• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak jdu jen pozdravit. Nevím, jestli nebudu brzy muset vytáhnout vše ze zásuvek - žene se tady příšerná bouřka :angry:
Dnes byla Terka pěkně protivná, ale pak se z toho vyspala, když jsme jeli z nákupů - já mám konečně dvoje rifle a Terka sedačku na kolo :dizzy_face: Konečně můžu jezdit a nečekat, až Terka večer usne :sweat_smile:
Zítra jdeme na pohřeb :frowning2: Ale tentokrát jsem naštěstí sehnala hlídání pro Terku. Je to v kostele a tam by to bylo úplně šílené, kdyby začla plakat, nebo povídat. Navíc tam bude strašně moc lidí, takže kdybychom zůstali stát venku v dešti, vůbec by to pro Terku nebylo.
Teď mi už od 15hod.spí. Asi vycítila tu bouřku a nedalo se s ní vydržet, tak jsem ji uhuštala - jen jsem nečekala, že to zalomí na tak dloho :sweat_smile: Tak má teď za dnešek naspáno přes 4 hodiny... Snad bude spát v noci. Zase ji trápí zoubky... :frowning2:

Teri, moc Ti to sekne! Jsi kočka - přesně jak psala Tomi - po puse jak malá holčička :wink: a Adámek je kořen! Hned jsem si všimla fotečky, jak jsi začla fotky přidávat a říkám si, co je to za krásného chlapečka, že na něj kouknu, pak se mi zdál povědomý, tak se podívám na přezdívku a to jsi ty s Adámkem :grinning:
11. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tomi, proč se jdeš ostříhat, vždyť Ti to sekne s těma dlouhýma?
Tu je bouřka jako prase, snad nám zas nevypnou proud. Na začátku nešel asi 10min.
11. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, jakou sis koupila sedačku na kolo? My máme OK baby a je suprová :wink:
11. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak už jsem taky koukla a fakt je, že Adámek je okatý krasavec po mamince :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, máme Autora. Ale bude se slevou od kámoše. Jen mě mrzí, že není polohovatelná, jenže ta stojí přes 2tis. Navíc kupujeme ještě jeden úchyt, ať jí můžeme přehazovat i na Jarkové kolo. Léto bude asi ve znamení cyklistiky :grinning:
11. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady už byla bouřka jako prase. Kroupy tu padaly obrovské. Ze silnic byl potok a kroupy jsou teď všude jak voda spadla je tu to jako v zimě :sweat_smile: kroupy byly velké jako článek malíčku :astonished: se divím že nám to nerozbilo auto :astonished:
11. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, mm chce ať se ostříhám. Chci tu podkovu. Tak snad nebudu vypadat jako hňup :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme sedačku na kolo. S Davídkem jsem už jela z Vajglova do Rýmařova je to asi deset kilometrů. A moc se mu to líbí :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedačku mám ale vepředu :wink:
11. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ta kačena mě přeobjednala na středu :angry:
11. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zas pokecala :grinning: ju a Davidek se bouřky bál.
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nejsem ostříhana :grinning: užívám si dlouhých vlasů, ještě :grinning:
11. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, s náma je to posle. dobou děs, na koníka vůbec nemám kdy s těma mýma treperendama, hlásím novinky, obě zbnamínka mám odstraněný, žiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , obě holky jsou tedy od konce dubna chodící - myšleno Terezku, takže ty dvě uhlídat je skoro nemožný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: posílám v rychlosti odkaz na nový fotečky z dubna, mějte se krásně a písněte některá aspoň do IP co je za novinky, co saja, už porodila?
http://elis34.rajce.idnes.cz/
11. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zas jsem se těšila, že to budu mít zasebou :sweat_smile: jo a Klárku taky nechám ostříhat stejně jako mě :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis, teď jsi mi překazila monolog :grinning: tak si to užíváš, co :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj má chlapečka Dominika :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nazdar tomi, juju už jsem to zjistila, je krásnej, koukala jsem na fotky :slight_smile: a co Ty? co novýho s Davčou a Klárinkou - kočuldou?
11. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás tak normál, ale u vás je asi hodně živo co? :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastně dnes se Davídkovi vyklubal 4 zub a Klárku asi trápí alergie nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme jak bude teď reagovat a pak nás čeká asi alergologie
11. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi jo? Tak to gratuluji k zoubku :slight_smile: je tu prima pokec, že? :grinning:
11. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super :grinning: nu nic. Jdu si koupit ciga :grinning:
11. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, uz se mi po VAs styskalo...Jsme meli perfektni den. Byli jsme u prababi a lezela jsem na houpacce a Bett litala s babi....PRoste tak si predstavuji materskou :wink:
Zpatky jsme jeli v te silene bource. Jsem myslela, ze na nas spadne strom a odfoukne nas vitr. V zivote mi tak nebusilo srdce...

Jdu Vas docist at jsem v obraze :wink:
11. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusky ženy! :slight_smile:
Jdu hodit nejnovější info, už jsou doma: tak holky už jsou doma! :dizzy_face: http://www.marre.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=2916&sName=Snubni-prsteny-chirurgicka-ocel-zn.-MONOmania-25052
:dizzy_face:
A co tady nového?????
Čučím že Tomi trpěla samomluvou.. :grinning: Samo že gratulujeme k zoubku! :dizzy_face: nám se dnes vyklubal 7.:dizzy_face:

Saji: asi nestíháš dočítat, tak ti radši písnu IP-čko :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: no zrovna nad tím žasnu :grinning:

Jako já jsem dneska pěkně utahaná, děti už spí, ale Domča nejpozději v deset opět ožije....U nás celý den pršelo, tak jsme byli zalezlí doma a Maji nám dala zabrat, jako byla úžasná, ale jak králíček duracell :grinning: Takže ještě objednám matraci do postýlky a asi půjdu chrnět.....já se tak těším, až se s MM přitulíme...přes den nás Maji enenchala ani se objemout, furt chtěla mezi nás, když mi MM přišel dát pusu, přílitla hned taky - jsem MM říkala, že bych chtěla chvilku jen s ním, prostě si lehnout, přitulit se a třeba usnout, aniž by na nás někdo skákal a td - dle MM je toto období už za námi, že děti nás nenechají a pak rovnu vnoučata :grinning: Co on si teda neplánuje :grinning:
11. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: krasne jsi popsala svuj porodni den :wink: PIsni do IP kde se muzu pokochat Dominickem. Fakt skodici smiraci to je des... :angry:
Kozin: krasne....NA kdy chystate svatbu? Cas mi unikl...
11. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko prstýnky krásný, hned bych se vdávala znova:slight_smile:)
Tomi, tak já se těšila že bude foto krátkých vlasů a ono prdlajs:slight_smile:)) Gratuluju k zoubku:slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: album ještě nikde jinde nemám, MM má dovču, tak na pc jsem jen fakt chvilkově.....a kdo ví, jak to bude od příštího pondělí, jak mě prckové nechají - asi nenechají.... :grinning: no, aspoň ušetříme na elektřině :grinning:
11. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda! Kozi, tak ty sis to u mě po... :angry: Takhle nám věšet bulíky na nos a nakonec bude svatba!!! Jsme tě asi málo opili :grinning:
11. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: skoda :frowning2:

holky, kde se nam zatoulala Misak74?
11. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek