• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: hezky jsi to v albu napsala. saty jsou super a myslím si že dnes je takový výber,že určo seženeš podle svých představ. i když máte malou svatbu-kterou bych brala i já, tak svatební šaty by byly super, do toho kostýmku bych nešla , to je takové pro starší ženské a ty jsi mladá a krásná, tak proč toho nevyužít,-celebritko :wink:
11. kvě 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: je to docela fuška to vše zařídit,že? my už skoro vše máme jen musím koupit vývazky,stuhy na auto a pár drobností,pak se sejít s kameramanem. no už se i těším kdy to vlastně máte vy?

kozimura: tak to ti spala fakt krásně. mi malá už spí jen 1x denně tak hodinu a půl. ale n ejak mi to nevadí,když je venku krá sne.
11. kvě 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: 1.8 :slight_smile: mno já už to mám skoro vše vyřízrné, bude to menší svatba než děláš ty :slight_smile: Už jen vymyslet tu kytku, dort a šaty :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi tak nejak doslo ze tu budu posledni neprovdana a posledni s nechodicim spratkem :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu jsi proste 100 let za opicema :wink:
11. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase nebudeš rozvedená vopico :wink:
11. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne ani vdova ze? :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vsem se da najit pozitivum ze? :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
začnu ti říkat slečno vopico
11. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to me teda hrozne naseres :sweat_smile: asi si zalozim tema svobodna z dvanacti :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tam te jako mame chodit litovat ci co? :confused:
11. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamulky děkuju mooooooooc, ale to dělá ten foťák a tuna make-upu, jinak si připadám tak průměr... :sweat_smile: By jste měli vidět ty fotky co jsem vyřadila.... :grinning:

Diblíku, ty jsi mě teda pobavila, prej makrela, kam jsi dala oči božínku? :grinning: Mých 70kg mi nepřijde zrovna makreloidních a moje kotelna už vůbec ne, ale zvykla jsem si a líbí se mi to.... :fearful:

Kozinko, ty šatý jsou moc moc a moc krásný, budeš kouzelná a nádherná nevěsta, se těším na tu slávu, a prstýnky jste vybrali moc dobře!!! :wink:

Elis, holky jsou fakt přenádherný, krásně "vystajlovaný" :grinning: hlavně je bomba, jak musí být obě stejně oblečený... :grinning:

Tomi, já být tebou tak do krátkých jdu hned, podle mě ti to v nich moc seklo a ta podkova je krátká jen ze zadu a ze předu to máš tak pod bradu, ne? Tak to přinejhorším nebude tak zlý... :grinning: Prej mladá - za 14 dní mi bude 24let, to strašně letí, ještě nedávno jsem slavila 18... :zipper_mouth: :frowning2: :grinning:

Matky ukecaný já už zas nevím na co reagovat, jste toho nakecali tolik, že dočítám jen tak letmo...tak pardooon... :wink:
11. kvě 2009 ve 23:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin, prej štramplíky... :grinning: u nás tomu říkáme punčocháče.... :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 23:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : saty i vlasy jednim slovem : anoooooooooooooooooo

fakt se mi to moc libi....a moc se tesim na tvoje fotky ze svatby...budes urcite nadherna...
12. kvě 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Kozinko, šaty, prstýnky i účes moooooc pěkný :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
kozinko: saty jsou super a uplne te v nich vidim :dizzy_face: , snad je nekde sezenes! :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš,mi Terka taky normálně spí 1x denně tak 2 hoďky,ale včera jsem taky čubrněla :sweat_smile: Ale zas lepší,když ten den prospala,když nemohla jít ven :unamused:

Teri,ne.er!Ty máš teprve 24?Si to s tebou vyměním :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, ty děláš jakoby jsi byla satrá herka :grinning: mě bude v červnu taky 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: my mame strampliky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tomi: mas nadherne vlasy, je jich skoda :frowning2:
12. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Malá hajinká, tak jsem šla jen mrknout za vámi a musím zase letět začít vařit a poklidit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkuji moc, no snad se všechno teda povede jak mám naplánované ... je to všechno na rychlo a fakt jen pidi svatba, ale uvidíme, třeba to opravdu bude podle toho mého snu!! :dizzy_face:

petru: Až tak jo?? No byly první co mě doslava bouchly do očí a úplně jsem se v nich už viděla.. :grinning:

Holky už mlčím, nechci to tu tak rozebírat, o tom jsou jiné diskuze :slight_smile: Ale jsem ráda, za vaše názory :slight_smile: :dizzy_face:

teres: mě to nedošlo, že u vás se říká punčocháče.. :grinning: :grinning: :grinning:

tomi: já bych si vlásky asi ostříhala, je to změna, pak když už jsou vlasy moc dlouhé, tak se z nich stávají rousňáky a musí se pořád moc upravoavt atd... a ty máš pěkný ksichtíček, tak tobě sluší i dlouhé i krátké a podkova se mi líbí :dizzy_face: já ji taky měla a myslím že byly docela dobré ohlasy :slight_smile: A vlasy máš dlouhé sice krásné, ale nemáš je trošku zničené na těch koncích jsem si všimla v Zoo :wink: Nebo se mi to možná zdálo :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: :grinning: jsem se zasmála.. :grinning: tady už fakt nikdo nezůtane svobodný?? :confused:
12. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, to jo, ale mi už bude letos 27 :grinning: Teď mě tady holky sežerou, co? :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko, jj. Asi už budou roztřebené :grinning: však taky dva roky neviděly nůžky :grinning:
12. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: bacha, tady jsou samý třicátnice, si budou myslet, že si na nich zvedáš sebevědomí.. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: :grinning: kadeřnice a dva roky se nestříhala ju.. ??? :grinning: :grinning: co já znám všechny kadeřnice, tak ty si furt stěžují, že si nemůžou nechat dorůst vlásky, protože pořád zkouší nové a nové střihy.. :grinning: :grinning: Já bych to teda prubla a šla do té podkovy.. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky nutně potřebuju už i nabarvit vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám odrost jak pra..
12. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojda... :grinning:

tak dopoledne tu svítilo sluníčko, tak jsme se natěšili, že vyrazíme ven s kočárkem a ono se tam zatahuje :angry:, sakra - já nechci déšť :frowning2:....Čekáme až se Maji vzbudí, vstávala beruška už v 6:15 :pensive: a pak vyrazíme, musíme do lékárny - to zas bude nadílka, mám celý seznam toho, co potřebujeme :sweat_smile: .....Domi se právě chová u MM a spí...a MM nad ním strašně slintá, je to fakt nádhera.... :dizzy_face:

Taky dnes MM objednal nový foťák, snad brzy dorazí - se těším jak malá, snad bude za ty prachy krásně fotit :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono teda ještě dopoledne je, že jo :grinning: Já jak s Maji vstáváme čím dál dřív, tak to mám všechno posunutý :grinning:..jsem říkala i MM, že nepotřebujeme ani tv (musím totiž koupit set top box nebo satelit, nějak stále nemáme příjem digit.signálu :sweat_smile: ), že za chvíli budeme chodit spát se slepicema (tj. hned po dětech) aniž bychom ji zapnuli :grinning:

Tý jo, tolik svatbiček tady bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....se těším na fotečky...snad mě nenavnadíte, abych se s MM chtěla rozvést a znovu si ho vzít :grinning: ...a majmu, nezoufej - ty jsi jedinečná i jako svobodná :grinning:
12. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek