Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
hvezdickaaad
12. kvě 2009
Saji: ja uz myslela, ze testujes new kocarek 😉

Jak vidim,tak jsem si myslela, ze jsem tady nejmladsi a nejsem 😎

Tomi: Ty jsi kadernice? :-o
sajahonzik
12. kvě 2009
Jo aby to nebylo málo - myslím tím novinky od nás 😃, tak se Maji klube druhá jednička dole 😎 - Maji je chvílema protivná a občas taková lítostivá, furt se chce po mě válet a tulit se, jsem zvědavá, kolik březňátek tímhle tempem růstu zubů ještě s tím počtem zubisek předhoníme 😃
Mimochodem, jak dlouho trvá růst zoubku - než vyleze komplet celej? tomu prvnímu s enějak moc na svět nechce, furt tam tak zakrňuje....

á, Domísek chce obědvat x-) , tak mizím..... x-)
dibla
12. kvě 2009
Teres tak to jsi oproti mých 85kg makrela 😃 😃

Kozinko do toho, do toho :-o :-o :-o

majmunko neboj, víš jak ti budem všechny závidět, z výšky svět a svobodnou mysl x-) x-) x-)

hvězdi a to jsem si myslela, že jsem ve svých skoro 29 mladá žena a teď tady čtu, že bude ze mě zachvíli staré koště... =-) =-) chudák MM tak to mě zachvíli šoupne do domova důchodců a budu v prd... jelikož tam nebude nikdo známy kdo by mi půjčoval zuby 8-( 8-( 8-(
ewuska
12. kvě 2009
Ahoj 🙂

hvezdi: nejmladší jsem tady já 🙂 v srpnu mi bude 21let 🙂
elis.1
12. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 Zrovna načuhuju a vidím, že se řeší benjamínek březnovek< tudíž je nasnadě, že další příspěvek musí být od nejstaršího tvora na zeměkouli 😃 😃 😃 ode mě 😃 , zdravíme všechny a posíláme pusiny 🙂
kozinka
12. kvě 2009
Tak vše hotovo dítko ještě spinká x-) =-) ale počítám, že za chvilku se vzbudí, spíš už od půl desáté.. :-N jako teď nevím jestli jí mám dát svačinku a nebo rovnou oběd.. :-N 😃

dibli: prej koště.. 😃 😃 😃 hele i staré koště dobře mete.. 😃

saji: no nevím jak dlouho trvá až vyroste celý zoubek, ale max do 3 týdnů, když rote v kuse, ale pokud roste na etapy, tak se může stát, že povyleze a pak pár dní stagnuje a pak zase povyleze.... nám třeba spodní jedničky trvaly asi dva týdny a už byly celé.. 🙂 a vrchní dvojka nám leze už 3. týden a nic moc teda.. 😃

hvězdi: kolik ti je?? Určo nejsi nejmladší, to jsem tady já a annet.. 😃 My jsme takové žáby tady.. :-N :-| 😃
dibla
12. kvě 2009
kozinko to řekni MM a nejmladší určo nejsi bude ti 21 tak nes... ]-( ]-(
kozinka
12. kvě 2009
ewi: ty jo.... tak to jsem nevěděla, já čekala tak 25... :-N 😃 x-)

elis: ahojky! x-) x-) x-) jak se máte???? Koukala jsem na fotečky!!!! rostou holky naše.. x-)
kozinka
12. kvě 2009
dibla: mě bude za 2 měsíce 23 :-N
dibla
12. kvě 2009
no vidíš tak já ti tady ubirám, aby jsi měla radost a ty to na sebe práskneš, ty nejsi normoš 😃 😃 😃
PS: já vím budem slavít na chatě...jo to ti nikdo neřekl, že alko platíš ty??? 😃 😃 😃 Ha tak teď už to víš...
ewuska
12. kvě 2009
kozinko: 23 je pořád krásnej věk 🙂
dibla
12. kvě 2009
ewus 28 taky 😃 😃 😃
dibla
12. kvě 2009
jdu vařit a uklízet. papa
ewuska
12. kvě 2009
diblo: to už je moc blízko 30 :-p 😃
kozinka
12. kvě 2009
dibla: jak na chatě??? 😃 😃 =-) :-p žádné slavení, niiiiiiiiic.. 😃 bude se prostě jen pít 😃 😃 😃
Jo a já jako platím jo??? No tak to asi žádná svatba nebude.. :-N protože při tom jak tě znám, tak to už abych začala šetřit.. 😃 😃 😃

Jinak s tím věkem já si vůbec nestěžuju, já jsem moc ráda, přijde mi, že do té třicítky to je ještě v poho.. 😃 😃 😃 a od třicítky ještě lepší... nebo se snad pletu?? 😃 😉
hvezdickaaad
12. kvě 2009
ME je cerstvych 26 😉
Ewus: 21? A Kozi 23? No to ziram...Typla bych Vam vic... :-N (ja vim,jsem si to asi pohnojila u vas 😞 😞 😞 )

PRy po 50-tce zivot teprve zacina....Tak holky, neplaste jo? 😃
mjanca
12. kvě 2009
oj, tady se resi vek 🙂. Kozinko: tak tobe bych to tedy taky netipla =-) 🙂 . Ja se tedy taky priznam, nedavno mi bylo 29 :-p 🙂
kozinka
12. kvě 2009
hvězdi: nepohnojila.. 😃 já jsem zvyklá 🙂 😃 Už v 6-ti jsem vypadla na 9 :-N 😃
hvezdickaaad
12. kvě 2009
Kozin: uffff 😃
Mjanca: tak pristi rok kulatiny, jo? To bude parba...
mjanca
12. kvě 2009
holky, a ja v 9ti na 6 🙂. Ted na Sumave mi tipla jedna holka 22 a MM 17 😃
mjanca
12. kvě 2009
hvezdi: no nevim, mozna uz budu tehule 😃 , tak pofrci rychle spunty 😃
hvezdickaaad
12. kvě 2009
mjanci: uz se chystate na zadelavani? :-o Tak at se vse povede jak ma 😉 A at mame co zase hromadne zapijet 😎
katka_j
12. kvě 2009
ahojki
tak jsem byla za ségrou v práci trošičku pozměnit oznámení,ale jen detaily a už mám i vytištěné svatební noviny.

kozim: no to si Terka fajn pospala.dnes má taky super počasí na spánek 🙂
já nevím poslední dobou se malá budí už tak v půl šesté a už nespí ,sice já polehávám jeste tak hodinu ale už to není ono.

zase řešíte věk ? ach jo...no mladice, mne bude třicet a nestěžuju si 😃
katka_j
12. kvě 2009
mjanca: Máš moc krásné fotky v albíčku,Lucinka je super v té trávě a listí a profi fotky jsou nádherné....ses ani nepochlubila.
mjanca
12. kvě 2009
hvezdi: zadelavat chceme nekdy koncem roku a mne bude 30 v breznu
katko: fotky tam mam uz dlouho a davala jsem vedet 🙂. Jinak dekujeme za pochvalu 🙂. Kdy se vlastne berete? ja jak je vas tu hodne, tak si to nepamatuju, ale mam pocit, ze uz nekdy ted, ze jo? a co jsou svatebni noviny? =-) :-N
petruna
12. kvě 2009
kozin : mas recht, po 30 tce to je nejlepsi 😃 😃
ja bych chtela aby mi bylo vecne 25 a mela jsem se tak jak ted.... x-)
Ve 25 jsem jeste byla akorat, nemela jsem sedivy vlasy, nic me nebolelo atak 😃
ale psychicky bych chtela byt porad jako ve 30.... 😉

kdyz mi bylo nact, tak me to teda nebavilo....
kozinka
12. kvě 2009
mjanči: držím palečky, ať vše vyjde jak si plánujete!! x-)

kači: máte krásné oznámení, my furt přemýšlíme... asi to pojmem jako recesi.. :-N všichni ví, že my dva jsme totální blázni, takže nikdy nic nemůžeme mít normoš ani svatbu.. 😃 😃
kozinka
12. kvě 2009
kači: asi něco takového by jsem chtěla 😃 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...
kozinka
12. kvě 2009
petru: 😃 já si myslím, že jsem si zatím každý věk užila a všeho bylo tak akorád dost, že bych zatím nic nevracela zpět.. 🙂 Každý ten věk má svoje. A myslím si, že tady není ani jedna, co by si dostatečně neužívala života! x-)
kozinka
12. kvě 2009
malá ještě spinká.. :-N já už po obídku... :-N tak to už asi dostane rovnou večeři.. 😃 😃 😃