Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozinka
11. kvě 2009
terez: taky na to teď čučím, jako fotečky fakt nádherné, jste krásná rodinka! x-) jak z katalogu! x-) Malý je čím dál hezčí!!!! x-) a ty jsi taky strašně omládla mi přjide! A hlavně vlásky máš suprový!!!!!!! x-)

holky díky, jsem ráda, že už jsou doma.. x-)

kozi: :-N já ti ale říkala, že se všechno tak nějak plánuje.. :-N 😃 Ale fakt ještě nevíme kdy, bych ti nekecala. 😉 :-p
kozinka
11. kvě 2009
teres: a ty štramplíky co má malý na poslední fotečce máme taky.. 😃 😉
katka_j
11. kvě 2009
elis: holky ti dají asi pěkně zabrat, že. mne teda stačí pro zatím jedna dračice.
petulka. ta bouřka byla šílená, zrovna v tu dobu přijela Barča s Michalem a malým-Adámek je super ostříhaný a byl oháknutý jako na svatbu 🙂
saji: si asi neodpočineš,co? musí to být mazec a docela zápřah.
kozinka: jůů moc krásné a jeste jednou gratuluju
k o zim: ale ko zinka říkala,že se budou chtít brát ale jen že bude maličká svatba 😉
kozimura
11. kvě 2009
Kozi, já ti dám, nevíme kdy ]-( 😃 Tajnůstkářka jsi - máš strach, že dojedem a něco vám vyvedeme, co? 😃 Třeba malinkatý únos 😃
kozimura
11. kvě 2009
Katuš, dělám si prdel. Bavily jsme se o tom, že je nesmysl velká svatba. Já bych to hned měnila, kdybych to mohla vzít zpět. Jen rodiče, svědci a pak hurááá na pařbu a pak hned na svatební cestu, ale už bych nedělala svatbu...Ale zase bych šla určitě do svatebních šatů a fotografky. To bych si nemohla nechat ujít...
sajahonzik
11. kvě 2009
katko: néé, je to moc krásný x-) ...Domísek je zlatíčko (prozatím :-N ), to Maji řádí 😃 😃 😃, MM jí doma pěkně rozřádil 😃 - oni dělali asi jen samý lotroviny, já si s ní hraju tak nějak kulturně, čteme si, hrajeme si s kostkama atd. - proto říkám, že je hodná 🙂, doufám, že si pak nebude Maji myslet, že jí až bude MM v práci, budu vyhazovat nad hlavu apod. 😃 ...jsem si chtěla odpoledne na chvíli zdřímnout, ale Domísek se zrovna probudil a né a né usnout, tohle dělal i v porodce, když já byla svěží, spal a když jsem chtěla spát já, tak né a né 😃 ...neměnila bych x-) ani za nic x-)
katka_j
11. kvě 2009
kozinka: dnes v Souboji v těžké váze jsou kamarádky nebo lesbičky? ty dve hokejistky,to je síla 😃
zuzik03
11. kvě 2009
dobry vecer 🙂
teres, moc hezke fotky z dovci i z prahy 🙂 adamek ti zacina byt poradne podobny, i kdyz to on byl vlastne vzdycky. a mas hezky udelane ty kolaze 😉
katka_j
11. kvě 2009
tereska:máš krásné fotky, malý je šikulka-celý maminka,ne? ty jsi taky kočka.
kozinka
11. kvě 2009
kači. děkujeme! x-) 🙂 Ale ty už to máš blííííž!! x-) 😃 budu na tebe myslet a pak budeš vyprávět a vyprávět!!!! x-)

kozi: ne neeeeee.. 😃 ti dám naprdel.. babo jedna! 😃 A únos..jako myslíš tvůj Jarek že by mě unesl jo??? Když já vážím 2x více než ona.. ?? :-N 😃 😃 😃 no to by se chlapeček zapotil.. 😃
a děláme to přesně jak píšeš.. 🙂 x-)
katka_j
11. kvě 2009
saji: to je jasné,že bys neměnila. vždyt je to krásné mít děti.
katka_j
11. kvě 2009
kozinka: jj už to mám fakt za pár....za 26 dní...
neodpověděla jsi mi na otázku - viz.výše 😉
kozinka
11. kvě 2009
kači: to nevím co to je.. :-N taky na ně čučím jak puk.. 😃 😃 😃 ale já bych řekla že jen kámošky ta hokejistka, u těch druhých s prckem už bych si tak jistá nebyla. :-N 😃
mjanca
11. kvě 2009
kozinko: moc gratuluju, prstynky jsou krasny 🙂
sajo: je super, ze z tebe porad sala pozitivni energie, i kdyz musis byt unavena ... to mam hned chut mit 2.mimco 🙂, ale ja si opravdu jeste pockam 🙂
u nas ted leje, kdyz byla tady poradna burina, tak jsme byli na Sumave, jinak Lucka se bourky take boji
tomi: ja se tesila na fotky, jak budes ostrihana a ono nic 8-( 🙂
u nas zahada s teplotou, prujmem a protivnou naladou vyresena, Lucce se prorezava horni stolicka, uz ma spicku venku. Pristi utery je Lucka objednana na ockovani, bojim bojim
katka_j
11. kvě 2009
kozi: ty dve s prckem spolu žijou ve spol.domácnosti, tak nevím. a ty hokejistky asi budou jen kámošky,ale jsou husté-jak chlapi. 😃
katka_j
11. kvě 2009
tomi, mjanca: gratuluji k zoubku
katka_j
11. kvě 2009
kozim: jak dlouho ti malá jeste dnes spala?
katka_j
11. kvě 2009
Jinak Tomi s dlouhýma ti to fakt sekne, ale ta podkova může být zajímavá
tomickoval
11. kvě 2009
Děkuji za gratulace 😃 hej si to ještě rozmyslím a ve středu nikam nepůjdu 😃
dibla
11. kvě 2009
Kozinko moooooooooooc krásny prstýnky a gratulují k rozhodnutí 😃 😃 😃

mjanco, Tomi gratulace k zoubkům. x-) x-)
dibla
11. kvě 2009
Tomi nenenenene 8-( 8-( 8-( žádné střihání.... vždyť ti to tak sekne 😞 😞 😞
petruna
11. kvě 2009
Tomi : me ses hodne libila v tech kratkych, jak si jednou ukazovala fotku. ty mas hezky ksichtik a me se na holkach co maji hezky ksichtik hoooodne libi uplne kratke vlasy...malokdo si to muze dovolit.

teres : moc hezke fotky z dovolene, muselo to byt fajn. A Adamek je roztomilej a jak pisou holky, je ti fakt podobnej...hlavne mate oba moc hezky oci.
petruna
11. kvě 2009
kozinka : krasnyyyyyy prstynky....
dibla
11. kvě 2009
Teres ty jsi taky makrela a mooccccccccc krásná, být chlap taktě ženská beru všemi deseti 😃 😃 😃 😃
ewuska
11. kvě 2009
Ahoj baby 🙂

Saji: je fajn že si najdeš ještě čas koníkařit 🙂

Kozinko: prstýnky nádherný 😉 Už nějak plánujete? a datum? Já jsem si dnes byla dohodnout kadeřnici, manikuru, líčení, kytku( ale furt se nějak nemůžu rozhodnout), svatební hostinu a začínáme vymejšlet šaty(budu si je nechávat šít 😉) Byl to dneska náročný den 😃

elis, teres: fota úžasný x-)
kozinka
11. kvě 2009
mjanči, dibli, petru: děkuji x-) Jsem se bála, že se lidem líbit moc nebudou, já ale miluju chirurgickou ocel, uvažovala jsem ještě nad Titanem... ale tyhle prostě vyhrály x-)
kozimura
11. kvě 2009
Katuš, spala nakonec do 18hodin, takže odpo 3 hodiny a předtím dopo 2 hodiny. Asi je to tím počasím. Ale taky moc nespala večer. Nejdřív byl křik o půlnoci, pak v jednu. Ale já čekám tak 15 minut a jdu tam až pak, takže jsem k ní nešla. Vstávala v 6, ale nechala jsem ji v pokojíčku do 6.30 :-N Trápí ji zoubky. Strašně je teď protivná. Proto nevím, jak to zítra bude. Když bude hodně protivná, tak s ní zůstanu doma. Nebudu jí dávat na hlídání a na pohřeb nepojedu...
kozinka
11. kvě 2009
holky tady kdo chce, jsou tam vybrané šatičky (teda pokud je seženu) a účes 🙂 http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
dibla
11. kvě 2009
kozin šatičky krásne, hlavně aby jsi je našla v katalogu nebo v půjčovně... 😉 😉
lenkabu
11. kvě 2009
sajo:to zní jako krásná idyla,přeju a´t je Domi pořád hodný miminko 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli