• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinko: to je tedy spac :confused: :sunglasses: . To se mi jeste tedy nestalo (myslim obdobi od pul roku), aby mi spala v kuse pres 3 hodiny :wink: , maximum dava od te doby co chodi a to 2,5 hodky
12. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanca: aha tak to jsem si nevšimla, tak aspon ted jsem se podívala.byla jsem zvědavá zda vypadáš na ten svůj vek,,,a taky ne,,,večná mladice :slight_smile:
my máme svatbu už za 25 dní :grinning: 6.6.09

kozinka: též se mi to naše líbí,já nejsem moc na takové ty načančané. prostě jen jednoduché a výstižné.stejně to každý pak vyhodí.
jůů ti ježci jsou príma do toho bych šla
:wink:
12. kvě 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: cos jí dala před tím spaním :grinning:
mi malá spí tak 1x denně max 2hodiny
12. kvě 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já teď každý den žeru furt sladké, zrovna ted mám kávu a kofilu ..chjo já prostě nemůžu tomu sladkému odolat. a pak se divím,že břicho nejde dolů.
12. kvě 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanca: svatební noviny jsou že si uděláš takové srandičky, jako pověry,manželské zákony,vtipy.jestli chceš můžu ti poslat co jsem vytvořila já...jasně že hodně mám zkopírované z netu.
12. kvě 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katko: ja jsem rada, ze vypadam mlade :slight_smile:, ja se na to taky citim :slight_smile:. Jo a cokoladu jim nekolikrat denne, ted jsem snedla jednu celou :frowning2: . Uz jsem MM rikala, at mi je nekupuje, ze je pak snim a on mne neposloucha :rolling_eyes: :grinning: . Tak to mate svatbu opravdu za par :slight_smile:, budu drzet pesti, at se vam to vse vyvede. Ja vecer najdu nase svatebni oznameni a hodim vam ho sem, mela jsem malovane od kamosky :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
katko: jj, posli, rada se kouknu :wink: . Ja to jeste u nikoho nevidela.
12. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky,
saji nevim, jak dlouho se prorezava zub nez je "hotovej", ale podle me je nejhorsi to prokouknuti skrz dasne. U nas jsou taky zubiska v rozpuku. V noci zase 3h nespala a ted hysterak u uspavani a koukala jsem do pusy a dalsi 2 uz prosvitaji, takze pocitam, ze kazdym dnem vykouknou. je to des, zuby posrany :angry: Jako nechci se chlubit, ale musim, az ty dalsi 2 parchanti vylezou, tak uz jich bude mit Viki 14 :dizzy_face: :dizzy_face: By mohla Maji predzvýkávat stravu :grinning: :grinning: Jeste 6 a bude hotovo a snad bude trochu klid.
12. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kac: taky nadavam na zuby :rolling_eyes: , ale nam jich chybi jeste 15 :grinning: :cry:
12. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanci, tak to se jeste mate na co tesit :unamused: U nas jede lahvicka s Nurofenem ted docela casto - hlavne v noci :confounded:
12. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
na dnesek docela spala, ale moc neji, musi mit vsechno hodne mixle, tekute (to uz trva od soboty), urcite zhubla, ale ona to pak dozene :slight_smile:, obcas ma teplotu, a taky porad dudlikuje - roste ji horni stolicka a spodni dvojky a mozna jeste neco, protoze ma nahore jeste boule
12. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanca: pošli mi tvůj email do IP já to mám ve wordu víš
12. kvě 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Řešite věk jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám z toho depky :sweat_smile: hnusně se to blíží k třicítce :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi neser.... :angry: :grinning:

takovou praci mi to dalo, nez jsem viki uspala a ted ji musim vzbudit, pac ve 14h musim byt u doktora. taky to tak mate, ze kdyz mate nejaky casovy plan, zakonite dite nedodrzi rezim? :sweat_smile: :sweat_smile:

tak se tu mejte, ja jsi jdu poslechnout srdcervouci rev pri buzeni a oblekani :cry:
12. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás už je zase 24 stupňů a krásně svítí sluníčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: tu též začalo svítit sluníčko,paráda
12. kvě 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je taky krásně. Kac, však tobě ještě třicet není, ne :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kaca:řídím se heslem"Člověk míní a dítě mění" :wink:

do debaty o věku se radši nezapojuji :sweat_smile: :sweat_smile:

a u nás na jihu je pod mrakem,17 stupňů a čekám,kdy začne pršet :confounded:

a zuby,katastrofa,mišák má dva spodní a další 4 se nám klubou už přes 2 měsíce a pořád nic,jsou tam boule,jsou i vidět a pořád nic,takže na mě pořád křičí,nebrečí,ale křičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
12. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem březnovka 2009 :slight_smile: , zajímalo by mě, kdy jste dostaly po porodu menstruaci ať vím, kdy to asi čekat. :wink: Už nekojím. Díky. Když tak IP, ať vám neruším diskusi. :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky savev :slight_smile: Večer písnu IP-čko, a děkuji za tvé :dizzy_face: Já MS dostala hned po šesti-nedělí a to jsem kojila plně.. :sweat_smile: :wink:
12. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdár...tak nakonec nepršelo :dizzy_face: a my zajeli kočárek s dětma venku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Domísek celou dobu spinkal, Maji koukala po světě - no paráda...akorát jsme tady byly centrem všechno pohledů a i blbých řečí, jako že máme autobus apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jen bledá závist, holt kdo umí, ten umí, ne? :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: máte fota?
12. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : a jaky nakonec mate sourozenecky kocarek ? ja jak si se furt nemohla rozhodnout, tak nakonec nevim, cos vybrala...
12. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ewus: to víš, že jo... :slight_smile:

kač: jé, Viki na předžvýkávání stravy berem :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: byl v albu - jané twin two :slight_smile: a je docela dobrej :wink: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: my se taky nabízíme na předžvíkání se taky hlásíme máme 16zubů jen nevím jestli by to džív Máje nesnědl :grinning: A budou fota? :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nedočítám nějak nestíihám jsem mimon z tý svatby, dneska jsem zapoměla zaplatit v krámě :grinning: pořád přemýšlím co nemám dneska jsem dělala košíčky, včëra jsem měla sraz s chlapikem co nám dělá cukroví v pá pojedeme asi pro prstýnky, a příští so mám už rozlučku, v pá budou koláčky, v út jdu na zkoušku účesu, je toho nějak hodně, už aby to bylo za náma :dizzy_face: pak bude klídek..holky já budu tak nervozní máte nějakej trik jak na to? :confused:

Saji- vítejte doma, jak je? mám dubovou kůru na hráz, vůbec jsem jí nepoužívala, kdyby jsi jí náhodou chtěla, pošlu..
12. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozimurko tě budu štvát ještě 13 dní, páč je mi stále 23.... :grinning: a můžu říct, že jsem si každou etapu svýho dosavadního života dost užila a v té chvíli se mi to líbilo, jen některé věci teď s odstupem času bych pozměnila, ale to už nejde.... :confounded: :wink:
12. kvě 2009 ve 20:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj taková hrubka :grinning: samozřejmě předžvýkání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, téda, ty mi dáváš :angry: :grinning: Ne, samozřejmě ti to přeju. Pořádně užívej každého dne!!! :wink:
12. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek