• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahojky :slight_smile:
sajo: fotky kouzelny :dizzy_face: , jste uzasna rodinka a je fajn slyset, ze se to da v poho s 2 malyma detma zvladnout :slight_smile:
my byly ted dopo venku, Lucka za cele dopoledne mela jen kojo a pul jablka, pak se prokadila az na zada, nastesti snedla obed, tak jsem trochu klidnejsi, roste ji ta stolicka, to bude asi od toho, ze?
odpo jdeme s dalsi kamoskou ven, mam vse hotovo (az na zehleni, ale to tu mam snad porad, to nepocitam), tak budu mit dnes relax den :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: super fotečky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malý je bombastický!!! A fakt není zas tak malý... vypadá jak měsíční miminko... :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný pohled na celo rodinku a kočárek vypadá moc krásně, nevím co ti lidi pořád mají!!!! :wink:

Holky to je v poho s těma šatama, však já si určo nějaké najedu, jen jsem opravdu byla zklamaná.... ale to bylo včera.. dneska už je dneska a na příští týden bych si snad mohla nějaké ty salóny domluvit na omrk :dizzy_face: jedeme do ovy zařídit tu svatebku, tak to vezeme při jednom :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a o víkendu tady máme zase závody motorek :angry: :angry: :angry: , MM se modlí, aby pršelo, bouřilo, aby to zrušili...dokonce tu dneska čistili vozovku, jindy to samozřejmě nedělají.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc tu máme i pouť, takže když nebudou slyšet motorky, bude tu řvát hudba z pouti :angry: - prostě bomba a celý víkendse kvůli uzavření "trati" nedostaneme z baráku...fajn vyhlídky.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: Domča teda fakt malej není :grinning: :grinning: :grinning:, ale tlustej taky nééé....
mjančo: on Domča ještě hodně spí i přes den, tak netuším, až bude spát míň a míň, jak to zvládnu..navíc je doma MM, takže máme skore jedno dítě-jeden rodič :grinning:..... :dizzy_face:
Jinak Domča je už teď pěkně vyčůranej a strašně rád se chová, včera byl MM s Maji odpoledne asi na tři hodiny s dědou pryč - kvůli tomu jeho vraku auta, já si chtěla schrupnout a Domča mě nenechal, celou dobu se chtěl chovat, když MM s Maji přijeli, tak jsem jim šla naproti a strčila ho do košíku a on tam normálně usnul, mně tam zaboha spát sám nechtěl, chtěl být na rukách - lumpík :grinning:
13. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji my máme plasťáky od Vekry, teď to byli 2 roky a zatím spokojenost.... :wink:
Jinak s těma motorkama je to děs běs, bych jim tam naházela hřebíky... :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu juknout na fotečky... Joooo a máš krásnou fotečku v profilu, jsi dvojmamča kočanda.... :wink:
13. kvě 2009 v 11:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: díky, ale MM mi jí už zkritizoval :grinning: , prý mě musí vyfotit s dětma, tahle prý není pravdivá :grinning: , prý musí být vidět, že ty dvě děti mám :grinning:...a normálně se mě snaží vykrmit, furt prý "jíš za dva a kojíš", furt mi nosí sladký...co má za lubem fakt nevím :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji teda klobouk dolů, máš nádhernou rodinku, jste tak sladký, že mě to pobuzuje do dalšího těhu... :sweat_smile: Moc Vám to sluší a Domi vybral Maji krásné povlečení... :grinning:
13. kvě 2009 v 11:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: zrovna nám přišla cenová kalkulace od vekry a jsou šíleně drahý :cry: :cry: :cry:
13. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji to sice jsou ale zase jsou kvalitní, naši je maj taky a jsou spokojený. Koukala jsem se na černý ovce nebo něco podobného a tam si paní objednala okna od neznámé levné fy a měla s tím šílené problémy, jako že jí to neudělali pořádně, nedodělali všechno a tak.... :unamused:
13. kvě 2009 ve 12:05  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:krásný fotky,moc se mi líbí jak dělá Maji malá :slight_smile: a tu v profilu neměň,suprově tě vystihuje :wink:
13. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: napsala jsem ti IP
13. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, nevzbudila si mě. Měla jsem vypnutý zvuk, ale vzbudila jsem se ze zvyku.
Ví teda Jarek, kde to je? Jardovi jsem dala pláštěnku a penízky má u sebe :wink:

Saji, fotečky nádherné! Domísek je krásný a je nádherný pohled na něj a Mariánku :dizzy_face:
Dáreček jsem zatím neposlala. Jsem ostuda. Zatím jsem se nedostala na poštu :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi,tak se už kluci sešli.Teď mi volal Jarek.
13. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsme tady měli totál fekal párty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Terku jsem nechala běhat bez plíny, tak skákala, radovala se. Skákala po mě a dělala koníčka, pak ze mě slezla, a ve stoje se vedle mě vy.rala na matraci :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ji rychle vzala a posadila na nočník a uklidila, naštěstí tvrdé, hovino, mezitím se do nočníku vyčůrala a slezla. Tak jsem vzala nočník, že ho vypláchnu a ona za mnou běžela do koupelny, kde se po.rala tentokrát na řídko na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Smradu jak v cařihradu, tak jsem ji rychle posadila na nočník, šla pro toaleťák a tím to posbírala... No, mělo to ještě pokračování, ale to už raději nerozebírám :angry:
13. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: super! :dizzy_face:
a to hovínka nezávidím, teda.. :grinning: :grinning: :grinning: ale zasmála jsem se!!!!!!!
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: moc krásné fotky, aj se mi zastesklo po miminku.a Máji má moc krásné povlečení
13. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji- krásný fotečky :dizzy_face: malej je nádhernej a co malinká nežárlí teda asi co? s tím objednat oběd manžu chválím má plus..

s tou nervozitou před svatbou nevím nevím, taky to vidím na panáka..

Ewi- co vy, jak jste pokročiliy,

A vy katu máme oznámení už?
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim . dobrá story s hov.nama :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: ahooj nevěstinko :slight_smile:...tak já můžu říct že ty důležité veci mám a oznámení mám na bereme se,tak mrkni ale jsou tam trochu ted upravy,ale jen maličké
13. kvě 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres,saji:máte krásné fotky v profilu. sáji tu fotku bych neměnila, i když se dvěma dětma to též může být krásné
13. kvě 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: máme místo pro hostinu, zajištěný kadeřnice a tak, s kytkou se furt nemůžu rozmyslet a šaty si budu dávat šít takže teď se s krejčovou domlouváme co a jak. prstýnky máme od minulýo roku :grinning: ještě musím vymyslet dort a už to tak nějak bude :wink:
Jani, Katko co máte za kytky?
13. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: já budu mít oranžové kaly
13. kvě 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: taky chci kaly ale nevím jak uvázat. Chci růžovoučké :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky a do toho oranžový růže, ted jsem včera dodělala koščíky a mám na nich bílý a oranžový mašličky :wink:
a kdy že to máte Ewčo?
13. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: 1.srpna :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to holky nedalo a začala jsem shánět šaty i na netu (Petru, děkuji moc za odkázek, ale je to fakt štreka, abych tam jezdila třeba na dvě zkoušky... a pak vrátit šaty... to by se mi asi nevyplatilo.. :sweat_smile: :grinning: ale děkuji :wink: ) a našla jsem paní, co prodává svoje sv. šatičky, hodím fotečku do albíčka, je sice z daleka, ale dá se s ní nějak určo domluvit, podle toho jak jsem si s ní psala.. a šaty se mi strašně moc líbí a hlavně ta paní měla úplně stejný problém jako já, má velká prsa, a užší pas, takže měla problém ve vššech salónech dokonce i v Praze, tak si je nechala šít na míru...
13. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katu- hezký vždyt já už to oznámení viděla, akorát mi to vypadlo vypadá hezky, podívej se na naše na bereme se taky máme z fotky..

ewi- 1. srpna to už budeme skoro 2 měsíce paní tak ti můžeme dávat rady :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres, saji: máte super ty fotky v profilu! :dizzy_face: moc vám to tam oběma sluší!! :slight_smile:

jani: :grinning: ty jo už se to blíží!! :dizzy_face: a Kačce taky... :slight_smile:

katka: tak to máš super, že už ti toho moc nechybí!!! :slight_smile: jste šikolové jjsi to docela ryhcle všechno stihla zařídit, že?????
13. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi jsou krásný! :dizzy_face: co já bych dala za velký prsa :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek