• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
terez: taky na to teď čučím, jako fotečky fakt nádherné, jste krásná rodinka! :dizzy_face: jak z katalogu! :dizzy_face: Malý je čím dál hezčí!!!! :dizzy_face: a ty jsi taky strašně omládla mi přjide! A hlavně vlásky máš suprový!!!!!!! :dizzy_face:

holky díky, jsem ráda, že už jsou doma.. :dizzy_face:

kozi: :sweat_smile: já ti ale říkala, že se všechno tak nějak plánuje.. :sweat_smile: :grinning: Ale fakt ještě nevíme kdy, bych ti nekecala. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
teres: a ty štramplíky co má malý na poslední fotečce máme taky.. :grinning: :wink:
11. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
elis: holky ti dají asi pěkně zabrat, že. mne teda stačí pro zatím jedna dračice.
petulka. ta bouřka byla šílená, zrovna v tu dobu přijela Barča s Michalem a malým-Adámek je super ostříhaný a byl oháknutý jako na svatbu :slight_smile:
saji: si asi neodpočineš,co? musí to být mazec a docela zápřah.
kozinka: jůů moc krásné a jeste jednou gratuluju
k o zim: ale ko zinka říkala,že se budou chtít brát ale jen že bude maličká svatba :wink:
11. kvě 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, já ti dám, nevíme kdy :angry: :grinning: Tajnůstkářka jsi - máš strach, že dojedem a něco vám vyvedeme, co? :grinning: Třeba malinkatý únos :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Katuš, dělám si prdel. Bavily jsme se o tom, že je nesmysl velká svatba. Já bych to hned měnila, kdybych to mohla vzít zpět. Jen rodiče, svědci a pak hurááá na pařbu a pak hned na svatební cestu, ale už bych nedělala svatbu...Ale zase bych šla určitě do svatebních šatů a fotografky. To bych si nemohla nechat ujít...
11. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
katko: néé, je to moc krásný :dizzy_face: ...Domísek je zlatíčko (prozatím :sweat_smile: ), to Maji řádí :grinning: :grinning: :grinning:, MM jí doma pěkně rozřádil :grinning: - oni dělali asi jen samý lotroviny, já si s ní hraju tak nějak kulturně, čteme si, hrajeme si s kostkama atd. - proto říkám, že je hodná :slight_smile:, doufám, že si pak nebude Maji myslet, že jí až bude MM v práci, budu vyhazovat nad hlavu apod. :grinning: ...jsem si chtěla odpoledne na chvíli zdřímnout, ale Domísek se zrovna probudil a né a né usnout, tohle dělal i v porodce, když já byla svěží, spal a když jsem chtěla spát já, tak né a né :grinning: ...neměnila bych :dizzy_face: ani za nic :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: dnes v Souboji v těžké váze jsou kamarádky nebo lesbičky? ty dve hokejistky,to je síla :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry vecer :slight_smile:
teres, moc hezke fotky z dovci i z prahy :slight_smile: adamek ti zacina byt poradne podobny, i kdyz to on byl vlastne vzdycky. a mas hezky udelane ty kolaze :wink:
11. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tereska:máš krásné fotky, malý je šikulka-celý maminka,ne? ty jsi taky kočka.
11. kvě 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kači. děkujeme! :dizzy_face: :slight_smile: Ale ty už to máš blííííž!! :dizzy_face: :grinning: budu na tebe myslet a pak budeš vyprávět a vyprávět!!!! :dizzy_face:

kozi: ne neeeeee.. :grinning: ti dám naprdel.. babo jedna! :grinning: A únos..jako myslíš tvůj Jarek že by mě unesl jo??? Když já vážím 2x více než ona.. ?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no to by se chlapeček zapotil.. :grinning:
a děláme to přesně jak píšeš.. :slight_smile: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: to je jasné,že bys neměnila. vždyt je to krásné mít děti.
11. kvě 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: jj už to mám fakt za pár....za 26 dní...
neodpověděla jsi mi na otázku - viz.výše :wink:
11. kvě 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kači: to nevím co to je.. :sweat_smile: taky na ně čučím jak puk.. :grinning: :grinning: :grinning: ale já bych řekla že jen kámošky ta hokejistka, u těch druhých s prckem už bych si tak jistá nebyla. :sweat_smile: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko: moc gratuluju, prstynky jsou krasny :slight_smile:
sajo: je super, ze z tebe porad sala pozitivni energie, i kdyz musis byt unavena ... to mam hned chut mit 2.mimco :slight_smile:, ale ja si opravdu jeste pockam :slight_smile:
u nas ted leje, kdyz byla tady poradna burina, tak jsme byli na Sumave, jinak Lucka se bourky take boji
tomi: ja se tesila na fotky, jak budes ostrihana a ono nic :rolling_eyes: :slight_smile:
u nas zahada s teplotou, prujmem a protivnou naladou vyresena, Lucce se prorezava horni stolicka, uz ma spicku venku. Pristi utery je Lucka objednana na ockovani, bojim bojim
11. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: ty dve s prckem spolu žijou ve spol.domácnosti, tak nevím. a ty hokejistky asi budou jen kámošky,ale jsou husté-jak chlapi. :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi, mjanca: gratuluji k zoubku
11. kvě 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: jak dlouho ti malá jeste dnes spala?
11. kvě 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Tomi s dlouhýma ti to fakt sekne, ale ta podkova může být zajímavá
11. kvě 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za gratulace :grinning: hej si to ještě rozmyslím a ve středu nikam nepůjdu :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozinko moooooooooooc krásny prstýnky a gratulují k rozhodnutí :grinning: :grinning: :grinning:

mjanco, Tomi gratulace k zoubkům. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi nenenenene :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: žádné střihání.... vždyť ti to tak sekne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi : me ses hodne libila v tech kratkych, jak si jednou ukazovala fotku. ty mas hezky ksichtik a me se na holkach co maji hezky ksichtik hoooodne libi uplne kratke vlasy...malokdo si to muze dovolit.

teres : moc hezke fotky z dovolene, muselo to byt fajn. A Adamek je roztomilej a jak pisou holky, je ti fakt podobnej...hlavne mate oba moc hezky oci.
11. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka : krasnyyyyyy prstynky....
11. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Teres ty jsi taky makrela a mooccccccccc krásná, být chlap taktě ženská beru všemi deseti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby :slight_smile:

Saji: je fajn že si najdeš ještě čas koníkařit :slight_smile:

Kozinko: prstýnky nádherný :wink: Už nějak plánujete? a datum? Já jsem si dnes byla dohodnout kadeřnici, manikuru, líčení, kytku( ale furt se nějak nemůžu rozhodnout), svatební hostinu a začínáme vymejšlet šaty(budu si je nechávat šít :wink:) Byl to dneska náročný den :grinning:

elis, teres: fota úžasný :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanči, dibli, petru: děkuji :dizzy_face: Jsem se bála, že se lidem líbit moc nebudou, já ale miluju chirurgickou ocel, uvažovala jsem ještě nad Titanem... ale tyhle prostě vyhrály :dizzy_face:
Katuš, spala nakonec do 18hodin, takže odpo 3 hodiny a předtím dopo 2 hodiny. Asi je to tím počasím. Ale taky moc nespala večer. Nejdřív byl křik o půlnoci, pak v jednu. Ale já čekám tak 15 minut a jdu tam až pak, takže jsem k ní nešla. Vstávala v 6, ale nechala jsem ji v pokojíčku do 6.30 :sweat_smile: Trápí ji zoubky. Strašně je teď protivná. Proto nevím, jak to zítra bude. Když bude hodně protivná, tak s ní zůstanu doma. Nebudu jí dávat na hlídání a na pohřeb nepojedu...
holky tady kdo chce, jsou tam vybrané šatičky (teda pokud je seženu) a účes :slight_smile: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=340314&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin šatičky krásne, hlavně aby jsi je našla v katalogu nebo v půjčovně... :wink: :wink:
11. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo:to zní jako krásná idyla,přeju a´t je Domi pořád hodný miminko :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek