Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
mjanca
13. kvě 2009
ahojky 🙂
sajo: fotky kouzelny x-) , jste uzasna rodinka a je fajn slyset, ze se to da v poho s 2 malyma detma zvladnout 🙂
my byly ted dopo venku, Lucka za cele dopoledne mela jen kojo a pul jablka, pak se prokadila az na zada, nastesti snedla obed, tak jsem trochu klidnejsi, roste ji ta stolicka, to bude asi od toho, ze?
odpo jdeme s dalsi kamoskou ven, mam vse hotovo (az na zehleni, ale to tu mam snad porad, to nepocitam), tak budu mit dnes relax den 🙂
kozinka
13. kvě 2009
saji: super fotečky!!!!! x-) x-) x-) malý je bombastický!!! A fakt není zas tak malý... vypadá jak měsíční miminko... =-) x-) x-) krásný pohled na celo rodinku a kočárek vypadá moc krásně, nevím co ti lidi pořád mají!!!! 😉

Holky to je v poho s těma šatama, však já si určo nějaké najedu, jen jsem opravdu byla zklamaná.... ale to bylo včera.. dneska už je dneska a na příští týden bych si snad mohla nějaké ty salóny domluvit na omrk x-) jedeme do ovy zařídit tu svatebku, tak to vezeme při jednom 🙂
sajahonzik
13. kvě 2009
Jo a o víkendu tady máme zase závody motorek ]-( ]-( ]-( , MM se modlí, aby pršelo, bouřilo, aby to zrušili...dokonce tu dneska čistili vozovku, jindy to samozřejmě nedělají.... :-p :-p :-p a navíc tu máme i pouť, takže když nebudou slyšet motorky, bude tu řvát hudba z pouti ]-( - prostě bomba a celý víkendse kvůli uzavření "trati" nedostaneme z baráku...fajn vyhlídky.... 8-( 8-( 8-(
sajahonzik
13. kvě 2009
kozin: Domča teda fakt malej není 😃 😃 😃, ale tlustej taky nééé....
mjančo: on Domča ještě hodně spí i přes den, tak netuším, až bude spát míň a míň, jak to zvládnu..navíc je doma MM, takže máme skore jedno dítě-jeden rodič 😃..... x-)
Jinak Domča je už teď pěkně vyčůranej a strašně rád se chová, včera byl MM s Maji odpoledne asi na tři hodiny s dědou pryč - kvůli tomu jeho vraku auta, já si chtěla schrupnout a Domča mě nenechal, celou dobu se chtěl chovat, když MM s Maji přijeli, tak jsem jim šla naproti a strčila ho do košíku a on tam normálně usnul, mně tam zaboha spát sám nechtěl, chtěl být na rukách - lumpík 😃
tereska
13. kvě 2009
Saji my máme plasťáky od Vekry, teď to byli 2 roky a zatím spokojenost.... 😉
Jinak s těma motorkama je to děs běs, bych jim tam naházela hřebíky... ]-( 😃 :-p Jdu juknout na fotečky... Joooo a máš krásnou fotečku v profilu, jsi dvojmamča kočanda.... 😉
sajahonzik
13. kvě 2009
terez: díky, ale MM mi jí už zkritizoval 😃 , prý mě musí vyfotit s dětma, tahle prý není pravdivá 😃 , prý musí být vidět, že ty dvě děti mám 😃...a normálně se mě snaží vykrmit, furt prý "jíš za dva a kojíš", furt mi nosí sladký...co má za lubem fakt nevím :-N 😃
tereska
13. kvě 2009
Saji teda klobouk dolů, máš nádhernou rodinku, jste tak sladký, že mě to pobuzuje do dalšího těhu... :-N Moc Vám to sluší a Domi vybral Maji krásné povlečení... 😃
sajahonzik
13. kvě 2009
terez: zrovna nám přišla cenová kalkulace od vekry a jsou šíleně drahý 😢 😢 😢
tereska
13. kvě 2009
Saji to sice jsou ale zase jsou kvalitní, naši je maj taky a jsou spokojený. Koukala jsem se na černý ovce nebo něco podobného a tam si paní objednala okna od neznámé levné fy a měla s tím šílené problémy, jako že jí to neudělali pořádně, nedodělali všechno a tak.... :-|
lenkabu
13. kvě 2009
sajo:krásný fotky,moc se mi líbí jak dělá Maji malá 🙂 a tu v profilu neměň,suprově tě vystihuje 😉
mjanca
13. kvě 2009
leni: napsala jsem ti IP
kozimura
13. kvě 2009
Kozi, nevzbudila si mě. Měla jsem vypnutý zvuk, ale vzbudila jsem se ze zvyku.
Ví teda Jarek, kde to je? Jardovi jsem dala pláštěnku a penízky má u sebe 😉

Saji, fotečky nádherné! Domísek je krásný a je nádherný pohled na něj a Mariánku x-)
Dáreček jsem zatím neposlala. Jsem ostuda. Zatím jsem se nedostala na poštu :-N
kozimura
13. kvě 2009
Kozi,tak se už kluci sešli.Teď mi volal Jarek.
kozimura
13. kvě 2009
Tak teď jsme tady měli totál fekal párty :-p :-p :-p Terku jsem nechala běhat bez plíny, tak skákala, radovala se. Skákala po mě a dělala koníčka, pak ze mě slezla, a ve stoje se vedle mě vy.rala na matraci :-N :-p Tak jsem ji rychle vzala a posadila na nočník a uklidila, naštěstí tvrdé, hovino, mezitím se do nočníku vyčůrala a slezla. Tak jsem vzala nočník, že ho vypláchnu a ona za mnou běžela do koupelny, kde se po.rala tentokrát na řídko na zem :-p :-p :-p Smradu jak v cařihradu, tak jsem ji rychle posadila na nočník, šla pro toaleťák a tím to posbírala... No, mělo to ještě pokračování, ale to už raději nerozebírám ]-(
kozinka
13. kvě 2009
kozi: super! x-)
a to hovínka nezávidím, teda.. 😃 😃 😃 ale zasmála jsem se!!!!!!!
katka_j
13. kvě 2009
saji: moc krásné fotky, aj se mi zastesklo po miminku.a Máji má moc krásné povlečení
janinininka
13. kvě 2009
Saji- krásný fotečky x-) malej je nádhernej a co malinká nežárlí teda asi co? s tím objednat oběd manžu chválím má plus..

s tou nervozitou před svatbou nevím nevím, taky to vidím na panáka..

Ewi- co vy, jak jste pokročiliy,

A vy katu máme oznámení už?
katka_j
13. kvě 2009
kozim . dobrá story s hov.nama 😃
katka_j
13. kvě 2009
jani: ahooj nevěstinko 🙂...tak já můžu říct že ty důležité veci mám a oznámení mám na bereme se,tak mrkni ale jsou tam trochu ted upravy,ale jen maličké
katka_j
13. kvě 2009
teres,saji:máte krásné fotky v profilu. sáji tu fotku bych neměnila, i když se dvěma dětma to též může být krásné
ewuska
13. kvě 2009
jani: máme místo pro hostinu, zajištěný kadeřnice a tak, s kytkou se furt nemůžu rozmyslet a šaty si budu dávat šít takže teď se s krejčovou domlouváme co a jak. prstýnky máme od minulýo roku 😃 ještě musím vymyslet dort a už to tak nějak bude 😉
Jani, Katko co máte za kytky?
katka_j
13. kvě 2009
ewuska: já budu mít oranžové kaly
ewuska
13. kvě 2009
katko: taky chci kaly ale nevím jak uvázat. Chci růžovoučké 🙂
janinininka
13. kvě 2009
já taky a do toho oranžový růže, ted jsem včera dodělala koščíky a mám na nich bílý a oranžový mašličky 😉
a kdy že to máte Ewčo?
ewuska
13. kvě 2009
jani: 1.srpna x-)
kozinka
13. kvě 2009
tak mi to holky nedalo a začala jsem shánět šaty i na netu (Petru, děkuji moc za odkázek, ale je to fakt štreka, abych tam jezdila třeba na dvě zkoušky... a pak vrátit šaty... to by se mi asi nevyplatilo.. :-N 😃 ale děkuji 😉 ) a našla jsem paní, co prodává svoje sv. šatičky, hodím fotečku do albíčka, je sice z daleka, ale dá se s ní nějak určo domluvit, podle toho jak jsem si s ní psala.. a šaty se mi strašně moc líbí a hlavně ta paní měla úplně stejný problém jako já, má velká prsa, a užší pas, takže měla problém ve vššech salónech dokonce i v Praze, tak si je nechala šít na míru...
janinininka
13. kvě 2009
katu- hezký vždyt já už to oznámení viděla, akorát mi to vypadlo vypadá hezky, podívej se na naše na bereme se taky máme z fotky..

ewi- 1. srpna to už budeme skoro 2 měsíce paní tak ti můžeme dávat rady 😃
kozinka
13. kvě 2009
teres, saji: máte super ty fotky v profilu! x-) moc vám to tam oběma sluší!! 🙂

jani: 😃 ty jo už se to blíží!! x-) a Kačce taky... 🙂

katka: tak to máš super, že už ti toho moc nechybí!!! 🙂 jste šikolové jjsi to docela ryhcle všechno stihla zařídit, že?????
janinininka
13. kvě 2009
kozi jsou krásný! x-) co já bych dala za velký prsa 😃