• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Saji: ja uz myslela, ze testujes new kocarek :wink:

Jak vidim,tak jsem si myslela, ze jsem tady nejmladsi a nejsem :sunglasses:

Tomi: Ty jsi kadernice? :astonished:
12. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aby to nebylo málo - myslím tím novinky od nás :grinning:, tak se Maji klube druhá jednička dole :sunglasses: - Maji je chvílema protivná a občas taková lítostivá, furt se chce po mě válet a tulit se, jsem zvědavá, kolik březňátek tímhle tempem růstu zubů ještě s tím počtem zubisek předhoníme :grinning:
Mimochodem, jak dlouho trvá růst zoubku - než vyleze komplet celej? tomu prvnímu s enějak moc na svět nechce, furt tam tak zakrňuje....

á, Domísek chce obědvat :dizzy_face: , tak mizím..... :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres tak to jsi oproti mých 85kg makrela :grinning: :grinning:

Kozinko do toho, do toho :astonished: :astonished: :astonished:

majmunko neboj, víš jak ti budem všechny závidět, z výšky svět a svobodnou mysl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hvězdi a to jsem si myslela, že jsem ve svých skoro 29 mladá žena a teď tady čtu, že bude ze mě zachvíli staré koště... :confused: :confused: chudák MM tak to mě zachvíli šoupne do domova důchodců a budu v prd... jelikož tam nebude nikdo známy kdo by mi půjčoval zuby :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

hvezdi: nejmladší jsem tady já :slight_smile: v srpnu mi bude 21let :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna načuhuju a vidím, že se řeší benjamínek březnovek< tudíž je nasnadě, že další příspěvek musí být od nejstaršího tvora na zeměkouli :grinning: :grinning: :grinning: ode mě :grinning: , zdravíme všechny a posíláme pusiny :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vše hotovo dítko ještě spinká :dizzy_face: :confused: ale počítám, že za chvilku se vzbudí, spíš už od půl desáté.. :sweat_smile: jako teď nevím jestli jí mám dát svačinku a nebo rovnou oběd.. :sweat_smile: :grinning:

dibli: prej koště.. :grinning: :grinning: :grinning: hele i staré koště dobře mete.. :grinning:

saji: no nevím jak dlouho trvá až vyroste celý zoubek, ale max do 3 týdnů, když rote v kuse, ale pokud roste na etapy, tak se může stát, že povyleze a pak pár dní stagnuje a pak zase povyleze.... nám třeba spodní jedničky trvaly asi dva týdny a už byly celé.. :slight_smile: a vrchní dvojka nám leze už 3. týden a nic moc teda.. :grinning:

hvězdi: kolik ti je?? Určo nejsi nejmladší, to jsem tady já a annet.. :grinning: My jsme takové žáby tady.. :sweat_smile: :unamused: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko to řekni MM a nejmladší určo nejsi bude ti 21 tak nes... :angry: :angry:
12. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: ty jo.... tak to jsem nevěděla, já čekala tak 25... :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

elis: ahojky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte???? Koukala jsem na fotečky!!!! rostou holky naše.. :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: mě bude za 2 měsíce 23 :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš tak já ti tady ubirám, aby jsi měla radost a ty to na sebe práskneš, ty nejsi normoš :grinning: :grinning: :grinning:
PS: já vím budem slavít na chatě...jo to ti nikdo neřekl, že alko platíš ty??? :grinning: :grinning: :grinning: Ha tak teď už to víš...
12. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: 23 je pořád krásnej věk :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus 28 taky :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vařit a uklízet. papa
12. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: to už je moc blízko 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: jak na chatě??? :grinning: :grinning: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádné slavení, niiiiiiiiic.. :grinning: bude se prostě jen pít :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a já jako platím jo??? No tak to asi žádná svatba nebude.. :sweat_smile: protože při tom jak tě znám, tak to už abych začala šetřit.. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s tím věkem já si vůbec nestěžuju, já jsem moc ráda, přijde mi, že do té třicítky to je ještě v poho.. :grinning: :grinning: :grinning: a od třicítky ještě lepší... nebo se snad pletu?? :grinning: :wink:
12. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ME je cerstvych 26 :wink:
Ewus: 21? A Kozi 23? No to ziram...Typla bych Vam vic... :sweat_smile: (ja vim,jsem si to asi pohnojila u vas :frowning2: :frowning2: :frowning2: )

PRy po 50-tce zivot teprve zacina....Tak holky, neplaste jo? :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oj, tady se resi vek :slight_smile:. Kozinko: tak tobe bych to tedy taky netipla :confused: :slight_smile: . Ja se tedy taky priznam, nedavno mi bylo 29 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: nepohnojila.. :grinning: já jsem zvyklá :slight_smile: :grinning: Už v 6-ti jsem vypadla na 9 :sweat_smile: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: uffff :grinning:
Mjanca: tak pristi rok kulatiny, jo? To bude parba...
12. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a ja v 9ti na 6 :slight_smile:. Ted na Sumave mi tipla jedna holka 22 a MM 17 :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: no nevim, mozna uz budu tehule :grinning: , tak pofrci rychle spunty :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: uz se chystate na zadelavani? :astonished: Tak at se vse povede jak ma :wink: A at mame co zase hromadne zapijet :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki
tak jsem byla za ségrou v práci trošičku pozměnit oznámení,ale jen detaily a už mám i vytištěné svatební noviny.

kozim: no to si Terka fajn pospala.dnes má taky super počasí na spánek :slight_smile:
já nevím poslední dobou se malá budí už tak v půl šesté a už nespí ,sice já polehávám jeste tak hodinu ale už to není ono.

zase řešíte věk ? ach jo...no mladice, mne bude třicet a nestěžuju si :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: Máš moc krásné fotky v albíčku,Lucinka je super v té trávě a listí a profi fotky jsou nádherné....ses ani nepochlubila.
12. kvě 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: zadelavat chceme nekdy koncem roku a mne bude 30 v breznu
katko: fotky tam mam uz dlouho a davala jsem vedet :slight_smile:. Jinak dekujeme za pochvalu :slight_smile:. Kdy se vlastne berete? ja jak je vas tu hodne, tak si to nepamatuju, ale mam pocit, ze uz nekdy ted, ze jo? a co jsou svatebni noviny? :confused: :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : mas recht, po 30 tce to je nejlepsi :grinning: :grinning:
ja bych chtela aby mi bylo vecne 25 a mela jsem se tak jak ted.... :dizzy_face:
Ve 25 jsem jeste byla akorat, nemela jsem sedivy vlasy, nic me nebolelo atak :grinning:
ale psychicky bych chtela byt porad jako ve 30.... :wink:

kdyz mi bylo nact, tak me to teda nebavilo....
12. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: držím palečky, ať vše vyjde jak si plánujete!! :dizzy_face:

kači: máte krásné oznámení, my furt přemýšlíme... asi to pojmem jako recesi.. :sweat_smile: všichni ví, že my dva jsme totální blázni, takže nikdy nic nemůžeme mít normoš ani svatbu.. :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: :grinning: já si myslím, že jsem si zatím každý věk užila a všeho bylo tak akorád dost, že bych zatím nic nevracela zpět.. :slight_smile: Každý ten věk má svoje. A myslím si, že tady není ani jedna, co by si dostatečně neužívala života! :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ještě spinká.. :sweat_smile: já už po obídku... :sweat_smile: tak to už asi dostane rovnou večeři.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek