek....jedinej Tonik mel porad zasobu, kdyz mu davali 62 🙂
sajahonzik
10. kvě 2009
Leni: 56 mu je, ale dlouho to teda nosit nebude :-N ...v tom bodyčku od tebe fakt domů z porodky jel x-) a plíny mu taky sedí a jelikož je jak průtokáč, dlouho plíny nevydrží 😃
petru: Maji dává už i s mlasknutím a zavřenou pusou - ona je líbací profík 😃 Umí jí i poslat vzduchem....

leni: ideu si nech, realita bude jiná 😃 😃 😃 ...já jen přemýšlím, jak by to bylo u třetího těhu - bolest či veget? 😃
sajahonzik
10. kvě 2009
Jdu chrnět....teda Domča na spánek nevypadá, ale snad ho nějak přesvědčíme... x-)
lenkabu
10. kvě 2009
sajo:u třetího nebudeš mít čas to řešit 😃 a to třetí teda snad vynosí to bodyčko 😃
petruna
10. kvě 2009
saji : taky Tonika ucim pusinku letici vzduchem, ale je na to nejak tupej :-N
petruna
10. kvě 2009
ja ideu zadnou nemam...bohuzel...
tim ze byl Toni hodnej, cekam zlobivy dite a jak se rika, ze druhy byva vetsi, tak mam strach, ze uz ho tentokrat spodkem neprotlacim...ale snad jo...

a na po¨koji jsem byla se dvema druhorodickama a prej druhorodicky opravdu zatahovani delohy boli dalko vic...obe ty holky meli normalni kontrakce a fakt narikali.....rikali, ze to bylo snad i horsi nez kontrakce...

takze fakt vyhlidky : dite pres 4,5 kila, urvany a jeste po porodu kontrakce...se mam na co tesit teda 😃
tomickoval
10. kvě 2009
Saji, krásnej porod, příště to bude jen hodina 😃 x-) Dominik je krásnej x-) z porodnice šel jako frajer x-) tak hodný jsou i malý miminka 😃 Davula byl zlatíčko a je x-) a to měl 3kg a 48cm x-) Saji, normálně ti závidím jak to krásně všechno zvládáš a jak krásně píšeš o všem a všech. Jako o vás o rodině atd. x-) mám chutě na další miminko x-) 😃
tomickoval
10. kvě 2009
Jdu je raději zaspat 😃 dobrou 😃
tomickoval
10. kvě 2009
Jo a děloha po porodu mě taky bolela jako prase. Hlavně při kojení. Jsem myslela, že ho od toho prsu odtrhnu jak to bolelo, když sál. Čím víc tahal tak děloha víc a vic bolela :-p jsem si musela jít i pro čípek :-p
tomickoval
10. kvě 2009
Tak a je po chutích 😃
tomickoval
11. kvě 2009
Dobré ráno 🙂
del
11. kvě 2009
Saji: Dominik je teda krasavec - na te fotce z porodky vypada teda mnohem starsi 🙂 A vy s TM vypada taky dobre - tak preju at jsou deticky porad tak hodne 🙂
dibla
11. kvě 2009
Ahoj holky, jinak dobré ranko,

Saji Dominiček byl frajer, když jel z porodky 😃 😃

Tomi to já měla taky chutě,ale už mě přešly jakmile se Natinka vzbudila 😃 😃 😃

po porodu mě bolelo vše,ale asi jen jeden den, pak už to nebylo tak hrozné...jen to šití, to bylo něco 😞 😞 😞
anneta
11. kvě 2009
Leni: já ti závidím, žes chovala malého, takový bobišek malý, mi to chybí.
Saji: vypadáš na té fotce dobře, neblbni, máte krásnou památku.
petruna
11. kvě 2009
tomi : 😃
tomickoval
11. kvě 2009
Petru, co je tady k smíchu? 😃
tomickoval
11. kvě 2009
Saji, jestli máš nějaké fotky, tak prosím adresu do ip x-) ať se mužů pokochat x-)
tomickoval
11. kvě 2009
Diblo, ale u tebe ještě přijdou 😃 a nepřejdou 😃
tomickoval
11. kvě 2009
Ve čtyři se jdu ostříhat :-N snad to neořvu :-N
tomickoval
11. kvě 2009
Máme čtvrtý zub x-) takže už nemá jen jeden tesák nahoře 😃
mjanca
11. kvě 2009
ahojky 🙂
tomi: tak to gratuluju Davidkovi k zoubku 🙂. U nas se asi taky neco deje, protoze Lucka porad moc neji, ma hodne ridkou stolici, prudi, nespi.... teplotu teda uz nema.
tak pak dej foto, jak jsi dopadla u kadernice 🙂, urcite ti to bude sluset 🙂
mela bych ji varit nebo uklizet, kdyz Lucka ted usnula, ale nechce se mi, asi pujdu dospavat vikend 🙂
dibla
11. kvě 2009
Tomi já vím 😃 😃 😃
tereska
11. kvě 2009
Tady něaká fota z dovolená a tak.... 😃

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

Nestíhám dočítat, včerejší vínko se něak protáhlo a dnes ještě zpracovávám fotky, tak snad dočtu večer.
Zatím páááá
sajahonzik
11. kvě 2009
Ahojda...jsem chtěla napsat,. že se hlásím 2v1, ale néééé....to ten zvyk 😃

Díky za pochvaly....Maji má právě záchvat smíchu nad spícím Domískem, mu s MM dělají malá a ona se u toho řehní jak na lesy 😃

Jinak už u nás byla dr. a říkala, že 55ti centometrový dítko ještě nikdy jako pacienta neměla 😃 a prý, že jsem na tak velký dítko rozhodně nevypadala 😃

diblo: na bolesti dělohy se teprve připrav - u 1ho je to brkačka, ale u druhýho dítka je to fakt mazec!!!!! a zejména při koju, tomi: taky jsem párkrát myslela, že u toho kojení bolestí dělohy zešílím.....

Jiank Maji má stále ten milimetrový zoubeček, jinak nic, ale dopo měla furt ruce v puse a byla protivná, naštěstí se z toho vyspala 🙂
tomickoval
11. kvě 2009
Teres, krásné fotečky a ty jsi kočka. Má tvář jako holčička 🙂 kolik že ti to je? Ale hlas máš jako rozumná dospělá baba 😃 ne jako já 😃 Saji, hrozně ti závidím x-)
tomickoval
11. kvě 2009
kde jste? =-)

Začni psát odpověď...

Odešli