Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
mjanca
12. kvě 2009
kozinko: to je tedy spac =-) 😎 . To se mi jeste tedy nestalo (myslim obdobi od pul roku), aby mi spala v kuse pres 3 hodiny 😉 , maximum dava od te doby co chodi a to 2,5 hodky
katka_j
12. kvě 2009
mjanca: aha tak to jsem si nevšimla, tak aspon ted jsem se podívala.byla jsem zvědavá zda vypadáš na ten svůj vek,,,a taky ne,,,večná mladice 🙂
my máme svatbu už za 25 dní 😃 6.6.09

kozinka: též se mi to naše líbí,já nejsem moc na takové ty načančané. prostě jen jednoduché a výstižné.stejně to každý pak vyhodí.
jůů ti ježci jsou príma do toho bych šla
😉
katka_j
12. kvě 2009
kozinka: cos jí dala před tím spaním 😃
mi malá spí tak 1x denně max 2hodiny
katka_j
12. kvě 2009
jinak já teď každý den žeru furt sladké, zrovna ted mám kávu a kofilu ..chjo já prostě nemůžu tomu sladkému odolat. a pak se divím,že břicho nejde dolů.
katka_j
12. kvě 2009
mjanca: svatební noviny jsou že si uděláš takové srandičky, jako pověry,manželské zákony,vtipy.jestli chceš můžu ti poslat co jsem vytvořila já...jasně že hodně mám zkopírované z netu.
mjanca
12. kvě 2009
katko: ja jsem rada, ze vypadam mlade 🙂, ja se na to taky citim 🙂. Jo a cokoladu jim nekolikrat denne, ted jsem snedla jednu celou 😞 . Uz jsem MM rikala, at mi je nekupuje, ze je pak snim a on mne neposloucha 8-( 😃 . Tak to mate svatbu opravdu za par 🙂, budu drzet pesti, at se vam to vse vyvede. Ja vecer najdu nase svatebni oznameni a hodim vam ho sem, mela jsem malovane od kamosky 🙂
mjanca
12. kvě 2009
katko: jj, posli, rada se kouknu 😉 . Ja to jeste u nikoho nevidela.
kacamar
12. kvě 2009
cauky,
saji nevim, jak dlouho se prorezava zub nez je "hotovej", ale podle me je nejhorsi to prokouknuti skrz dasne. U nas jsou taky zubiska v rozpuku. V noci zase 3h nespala a ted hysterak u uspavani a koukala jsem do pusy a dalsi 2 uz prosvitaji, takze pocitam, ze kazdym dnem vykouknou. je to des, zuby posrany ]-( Jako nechci se chlubit, ale musim, az ty dalsi 2 parchanti vylezou, tak uz jich bude mit Viki 14 x-) x-) By mohla Maji predzvýkávat stravu 😃 😃 Jeste 6 a bude hotovo a snad bude trochu klid.
mjanca
12. kvě 2009
kac: taky nadavam na zuby 8-( , ale nam jich chybi jeste 15 😃 😢
kacamar
12. kvě 2009
mjanci, tak to se jeste mate na co tesit :-| U nas jede lahvicka s Nurofenem ted docela casto - hlavne v noci :-S
mjanca
12. kvě 2009
na dnesek docela spala, ale moc neji, musi mit vsechno hodne mixle, tekute (to uz trva od soboty), urcite zhubla, ale ona to pak dozene 🙂, obcas ma teplotu, a taky porad dudlikuje - roste ji horni stolicka a spodni dvojky a mozna jeste neco, protoze ma nahore jeste boule
katka_j
12. kvě 2009
mjanca: pošli mi tvůj email do IP já to mám ve wordu víš
tomickoval
12. kvě 2009
Řešite věk jo :-p už mám z toho depky :-N hnusně se to blíží k třicítce :-N
kacamar
12. kvě 2009
tomi neser.... ]-( 😃

takovou praci mi to dalo, nez jsem viki uspala a ted ji musim vzbudit, pac ve 14h musim byt u doktora. taky to tak mate, ze kdyz mate nejaky casovy plan, zakonite dite nedodrzi rezim? :-N :-N

tak se tu mejte, ja jsi jdu poslechnout srdcervouci rev pri buzeni a oblekani 😢
kozinka
12. kvě 2009
Tak u nás už je zase 24 stupňů a krásně svítí sluníčko!! x-) x-) x-)
katka_j
12. kvě 2009
kozinka: tu též začalo svítit sluníčko,paráda
tomickoval
12. kvě 2009
Tady je taky krásně. Kac, však tobě ještě třicet není, ne 😃
mispuli
12. kvě 2009
kaca:řídím se heslem"Člověk míní a dítě mění" 😉

do debaty o věku se radši nezapojuji :-N :-N

a u nás na jihu je pod mrakem,17 stupňů a čekám,kdy začne pršet :-S

a zuby,katastrofa,mišák má dva spodní a další 4 se nám klubou už přes 2 měsíce a pořád nic,jsou tam boule,jsou i vidět a pořád nic,takže na mě pořád křičí,nebrečí,ale křičí :-p :-N =-)
savev
12. kvě 2009
Ahoj holky, jsem březnovka 2009 🙂 , zajímalo by mě, kdy jste dostaly po porodu menstruaci ať vím, kdy to asi čekat. 😉 Už nekojím. Díky. Když tak IP, ať vám neruším diskusi. x-)
kozinka
12. kvě 2009
Ahojky savev 🙂 Večer písnu IP-čko, a děkuji za tvé x-) Já MS dostala hned po šesti-nedělí a to jsem kojila plně.. :-N 😉
sajahonzik
12. kvě 2009
Nazdár...tak nakonec nepršelo x-) a my zajeli kočárek s dětma venku.... x-) x-) x-) Domísek celou dobu spinkal, Maji koukala po světě - no paráda...akorát jsme tady byly centrem všechno pohledů a i blbých řečí, jako že máme autobus apod. :-p :-p :-p ..jen bledá závist, holt kdo umí, ten umí, ne? 😃
ewuska
12. kvě 2009
saji: máte fota?
petruna
12. kvě 2009
saji : a jaky nakonec mate sourozenecky kocarek ? ja jak si se furt nemohla rozhodnout, tak nakonec nevim, cos vybrala...
sajahonzik
12. kvě 2009
ewus: to víš, že jo... 🙂

kač: jé, Viki na předžvýkávání stravy berem 😃
sajahonzik
12. kvě 2009
petru: byl v albu - jané twin two 🙂 a je docela dobrej 😉 🙂
ewuska
12. kvě 2009
saji: my se taky nabízíme na předžvíkání se taky hlásíme máme 16zubů jen nevím jestli by to džív Máje nesnědl 😃 A budou fota? 😃
janinininka
12. kvě 2009
ahoj holky, nedočítám nějak nestíihám jsem mimon z tý svatby, dneska jsem zapoměla zaplatit v krámě 😃 pořád přemýšlím co nemám dneska jsem dělala košíčky, včëra jsem měla sraz s chlapikem co nám dělá cukroví v pá pojedeme asi pro prstýnky, a příští so mám už rozlučku, v pá budou koláčky, v út jdu na zkoušku účesu, je toho nějak hodně, už aby to bylo za náma x-) pak bude klídek..holky já budu tak nervozní máte nějakej trik jak na to? =-)

Saji- vítejte doma, jak je? mám dubovou kůru na hráz, vůbec jsem jí nepoužívala, kdyby jsi jí náhodou chtěla, pošlu..
tereska
12. kvě 2009
Kozimurko tě budu štvát ještě 13 dní, páč je mi stále 23.... 😃 a můžu říct, že jsem si každou etapu svýho dosavadního života dost užila a v té chvíli se mi to líbilo, jen některé věci teď s odstupem času bych pozměnila, ale to už nejde.... :-S 😉
ewuska
12. kvě 2009
fuj taková hrubka 😃 samozřejmě předžvýkání :-p
kozimura
12. kvě 2009
Teri, téda, ty mi dáváš ]-( 😃 Ne, samozřejmě ti to přeju. Pořádně užívej každého dne!!! 😉