• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
tak jsem prave dovarila obedy na zitra a jeste jsem stihla rozbit sklenenou poklici od panvicky :rolling_eyes: , takze jsem musela jeste vysavat, nastesti to Lucku nevzbudilo
odpo jsme byly ve skolicce, docela to slo :slight_smile:, nas zadne vystoupeni nastesti neceka :slight_smile:
do alba Lucka do 1 roku jsem dala nase svatebni oznameni, kdo chcete, tak kouknete :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jsi mimo jo ? tak já ani ne. myslím si že to hlavní už zařízené mám,ale asi jak se půjdou rozdávat kol áče,tak už začnu být trochu nervozní.
přítel jeste nemá oblek,jinak tak vše máme. jaké košíčky jsi dělala?
My jdeme rozvážet koláče tý den před svatbou ,takže 29.5. ufff už se to neskutečně blíží. No už chci aby to bylo za mnou a jen si už užívala hostiny a zábavu.

mjanca: měli jste zajímavé oznámení , ale na mne moc tmavé
12. kvě 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : hezke oznameni. Jedni znami meli svatbu , tam jak vy..je to tam moc hezky.
12. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dnes s Frantiskem vyroci, pred chvili jsme si pousteli svatebni video a byli jsme dnes na Vysehrade, na miste cinu....
zavedla jsem tradici : kazdeho 12.5. se vyfotit pred kostelem, ale ....ndes jsem zapomnela fotak :angry: :angry: :sweat_smile: :astonished:

sem si asi 2 hodiny nadavala...tak mame aspon fotku hlav z mobilu... :unamused:
12. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já se taky bála, že budu v den D nervozní byla sem happy. A to od rána lilo, ale pak na občad přestalo a bylo to fajn. Fakt sem stresor, ale spadlo to ze mě a od rána sem si to užívala, neboj, taky budeš.-)
12. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer :slight_smile:

petru, ty zacinas senilnet, vcera mobil, dnes fotak :grinning: a pak ze ta tricitka neni znat :wink:

mjanco, oznameni moc hezke, takove jsem jeste nevidela :slight_smile:

kozin, konecne jsem otevrela to tvoje album na beremku a ty saty ti budou moc sluset, takove urcite objevis, i ten uces, to bude pekne, hlavne fotte :wink:
12. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla dneska dva trapasy.-))) nejdřív na poště. U nás jsou 4 přepážky, jenže tak debilně. No a byla tam jedna obrovská fronta jako ke dvoum a vždycky jak na někoho přišla řada, tak se postupně chodilo k těm dalším, je to jako v jiné místnosti. No a když sem tam dojeli my, tak sme se ptaly jak to je a že prej jedna fronta co se dělí až na konci. No a sem tam nějaká bába nebo dědk se hrnul dopředu, taks e toho manža ujal a buzeroval, že at jdou dozadu, že jedna fronta. A když sem byla na řadě, tak chlapík za přepážkoui vyzval lidi z tý fronty at si jdou taky k těm dalším přepážkám. Bába to okomentovala, že tam asi zavádímě nový systém ne?????? Noo, takže příště přebíhám a s kočárem krosím všechny kolem, je mi to jedno, tak to tam chodí:slight_smile:)
No a pak jdu koupit baterky, ale nemám hotovost jen kartu. Kartu že neberou. No a měl tam napsaný na balení se dvěmá baterkama á 12 Kč, jenže já si toho písmenka nevšimla. takže sme řekla, že je chci a on mi pak řekl dvojnásobek a to sem už nevyhrabala:slight_smile:)) noo, blbej den no:slight_smile:))
12. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ráno v den svatby dala jednoho nebo dva panáky a na nervozitu mi to zabralo :wink:
12. kvě 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme u těch zubů......Vanda už má 3 měsíce 4,asi na nich končí :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojím se zubama. Dnes jsem našla desátej :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče svatby...tak já neznám většího nerváka a trémistu než jsem já....
byla jsem si jistá, že budu tak nervozni, ze bduu bud brecet nebo koktat nebo ze i omdlim.... :grinning:
a jak pisete .....spadlo to ze me...uz vecer pred svatbou...sem byla klidnejsi nez moje rodina a kamosky, co u me spaly....fakt jsem se nepoznavala...a cely svatebni den jsem byla uplne v klidu a moc jsem si to uzila :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byl anaprosto klidná co se svatby týká,ale i přípravy,mně to nebralo :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak já jsem to dostala o týden dřív a to jsem si připadala v klidu :sweat_smile: Tak davidek měl 2 měsíce jen 3zuby a předevčírem se mu vyklubal 4ty a včera 5ty :slight_smile:
13. kvě 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!Tak u nás ráno skvělé!!!Terka spala do neuvěřitelných 7.30!Od rána vysmátá jak sluníčko,pořád má záchvaty smíchu :grinning: Už jsem psala kámošce,která ji včera hlídala,že ji tam budu dávat častěji :sweat_smile: Terka ke mně vůbec nechtěla :unamused: Mají 3letého chlapečka,tak si hráli spolu.Ani nevěděla,že má maminku :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano. Bett se zpousti ryma a vcera ji neco bolelo-asi zuby, tak jsem si uzila. Strhla si nausnici a z uska ji tekla krev, sla jsem pro framykoin a za ty 3vteriny mi vysypala hlinu z kvetinace, pak zlobila,chtela se jen nosit. Jesteze je dnes krasne a my mizime k babicce, ktera ma oplocenou zahradu :wink:
Ted se ji zpousti ryma...no parada.....

Tomi: gratulace k dalsim zoubkum :wink:
13. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! :grinning:

kozi: tak to já tě asi vzbudila co?? :sweat_smile: Omlouvám se, ale myslela jsem, že Terka vstává dřív... :pensive: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: s tou naušničkou to znám, Týnka mi to taky jednou udělala... :frowning2: jsem čučela proč má kolem ouška vše od krve (jen trošku, ale na bílém to jde vidět a člověk se zděsí, že)... no a mrkla jsem na oušku a už mi to bylo hned jasné
Tak Bett zlobí jo?? :grinning: neboj, dneska se ti vyřídí na zahrádce a bude zase hodné dítko!! :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: děkujeme!! :dizzy_face: Ale o šateech mi ani nemluv.. včera jsem byla v jednom salónu a jako vůůůůůůůůůbec nic na mě neměli.. :frowning2: Jsem z toho normoš byla zklamaná ani nevíte jak... :frowning2: Jako já chápu, že kvůli jednomu salónu se nestřílí a je jich spousty, ale fakt mě to zklamalo... jako zkoušela jsem si asi 3 modely, jeden byl hooooodně krásný, suprově mi seděl, ale nezapla jsem ho přes prsa.. :frowning2: i když tam bylo šněrování, tak by mi stejně čouhali záda.. :frowning2: mám záda jak přistávací plochu na letadla a před sebou medicimbály, tak co se divím, že??? :sweat_smile: Taky ta baba čučela, že se vejdu v pohodě do šatů č. 44 že by mi tohle netipla, ale že kvůli prsoum bych potřebovala minimálně 50 a to je težký nepoměr aby baba měla na vrchu o 6 čísel větší oblečení.. :frowning2: takže fakt nevím jak to nakonec dopadne... Slíbili mi že pokud budu chtít, tak mi je nechají učíš na míru, ale za půjčení si pak berou 10tisíc, tak to se mi protočily panenky a upadla jsem málem do mdlob.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: tak to mne s šatama mrzí,ale musíš si projít více salonů a uvidíš že se něco najde dle tvých představ.
jsi mne pobavila jak jsi popsala své záda :grinning:
13. kvě 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnes v plánu jít koupit krabičky na výslužky,obálky,stuhy na auta,vývazky na myrtu. už jsou to jen drobnosti tak at to mám za sebou.
13. kvě 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi:něco mít musej,nevdávají se jen štíhlý baby :wink:
13. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin to mě mo mrzí, ale existují i salony vyloženě jen pro xxl nevěsty a tam by jsi dle mého určitě vybrala. Já měla opačný problém. Nahoře nic, dole moc... :angry: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár....
děti spí a já mám za úkol najít stránky jedný restaurace a objednat oběd s dovozem, dnes prý vařit nesmím :dizzy_face:

kozin: neboj, však vysněné šaty najdeš :dizzy_face: - jen ten, kdo hledá, najde :wink: ...tak pátrej dál.... :dizzy_face:

Mám dotaz a prosím odpovědi: pokud jste měnili okna za plastová či dřevěná, u jaké firmy? Potřebuju nějakou se super doporučením, aby to nebyli lemplové...MM se zbláznil a chce nechat vyměnit všechna okna - jako to bdue mazec a do toho vše s Maji a Domískem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si právě založila album na rajčeti - sajamad (Šárka a Jirka a Mariánnka a Dominik - jak jinak, že :grinning:), ale fotky jsme ještě nenahrála :sweat_smile: ....zkusím jich pár hodit na chvíli do alba tady na MK.....Domča se začíná loupat, brouček.... :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, ja jsem narazila na tenhle salon, kdyz jsem hledala saty a premyslela jsem, ze si necham saty u nich usit na miru....vyslo by to stejne draho jako si je pujcit ne-li levneji a saty si clovek jeste schova na pamatku.
Pak me ale odradilo, ze to je daleko.

Jestli chces, jukni : http://www.svatebni.estranky.cz/stranka/navrharstvi
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukam, ze si ty saty nemusis pak nechavat, ale muzes je nechat v salonu a zaplatit jen pujcovne...

kdyby to nebylo daleko, tak do toho urcite tenkrat jdu...taky jsem mela problem sehnat saty....
13. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojky všem gratuluju ke svatbičkám, jak to tady v rychlíku pročítám, teres, mjanača i všem dalším musím pochválit albíčka, koláže i profi fotky, děti máme prostě nej, nemůžu si pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
jinak k tomu věku řeknu snad jediný, ve dvaceti jsem si říkala, jaký jsou už po třicítce lidi totál rakváči, jinak jsem jim neřekla, ale věřte mi, že jak čas plyne, člověk si uvědomuje různý změny, přehodnocuje dosavadní život a já jsem vlastně po třicítce fakt začala teprve žít se vším všudy, přišla pravá láska, pak snažení a touha po mimi, no a pak už to znáte :grinning: , a rozhodně jak píšete nasraný smajlíky že se blíží třicítka - nic to neznamená, věřte mi, dokonce se mi párkrát stalo, že mi řekli slečno - to kurňa potěší :grinning: :grinning: :grinning: (jinak mám za sebou v dubnu kulatý 35. narozky) :slight_smile: a pořád žiju, hulím, takže tady asi beztak dlouho nebudu, ale dokud je chuť :grinning:
13. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: fotky jsou kouzelný :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja:hned jsem se chytila napsala Ti do IP

Elis:sice jsem tu pravou lásku našla ve 24,1.mimčo bylo v 27 a 2.v 31 letech,ale žít jsem jsem začala až s nima,před tím to bylo báječné přežívání,teď je to báječné žití :slight_smile: :grinning:
a s tou slečnou máš pravdu,to vždycky potěší :grinning: :grinning:
..tak fotky na MK vloženy, kdo chcete, mrkněte.... :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek